Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (1 μέλη και 19 επισκέπτες)

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
Φερε μου το κεφαλαιο και θα σε βαλω σε αμοιβαια, ο,τι σπρωχνω θα σπρωχνεις, εγγυημενα!
 

ltj

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
52
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
10
Τι λες για συνεταιρισμό? μήπως πιάσουμε και καμία επιδότηση βρε αδερφέ?  ;)
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 09/03  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/vicky]Βικυ[/color[/URL]] - www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα/Μαριανα[/url] - www.kassandras3-kato.com/maria]Μαρια Σερβα[/url]/www.kassandras3-kato.com/gabriela]Γαβριελα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): www.kassandras3-pano.com/ramona]Ραμονα[/url] - www.kassandras3-pano.com/ramona]Ραμονα[/url]/Λολιτα - Ναταλι/Λολιτα
Κασσανδρας 4Β(κατω): Καρμεν - Ελπιδα - Τζουλη/Κλαουντια
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Λαουρα - Δεσποινα/Ρωξανη - Ιρενα/Ελπιδα
Κασσανδρας 4(πανω): Νταιανα - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα/Ιρενα[/url] - www.kassandras4.com/antzy]Αντζη/Αννα[/url]
Κασσανδρας 6: Αλεξανδρα - www.kassandras6.com/mixaela]Μιχαελα/Γαβριελα[/url] - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60(κατω): www.vrilissou60-kato.com/despoina]Δεσποινα[/url] - Μιρελα/Αλεξανδρα - www.vrilissou60-kato.com/sandra]Σαντρα[/url]
Βριλησου 60(πανω): www.vrilissou60.com/marianna]Μαριανα[/url] - Καρμεν - Ρωξανη

Θησεως 40(κατω): Αλινα/www.thiseos40.com/efi]Εφη[/url] - www.thiseos40.com/lucy]Λουση/Πατριτσια[/URL] - www.thiseos40.com/elena]Ελενα/Ανκα[/url]
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Αγαπητοί συναγωνιστές, θα επιθυμούσα τα φώτα σας και την συμβουλή σας σε ένα μεγάλο μπέρδεμα που με ταλανίζει.
Καθότι βρήκα το απαιτούμενο κεφάλαιο και λόγω μεγάλης (καύλας να το πω?) ... καύλας, αποφάσισα να επενδύσω αύριο κιόλας το εν λόγω  κεφάλαιο σε κάποιο από τα αγαπητά μας κορίτσια στα ευαγή ιδρύματα του έρωτα.
Έχω σταμπάρει τα ακόλουθα ομολογουμένως πολλά υποσχόμενα ομόλογα δεν μπορώ όμως να ξεκαθαρίσω ποιο θα μου προσφέρει τις καλύτερες αποδόσεις - καθώς λόγω περιορισμένης ρευστότητος δεν δύναμαι (αν και θα το επιθυμούσα σφοδρότατα) να επενδύσω σε όλα. Κάπου εδώ λοιπόν ζητάω ταπεινώς τις επενδυτικές σας συμβουλές, εις τας οποίας μετά κόπων και βασάνων έχετε εντριφύσει, και τα οποίας παρακαλείσθε να μου καταθέσετε γραπτώς είτε εις το παρόν thread είτε με pm.
Τα υποψήφια ομόλογα είναι:
1. Σόνια από Λέλας. Σταθερή απόδοση - την έχω ξαναπάρει 2 φορές αλλά πάνε δυο χρόνια από τότε. μου κόλλησε στο μυαλό καθώς μου έχει λείψει ένα καλό  :knockinb:
2. Ανέττα από Αριστομένους. δεν παίζουν φωτογραφίες και δεν ξέρω αν λέει κάτι. έχει εξαιρετικές κριτικές και φημολογείται ότι με το απλό πρόγραμμα προσφέρει 69 και ελεύθερο στοματικό. να είανι όντως αλήθεια?
3. Σύλβια από Πειραιώς 193. οι φωτογραφίες και οι κριτικές της με έχουν  :cum: απίστευτα. να αξίζει άραγες?
4. δυο εξαιρετικά κορίτσια από Κεφαλληνίας ονόματι Λάουρα και Κάρμεν. αν και έχουν χλιαρές κριτικές δείχνουν κουκλάρες. είναι όντως έτσι? αξίζει καμία την κατάθεση? θα μπορούσε κάποιος να τις πάρει και τις δυο παρτούζα?  κι αν ναι πόσο να πηγαίνει το μαλλί? ή θα φύγω κουρεμένος?

Please συναγωνιστές διαφωτίστε με καθώς το μυαλό μου κάνει γκέλες :headbang:
Η αποψη μου στα ερωτηματα σου ειναι:

1. η Σονια ειναι οντως σταθερη αξια, Αφου οπως λες την εχεις παρει ξερεις τι να περιμενεις.
Θα περασεις σιγουρα καλά.Τελευται φορα συναντηθηκαμε πριν 3-4 μηνες περιπου και ηταν και παλι σουπερ.

2. Με την Αννετα εγω τουλαχιστον περασα πολυ καλα. Στο πενηνταρικο στα σιγουρα συμεπριλαμβανεται το 69. Εμενα μου εκανε και ελευθερο, στον lex80, που ειχαμε παει μετεπειτα μαζι οχι. Το ελευθερο δεν μπορω να ειμαι απολυτος οτι θα στο κανει.

3. Για την Συλβια δεν εχω αποψη για τα ενδοτερα, ομως εγκριτοι συναγωνιστες λενε τα καλυτερα. Εμφανησιακα μου αρεσε αρκετα και εχω σκοπο να την τιμησω καποια στιγμη.

4. Τα κοριτσια του Κεφαληνιας 75, εμενα προσωπικα δεν μου εκαναν "κλικ" στο σαλονι. Παντως υπαρχει δυνατοτητα να τις παρεις και τις δυο στο δωματιο με 50+50 για αναλογες υπηρεσιες απλου ποργραμματος και απο τις δυο, με μια εκτονωση φυσικα.

Εαν ημουν στην θεση σου θα πηγαινα ή με την Αννετα λη με την Συλβια που δεν τις εχω ξανασυνατησει.
Το γουστο ομως ειναι κατι εντελως υποκειμενικο και η αποφαση βεβαια ειναι δικη σου........
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
Ρε συ, δεν στην εχω στημενη, αλλα δεν κρατιεμαι...

η Αννετα λη ειναι η ξαδερφη του Μπρους λη?
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
Οικογενεια που γαμαει και δερνει!
 

steven1970

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2006
Μηνύματα
75
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
10
την προηγουμενη εβδομαδα εγραψα δυο κριτικες για στουντιο και δεν ανεβηκαν ποτε.γιατι?
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Αγαπητοί συναγωνιστές, θα επιθυμούσα τα φώτα σας και την συμβουλή σας σε ένα μεγάλο μπέρδεμα που με ταλανίζει.
Καθότι βρήκα το απαιτούμενο κεφάλαιο και λόγω μεγάλης (καύλας να το πω?) ... καύλας, αποφάσισα να επενδύσω αύριο κιόλας το εν

Please συναγωνιστές διαφωτίστε με καθώς το μυαλό μου κάνει γκέλες :headbang:
Εμενα η Αννετα ηταν απο τις χειροτερες μου, περισσοτερα θα διαβασεις στην κριτικη μου. Η σονια κρατιετε εντυπωσιακα παρολη την ηλικια της, αν και δεν ειμαι φαν των MILF δεν το περιμενα οταν την ειδα.

Θα σου προτεινα να διαβασεις τις κριτικες που εχουν γραφτει για τις κοπελες, εαν δεν τις εχεις δει να πας να τις δεις απο κοντα διοτι οι φωτογραφιες δεν απεικονιζουν το 100% και σε γενικες γραμμες να μπεις οπου σου πει το ενστικτο σου.

πχ η Αννετα ήταν μια πολυ καλη εμπειρια για τον Cheyenne αλλα μια απο τις χειροτερες δικες. Βλεπεις οτι δεν ειναι στανταρ τα πραγματα οποτε μην βασιζεσε αποκλειστικα στις κριτικες.

Καλα να περασεις και περιμενουμε κριτικη σου! :grin:
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0

asdor

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
2.853
Κριτικές
27
Like
375
Πόντοι
2.287
Η Τατιανα απο Ηλια Ηλιου λεει παιδες?
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
αντζελα βαλε ολες τις κοπελες μαζι μια φορα και βαλε τιμη προσφορας ολες για μια ωρα 500€ να γινει το ελα να δεις !!!!

ειναι στα σκαρια μαναρι να κανουμε κατι αναλογο για μια ολοκληρη βαρδια και με πιο χαμηλη τιμη απο αυτη που λες.
με κλειστο για τον εξω κοσμο το studio, προπληρωμενα εισητηρια και με αυστηρα μονο 10 πελατες-συμμετεχοντες
θα σε απογοητευσω ομως γιατι θα ειναι μια βραδυα μονο για τους πελατες του αυταρχικου ;)
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
ειναι στα σκαρια μαναρι να κανουμε κατι αναλογο για μια ολοκληρη βαρδια και με πιο χαμηλη τιμη απο αυτη που λες.
με κλειστο για τον εξω κοσμο το studio, προπληρωμενα εισητηρια και με αυστηρα μονο 10 πελατες-συμμετεχοντες
θα σε απογοητευσω ομως γιατι θα ειναι μια βραδυα μονο για τους πελατες του αυταρχικου ;)


δεν με απογοητευεις καθολου θα ερθω με τις καμερες μου θα καλυψω εγω τα εξοδα των συναγωνιστων και θα εχω στα χερια μου μια ταινια αυταρχικου αλλο πραγμα που βεβαια θα την μοσχοπουλησω στα εξωτερικα με μεγαλο αντιτιμο!!!

σωστοςςςςςςςςςςς............!!!!!!!!!
 

Babel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2009
Μηνύματα
420
Κριτικές
22
Like
0
Πόντοι
231
Η Τατιανα απο Ηλια Ηλιου λεει παιδες?

Λέει ότι είναι Ελληνοσουηδέζα. Την έιχα πάρει πριν 1-1,5 χρόνο σε άλλο μαγαζί.
Λεπτοκαμμομένη κοπέλα 25-30 χρονών με κάπως πεταχτά δόντια. Ευγενική αλλά και υποτονική στο σεξ.  
Γενικά μέτρια σε εμφάνιση και τα πολύ βασικά στο δωμάτιο.  
 

bazas

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
373
Κριτικές
61
Like
3
Πόντοι
2.062
Σύντροφοι, την Πάρις από Συγγρού 144 και Ηρώων Πολυτεχνείου 37 την έχει πάρει κανείς?΅Είναι καλή?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom