Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (3 μέλη και 22 επισκέπτες)

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Τώρα που είναι φρεσκοχωρισμένη, μπορείς να την παρηγορήσεις και να σου βγει και τσάμπα ;) :2funny:
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Αυτό το λέει για καλό ή για κακό;
Προφανως το διευκρινιζει συνεχεια καθως μεχρι προτεινως ηταν στουντιο. Αλλη πελατεια εχουν τα στουντιο και αλλη πελατεια εχουν τα μπουρδελα. Οποτε ουσιαστικα ειναι σαν να λεει "πλεον ειναι μπουρδελο, μην περιμενετε και πολλα πολλα". Απλα το λεει με τροπο!  :grin: Παντως αυτη η χριστινα που ειχε την παρασκευη δεν με συγκινησε καθολου!
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Ε, όχι κι όλη μέρα! Άρχισε στις 9 πμ και τελειώνει στις 6 πμ (21 ώρες) ;)

τη γλωσσοφαγατε τη κοπέλα και τελικα μολις εφυγε να παει σπιτι της να ξεκουραστει :cheesy:
απλα το πρωι ενθουσιαστηκε και ηθελε να βγαλει 3 βαρδιες σερι ξεχνωντας οτι το ανθρωπινο σωμα εχει συγκεκριμενα ορια και αντοχες :P
καινουργιες στο επαγγελμα τι να πεις?  :dunno:
πεφτουν με τα μουτρα στη δουλεια :cheesy:
οποτε στο studio τωρα συνεχιζει μονη της η Μπέτυ :smitten:
 

aoratos13

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
208
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
τη γλωσσοφαγατε τη κοπέλα και τελικα μολις εφυγε να παει σπιτι της να ξεκουραστει :cheesy:
απλα το πρωι ενθουσιαστηκε και ηθελε να βγαλει 3 βαρδιες σερι ξεχνωντας οτι το ανθρωπινο σωμα εχει συγκεκριμενα ορια και αντοχες :P
καινουργιες στο επαγγελμα τι να πεις?  :dunno:
πεφτουν με τα μουτρα στη δουλεια :cheesy:
οποτε στο studio τωρα συνεχιζει μονη της η Μπέτυ :smitten:
 καλησπερα εγω 8ελω πολυ να ερ8ω στο στουντιακι σας για πρωτη φορα αλλα δυσκολευομαι να διαλεξω κοπελα ειμαι αναμεσα σε η μπετυ κ νεφελη κ αλικη
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 07/03  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα/Μαριανα[/url] - www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα/Μαριανα[/url] - www.kassandras3-kato.com/maria]Μαρια Σερβα[/url]/www.kassandras3-kato.com/gabriela]Γαβριελα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): www.kassandras3-pano.com/ramona]Ραμονα/Αλεξανδρα[/URL] - www.kassandras3-pano.com/ramona]Ραμονα/Σοφια[/URL] - www.kassandras3-pano.com/sandra]Σαντρα/Ναταλι[/URL]
Κασσανδρας 4Β(κατω): Κλειστο - Λολιτα/Δεσποινα - Λολιτα/Ελπιδα
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Κλειστο - Ελπιδα/Αλεξανδρα - Ρωξανη/Ιρενα
Κασσανδρας 4(πανω): Κλειστο - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα/Τζανα[/URL] - www.kassandras4.com/antzy]Αντζη/Αννα[/url]
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/melina]Μελινα[/url] - Γαβριελα - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60(κατω): Κλειστο - www.vrilissou60-kato.com/irena]Ιρενα[/url] - www.vrilissou60-kato.com/lucy]Λουση[/url]
Βριλησου 60(πανω): www.vrilissou60.com/despoina]Δεσποινα[/url] - www.vrilissou60.com/mixaela]Μιχαελα[/url] - Μιρελα

Θησεως 40(κατω): Λαρισα/Σοφια - www.thiseos40.com/lucy]Λουση/Ελενα[/url] - www.thiseos40.com/efi]Εφη/Ανκα[/url]
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
 καλησπερα εγω 8ελω πολυ να ερ8ω στο στουντιακι σας για πρωτη φορα αλλα δυσκολευομαι να διαλεξω κοπελα ειμαι αναμεσα σε η μπετυ κ νεφελη κ αλικη

γειασου μωρο μου
ολες καλες ειναι πιο πολυ εχει να κανει με το ποια πιστευεις οτι σου αρεσει ποιο πολυ ;)


Τωρα στο studio www.filis104.com/index.php?option=com_content&view=article&id=12]Nεφέλη[/url] + www.filis104.com/index.php?option=com_content&view=article&id=65]Ελένη [/URL] :smitten: :smitten:

το απόγευμα www.filis104.com/index.php?option=com_content&view=article&id=7]Μαρίνα[/url] + www.filis104.com/index.php?option=com_content&view=article&id=14]Μπέτυ [/URL] :smitten: :smitten:

το βράδυ η www.filis104.com/index.php?option=com_content&view=article&id=61]Κέλλυ [/URL] :smitten:


 

ganemos3

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
101
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
Εχει κανενας συναγωνιστης "δοκιμασει" την Εντινα απο το kama sutra studio τωρα ?? να μου πει την γνωμη του ?? δειχνει ενδιαφερουσα απο φωτος ..
ευχαριστω για την προσοχη σας
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Εχει κανενας συναγωνιστης "δοκιμασει" την Εντινα απο το kama sutra studio τωρα ?? να μου πει την γνωμη του ?? δειχνει ενδιαφερουσα απο φωτος ..
ευχαριστω για την προσοχη σας
Δεν την εχω "δοκιμασει" αλλα οχι μονο στις φωτος αλλα και στο σαλονι εινια πολυ εντυπωσιακη.
Ψηλη με ισια καστανα μαλλιά, ωραιο σωμα.

Αν θυμαμαι καλά, ο PIATSAS εχει αναφερει οτι εχει εργαστει και στην ευρυτερη πειοχη της Φυλης παλιοτερα.
Εγω αυτο δεν το ξερω.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Ε, όχι κι όλη μέρα! Άρχισε στις 9 πμ και τελειώνει στις 6 πμ (21 ώρες) ;) Και μετά βάρδια απ'τις 7:30 στο STAR

MELETI.jpg


:2funny: :2funny: :2funny:

Αυτη ειναι ????

:new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Εφυγα τρεχοντας........
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Μάλλον για κακό!Υποβαθμίστηκε το μαγαζί  :sunglasses:

Δεν θα το ελεγα.

Πιο πολυ με "υπερηφανεια" το ελεγε.

Παντως η Χριστινα που εργαζοταν εκει, ηταν ευτραφης, κατω του μεσου ορου  που στο 20αρικο περιελαμβανε ελευθερο τελειωτικο.

Εχει θητευσει και στο Αγκύρας 12Α-12Β
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
67
Like
3.942
Πόντοι
4.130
Δεν θα το ελεγα.

Πιο πολυ με "υπερηφανεια" το ελεγε.

Παντως η Χριστινα που εργαζοταν εκει, ηταν ευτραφης, κατω του μεσου ορου  που στο 20αρικο περιελαμβανε ελευθερο τελειωτικο.

Εχει θητευσει και στο Αγκύρας 12Α-12Β
Καλησπέρα, Alexia απο KamaSutra, λεει?
 

xadiara.gr

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2010
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1
Λέλας  Καραγιάννη  35        βράδυ    ΛΙΝΤΑ                                  :fuck2:


Πιπίνου 118                    βράδυ ΕΒΙΤΑ                                                :kissass:


Αριστομενους 72                                  βραδυ                            ΣΑΝΗ                                              :2on1:


Κωνσταντινουπολεως 94                      βράδυ                    ΜΟΝΙΚΑ              :fuck1:
 

saras

Μέγας
Εγγρ.
1 Απρ 2008
Μηνύματα
264
Κριτικές
11
Like
134
Πόντοι
4.160
Λέλας  Καραγιάννη  35        βράδυ    ΛΙΝΤΑ                                  :fuck2:


Πιπίνου 118                    βράδυ ΕΒΙΤΑ                                                 :kissass:


Αριστομενους 72                                   βραδυ                            ΣΑΝΗ                                              :2on1:


Κωνσταντινουπολεως 94                      βράδυ                    ΜΟΝΙΚΑ              :fuck1:
απο την xadiara πηρα σε p.m αυτη την απαντηση σε οσα την ρωταγα...
<για να σου απαντησω κανονικα σε ολα σου τα ερωτηματα
πρωτον  οι τιμες ειναι αυτες που σου ειπαν 40 + 20 για μια μερα ομως απο λαθος μια βλαμμενη υπηρεσια η οποια και εφυγε δουλευε χωρις να ξερει και ελεγε 40 € για ολα .
δευτερον εαν νομιζεις οτι περναω κανενα για μαλακα ή οτι σε ξερω απο παλια και να εκφρασω γνωμη , πιστευω οτι κανεις λαθος.
τριτον οσο για το εμπαργκο επειδη δεν σου απαντησα αφενος οτι θες να ρωτας να μου στελνεις PM αφετερου δεν εχω και τον πολυ χρονο να απαντησω και ολα τα μηνυματα στο φορουμ.. ( το α72 δεν εχει καμια σχεση ουτε συνεργαζεται με κ 94)
φιλια πολλα καλο τριημερο>...
και απανταω...
ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΛΕΣ...ΣΤΟ SITE ΣΑΣ ΛΕΕΙ ΞΕΚΑΘΑΡΑ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ (ΚΑΙ FULL) ΣΑΡΑΝΤΑ ΕΥΡΩ!!!ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΜΕ ΔΙΑΨΕΥΣΕΙΣ...ΜΠΕΣ ΚΑΙ ΔΕΣ!!ΚΑΙ ΟΛΟ ΤΟ FORUM ΤΟ ΕΧΕΙ ΔΕΙ!!ΚΑΙ ΕΧΩ ΞΑΝΑΠΑΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΛΗ ΜΕ ΑΛΛΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ 40 ΕΔΩΣΑ ΓΙΑ FULL!!ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ  ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ......ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑ ΜΑΛΑΚΕΣ ΤΕΛΙΚΑ ΜΑΣ ΠΕΡΝΑΣ... :uglystupid: :uglystupid:
συγνωμη για τα κεφαλαια, απλα δεν αντεχω να με περνανε για μαλακα...τα συμπερασματα δικα σας...
εγω παντως δεν ξαναπαταω εκει!! >:(
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Αυτη ειναι ????

:new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Εφυγα τρεχοντας........


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Δεν θα το ελεγα.

Πιο πολυ με "υπερηφανεια" το ελεγε.

Παντως η Χριστινα που εργαζοταν εκει, ηταν ευτραφης, κατω του μεσου ορου  που στο 20αρικο περιελαμβανε ελευθερο τελειωτικο.

Εχει θητευσει και στο Αγκύρας 12Α-12Β

Εννοούσα στις κοπέλες,γι αυτό και το αναφέρει συνεχώς γιατί αν είχε 50ε ποιός θα περνούσε μέσα? :)
 

aoratos13

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
208
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
γειασου μωρο μου
ολες καλες ειναι πιο πολυ εχει να κανει με το ποια πιστευεις οτι σου αρεσει ποιο πολυ ;)


Τωρα στο studio www.filis104.com/index.php?option=com_content&view=article&id=12]Nεφέλη[/url] + www.filis104.com/index.php?option=com_content&view=article&id=65]Ελένη [/URL] :smitten: :smitten:

το απόγευμα www.filis104.com/index.php?option=com_content&view=article&id=7]Μαρίνα[/url] + www.filis104.com/index.php?option=com_content&view=article&id=14]Μπέτυ [/URL] :smitten: :smitten:

το βράδυ η www.filis104.com/index.php?option=com_content&view=article&id=61]Κέλλυ [/URL] :smitten:
εχεις δικιο σ αυτο λες να περασω το βραδακι απο κει  :grin: :grin: :grin:
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
πριν λιγο στο καρεα 30 σαρα και τζινα.

η τζινα δυναμιτης.

η σαρα nuclear bomb.το απολυτο pse με μεγαλη  διαφορα απο την δευτερη.
στα 60-80 μπορει να σου δωσει πολυ περισσοτερα απο οσα δινουν πολλες ψοφιες της κασσανδρας στα 120
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
saras, απο Κων/λη γραφεις?

Το 94 εχει πολλαπλη πολιτικη, στην αγγλικη σελιδα του λεει basic 50€. Οποτε, η ενδιαφερεται βασικα για το αλλοδαπο κοινο του, οποτε ενημερωνει σωστα μονο αυτους, η αντιθετα φουσκωνει τις τιμες του στους τουριστες οπως κανουν τοσοι και τοσοι εντιμοι συμπατριωτες μας οταν βλεπουν μπροστα τους κουτοφραγκους.

Εσυ σαν κατοικος της Πολης πια, θα πρεπει να κοιτας την αγγλοφωνη σελιδα. (αληθεια, ο Παπαλουκας τι σας εκανε στο τελος και τα πηρατε χυμα?)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom