Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.704
Κριτικές
90
Like
36.278
Πόντοι
25.467
ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗ ΖΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΙΣΜΗΝΗΣ ΣΗΜΕΡΑ? ΕΙΝΑΙ ΜΟΥΝΑΡΟΣ ΤΗΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΣΕΡΒΙΣ ΤΙ ΛΕΕΙ?

Αξιοπρεπέστατες υπηρεσίες είς το απλό πρόγραμμα . (Διά μετά γλώττας ασπασμούς και δακτυλοσκοπήσεις δεν δύναμαι να σας πληροφορήσω, διότι δεν τυγχάνω θιασώτης).

Παράκληση: Μην γράφετε άπαντα εις κεφαλαία. (Ομοιάζει να φωνασκείτε).
 

taskanas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
226
Κριτικές
6
Like
352
Πόντοι
301
ευχαριστω πολυ. λαθος μου τα κεφαλαια
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096
Χθεσινή απογευματινή στουντιότσαρκα...

Βριλησσού 60 κάτω. Μαριάννα. Καστανόξανθη όμορφη Ρωσίδα με τεράστιες και λαχταριστές ρώγες.
Βριλησσού 60 πάνω. Ιρένα. Μελαχρινή Τσέχα, ψηλή, πολύ όμορφη και χαμογελαστή με πλούσιο φυσικό στήθος.
Βριλησσού 46. Ανοιχτό αλλά δεν μου άνοιξαν και άνοιξαν σε έναν άλλο συναγωνστή που ήρθε μετά από εμένα.
Βριλησσού 42. Κατερίνα. Μελαχρινή με μεγάλες πανέμορφες βυζάρες και γυαλάκια. Ο τσατσοτάκης έδωσε πάλι ρεσιτάλ.
Βριλησσού 36. Μαριάννα. Μόλις είχε έρθει και έκανε σαλονάρισμα με τα ρούχα.
Βριλησσού 36Α. Μία καστανή που έφευγε και δεν είχαν άλλη κοπέλα. Έκανε και αυτή σαλονάρισμα με τα ρούχα μπας και περάσω, αλλά δεν μου έκανε το κλικ.
Βριλησσού 24. Αδιάφορη στρουμπουλή.
Βριλησσού 55. 2 κοπέλες. Σαμπρίνα. Εντυπωσιακή ξανθιά, λεπτή με μικρό στήθος. Τζίνα. Μελαχρινή κοντούλα και αρκετά ναζιάρα.
Βριλησσού 57. Μάργκο. Ξανθθιά νταρντάνα με μεγάλο στήθος και κόλο με κυταρίτιδα. 40e

Σπύρου Πάτση 40. Τζέσσικα. Μελαχρινή κοπέλα.
Σπύρου Πάτση 24. Άντζελα. Μελαχρινή στρουνπουλή με μεγάλη διάθεση στο σαλόνι.

Κασσάνδρας 3 πάνω. Καινούρια ξανθιά με πολύ ωραίο σώμα, αλλά υστερούσε στην φάτσα.
Κασσάνδρας 3 κάτω. 2 κοπέλες. Αλεξάνρα. Μαύρα μαλλιά και πολύ ωραίο σώμα και πρόσωπο. Λάουρα. Μελαχρινή με τις απίστευτες τεράστιες βυζάρες.
Κασσάνδρας 6. 2 κοπέλες. Ιλόνα μελαχρινή με ωραίο σώμα και μία άλλη μελαχρινή κοντούλα με μεγάλα βυζιά και έδινε και κουλούρι.
Κασσάνδρας 4Γ. 2 κοπέλες. Νάταλι. Μελαχρινή με καρεδάκι και μικρό στηθάκι. Παραλίγο να πέσει απο τις σκάλες που κατέβαινε. Λολίτα. Ξανθιά, πολύ ωραία παρουσία με μικρά βυζάκια.
Κασσάνδρας 4Β. 2 κοπέλες. Μιχαέλα. Μελαχρινή, πολύ όμορφη με μεγάλο σιλικονούχο στήθος. Σάρα, καστανή με καυλοσκηλόφατσα που σε φτιάχνει.
Κασσάνδρας 4Α. 2 κοπέλες. Νίνα=Μιρέλα. ΚΑστανή με τεράστιες σιλικονούχες βυζάρες. Άννα, μελαχρινή με ωραίο σώμα και μικρά βυζάκια.

Μεγάλου Αλεξάνδρου 133. Ξανθιά, πολύ όμορφη για τα γούστα μου, πολύ ομιλιτική στο σαλόνι, ίσως να τα είχε τα χρονάκια της(χωρίς να παίρνω και όρκο γιατί δεν τα πάω καλά με τις ηλικίες). 50e και δώρο το μασαζάκι. ΟΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΚΟΠΕΛΑΣ ΝΑ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ!!!!!

Ευνειδών 5. Δεν μπόρεσα να πάω λόγο ότι είχε κάτι μπατσόνια απ'έξω και είχαν κλείσει και τον δρόμο.

Ιεροφαντών 9. Λίζα. Δεν μου πολυάρεσε.

Πειραιώς 109Α. Μία κοπέλα που δεν κάνει για το επάγγελμα. Χωρίς ίχνος ερωτισμου. Ντρεπόταν μέχρι και να βγει στο σαλόνι. 40e
Πειραιώς 121. Ξένια. Μελαχρινή με ωραία βυζιά, πολύ ευδιάθετη, όμορφη παρουσία. Συναγωνιστής που βγήκε είπε ότι έμεινε ευχαριστημένος.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Συναγωνιστές....την βοήθειά σας παρακαλώ....
Λάουρα από Σπ.Πάτση 40 και Εντίτα από γοργόνες,Λ.Βουλιαγμένης....έχουμε εμπειρία;;;
ευχαριστώ
Η Λαουρα ειναι η κοπελα που εργαζοταν μεχρι προσφατα με το ιδιο ονομα στο Βριλησοου 36, Κωνσταντινουπολεως 80, Μ. Αλεξανδρου 133.
Αν δεν βαρεσαι ψαξε για κριτκες.

Ομορφη γυναικα, ειδικα προσωπο, απο υπηρεσιες ομως οχι κατι το αξεχαστο.
Αυτο τουλαχιστον απεκομισα εγω.

Η Εντιτα , ειναι και αυτη αρκετα εμφανησιμη, αλλα πρσωπικη εμπειρια δεν εχω.
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096
Χθεσινή απογευματινή στουντιότσαρκα...

Βριλησσού 60 κάτω. Μαριάννα. Καστανόξανθη όμορφη Ρωσίδα με τεράστιες και λαχταριστές ρώγες.
Βριλησσού 60 πάνω. Ιρένα. Μελαχρινή Τσέχα, ψηλή, πολύ όμορφη και χαμογελαστή με πλούσιο φυσικό στήθος.
Βριλησσού 46. Ανοιχτό αλλά δεν μου άνοιξαν και άνοιξαν σε έναν άλλο συναγωνστή που ήρθε μετά από εμένα.
Βριλησσού 42. Κατερίνα. Μελαχρινή με μεγάλες πανέμορφες βυζάρες και γυαλάκια. Ο τσατσοτάκης έδωσε πάλι ρεσιτάλ.
Βριλησσού 36. Μαριάννα. Μόλις είχε έρθει και έκανε σαλονάρισμα με τα ρούχα.
Βριλησσού 36Α. Μία καστανή που έφευγε και δεν είχαν άλλη κοπέλα. Έκανε και αυτή σαλονάρισμα με τα ρούχα μπας και περάσω, αλλά δεν μου έκανε το κλικ.
Βριλησσού 24. Αδιάφορη στρουμπουλή.
Βριλησσού 55. 2 κοπέλες. Σαμπρίνα. Εντυπωσιακή ξανθιά, λεπτή με μικρό στήθος. Τζίνα. Μελαχρινή κοντούλα και αρκετά ναζιάρα.
Βριλησσού 57. Μάργκο. Ξανθθιά νταρντάνα με μεγάλο στήθος και κόλο με κυταρίτιδα. 40e

Σπύρου Πάτση 40. Τζέσσικα. Μελαχρινή κοπέλα.
Σπύρου Πάτση 24. Άντζελα. Μελαχρινή στρουνπουλή με μεγάλη διάθεση στο σαλόνι.

Κασσάνδρας 3 πάνω. Καινούρια ξανθιά με πολύ ωραίο σώμα, αλλά υστερούσε στην φάτσα.
Κασσάνδρας 3 κάτω. 2 κοπέλες. Αλεξάνρα. Μαύρα μαλλιά και πολύ ωραίο σώμα και πρόσωπο. Λάουρα. Μελαχρινή με τις απίστευτες τεράστιες βυζάρες.
Κασσάνδρας 6. 2 κοπέλες. Ιλόνα μελαχρινή με ωραίο σώμα και μία άλλη μελαχρινή κοντούλα με μεγάλα βυζιά και έδινε και κουλούρι.
Κασσάνδρας 4Γ. 2 κοπέλες. Νάταλι. Μελαχρινή με καρεδάκι και μικρό στηθάκι. Παραλίγο να πέσει απο τις σκάλες που κατέβαινε. Λολίτα. Ξανθιά, πολύ ωραία παρουσία με μικρά βυζάκια.
Κασσάνδρας 4Β. 2 κοπέλες. Μιχαέλα. Μελαχρινή, πολύ όμορφη με μεγάλο σιλικονούχο στήθος. Σάρα, καστανή με καυλοσκηλόφατσα που σε φτιάχνει.
Κασσάνδρας 4Α. 2 κοπέλες. Νίνα=Μιρέλα. ΚΑστανή με τεράστιες σιλικονούχες βυζάρες. Άννα, μελαχρινή με ωραίο σώμα και μικρά βυζάκια.

Μεγάλου Αλεξάνδρου 133. Ξανθιά, πολύ όμορφη για τα γούστα μου, πολύ ομιλιτική στο σαλόνι, ίσως να τα είχε τα χρονάκια της(χωρίς να παίρνω και όρκο γιατί δεν τα πάω καλά με τις ηλικίες). 50e και δώρο το μασαζάκι. ΟΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΚΟΠΕΛΑΣ ΝΑ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ!!!!!

Ευνειδών 5. Δεν μπόρεσα να πάω λόγο ότι είχε κάτι μπατσόνια απ'έξω και είχαν κλείσει και τον δρόμο.

Ιεροφαντών 9. Λίζα. Δεν μου πολυάρεσε.

Πειραιώς 109Α. Μία κοπέλα που δεν κάνει για το επάγγελμα. Χωρίς ίχνος ερωτισμου. Ντρεπόταν μέχρι και να βγει στο σαλόνι. 40e
Πειραιώς 121. Ξένια. Μελαχρινή με ωραία βυζιά, πολύ ευδιάθετη, όμορφη παρουσία. Συναγωνιστής που βγήκε είπε ότι έμεινε ευχαριστημένος.

Επίσης ξέχασα...
Κηφισού 30. Άντζελα. Μελαχρινή μαυρισμένη, με μικρά στητά βυζάκια και εμφανίστηκε ολόγυμνη στο σαλόνι.
 

xadiara.gr

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2010
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1
Λέλας  Καραγιάννη  35            10.00 εως  20.00       ΣΟNΙΑ         :fuck2:

Πιπίνου 118                Πρωί  ΕΥΑ                           βράδυ          ΤΖΕΝΗ         :fuck1:

Αριστομενους 72                10.00 – 02.00               ΣΑΝΗ         :tits:             

Κωνσταντινουπολεως  94           10.00 εως  20.00       ΕΥΑ            :kissass:
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
κλεοπατρα απο θησεως 79 και παιωνιου 10. μελαχροινο αδυνατο πιπινι απο βουλγαρια,μετριας εμφανισης και βγαλε :cheesy: καλη συμπεριφορα μεσα,ομως ερασιτεχνης..."δεν το εχει" και μου φαινεται ουτε θα το εχει ποτε, εκτος αν προσπαθησει παααααρα πολυ.προτεινεται μονο σε οσους αρεσκονται σε απλα κοριτσια της διπλανης πορτας που εχουν λιγα χιλιομετρα.για τους υπολοιπυς δε κανει κατα την  ταπεινη μου γνωμη :grin:

τζενη ή τζενιφερ απο αριστομενους72....δεν προλαβα να δω καλα,αλλα απο οσο πηρε το ματι μου,λεπτη καστανομελαχροινη νεαρα με καρε μαλλι,καλο πατουρακι ψιλολιγνο,λιγο μυστηρια φατσα(δεν τον κοβω,ηταν μακρυα και ολα εγιναν γρηγορα),μασαζ η 69 με 60 ευρω,για αυτους που δε παιρνουν χαμπαρι...φουλ προγραμμα...ελευθερα πρωκτικα ολα μεσα με 80 ευρω. μπαινει στα υποψιν,αλλα χαλαρα,βασικα θα ηθελα να τη ξαναπαρω ματι.οποιος εχει δοκιμασει ας δωσει τα φωτα του στη εποχη της κρισεως :)
 

astra85

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Οκτ 2010
Μηνύματα
951
Κριτικές
65
Like
1.206
Πόντοι
2.300
ας ενημερωσει καποιος αν ξερει γιατι ειναι κλειστο το στουντιο στη νεα φιλαδελφεια
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 03/05  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/vicky]Βικυ/Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/antzy]Αντζη[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): Αμιρα - Λολιτα/www.kassandras3-pano.com/alexandra]Αλεξανδρα[/url] - www.kassandras3-pano.com/sandra]Σαντρα[/url]
Κασσανδρας 4Β(κατω): Φλωρα/Λορα - Ναταλι - Λολιτα
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Σαρα - Φλωρα - Ελπιδα
Κασσανδρας 4(πανω): www.kassandras4.com/alexandra]Αλεξανδρα/Μαριανα[/url] - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url] - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url]
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/melina]Μελινα[/url] - Ιλονα/www.kassandras6.com/irena]Ιρενα[/url] - www.kassandras6.com/melina]Μελινα[/url]

Βριλησου 60(κατω): Μαντονα - Μαντονα - www.vrilissou60-kato.com/irena]Ιρενα[/url]
Βριλησου 60(πανω): www.vrilissou60.com/elena]Ελενα[/url] - Λορα - Νικολ

Θησεως 40(κατω): Σοφια/Ζωη - www.thiseos40.com/elena]Ελενα/Σοφια[/URL] - Ροζη/www.thiseos40.com/efi]Εφη[/url]

 

xadiara.gr

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2010
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1

Λέλας  Καραγιάννη  35            10.00 εως  20.00      ΣΟNΙΑ :fuck2:

Πιπίνου 118                Πρωί  ΕΥΑ                          βράδυ          ΤΖΕΝΗ :fuck1:

Αριστομενους 72                10.00 – 02.00              ΣΑΝΗ  :tits:           

Κωνσταντινουπολεως  94          10.00 εως  20.00      ΕΥΑ :kissass:
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
Καλημερα :)

Σημερα στο Σπυρου Πατση 40 :

10 - 5 : www.studio40-gr.com/xenia]Ξενια[/url]
5  - 11 : www.studio40-gr.com/linda]Λιντα[/url]
11 - 8 : www.studio40-gr.com/izabella]Αλίκη [/url]

Στο Πειραιως 121 :

10 - 5 : www.studio40-gr.com/sandra]Σαντρα [/url]
5 - 11 : www.peiraios121.com/ruslana]Ρουσλανα [/url]+ Μαρινα
11 - 8 : www.peiraios121.com/mariza]Μαριζα [/url]+ Βικυ

Στο Σπυρου Πατση 50 :

10 - 5 : Χριστινα
5 - 11 : www.studio40-gr.com/amanda]Αμαντα[/url]
11 - 8 : Χριστινα + www.studio40-gr.com/nandia]Ναντια [/url]

:-* :-* :-*
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
κασσανδρας το πρωι

στο 6 η μελινα.πολυ καλο προσωπο αλλα απο κορμι μακρια απο τα γουστα μου.
παρεχει πολυ καλες υπηρεσιες κατα γενικη ομολογια.

στο 4 κατω αριστερα.
η σαρα.καστανη πολυ μετριο εμφανισιακα.δεν σε κερδιζει με τπτ να το πληρωσεις για να το γαμησεις.

4 κατω δεξια.
ξανθο πιπινι με εξαιρετικο,λεπτο, σωμα και πολυ καλοφτιαγμενο φυσικο στητο στηθος.
προσωπο απλα καλο.ονομα δεν μας ειπαν.

4 πανω μαριαννα και αλεξανδρα.

η μαριαννα ειναι σε ολα εξαιρετικη.
εμφανιση,συμπεριφορα και υπηρεσιες.

η αλεξανδρα επισης παρα πολυ καλη επιλογη.
ωραιο σωμα και κορμι και πολυ καλη στο δωματιο
 

aoratos13

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
208
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
ας ενημερωσει καποιος αν ξερει γιατι ειναι κλειστο το στουντιο στη νεα φιλαδελφεια
απο τι ακουσα απο φιλο μ ειπε οτι αο την ημερα π ειχανε κλεισει σχεδον ολα τα στουντιο το αντιοχειας αντιμετοπισε περισσοτερα προβληματα κ θα ειναι κλειστο μεχρι να μπορεσουν να κανουν κατι αυτοι π το εχουν... με λιγα λογια τουσ μαζεψαν :jerking: :jerking:
 

xadiara.gr

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2010
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1
Αχ ρε ΧΑΔΙΑΡΑ --- αυτή την μαλακία με την Σονια να λέτε ότι είναι μέχρι τις 8 γιατί δεν την κόβετε -- και τρέχουμε μέσα στην ΚΥΨΕΛΗ χωρίς λόγο ????? :headbang: :headbang: 

ζητω συγγνωμη αλλα καταλαβαινεις πως δεν μπορει να δουλευει και ολη την μερα
 

babis007

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
79
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
10
Η Αφροδίτη πότε θα επιστρέψει κα Χαδιάρα???
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.604
Πόντοι
19.505
Χτες στο Πειραιώς 121 τρελλό δίδυμο, Ρουσλάνα και Μαρινα, δυο πετιτ μουνάκια το ένα μελαχρινό και το άλλο ξανθό. Η Μαριάννα μπήκε στα υπ΄όψιν. Φάνηκε πολύ τσαπερδόνα.

 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 04/05  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/marianna]Μαριανα/Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/antzy]Αντζη[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): Αμιρα - Αλεξανδρα - ?
Κασσανδρας 4Β(κατω): Σουεντη - Ναταλι - Φλωρα
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Μαριανα - Φλωρα - Ιρενα
Κασσανδρας 4(πανω): Κατερινα - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url] - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url]
Κασσανδρας 6: Ναταλι - www.kassandras6.com/irena]Ιρενα[/url] - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60(κατω): Αρτεμις - Μαντονα - www.vrilissou60-kato.com/sandra]Σαντρα[/url]
Βριλησου 60(πανω): Λορα - www.vrilissou60.com/vicky]Βικυ[/url] - Σουεντη

Θησεως 40(κατω): Σοφια/Ζωη - www.thiseos40.com/elena]Ελενα/Σοφια[/URL] - Ροζη/www.thiseos40.com/efi]Εφη[/url]

Σολωμου 32(κατω): www.solomou32-isogeio.com/paola]Παολα[/url] - www.solomou32-isogeio.com/paola]Παολα[/url]
Σολωμου 32(πανω): Μπιανκα - Μπιανκα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom