Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
ειναι στα σκαρια μαναρι να κανουμε κατι αναλογο για μια ολοκληρη βαρδια και με πιο χαμηλη τιμη απο αυτη που λες.
με κλειστο για τον εξω κοσμο το studio, προπληρωμενα εισητηρια και με αυστηρα μονο 10 πελατες-συμμετεχοντες
θα σε απογοητευσω ομως γιατι θα ειναι μια βραδυα μονο για τους πελατες του αυταρχικου ;)


Αυτό είναι τεράστια αδικία! Κι εδώ διακρίσεις εναντίων των "μικρομεσαίων";;;;;;;;;;;;;;;;;;;;  :(
 

xadiara.gr

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2010
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1
Λέλας  Καραγιάννη  35  Πρωί  ΣΟΝΙΑ        βράδυ    ΛΙΝΤΑ                                        :fuck2:


Πιπίνου 118        Πρωί  ΕΥΑ                          βράδυ ΕΒΙΤΑ                    :2on1:
                                         

Αριστομενους 72                Πρωί      ΑΝΝΕΤΑ                    βράδυ                ΣΑΝΗ                                        :kissass:
                                 

Κωνσταντινουπολεως 94          Πρωί                    ΕΥΑ        βράδυ                    ΜΟΝΙΚΑ                                        :tits:
 

saras

Μέγας
Εγγρ.
1 Απρ 2008
Μηνύματα
264
Κριτικές
11
Like
134
Πόντοι
4.160
Λέλας  Καραγιάννη  35  Πρωί   ΣΟΝΙΑ         βράδυ    ΛΙΝΤΑ                                         :fuck2:


Πιπίνου 118         Πρωί  ΕΥΑ                          βράδυ ΕΒΙΤΑ                     :2on1:
                                           

Αριστομενους 72                Πρωί       ΑΝΝΕΤΑ                     βράδυ                ΣΑΝΗ                                         :kissass:
                                 

Κωνσταντινουπολεως 94           Πρωί                    ΕΥΑ         βράδυ                    ΜΟΝΙΚΑ                                         :tits:
απαντηση θα παρω τελικα τι ισχυει στο κ.94 η οχι?αλλες τιμες λετε στο ιντερνετ και αλλα στο στουντιο!γιατι αποφευγεις να απαντησεις??
 

saras

Μέγας
Εγγρ.
1 Απρ 2008
Μηνύματα
264
Κριτικές
11
Like
134
Πόντοι
4.160

απαντηση θα παρω τελικα τι ισχυει στο κ.94 η οχι?αλλες τιμες λετε στο ιντερνετ και αλλα στο στουντιο!γιατι αποφευγεις να απαντησεις??
 

Thanos272

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2008
Μηνύματα
101
Κριτικές
9
Like
384
Πόντοι
281
Για την Paris που ρώτησε ο φίλος, οι φωτογραφίες δεν έχουν καμμία σχέση με την πραγματικότητα αν αυτό περιμένεις
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
τη λάουρα την κύπρια από αριστοτέλους 6, ξέρει κανεις τί μέρες & ώρες τη βρίσκουμε?..
επίσης..έχει δοκιμάσει κανείς τη γαβριέλα τη σέρβα από τριγγετοαλυσίδα? ευχαριστώ
προκαταβολικώς. 
 

eleooooos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
159
Κριτικές
8
Like
222
Πόντοι
281
Λακωνικά θα αναφέρω τις εμπειρίες μου από 3 κοπέλες που τίμησα τις προηγούμενες μέρες.
1η η Στέλλα από Βριλλησού 36.Ελληνίδα δηλώνει και δεν έχω λόγο να μην την πιστέψω. Η κοπέλα είναι μελαχρινή ,ο ορισμός της εκφυλόφατσας με ένα τατουάζ στη μέση. Από τα καλύτερα σαλοναρίσματα που έχω δει. Στο δωμάτιο επιτρέπει δάχτυλα παντού άλλα δεν ανταποκρινόταν πλήρως στις προσδοκίες που μου είχε δημιουργήσει από το πολύ καλό σαλονάρισμα της .Μέσα στο δωμάτιο πρόσεξα ότι ήταν σχετικά κοντή και έχει σχετικά πεσμένο στήθος. Στην πράξη τη βαθμολογώ στο μέσο όρο και κάτι παραπάνω. Δε το μετάνιωσα που μπήκα αλλά δεν ξέρω αν θα ξαναπέρναγα.
2η κοπέλα η Άντζυ απο Βριλησσού 60.Αν και οι φωτογραφίες της δεν μου είχαν κάνει μεγάλη εντύπωση πήγα αποφασισμένος να περάσω λόγω των καλών κριτικών που είχα διαβάσει για αυτήν. Βγήκε ντυμένη διαβολάκι και μπορώ να πω πως εντυπωσιάστηκα. Πολύ καλύτερη από τις φώτο σαν σωματότυπος και ένα πρόσωπο που μου άρεσε πάρα πολύ. Το στούντιο ήταν άδειο λόγω του περασμένου της ώρας και είχε και την Ιρένα οπότε ήξερα ότι θα είμαι άνετα στο δωμάτιο. Στα της πράξης τώρα, δε θα πω πολλά. Απλά πως ήταν αν όχι η καλύτερη εμπειρία μου σε στούντιο ,σίγουρα μια από τις καλύτερες. Η κοπέλα είναι πραγματικά αστέρι.
3η κοπέλα η Τζούλια απο Βριλησσού 36.Ρουμάνα.Ο συμπαθέστατος τσάτσος που τη παρουσίασε λέγοντας μου πως ήταν Μις Ρουμανία το 2002 αν δεν κάνω λάθος .Δε ξέρω και δεν με ενδιαφέρει κι όλας αν ίσχυε .Πραγματικά εντυπωσιακή παρουσία ,ξανθιά ψηλή ,εντελώς μοντελέ κορμί. Φόραγε ένα μαύρο δικτυωτό που την κολάκευε ιδιαίτερα .Στο δωμάτιο τώρα πρόσεξα πως η οδοντοστοιχία της ήταν άσχημη (κάποια δόντια πιο μακριά ,άλλα στραβά) πράγμα που με ξενέρωσε αφάνταστα. Παρόλα αυτά επειδή όλα τα υπόλοιπα ήταν σούπερ πάνω της δεν είχα πτώση του ''ηθικού'' .Τα προκαταρκτικά της ήταν μέτρια. Στο sex δε σταμάτησε ούτε στιγμή να μου τραβάει τα @@ προσπαθώντας κατά τη γνώμη μου να με τελειώσει γρήγορα. Επίσης είχε βάλει μισό κιλό κρέμα και μου έκανε και παρατήρηση επειδή της έβαλα λίγο χέρι στο νιμού και λέει πήρα όλη τη κρέμα. Παρ όλα αυτά η θέα στα 4 καθώς και το στήσιμο της ήταν πολύ καλά και εκεί το ευχαριστήθηκα .Δεν το μετάνιωσα ούτε με αυτήν αλλά σίγουρα δε θα ξαναπέρναγα μαζί της.
 

Hank Moody

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
102
Like
0
Πόντοι
1
Για την Paris που ρώτησε ο φίλος, οι φωτογραφίες δεν έχουν καμμία σχέση με την πραγματικότητα αν αυτό περιμένεις
οταν λες καμια σχεση?
αν οι καυλες μου αυριο με οδηγησουν στο στουντιο της ηλιουπολης θα συνααντησω καποια τερατομορφη νταρντανα με μαυρη κομη?
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Μεταμεσονύκτια τσάρκα με τον Pitsiriko1 και τον Dimit31 σε ιδρύματα τα οποια είχα αρκετό καιρό να «επισπευτώ» :

Κροκεων 6 : Συλβί. Η ξανθή γνωστή κορασίδα του ιδρύματος. Εκ Τσεχίας κατά δήλωση. Όμορφο πρόσωπο, ωραιο σώμα, τροφαντό κωλαράκι. Πλούσια προγράμματα συμπεριλαμβανόμενου και του ελευθέρου στοματικού και πρωκτικού. Έχει πάρει λίγα παραπάνω κιλά από την τελευταία φορά που την είδα, αλλά παραμένει μια γλυκύτατη παρουσία.

Κηφισού 30 : Ντενισα. Νεαρή ξανθή με ίσια μαύρα μαλλιά. Σωματοτυπος αδύνατος, με μικρό σχετικά στήθος. Μας φάνηκε λίγο ξινή και κακόκεφη  στο σαλόνι

Αντιοχείας 64 : Τζούλια. Ψηλή με καστανοκόκκινα μακριά μαλλιά. Ωραίο σώμα, αρμόνικες καμπύλες, πρόσχαρη στο σαλόνι.

Κηφισού 60 : Σουζανα. Ξανθή συμπαθητική, χωρίς κάτι αξιόλογο. Τροφαντή περιφέρεια με κάποια σημάδια κυτταρίτιδας.

Ελευθερίου Βενιζέλου 40 : Έλενα η γνωστή πλέον ψηλή νεαρή Ρουμάνα. Μαύρα μακριά μαλλιά, με ανανεωμένο στήθος, γλυκό πρόσωπο, φουλ προγράμματα. Πολύ καλή επιλογή μετά από προσωπική εμπειρία. Και η Λούση νεαρή μελαχρινή επίσης,  με κανονικό σωματότυπο, αρκετα τσαχπίνα στο σαλόνι.


Ελευθερίου Βενιζέλου 35 : Ελένη ξανθούλα, αρκετα sexy παρουσία, με ωραίο κωλαράκι και έκφυλο πρόσωπο. Μαζί της η Κάρμεν, καστανή μιγάδα, με ωραία χαρακτηριστικά πρόσωπου και ωραίο σώμα. Αμφότερες μέχρι ελεύθερο στοματικό.
Σεσημασμένη πλέον η τσατσα με τα κακόγουστα σχόλια του τύπου «Φεύγετε ?, τέτοιες ωραίες κοπέλες σας έδειξα και φεύγετε ?» και άλλα παρεμφερή.
Εχουμε πλεον συνωθήσει.

Τριγγετα 3 : Γαβριελλα. Αδιάφορη νεαρή μελαχρινή.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Η Τατιανα απο Ηλια Ηλιου λεει παιδες?
Eιναι η κοπελα που ξεκινησε απο Φυλης 104. συνεχισε Θαρυπου 10 και τωρα αγωνιζεται και στο Αγιου Μελετιου 37 και Δροσοπουλου 95, εκτος απο το Ηλια Ηλιου 82.

Στον μεσο ορο.
 

Hank Moody

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
102
Like
0
Πόντοι
1
Λακωνικά θα αναφέρω τις εμπειρίες μου από 3 κοπέλες που τίμησα τις προηγούμενες μέρες.
1η η Στέλλα από Βριλλησού 36.Ελληνίδα δηλώνει και δεν έχω λόγο να μην την πιστέψω. Η κοπέλα είναι μελαχρινή ,ο ορισμός της εκφυλόφατσας με ένα τατουάζ στη μέση. Από τα καλύτερα σαλοναρίσματα που έχω δει.
πω πω αδιανοητο σαλοναρισμα εχεις δικιο!!
μου εκανε τα γκαγκαλα πετρα σημερα στο κωνσταντινουπολεως 80!
με καβαλησε επι του καναπεος,μου ψιθουριζε βρωμικα λογακια στο αυτι,αλληλοχαρχαλευομασταν μαγκααα μου στο τσακ ημουα να την κεντραρω ετσι οπως ειμασταν σαλονατα αλλα βαρουσε σαν δαιμονισμενο το κινητο μου και δεν με επαιρνε!αν μπορεις δωσε περισσοτερες πληροφοριες λιγοτερο λακωνικες :helpplea:
 

eleooooos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
159
Κριτικές
8
Like
222
Πόντοι
281
πω πω αδιανοητο σαλοναρισμα εχεις δικιο!!
μου εκανε τα γκαγκαλα πετρα σημερα στο κωνσταντινουπολεως 80!
με καβαλησε επι του καναπεος,μου ψιθουριζε βρωμικα λογακια στο αυτι,αλληλοχαρχαλευομασταν μαγκααα μου στο τσακ ημουα να την κεντραρω ετσι οπως ειμασταν σαλονατα αλλα βαρουσε σαν δαιμονισμενο το κινητο μου και δεν με επαιρνε!αν μπορεις δωσε περισσοτερες πληροφοριες λιγοτερο λακωνικες :helpplea:

Τα προκαταρκτικά της ήταν κάτι τριψίματα μέχρι να ανέβει το εργαλείο. Η πίπα της καλή με μικρό πέρασμα και από τα @@.Άφηνε δάχτυλα και στις 2 τρυπούλες. Στο sex συμμετείχε με πικάντικους διαλόγους και γενικά ήταν δεκτική σε ότι της ζήτησα. Χωρίς να ήταν το μαμήσι που μου έμεινε αξέχαστο νομίζω πως η κοπέλα βγάζει τίμια τα λεφτά της.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Την ειχα πετυχει και εγω σε τσαρκα στο 36Α, οταν δουλεψε εκτακτα στην θεση της Αμαντας.
Αρκετα θηλυκη γυναίκα, με πραγματικα αξιολογο σαλόνάρισμα.
Εκατσε διπλα μου στον καναπε και ηταν πολυ φιλικη και πικαντικη....

Δεν περασα στα ενδοτερα. γιατιε ιχα παει "φτειαγμένος" για την Αμαντα, και χαλαστηκα που δεν την βρηκα.

Μια αλλη φορα ισως.
 

Hank Moody

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
102
Like
0
Πόντοι
1
Τα προκαταρκτικά της ήταν κάτι τριψίματα μέχρι να ανέβει το εργαλείο. Η πίπα της καλή με μικρό πέρασμα και από τα @@.Άφηνε δάχτυλα και στις 2 τρυπούλες. Στο sex συμμετείχε με πικάντικους διαλόγους και γενικά ήταν δεκτική σε ότι της ζήτησα. Χωρίς να ήταν το μαμήσι που μου έμεινε αξέχαστο νομίζω πως η κοπέλα βγάζει τίμια τα λεφτά της.
ξηγιεται τα παντα ολα τα κοριτσι αν σε διαβασα καλα!
δαχτυλιασματα,ψιλογλυφει παπαρια..να θυμηθω να τα ξυρισω και να τα ποτισω με μυρτω να ειναι μυρωδατα :cheesy:,ξηγιεται στασεις  μιλαει και βρωμικα ειμαι σιγουρος θα καλοπερασω!
u.g thaks anyway αλλα αν μου ελεγες και που θα την ξαναβρω ρε μορτη μα τον αγιο σπυριδωνα θα σου χρωσταω μεγαλη καλη!
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
ξηγιεται τα παντα ολα τα κοριτσι αν σε διαβασα καλα!
δαχτυλιασματα,ψιλογλυφει παπαρια..να θυμηθω να τα ξυρισω και να τα ποτισω με μυρτω να ειναι μυρωδατα :cheesy:,ξηγιεται στασεις  μιλαει και βρωμικα ειμαι σιγουρος θα καλοπερασω!
u.g thaks anyway αλλα αν μου ελεγες και που θα την ξαναβρω ρε μορτη μα τον αγιο σπυριδωνα θα σου χρωσταω μεγαλη καλη!
Λογικα εκτος απο το Βριλησσου 36Α και στο Βρ 36, Μεγαλου Αλεξανδρου 133, Κωνσατντινουπολεως 80.
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
Κατα τις 2 εφτασα στην κασσανδρας. Ειχα καιρο να παω και ειδα μερικα νεα προσωπα. (Μην τα παρετε τοις μετρητοις, πιομενος ημανε)
Ανιτα? αν ακουσα καλα, ψηλη, ξανθια, ετσι κι ετσι προσωπο ενδιαφερον σωμα, ισπανιδα! τι παθαν ολες και λενε ισπανιδα, μοδα ειναι? θα ξεπερασουν τις τσεχες.
Γαβριελα, πιπινι ξανθο με ωραιο προσωπο καλο αδυνατο σωμα, 5-6 πιτσιρικαδες κανανε παζαρι για τριο.
Η Αννα ομορφη παντα, η Νικολ εντυπωσιακη μου εστελνε φιλακια, αλλα δεν μασαω και η Ιρενα χασκογελουσε λεγοντας οτι με γνωριζει, αλλα τα εχουμε πει, αφου δεν με αγαπαει και προτιμα να μετρησει ενα εισιτηριο ακομη, απο το να μου δωσει τον χρονο που χρειαζομαι, χωρισαμε και μειναμε δυο καλοι φιλοι!(κλισε)
Η Αντζη μου αρεσε, αρχιζει να διεκδικει τον τιτλο μις κασσανδρα απο την Αννα.

Στο Πειραιως 193 η Σαβινα, ωραιο ψηλο κορμι, προσωπο λιγο σκληρο.

Στο Θησεως 35 η πολωνεζα Καρμεν, τσουπωτη με μακρυ κατσαρο καστανο μαλλι κι η Ελενα απο αλβανια (δεν θυμαμαι να μου εχει πει καμια ποτε οτι ειναι απο αλβανια!) ομορφο πιπινι με ξανθο καρε μαλλακι, αδυνατη.

Εκανα και μια αποπειρα θησεως 40 αλλα εκλεινε, βαρεθηκα, εφυγα.
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.216
Πόντοι
34.267
Κηφισού 30 : Ντενισα. Νεαρή ξανθή με ίσια μαύρα μαλλιά. Σωματοτυπος αδύνατος, με μικρό σχετικά στήθος. Μας φάνηκε λίγο ξινή και κακόκεφη  στο σαλόνι

Το Ντενισάκι είναι το μελαχροινό, μαυρομακρυμάλικο, ελαφρώς ντροπαλό Ρουμανάκι με τo special κορμάκι. Εντός του δωματίου υπομονετικό και αξιόλογο. :)
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 10/03  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/vicky]Βικυ/Λαουρα[/url] - Αντζη/www.kassandras3-kato.com/gabriela]Γαβριελα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): www.kassandras3-pano.com/ramona]Ραμονα/Κλαουντια[/URL] - www.kassandras3-pano.com/ramona]Ραμονα/Ρωξανη[/URL] - www.kassandras3-pano.com/sandra]Σαντρα[/url]
Κασσανδρας 4Β(κατω): Ντανιελα - www.kassandras4-kato.com/gabriela]Γαβριελα/Κλαουντια[/URL] - Ρωξανη/Τζουλη
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Καρμεν - Ελπιδα/Μιχαελα - Λολιτα/Ιρενα
Κασσανδρας 4(πανω): Νταιανα - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα/Λολιτα[/URL] - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url]
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/marianna]Μαριανα[/url] - www.kassandras6.com/irena]Ιρενα/Αλεξανδρα[/URL] - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60(κατω): Αλεξανδρα - Μιρελα/www.vrilissou60-kato.com/marianna]Μαριανα[/url] - www.vrilissou60-kato.com/lucy]Λουση[/url]
Βριλησου 60(πανω): www.vrilissou60.com/despoina]Δεσποινα[/url] - Καρμεν - Καρμεν

Θησεως 40(κατω): Αλινα/www.thiseos40.com/adrianna]Αντριανα[/url] - www.thiseos40.com/elena]Ελενα/Ανκα[/url] - www.thiseos40.com/adrianna]Αντριανα/Εφη[/url]
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom