Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

eleooooos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
159
Κριτικές
8
Like
222
Πόντοι
281
Μετά από τα καθιερωμένα παρασκευιάτικα ποτάκια είχα πει πως θα κάνω μια βόλτα προς την Άντζη για να ολοκληρωθεί καλά η βραδιά. Ήταν η δεύτερη φορά που πήρα τη συγκεκριμένη. Πραγματικά δεν έχω λόγια. Νομίζω ότι είναι μακράν η πιο αισθησιακή κοπέλα στα studio αυτή τη στιγμή .Από ομορφιά τα γούστα του καθενός διαφέρουν. Προσωπικά την θεωρώ  πάρα πολύ όμορφη ,έκφυλη και με κορμί λαμπάδα χωρίς κάποια αισθητική παρέμβαση. Συνήθως είμαι αρκετά αυστηρός στις κριτικές μου και σπάνια να πώ διθυραμβικά λόγια για κάποια κοπέλα. Η συγκεκριμένη όμως το αξίζει και με το παραπάνω. Θεωρώ ότι δεν μπορεί να συγκριθεί με καμία από τις κοπέλες που κατά καιρούς έχουν ακουστεί τα απίστευτα θετικά σχόλια (σε σημείο που να αναρωτιέσαι αν όντως είναι τόσο καλές ή αν πέφτει απλά διαφήμιση ).Σημειωτέον ότι ,παρότι οι συγκεκριμένες κοπέλες δουλεύουν ακόμα ,πλέον πολύ λίγες είναι οι αναφορές σε αυτές. Αυτό αναφέρεται σε κάποιους που είχαν στην κυριολεξία πέσει να με φάνε όταν είπα ότι μια κοπέλα που τότε ακουγόταν υπερβολικά το όνομα της ήταν με εμένα ξεπέτα. Τελειώνοντας να πω πως οι μόνες κοπέλες που κατ'εμέ είναι σε αυτό το επίπεδο υπηρεσιών και έχουν και ωραία εμφάνιση είναι η Λίντα ,και η Ρωσίδα μιλφ Λάουρα (ίσως να ξεχνάω και κάποια τώρα αλλά είναι και ξημερώματα). Αυτά από μένα. Καληνύχτα σας !!!
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 30/04  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/vicky]Βικυ[/url] - Ιλονα/www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - Αλεξια/www.kassandras3-kato.com/antzy]Αντζη[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): Φλωρα - Λολιτα - www.kassandras3-pano.com/sandra]Σαντρα[/url]
Κασσανδρας 4Β(κατω): www.kassandras4-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - Ελπιδα/Ναταλι - Σουεντη/www.kassandras4-kato.com/irena]Ιρενα[/url]
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Μαριανα - Μιχαελα/Σαρα - Ελπιδα
Κασσανδρας 4(πανω): Σαρα - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url] - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url]
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/melina]Μελινα[/url] - www.kassandras6.com/alexandra]Αλεξανδρα[/url] - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60(κατω): www.vrilissou60-kato.com/alexandra]Αλεξανδρα[/url] - www.vrilissou60-kato.com/marianna]Μαριανα[/url] - Λολιτα
Βριλησου 60(πανω): Αμιρα - www.vrilissou60.com/irena]Ιρενα[/url] - www.vrilissou60.com/mixaela]Μιχαελα[/url]

Θησεως 40(κατω): Αρτεμις/Αλινα - www.thiseos40.com/elena]Ελενα/Ροζη[/URL] - www.thiseos40.com/efi]Εφη/Ροζη[/URL]

Σολωμου 32(κατω): www.solomou32-isogeio.com/paola]Παολα[/url] - www.solomou32-isogeio.com/paola]Παολα[/url]
Σολωμου 32(πανω): Μπιανκα - Μπιανκα
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0

mattos13

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2009
Μηνύματα
70
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
0
Μετά από τα καθιερωμένα παρασκευιάτικα ποτάκια είχα πει πως θα κάνω μια βόλτα προς την Άντζη για να ολοκληρωθεί καλά η βραδιά. Ήταν η δεύτερη φορά που πήρα τη συγκεκριμένη. Πραγματικά δεν έχω λόγια. Νομίζω ότι είναι μακράν η πιο αισθησιακή κοπέλα στα studio αυτή τη στιγμή .Από ομορφιά τα γούστα του καθενός διαφέρουν. Προσωπικά την θεωρώ  πάρα πολύ όμορφη ,έκφυλη και με κορμί λαμπάδα χωρίς κάποια αισθητική παρέμβαση. Συνήθως είμαι αρκετά αυστηρός στις κριτικές μου και σπάνια να πώ διθυραμβικά λόγια για κάποια κοπέλα. Η συγκεκριμένη όμως το αξίζει και με το παραπάνω. Θεωρώ ότι δεν μπορεί να συγκριθεί με καμία από τις κοπέλες που κατά καιρούς έχουν ακουστεί τα απίστευτα θετικά σχόλια (σε σημείο που να αναρωτιέσαι αν όντως είναι τόσο καλές ή αν πέφτει απλά διαφήμιση ).Σημειωτέον ότι ,παρότι οι συγκεκριμένες κοπέλες δουλεύουν ακόμα ,πλέον πολύ λίγες είναι οι αναφορές σε αυτές. Αυτό αναφέρεται σε κάποιους που είχαν στην κυριολεξία πέσει να με φάνε όταν είπα ότι μια κοπέλα που τότε ακουγόταν υπερβολικά το όνομα της ήταν με εμένα ξεπέτα. Τελειώνοντας να πω πως οι μόνες κοπέλες που κατ'εμέ είναι σε αυτό το επίπεδο υπηρεσιών και έχουν και ωραία εμφάνιση είναι η Λίντα ,και η Ρωσίδα μιλφ Λάουρα (ίσως να ξεχνάω και κάποια τώρα αλλά είναι και ξημερώματα). Αυτά από μένα. Καληνύχτα σας !!!

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου !!!    :rockon: :rockon: :rockon:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Καλημέρα. Προχθές αργά το βράδυ επισκεύτηκα το στούντιο στην Ευνειδών 5 κοντά στην πλατεία Κεραμεικού. Η κοπέλα ήταν από Ουκρανία, κοντούλα ξανθιά και ομορφούλα. Δεκτική σε χάδια και γενικά καλή στο δωμάτιο που έχει ντουσιέρα. Πέρασα καλά με 30 ευρώ!!! 
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
η αντζυ δεν παιζεται
το εχουμε ξαναπαει.
απο τις λιγες κοπελες που δουλευουν με σταθερα υψηλες υπηρεσιες χωρις σκαμπανεβασματα.
3 χρονια τωρα απο φυλης και μετα κασσανδρας γαμιεται φοβερα.

και απο εμφανιση...αστα να πανε...απαιχτη.


παμε τωρα στη νικολ απο τον ιδιο ομιλο που ειναι και φιλη της.

γαμησι σταθερα για κλωτσιες με κατι κολπα για το τσιρκο που ειναι ικανα να εντυπωσιασουν μονο αβγαλτους.

κορμι καποτε τελειο.
τωρα αντιαισθητικες κακοφτιαγμενες σιλικονες και

ας της πει καποιος να σταματησει σουβλακια πιτσες πατατακια κοκα κολες γιατι αυτο που καποτε ηταν ενας φοβερος κωλος τωρα κοντευει να γινει μια εντελως σαπια κωλαθρα γεματη κυταρριτιδα.

ενα καλο ειχε και τωρα το εχασε.

σαν τη νατασσα-πεταλουδα εχει γινει.
 

msc

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2010
Μηνύματα
113
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
η αντζυ δεν παιζεται
το εχουμε ξαναπαει.
απο τις λιγες κοπελες που δουλευουν με σταθερα υψηλες υπηρεσιες χωρις σκαμπανεβασματα.
3 χρονια τωρα απο φυλης και μετα κασσανδρας γαμιεται φοβερα.

και απο εμφανιση...αστα να πανε...απαιχτη.


παμε τωρα στη νικολ απο τον ιδιο ομιλο που ειναι και φιλη της.

γαμησι σταθερα για κλωτσιες με κατι κολπα για το τσιρκο που ειναι ικανα να εντυπωσιασουν μονο αβγαλτους.

κορμι καποτε τελειο.
τωρα αντιαισθητικες κακοφτιαγμενες σιλικονες και

ας της πει καποιος να σταματησει σουβλακια πιτσες πατατακια κοκα κολες γιατι αυτο που καποτε ηταν ενας φοβερος κωλος τωρα κοντευει να γινει μια εντελως σαπια κωλαθρα γεματη κυταρριτιδα.

ενα καλο ειχε και τωρα το εχασε.

σαν τη νατασσα-πεταλουδα εχει γινει.

Συμφωνο σε ολα και ακομα πιο πολυ για τη νικολ προχτες που την ειδα εχει γινει θωρυκτο
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Μπουνταλού με πολύ κυτταρίτιδα!!! Ούτε για 10 ευρώ!!!
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Να κάνω μια ερώτηση?
Τι γνωρίζουμε για Κάτια εκ Πολωνίας στο Σ144?
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Και αφού ξεκίνησα τις ερωτήσεις κάτσε να τις κάνω μαζεμένες!!!!
Όχι τίποτα άλλο αλλά ή εγώ έχασα το γούστο μου ή......
Τι γνωρίζουμε για Μελίτα από Θη365?
Νταϊάνα από Κατ5?
Και Εβελίνα από Τρ3, Πολυτ37 και Σ144?
Για την τελευταία βρήκα μία κριτική.....

Ευχαριστώ εκ των προτέρων όποιος γνωρίζει κάτι και απαντήσει!!!
 

gg13

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2009
Μηνύματα
611
Like
0
Πόντοι
6
Και Εβελίνα από Τρ3, Πολυτ37 και Σ144?
Για την τελευταία βρήκα μία κριτική.....

Ευχαριστώ εκ των προτέρων όποιος γνωρίζει κάτι και απαντήσει!!!
εμφανισιακα παντως δεν λεει μια με πεσμενο στηθος.
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 30/04  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/vicky]Βικυ[/url] - Ιλονα/www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - Αλεξια/www.kassandras3-kato.com/antzy]Αντζη[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): Φλωρα - Λολιτα - www.kassandras3-pano.com/sandra]Σαντρα[/url]
Κασσανδρας 4Β(κατω): www.kassandras4-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - Ελπιδα/Ναταλι - Σουεντη/www.kassandras4-kato.com/irena]Ιρενα[/url]
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Μαριανα - Μιχαελα/Σαρα - Ελπιδα
Κασσανδρας 4(πανω): Σαρα - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url] - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url]
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/melina]Μελινα[/url] - www.kassandras6.com/alexandra]Αλεξανδρα[/url] - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60(κατω): www.vrilissou60-kato.com/alexandra]Αλεξανδρα[/url] - www.vrilissou60-kato.com/marianna]Μαριανα[/url] - Λολιτα
Βριλησου 60(πανω): Αμιρα - www.vrilissou60.com/irena]Ιρενα[/url] - www.vrilissou60.com/mixaela]Μιχαελα[/url]

Θησεως 40(κατω): Αρτεμις/Αλινα - www.thiseos40.com/elena]Ελενα/Ροζη[/URL] - www.thiseos40.com/efi]Εφη/Ροζη[/URL]

Σολωμου 32(κατω): www.solomou32-isogeio.com/paola]Παολα[/url] - www.solomou32-isogeio.com/paola]Παολα[/url]
Σολωμου 32(πανω): Μπιανκα - Μπιανκα
Aλλαγη:

Κασσανδρας 4Β(κατω): Λαουρα - Ελπιδα/Ναταλι - Σουεντη/Ελπιδα
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Μαριανα - Μιχαελα/Σαρα - Ιρενα
 

yiaramis

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.151
Κριτικές
60
Like
254
Πόντοι
5.525
Η Λολίτα μου έκανε κλικ σε μια πρόσφατη επίσκεψη μου στη Λάουρα και θα την...γνωρίσω καλύτερα μου φαίνεται...
 

kerasi

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2009
Μηνύματα
88
Κριτικές
5
Like
36
Πόντοι
0
Και αφού ξεκίνησα τις ερωτήσεις κάτσε να τις κάνω μαζεμένες!!!!
Όχι τίποτα άλλο αλλά ή εγώ έχασα το γούστο μου ή......
Τι γνωρίζουμε για Μελίτα από Θη365?
Νταϊάνα από Κατ5?
Και Εβελίνα από Τρ3, Πολυτ37 και Σ144?
Για την τελευταία βρήκα μία κριτική.....

Ευχαριστώ εκ των προτέρων όποιος γνωρίζει κάτι και απαντήσει!!!
η μελιτα πρεπει να ειναι η δαφνη απο κατεχακη 5, ενω η νταιανα ειναι η γνωστη απο αντιοχειας στη φιλαδελφεια.
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Καλο μηνα  :) :) :)[/move]

[move] :) :) :) Σημερα 01/05  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/alexandra]Αλεξανδρα/Λαουρα[/url] - Λολιτα/www.kassandras3-kato.com/mixaela]Μιχαελα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): Αμιρα/Κατερινα - Λολιτα - www.kassandras3-pano.com/sandra]Σαντρα[/url]
Κασσανδρας 4Β(κατω): Φλωρα - www.kassandras4-kato.com/mixaela]Μιχαελα/Σαρα[/URL] - Ελπιδα
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Μαριανα - Ελπιδα/Ναταλι - Ιρενα
Κασσανδρας 4(πανω): www.kassandras4.com/alexandra]Αλεξανδρα[/url] - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url] - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url]
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/melina]Μελινα[/url] - Ιλονα - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60(κατω): Σαρα - www.vrilissou60-kato.com/marianna]Μαριανα[/url] - www.vrilissou60-kato.com/antzy]Αντζη[/url]
Βριλησου 60(πανω): Αλεξια - www.vrilissou60.com/irena]Ιρενα[/url] - Αλεξια

Θησεως 40(κατω): Αρτεμις/Αλινα - www.thiseos40.com/elena]Ελενα/Ροζη[/URL] - www.thiseos40.com/efi]Εφη/Ροζη[/URL]
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0

xadiara.gr

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2010
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1
:smitten: :smitten: :smitten:Καλό μήνα  :smitten: :smitten: :smitten:


Λέλας  Καραγιάννη  35            10.00 εως  20.00      ΑΝΝΑ                                :fuck2:


Πιπίνου 118                Πρωί      ΕΥΑ                      βράδυ          ΤΖΕΝΗ                            :fuck1:


Αριστομενους 72          10.00 – 02.00    ΣΑΝΗ                          :tits:
         

Κωνσταντινουπολεως  94          10.00 εως  20.00      ΕΥΑ                                :2on1:

 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.118
Κριτικές
491
Like
37.370
Πόντοι
41.447
:smitten: :smitten: :smitten:Καλό μήνα  :smitten: :smitten: :smitten:


Λέλας  Καραγιάννη  35            10.00 εως  20.00      ΑΝΝΑ                                :fuck2:


Πιπίνου 118                Πρωί      ΕΥΑ                      βράδυ          ΤΖΕΝΗ                            :fuck1:


Αριστομενους 72          10.00 – 02.00    ΣΑΝΗ                          :tits:
         

Κωνσταντινουπολεως  94          10.00 εως  20.00      ΕΥΑ                                :2on1:

βλέπω η μονοβάρδια πάει σύννεφο...
δεν γυρισανε οι κοπέλες απο τις διακοπές του Πασχα ακόμη?
η Αννετα ποτε θα ξαναβγεί?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom