Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (2 μέλη και 24 επισκέπτες)

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
πριν λιγο στο καρεα 30 σαρα και τζινα.

η τζινα δυναμιτης.

η σαρα nuclear bomb.το απολυτο pse με μεγαλη  διαφορα απο την δευτερη.
στα 60-80 μπορει να σου δωσει πολυ περισσοτερα απο οσα δινουν πολλες ψοφιες της κασσανδρας στα 120

Όντως φίλε τα κορίτσια τα σπάνε !!! Στο duo απλά δεν υπάρχουν!!!

Δεν έβαλα πλάτη στο στρώμα!!!
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 08/03  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα/Μαριανα[/url] - www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα/Μαριανα[/url] - www.kassandras3-kato.com/maria]Μαρια Σερβα[/url]/www.kassandras3-kato.com/gabriela]Γαβριελα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): www.kassandras3-pano.com/ramona]Ραμονα[/url] - www.kassandras3-pano.com/ramona]Ραμονα[/url]/Σοφια - Ναταλι
Κασσανδρας 4Β(κατω): www.kassandras4-kato.com/despoina]Δεσποινα/Καρμεν[/URL] - Ρωξανη/www.kassandras4-kato.com/despoina]Δεσποινα[/url] - Λολιτα/Ρωξανη
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Μαριανα - Ελπιδα/Αλεξανδρα - Ελπιδα
Κασσανδρας 4(πανω): Νταιανα - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα/Λολιτα[/URL] - www.kassandras4.com/antzy]Αντζη/Αννα[/url]
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/melina]Μελινα[/url] - www.kassandras6.com/mixaela]Μιχαελα/Γαβριελα[/url] - Σαντρα

Βριλησου 60(κατω): Αλεξανδρα - Τζανα - www.vrilissou60-kato.com/irena]Ιρενα[/url]
Βριλησου 60(πανω): www.vrilissou60.com/elena]Ελενα[/url] - Καρμεν - Νικολ

Θησεως 40(κατω): Αλινα/Σοφια - www.thiseos40.com/elena]Ελενα/Ροζη[/URL] - www.thiseos40.com/anka]Ανκα/Λουση
[/url]
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 08/03  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα/Μαριανα[/url] - www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα/Μαριανα[/url] - www.kassandras3-kato.com/maria]Μαρια Σερβα[/url]/www.kassandras3-kato.com/gabriela]Γαβριελα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): www.kassandras3-pano.com/ramona]Ραμονα[/url] - www.kassandras3-pano.com/ramona]Ραμονα[/url]/Σοφια - Ναταλι
Κασσανδρας 4Β(κατω): www.kassandras4-kato.com/despoina]Δεσποινα/Καρμεν[/URL] - Ρωξανη/www.kassandras4-kato.com/despoina]Δεσποινα[/url] - Λολιτα/Ρωξανη
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Μαριανα - Ελπιδα/Αλεξανδρα - Ελπιδα
Κασσανδρας 4(πανω): Νταιανα - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα/Λολιτα[/URL] - www.kassandras4.com/antzy]Αντζη/Αννα[/url]
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/melina]Μελινα[/url] - www.kassandras6.com/mixaela]Μιχαελα/Γαβριελα[/url] - Σαντρα

Βριλησου 60(κατω): Αλεξανδρα - Τζανα - www.vrilissou60-kato.com/irena]Ιρενα[/url]
Βριλησου 60(πανω): www.vrilissou60.com/elena]Ελενα[/url] - Καρμεν - Νικολ

Θησεως 40(κατω): Αλινα/Σοφια - www.thiseos40.com/elena]Ελενα/Ροζη[/URL] - www.thiseos40.com/anka]Ανκα/Λουση
[/url]
Aλλαγη:

Βριλησου 60(κατω): Αλεξανδρα - Βικυ- Ιρενα
 

xadiara.gr

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2010
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1

Λέλας  Καραγιάννη  35  Πρωί  ΣΟΝΙΑ        βράδυ    ΛΙΝΤΑ                                        :tits:


Πιπίνου 118        Πρωί  ΕΥΑ                          βράδυ ΕΒΙΤΑ 
                                          :kissass2:

Αριστομενους 72                Πρωί      ΑΝΝΕΤΑ                    βράδυ                ΣΑΝΗ
                                  :fuck2:

Κωνσταντινουπολεως 94          Πρωί                    ΕΥΑ        βράδυ                    ΜΟΝΙΚΑ                                      :2on1: 
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
Ποια Ευα που κα χαδιαρα?
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0

saras

Μέγας
Εγγρ.
1 Απρ 2008
Μηνύματα
264
Κριτικές
11
Like
134
Πόντοι
4.160
Λέλας  Καραγιάννη  35  Πρωί   ΣΟΝΙΑ         βράδυ    ΛΙΝΤΑ                                        :tits:


Πιπίνου 118         Πρωί  ΕΥΑ                          βράδυ ΕΒΙΤΑ   
                                           :kissass2:

Αριστομενους 72                Πρωί       ΑΝΝΕΤΑ                     βράδυ                ΣΑΝΗ
                                  :fuck2:

Κωνσταντινουπολεως 94           Πρωί                    ΕΥΑ         βράδυ                    ΜΟΝΙΚΑ                                       :2on1:   
απάντηση θα πάρουμε?
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
βραδυνη βαρδια :

πειραιως 109...η σαμπρινη. αν δε κανω λαθος,μελαχρινο ρουμανικο ψιλομπαζακι, με υφος μουναρας ντιβας και μεσα ολο μη και μη :jerking:

παιωνιου 10...η ισπανιδα :grin: ναταλι.πρεπει να προκειται περι της ρωσσιδας ναταλιας που εσκασε περσυ τετοιο καιρο και τωρα εγινε ισπανιδα.μετριοκαλης εμφανισης,περνα δε περνα τη βαση στα ενδοτερα  :-

βριλησσου 24...η φιονα.δουλευει επισης στο πειραιως 109,πρεπει να εχει κανει και ενα περασμα απο κασσανδρας.ουτε καν την εχω δει,αξιολογοι συναγωνιστες τη χαρακτηριζουν αδιαφορη περιπτωση :sunglasses:

 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Ποια Ευα που κα χαδιαρα?
Λογικα πιστευω πως στο Πιπινου 118 θα ειναι η Ευα η Βουλγαρα με τα ισια μακρυα μαλλιά
Στο Κωνσταντινουπολεως 94 η milf Ευα η Ρωσιδα με θητεια στο Φυλης 92 και Αλκιβιαδου 16Γ


Υποθεσεις βεβαια κανω, δεν μπρω να ειμαι 100% σιγουρος.
και φυσικα δεν ειμαι η xadiara..........
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.244
Κριτικές
3
Like
1.092
Πόντοι
216
Λογικα πιστευω πως στο Πιπινου 118 θα ειναι η Ευα η Βουλγαρα με τα ισια μακρυα μαλλιά
Στο Κωνσταντινουπολεως 94 η milf Ευα η Ρωσιδα με θητεια στο Φυλης 92 και Αλκιβιαδου 16Γ


Υποθεσεις βεβαια κανω, δεν μπρω να ειμαι 100% σιγουρος.
και φυσικα δεν ειμαι η xadiara..........
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
πονταρω σελα σπιρουνια και αλλα παρελκωμενα συναφη,υπερ σου φιλτατε απογονε της λεβεντογεννας φυλης...
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
βραδυνη βαρδια :


παιωνιου 10...η ισπανιδα :grin: ναταλι.πρεπει να προκειται περι της ρωσσιδας ναταλιας που εσκασε περσυ τετοιο καιρο και τωρα εγινε ισπανιδα.μετριοκαλης εμφανισης,περνα δε περνα τη βαση στα ενδοτερα  :-
Εννοεις την κοντη ξανθουλα που δουλευε και στο Σπυρου Πατση 27 με το ιδιο ονομα, και στο Χαλκιδικης 83-Βουλιαγμενης 68 ως Ηλιαννα ?
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.244
Κριτικές
3
Like
1.092
Πόντοι
216
Εννοεις την κοντη ξανθουλα που δουλευε και στο Σπυρου Πατση 27 με το ιδιο ονομα, και στο Χαλκιδικης 83-Βουλιαγμενης 68 ως Ηλιαννα ?
ε,ειστε φοβερος αγαπητε..αυτη ειναι. Επομενη ερωτηση..που στεκοταν το τσογλανι που εφαγε τον μπιλ χικοκ...
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
Στο Κωνσταντινουπολεως 94 η milf Ευα η Ρωσιδα με θητεια στο Φυλης 92 και Αλκιβιαδου 16Γ
Υποθεσεις βεβαια κανω, δεν μπρω να ειμαι 100% σιγουρος.
και φυσικα δεν ειμαι η xadiara..........
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

obligado  chief, αλλα αφου δεν απαντησε η χαδιαρα, τραβηξα για αλλου, σε αλλο κεφαλαιο...
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
Εννοεις την κοντη ξανθουλα που δουλευε και στο Σπυρου Πατση 27 με το ιδιο ονομα, και στο Χαλκιδικης 83-Βουλιαγμενης 68 ως Ηλιαννα ?
δε τη ξερω την ηλιανα.χλωμο το κοβω να εχει δουλεψει εκει αφου ανηκει σε αλλη αλυσιδα(θησεως 79 - 35 κοκ).δεν ειναι κοντη παντως,κανονικη προς ψιλη ειναι
 

ltj

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
52
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
10
Αγαπητοί συναγωνιστές, θα επιθυμούσα τα φώτα σας και την συμβουλή σας σε ένα μεγάλο μπέρδεμα που με ταλανίζει.
Καθότι βρήκα το απαιτούμενο κεφάλαιο και λόγω μεγάλης (καύλας να το πω?) ... καύλας, αποφάσισα να επενδύσω αύριο κιόλας το εν λόγω  κεφάλαιο σε κάποιο από τα αγαπητά μας κορίτσια στα ευαγή ιδρύματα του έρωτα.
Έχω σταμπάρει τα ακόλουθα ομολογουμένως πολλά υποσχόμενα ομόλογα δεν μπορώ όμως να ξεκαθαρίσω ποιο θα μου προσφέρει τις καλύτερες αποδόσεις - καθώς λόγω περιορισμένης ρευστότητος δεν δύναμαι (αν και θα το επιθυμούσα σφοδρότατα) να επενδύσω σε όλα. Κάπου εδώ λοιπόν ζητάω ταπεινώς τις επενδυτικές σας συμβουλές, εις τας οποίας μετά κόπων και βασάνων έχετε εντριφύσει, και τα οποίας παρακαλείσθε να μου καταθέσετε γραπτώς είτε εις το παρόν thread είτε με pm.
Τα υποψήφια ομόλογα είναι:
1. Σόνια από Λέλας. Σταθερή απόδοση - την έχω ξαναπάρει 2 φορές αλλά πάνε δυο χρόνια από τότε. μου κόλλησε στο μυαλό καθώς μου έχει λείψει ένα καλό  :knockinb:
2. Ανέττα από Αριστομένους. δεν παίζουν φωτογραφίες και δεν ξέρω αν λέει κάτι. έχει εξαιρετικές κριτικές και φημολογείται ότι με το απλό πρόγραμμα προσφέρει 69 και ελεύθερο στοματικό. να είανι όντως αλήθεια?
3. Σύλβια από Πειραιώς 193. οι φωτογραφίες και οι κριτικές της με έχουν  :cum: απίστευτα. να αξίζει άραγες?
4. δυο εξαιρετικά κορίτσια από Κεφαλληνίας ονόματι Λάουρα και Κάρμεν. αν και έχουν χλιαρές κριτικές δείχνουν κουκλάρες. είναι όντως έτσι? αξίζει καμία την κατάθεση? θα μπορούσε κάποιος να τις πάρει και τις δυο παρτούζα?  κι αν ναι πόσο να πηγαίνει το μαλλί? ή θα φύγω κουρεμένος?

Please συναγωνιστές διαφωτίστε με καθώς το μυαλό μου κάνει γκέλες :headbang:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom