Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Γιατί ήταν κλειστά τα στούντιο στην περιοχή Αγ. Παντελαιήμονα χθες βράδυ γύρω στις 12 τα μεσάνυχτα;
Το Αχαρνων 85 και το Αγιου Μελετιου 37 εχουν κλεισει οριστικα. Το 85 θα γινει μπουρδελο συντομα με 20 ευρω τιμη εκκινησης.
Το Αχ 106 και το Παιωνιου 10 θα ηταν κλειστα, προφανως λογω της σκουπας που εγινε χθες σε πολλες περιοχες της Αθηνας.
Το Λελας κλεινει στις 20:00 πλεον.
Το Δροσοπουλου 95 ηταν ανοιχτο.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Συμφωνώ απόλυτα αλλά με λιγότερο άρωμα γιατί καταλαβαίνουν ότι συνουσιαστήκαμε σε οίκο ανοχής ακόμα και οι γείτονες...
Να υπενθυμισω οτι η Αντρεα ειναι η κοπελα που εργαζοταν μεχρι προσφατα στο Φωκαιας 17 (οροφος) σαν Σελενα.
 

Manager69

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.057
Κριτικές
111
Like
906
Πόντοι
1.760
Eίδα αυτό
www.kathimerini.gr/4dcgi/_w_articles_kathremote_1_28/04/2011_388920]http://www.kathimerini.gr/4dcgi/_w_articles_kathremote_1_28/04/2011_388920[/url]
αλλά αναφέρεται σε προχτεσινά γεγονότα.

Πιθανόν να έχουν αρχίσει επιχειρήσεις "αρετή" (και καλά). Ίσως, λόγω κρίσης, να μην κατέβαλαν οι πάτρονες την "προστασία" στα αφεντικά της πόλης ( :police: ) και εσπευσαν να τους θυμίσουν ποιος πραγματικά κάνει κουμάντο.


Σε λίγο, δε θα μας αφήνουν και να γαμήσουμε.Γαμώ το μνημόνιο και τη βουλή σας, μπάσταρδοι πολιτικοί και κωλόμπατσοι.Όλοι βουτηγμένοι μέχρι το λαιμό στη ρεμούλα και πάτε, να μας στερήσετε μια απ'τις τελευταίες μας απολαύσεις.Ουστ, να χαθείτε.
 

aoratos13

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
208
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
Να υπενθυμισω οτι η Αντρεα ειναι η κοπελα που εργαζοταν μεχρι προσφατα στο Φωκαιας 17 (οροφος) σαν Σελενα.
ναι την θυμαμαι ειχα περασει πριν κατι μηνες εκει ηταν μονο βραδυ αλλα δν περασα γτ ειδα οτι δν ηταν κ στην καλητερη φαση το δωματιο κ την εκανα ξενερωνω ευκολα αμα δω βρωμιες παντως η ιδια δν θελει να θυμαται τιποτα απο κει...
 

clan

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2010
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
φιλε μ ελεοοος δν εισαι ο μονος π κανει αρνητικα σχολια για τη ραμονα την εχουν πατησε κ αλλοι οχι μονο απο δω μεσα αλλα κ ατομα π ξερω μ εχουν πει οι οποιοι δν ειναι μελοι εδω μεσα τεσπα ελπιζω να τα βλεπουν αυτοι π πρεπει κ να κανουν αυτο π πρεπει

Η Ραμόνα, κατ εμέ, ίσως είναι η χειρότερη επιλογή από όλες τις απόψεις (στα Κασσάνδρας τουλάχιστον) χωρίς να είναι και ιδιαίτερα όμορφη στο πρόσωπο. Είναι και αγενέστατη και αυθάδης αν και νέα στο χώρο.
Αντζη και πάλι Αντζη (όπως λέει και ο φίλτατος Κοkolongos) :)
 

aoratos13

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
208
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
Η Ραμόνα, κατ εμέ, ίσως είναι η χειρότερη επιλογή από όλες τις απόψεις (στα Κασσάνδρας τουλάχιστον) χωρίς να είναι και ιδιαίτερα όμορφη στο πρόσωπο. Είναι και αγενέστατη και αυθάδης αν και νέα στο χώρο.
Αντζη και πάλι Αντζη (όπως λέει και ο φίλτατος Κοkolongos) :)
φιλε μ η αντζη μ βγαζει κατι σαν το κοριτσι τησ διπλανης πορτας σαν φητητρια αλλα δν την εχω :knockinb: :knockinb: :knockinb:
 

aoratos13

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
208
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
Να υπενθυμισω οτι η Αντρεα ειναι η κοπελα που εργαζοταν μεχρι προσφατα στο Φωκαιας 17 (οροφος) σαν Σελενα.
σορρυ τωρα μ ρθε οτι ειχα περασει μια μερα αλλα ηταν ακομη πιο παλια εχει αλαξει πολυ παντως γενικα.. νομιζω 1 χρονο ηταν εκει βραδυ παντα....
 

MyNameIsNobody

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2011
Μηνύματα
150
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
για δοκιμασε με οινοπνευμα καθαρο κ πες μ
Nα το δοκιμάσουμε!
Αλλά αντί να φωνάζω σε όλους "γυρίσα από μπουρδέλο!", τώρα μήπως θα φωνάζω "γύρισα από καπηλειό και είμαι ντίρλα!";;;
Πάντως πέρα απ' την πλάκα, λογικά έχεις δίκιο, το οινόπνευμα είναι ο συνήθης διαλύτης αρωμάτων...
 

eleooooos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
159
Κριτικές
8
Like
222
Πόντοι
281


Καλά δεν τέθηκε καν θέμα σύγκρισης. Την Άντζυ την έχω πάρει και έχει μπει άνετα στο top3 μου. Απλά από αυτές  που βρήκα στα Κασσάνδρας προτίμησα να δοκιμάσω τη Ραμόνα και έφαγα την ήττα του αιώνα. Πάντως τώρα που το είπατε μια επισκεψούλα στην Άντζυ προσεχώς ,επιβάλλεται.
 

aoratos13

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
208
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
Καλά δεν τέθηκε καν θέμα σύγκρισης. Την Άντζυ την έχω πάρει και έχει μπει άνετα στο top3 μου. Απλά από αυτές  που βρήκα στα Κασσάνδρας προτίμησα να δοκιμάσω τη Ραμόνα και έφαγα την ήττα του αιώνα. Πάντως τώρα που το είπατε μια επισκεψούλα στην Άντζυ προσεχώς ,επιβάλλεται.
μαλλον κ γω θα κανω μια βολτα  :fuck2: :fuck2: μαζι της ;)
 

Helgs

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2011
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σε ολους τους ενημερομενους καλα σχετικα με τα κοριτσια των στουντιο!
θελω να παω μια βολτα στο κεντρο αυριο, προς Αχαρνων μερια, ποιο κοριτσι θα μου προτεινατε? (δεν μ`αρεσουν μοντελα, καποια κοπελα σε gfe style)
 

gg13

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2009
Μηνύματα
611
Like
0
Πόντοι
6
Γεια σε ολους τους ενημερομενους καλα σχετικα με τα κοριτσια των στουντιο!
θελω να παω μια βολτα στο κεντρο αυριο, προς Αχαρνων μερια, ποιο κοριτσι θα μου προτεινατε? (δεν μ`αρεσουν μοντελα, καποια κοπελα σε gfe style)
παολα σολωμου 32 ισογειο
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom