Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (2 μέλη και 16 επισκέπτες)

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
ποπο ρε μαγκες μου με φτιαξατε παντα ειχα αποθημενο να  ξεσκισω τη δημητρουλα :fuck1: :fuck1:

Καλοφάγωτη λοιπόν  ;)


για μιά στιγμή νόμισα πως διάβασα,... μου γλύψατε,.....! :2funny:

:2funny: :2funny: :2funny:

Και γω έτσι το διάβασα και είναι και αργά   :grin: :grin:
 

xadiara.gr

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2010
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1
Λέλας  Καραγιάννη  35  Πρωί  ΣΟΝΙΑ        βράδυ    ΛΙΝΤΑ                                :tits:


Πιπίνου 118        Πρωί  ΕΥΑ                    βράδυ ΕΒΙΤΑ                                              :kissass:


Αριστομενους 72                    πρωι      ΑΝΝΕΤΑ                βραδυ                            ΣΑΝΗ                                            :2on1:


Κωνσταντινουπολεως 94          Πρωί                EYA              βράδυ                    ΕΛΛΗ            :fuck2:
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 04/03  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα/Μαριανα[/url] - Μαρια Σερβα/Γαβριελα
Κασσανδρας 3(πανω): www.kassandras3-pano.com/ramona]Ραμονα[/url] - Αλεξανδρα/Σοφια - Ναταλι
Κασσανδρας 4Β(κατω): www.kassandras4-kato.com/monika]Μονικα/Καρμεν[/URL] - Λολιτα/Ελπιδα - Λινα/Τζουλια
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Αλεξανδρα - Γαβριελα/Εφη - Ελπιδα/Τζουλη
Κασσανδρας 4(πανω): Τζανα/Δεσποινα - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url] - Ρωξανη/www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url]
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/melina]Μελινα[/url] - www.kassandras6.com/irena]Ιρενα/Τζανα[/URL] - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60(κατω): www.vrilissou60-kato.com/marianna]Μαριανα[/url] - www.vrilissou60-kato.com/mixaela]Μιχαελα[/url] - Ανκα/www.vrilissou60-kato.com/lucy]Λουση[/url]
Βριλησου 60(πανω): www.vrilissou60.com/elena]Ελενα[/url] - Μιρελα/www.vrilissou60.com/despoina]Δεσποινα[/url] - www.vrilissou60.com/antzy]Αντζη/Ιρενα[/url]

Θησεως 40(κατω): Αλινα/www.thiseos40.com/anka]Ανκα[/url] -  www.thiseos40.com/adrianna]Αντριανα/Ελενα[/url] - Ροζη
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Σε μεσημεριανή τσαρκούλα στα ιδρύματα του κέντρου παρέα με τον Lex80:

Αριστομένους 72 : Άνετα. Το νέο ανερχόμενο όνομα. Ξανθή με ίσια μαλλιά, γλυκό προσωπο ωραίο σώμα. Την είχα τιμήσει προ ημερών, με άριστες εντυπώσεις.
Ο lex αντίθετα δεν έμεινε και τόσο ικανοποιημένος. Το γιατί στην κριτική του……

Πιπίνου 118 : Εύα. Μελαχρινή, με πιασίματα. Ίσια μακριά μαλλιά, ωραίο φυσικό στήθος, Γλυκό και έκφυλο πρόσωπο ταυτόχρονα. Έκανα την «γνωριμία». Λεπτομέρειες στην κριτική μου.

Πιπίνου 107 : Εδώ και καιρό κλειστό.

Λέλας Καραγιάννη 35 : Queen  Σόνια. Δεν χρειάζονται συστάσεις γι΄αυτή την γυναίκα-θρύλο των Αθηναϊκών studio. Μου φάνηκε λίγο εκνευρισμένη στο σαλόνι.
Η υπηρεσία έκανε το πικρόχολο σχόλιο της, που δεν περάσαμε…
Έχουμε πλέον συνηθίσει…

Δροσοπούλου 97 : Θα πρέπει πλέον να καταργήσω αυτό το ίδρυμα απο τις στουντιοτσαρκες μου. Η υπηρεσία μας προλογίζει : «Εδω δεν είναι studio, είναι μαγαζί». Η  Χριστίνα το εργαζόμενο κορίτσι. Αρκετα μέτρια (επιεικά), ευτραφής μελαχρινή, με πρόγραμμα στα 20 ευρώ με τελειωτικό στοματικό.

Δροσοπούλου 95 : Ντάρια. Η πασίγνωστη Ρωσιδούλα με τα γυαλάκια, και το άπαικτο στήθος. Είχα πολύ καιρό να την δώ. Πρόσχαρη, φιλική και ομιλητική, κάτσαμε για πολύ ώρα στο σαλόνι και τα είπαμε οι τρείς μας, μιας και δεν χτύπησε το κουδούνι για αρκετή ώρα.

Αγίου Μελετίου 37 : Ακόμα μια παλιά γνώριμη. Νίκη, Η Milf του ιδρύματος.Mελαχρινή με κοντά μαλλιά μέχρι τους ώμους και ξανθές ανταύγειες. Ντυμένη με μαύρο κοντό νυχτικό, αρκετα φιλική στο σαλόνι. Προσωπικά έχω περάσει εξαιρετικά μαζί της, στις παλιότερες επισκέψεις μου, με αποκορύφωμα το άψογο μασάζ της, που κατέχει όσο λίγες κοπέλες.

Κεφαλληνίας 75 : Άλικη Αρκετα ψηλή κοπέλα, πολύ αδύνατη ταυτόχρονα, χωρίς καμπύλες, Ωραίο πρόσωπο με κοντά ξανθά μαλλιά. Το ποργραμμα της συμπεριλαμβάνει και πρωκτικό στα 100. Μαζί της η Εμμανουέλλα, η Καζακσατνη μελαχρινή με τα ίσια μακριά μαλλιά, και τα ωραία χαρακτηριστικά προσώπου.

Αριστοτέλους 177
:  Εδώ και καιρό κλειστό.

Φυλής 104 : Τρεις κοπέλες. Η Κέλυ, ψηλή με ίσια καστανά μαλλιά κάτω από τους ώμους, συμπαθητικό πρόσωπο, αξιοπρόσεκτη περιφέρεια, την οποία διαθέτει στα 90 ευρώ εάν θυμάμαι καλά. Επίσης η Αλίκη, νεαρή ξανθιά Ελληνίδα με πολύ γλυκό πρόσωπο και καλές επιδόσεις στο δωμάτιο οπόσο τουλάχιστον θυμάμαι, στην συνάντηση μας παλιότερα στο Πειραιώς 193. και τέλος η Νεφελη, μια γλυκιά νεαρή κοπέλα αδύνατη σχετικά, με πολύ ωραίο στήθος.

Αχαρνών 106 : Καρμεν. Νεαρή μελαχρινή με ίσια μαλλιά μέχρι τους ώμους. Ντυμένη με μαύρο κορμάκι και διχτυωτές κάλτσες. Συμπαθητική. Τιμή έναρξης τα 30 ευρώ.

Αχαρνών 85 : Δώρα. Ξανθιά, με ισια μαλλιά, πεταχτό τροφαντό κωλαράκι. Προγράμματα :20 ευρώ (ναι, σωστά έχω γράψει και διαβάσατε), 30 το 69, 40 sex show, 50 φουλ πρόγραμμα.

Παιωνίου 10 : Αιντα. Νεαρή υπερβολικά αδύνατη με κοντά μαύρα μαλλιά. Αρκετα ευγενική, μας χαιρέτησε με χειραψία στο σαλόνι, Προγράμματα 40 ευρώ με 1 στάση (δεν διευκρίνισε ποια), 50 με 4 στάσεις !!!!, 60 το 69 και πάει λέγοντας μέχρι το αυταρχικό στα 80.

Παρασίου 36 : Εδώ και καιρό κλειστό
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Σε μεσημεριανή τσαρκούλα στα ιδρύματα του κέντρου παρέα με τον Lex80:

Αριστομένους 72 : Άνετα. Το νέο ανερχόμενο όνομα. Ξανθή με ίσια μαλλιά, γλυκό προσωπο ωραίο σώμα. Την είχα τιμήσει προ ημερών, με άριστες εντυπώσεις.
Ο lex αντίθετα δεν έμεινε και τόσο ικανοποιημένος. Το γιατί στην κριτική του……
Η κριτική μπήκε ήδη! :headbang:

Δροσοπούλου 97 : Θα πρέπει πλέον να καταργήσω αυτό το ίδρυμα απο τις στουντιοτσαρκες μου. Η υπηρεσία μας προλογίζει : «Εδω δεν είναι studio, είναι μαγαζί». Η  Χριστίνα το εργαζόμενο κορίτσι. Αρκετα μέτρια (επιεικά), ευτραφής μελαχρινή, με πρόγραμμα στα 20 ευρώ με τελειωτικό στοματικό.
Μια απο τις δυο ατάκες της ημέρας αυτό το "μαγαζί"
 :2funny:
Ενα απο τα λίγα μπουρδέλα που έχουν πόρτα ασφαλείας!   :grin:
Παιωνίου 10 : Αιντα. Νεαρή υπερβολικά αδύνατη με κοντά μαύρα μαλλιά. Αρκετα ευγενική, μας χαιρέτησε με χειραψία στο σαλόνι, Προγράμματα 40 ευρώ με 1 στάση (δεν διευκρίνισε ποια), 50 με 4 στάσεις !!!!, 60 το 69 και πάει λέγοντας μέχρι το αυταρχικό στα 80.
Η δευτερη ατάκα της ημέρας. Με το που είπε για την μια και τις 4 στάσεις τοτε κοιταχτήκαμε ακαριαία και αυθόρμητα με τον Cheyenne και απορήσαμε. Προσωπικα μου θύμισε το Ιακχου που είχε το εν λόγο πρόγραμμα με 40ευρω για 1 στάση.   :2funny:
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Η κριτική μπήκε ήδη! :headbang:
Μια απο τις δυο ατάκες της ημέρας αυτό το "μαγαζί"
 :2funny:
Ενα απο τα λίγα μπουρδέλα που έχουν πόρτα ασφαλείας!   ;DΗ δευτερη ατάκα της ημέρας. Με το που είπε για την μια και τις 4 στάσεις τοτε κοιταχτήκαμε ακαριαία και αυθόρμητα με τον Cheyenne και απορήσαμε. Προσωπικα μου θύμισε το Ιακχου που είχε το εν λόγο πρόγραμμα με 40ευρω για 1 στάση.   :2funny:

Μου έχει τύχει και μένα παλαιότερα και με έπιασαν τα γέλια  ;) :grin: :grin:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Kαλο αυτο με τα 40 και την μια σταση !!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 05/03  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα/Μαριανα[/url] - Μαρια Σερβα/Γαβριελα
Κασσανδρας 3(πανω): www.kassandras3-pano.com/ramona]Ραμονα[/url] - Λινα/Σοφια - Ναταλι
Κασσανδρας 4Β(κατω): www.kassandras4-kato.com/despoina]Δεσποινα/Καρμεν[/URL] - Ελπιδα/Ρωξανη - Ελπιδα/Λολιτα
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Μαριανα - Γαβριελα/Ντεση - Σοφια/Ιρενα
Κασσανδρας 4(πανω): Αλεξανδρα - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα/Εφη[/URL] - Ρωξανη/www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url]
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/melina]Μελινα[/url] - www.kassandras6.com/mixaela]Μιχαελα/Αντζη[/URL] - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60(κατω): Τζανα - Αλεξανδρα/www.vrilissou60-kato.com/despoina]Δεσποινα[/url] - Αντριανα
Βριλησου 60(πανω): Καρμεν - www.vrilissou60.com/irena]Ιρενα/Τζανα[/URL] - Λινα/Μιρελα

Θησεως 40(κατω): Αλινα/Ροζη - www.thiseos40.com/anka]Ανκα/Αντριανα[/url] - www.thiseos40.com/elena]Ελενα[/url]
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0

saras

Μέγας
Εγγρ.
1 Απρ 2008
Μηνύματα
264
Κριτικές
11
Like
134
Πόντοι
4.160
Λέλας  Καραγιάννη  35  Πρωί   ΣΟΝΙΑ         βράδυ    ΛΙΝΤΑ                                :tits:


Πιπίνου 118         Πρωί  ΕΥΑ                    βράδυ ΕΒΙΤΑ                                              :kissass:


Αριστομενους 72                     πρωι       ΑΝΝΕΤΑ                 βραδυ                            ΣΑΝΗ                                            :2on1:


Κωνσταντινουπολεως 94           Πρωί                 EYA               βράδυ                    ΕΛΛΗ            :fuck2:
Κυρια χαδιαρα δεν μας τα λετε καλα....πριν απο ενα μηνα που επισκεφθηκα το κων.94 ειχα παρει την ελλη που μου αρεσε αρκετα σαν συμμετοχη.φουλ προγραμμα 40 ευρώ ΚΑΙ με πρωκτικο και με ελευθερο στοματικο...μαλιστα ρωτωντας την πολυ ευγενικη υπηρεσια, μου ειπε οτι εριξαν τις τιμες λογω αναδουλειας...
χθες που ξαναπηγα το βραδυ, γνωριζοντας οτι ειναι η ελλη, μου ειπαν οτι αν ηθελα και πρωκτικο η τιμη ηταν 60 ευρω!!εκνευριστηκα πολυ και ρωτησα γιατι αυτη η αλλαγη σε ενα μηνα και μου απαντησαν οτι ετσι αποφασισε το αφεντικο...
δεν θα σχολιασψ οτι αλλα χρηματα παιρνει η ελλη οταν ειναι στο αριστομενους 72 και αλλα στο κων. 94.
αλλα αυτο που με εκνευρισε ειναι η τιμολογιακη πολιτικη στο συγκεκριμενο studio.και ρωταω, γιατι σε ενα μηνα αλλαξατε την τιμη προς τα πανω?οταν πριν ενα μηνα κατω την ειχατε ριξει στο FULL προγραμμα επαναλαμβανω στα 40?ειναι πραγματι αποφαση του αφεντικου ή η ελλη απο μονη της πηρε την πρωτοβουλια να ζηταει παραπανω χρηματα ισως επειδη παιρνει και παραπανω στο αριστομενους 72??αναμενω με ενδιαφερον την απαντηση σας και επιτελους να μας ξεκαθαρισετε τι τιμες ισχυουν...και αν αλλαξαν σε ενα μηνα για ποιο λογο...
ευχαριστω εκ των προτερων...
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Τι λέτε? 40ε για μια στάση? πλάκα μας κάνουν :think: ποιες κοπέλες κάνουν? 
Αυτο το "προγραμμα" πρωτοξεκινησε στο Ιακχου 7α (το οποιο τωρα εχει κλεισει).
Στην συνεχεια το συναντησα και παλιοτερα στο Παιωνιου 10 και στο Παρασιου 36.

Δεν το εκανε μια σηγκεκριμενη κοπελα μονο, αλλα ολες οταν ηταν στην εκαστοε βαρδια.....
Δεν μας εχουν διευκρινησει ομως ποια ειναι αυτη η στάση.

Γιατι εαν ειναι στην επιλογηη μας, θα προτιμουσα στα...ορθια που θα κανω αν τελιεωσε κανα 20λεπτο.......

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
Αυτο το "προγραμμα" πρωτοξεκινησε στο Ιακχου 7α (το οποιο τωρα εχει κλεισει).
Στην συνεχεια το συναντησα και παλιοτερα στο Παιωνιου 10 και στο Παρασιου 36.

Δεν το εκανε μια σηγκεκριμενη κοπελα μονο, αλλα ολες οταν ηταν στην εκαστοε βαρδια.....
Δεν μας εχουν διευκρινησει ομως ποια ειναι αυτη η στάση.

Γιατι εαν ειναι στην επιλογηη μας, θα προτιμουσα στα...ορθια που θα κανω αν τελιεωσε κανα 20λεπτο.......

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
μετα μην ερθεις ομως εδω και κλαιγεσαι οτι "πιαστηκες" :cheesy: το "ξαπλα" δειχνει πιο οκ :2funny:

ακου μια σταση....μπλιαχ :uglystupid: σε λιγο θα βγει και....γκαμισι με δοσεις :P
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom