Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (2 μέλη και 15 επισκέπτες)

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.159
Κριτικές
14
Like
4.408
Πόντοι
3.715
Κυρια χαδιαρα δεν μας τα λετε καλα....πριν απο ενα μηνα που επισκεφθηκα το κων.94 ειχα παρει την ελλη που μου αρεσε αρκετα σαν συμμετοχη.φουλ προγραμμα 40 ευρώ ΚΑΙ με πρωκτικο και με ελευθερο στοματικο...μαλιστα ρωτωντας την πολυ ευγενικη υπηρεσια, μου ειπε οτι εριξαν τις τιμες λογω αναδουλειας...
χθες που ξαναπηγα το βραδυ, γνωριζοντας οτι ειναι η ελλη, μου ειπαν οτι αν ηθελα και πρωκτικο η τιμη ηταν 60 ευρω!!εκνευριστηκα πολυ και ρωτησα γιατι αυτη η αλλαγη σε ενα μηνα και μου απαντησαν οτι ετσι αποφασισε το αφεντικο...
δεν θα σχολιασψ οτι αλλα χρηματα παιρνει η ελλη οταν ειναι στο αριστομενους 72 και αλλα στο κων. 94.
αλλα αυτο που με εκνευρισε ειναι η τιμολογιακη πολιτικη στο συγκεκριμενο studio.και ρωταω, γιατι σε ενα μηνα αλλαξατε την τιμη προς τα πανω?οταν πριν ενα μηνα κατω την ειχατε ριξει στο FULL προγραμμα επαναλαμβανω στα 40?ειναι πραγματι αποφαση του αφεντικου ή η ελλη απο μονη της πηρε την πρωτοβουλια να ζηταει παραπανω χρηματα ισως επειδη παιρνει και παραπανω στο αριστομενους 72??αναμενω με ενδιαφερον την απαντηση σας και επιτελους να μας ξεκαθαρισετε τι τιμες ισχυουν...και αν αλλαξαν σε ενα μηνα για ποιο λογο...
ευχαριστω εκ των προτερων...

αυτά αλλάζουν με το πετρέλαιο. Ανεβαίνει το πετρέλαιο; Ανεβαίνεί κι η ταρίφα της ηδονης.
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Αυτο το "προγραμμα" πρωτοξεκινησε στο Ιακχου 7α (το οποιο τωρα εχει κλεισει).
Στην συνεχεια το συναντησα και παλιοτερα στο Παιωνιου 10 και στο Παρασιου 36.

Δεν το εκανε μια σηγκεκριμενη κοπελα μονο, αλλα ολες οταν ηταν στην εκαστοε βαρδια.....
Δεν μας εχουν διευκρινησει ομως ποια ειναι αυτη η στάση.

Γιατι εαν ειναι στην επιλογηη μας, θα προτιμουσα στα...ορθια που θα κανω αν τελιεωσε κανα 20λεπτο.......

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Μη σου πω οτι στο τέλος θα έδινε ρέστα για να φύγει  :2funny: :2funny: :2funny:
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 06/03  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα/Μαριανα[/url] - Μαρια Σερβα/Γαβριελα
Κασσανδρας 3(πανω): www.kassandras3-pano.com/ramona]Ραμονα[/url] - www.kassandras3-pano.com/ramona]Ραμονα[/url]/Λολιτα - www.kassandras3-pano.com/sandra]Σαντρα/Ναταλι[/URL]
Κασσανδρας 4Β(κατω): www.kassandras4-kato.com/monika]Μονικα/Καρμεν[/URL] - Εφη/Ρωξανη - Ντεση/Λολιτα
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Νεα αφιξη - Ελπιδα/Μιχαελα - Εφη
Κασσανδρας 4(πανω): Αλεξανδρα - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα/Ιρενα[/url] - www.kassandras4.com/antzy]Αντζη/Αννα[/url]
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/melina]Μελινα[/url] - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ/Αλεξανδρα[/URL] - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60(κατω): www.vrilissou60-kato.com/despoina]Δεσποινα[/url] - Γαβριελα - Σοφια/www.vrilissou60-kato.com/irena]Ιρενα[/url]
Βριλησου 60(πανω): www.vrilissou60.com/marianna]Μαριανα[/url] - Καρμεν/www.vrilissou60.com/despoina]Δεσποινα[/url] - Καρμεν

Θησεως 40(κατω): Αλινα/www.thiseos40.com/lucy]Λουση[/url] - www.thiseos40.com/elena]Ελενα/Λουση[/url] - www.thiseos40.com/adrianna]Αντριανα/Ροζη[/URL]
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Αυτο το "προγραμμα" πρωτοξεκινησε στο Ιακχου 7α (το οποιο τωρα εχει κλεισει).

Δεν το εκανε μια σηγκεκριμενη κοπελα μονο, αλλα ολες οταν ηταν στην εκαστοε βαρδια.....

Γιατι εαν ειναι στην επιλογηη μας, θα προτιμουσα στα...ορθια που θα κανω αν τελιεωσε κανα 20λεπτο.......

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Δεν το εκαναν ολες οι κοπελες  ;)

Εγω παλι σκεφτομαι οτι εαν διαλεγα να ερθει η κοπελα απο πανω μετα θα επερνε τα γονατα της στο χερι οταν εφευγε!  :grin:
Ευτυχως αυτο το προγραμμα ειχε εκληψει απο τα στουντιο...
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357

Συνημμένα

  • Πάρις pic_102112976736761779lathen.jpg
    Πάρις pic_102112976736761779lathen.jpg
    54,5 KB · Εμφανίσεις: 59

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.259
Κριτικές
256
Like
11.653
Πόντοι
19.505
Ξανάνοιξε το Δροσοπούλου 97 αλλά πλέον ως μπουρδέλο του 20άρικου. Η πάνω πόρτα πλέον ανοικτή (περίεργο ε;) και η κοπέλα κάνει ακάποτο τελειωτικό. Μις κυταρίτιδα, κοντή και πλαδαρή με μακρύ μαλλί, Mi(don't)lf.
 

xadiara.gr

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2010
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1
Λέλας  Καραγιάννη  35        βράδυ    ΛΙΝΤΑ                                :kissass:


Πιπίνου 118                    βράδυ ΕΒΙΤΑ                                              :tits:


Αριστομενους 72                                  βραδυ                            ΣΑΝΗ                                            :2on1:


Κωνσταντινουπολεως 94                      βράδυ                    ΕΛΛΗ            :fuck2:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Ξανάνοιξε το Δροσοπούλου 97 αλλά πλέον ως μπουρδέλο του 20άρικου. Η πάνω πόρτα πλέον ανοικτή (περίεργο ε;)  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:και η κοπέλα κάνει ακάποτο τελειωτικό. Μις κυταρίτιδα, κοντή και πλαδαρή με μακρύ μαλλί, Mi(don't)lf.
Περασα και εγω την Περασμενη Παρασκευη

Εργαζομενο κοριτσι η Χριστινα , ευτραφης αρκετα, με ακα τελιωτικο στα 20 ευρω.
Γνωστη απο Αγκυρας 12A -12B

Η υπηρεσια τονιζει και ξανατονιζει, οτι δεν ειναι studio, αλλα "μαγαζι"
 

saras

Μέγας
Εγγρ.
1 Απρ 2008
Μηνύματα
264
Κριτικές
11
Like
134
Πόντοι
4.160
Λέλας  Καραγιάννη  35        βράδυ    ΛΙΝΤΑ                                 :kissass:


Πιπίνου 118                    βράδυ ΕΒΙΤΑ                                               :tits:


Αριστομενους 72                                   βραδυ                            ΣΑΝΗ                                             :2on1:


Κωνσταντινουπολεως 94                      βράδυ                    ΕΛΛΗ             :fuck2:
απαντηση δεν θα παρω αραγε?οσο μας γραφεται και δεν απαντατε, τοσο δεν θα παταμε...αυτο που με νοιαζει ειναι να μην μας περνατε για μαλακες....οσο δεν απαντατε, εμπαργκο απο εμενα και ολους τους γνωστους μου...
 

stronzo

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
244
Κριτικές
31
Like
0
Πόντοι
11
Κι αλλη μουφα φωτο απ' το Συγγρου 144..!

Η Πάρις του Γκρις Λειντις που βλεπουμε στη φωτο κατω ειναι η LIndsay Marie..!


:2funny: :2funny: :2funny: μα καλα δεν εχουν το θεο τους!!! και αυτοι που ''βγαζουν'' απο το σαϊτ, τόσο βιτσιοζοι ειναι? αφου αποτκούν τη φημη της αναξιοπιστιας.
Μάλλον σαυτά τα στουντιο οι δουλειες πανε κατα διαολου και κανουν τις κουτοπονηριες τους μπας και ψαρεψουν κανα πελατη...
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.752
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
Θα ξεπατωθει η κοπελλα! :2funny: Τριπλη βαρδια?
Σκεψου τι αναδουλεια θα εχει σημερα που λειπουν ολοι και... ολες
Εχουν παει για να πεταξουν αετο φαινεται.
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
ελα ντε?
αυτο της ειπα και εγω :dunno:
αφου θελει ομως ντε και καλα να κατσει ας κατσει :P
βγαζεις ακρη με τις ιεροδουλες?
εγω προσωπικα οχι :cheesy:
Αρχικα υπεθεσα οτι ειχε γινει καποιο λαθος, γι'αυτο και ρωτησα!!!

Οσο για τα υπολοιπα τωρα δεν εχω παρα να συμφωνησω μαζι σου!!! :2funny:
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.752
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
Αν "δουλευε" ΑΥΤΗ η Ελεωνορα θα πηγαινα καθε μερα.
Παντως δεν θα ηταν για τα δικα μου βαλαντια. :headbang: >:(
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom