Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (0 μέλη και 37 επισκέπτες)

stifler19901990

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Σεπ 2009
Μηνύματα
440
Κριτικές
25
Like
12
Πόντοι
1.225
Εγω φιλε eleooooos σε καταλαβαινω.. μου χε συμβει κατι αντιστοιχο με την Αννα τη Σερβα, η οποια μπορει να χε ουρα στο σαλονι αλλα δεν δικαιολογειται παιρνοντας 50 ευρω να καθεται 5 λεπτα στο δωματιο και αυτα με βιασυνη.. δηλαδη το απολυτο της ξεπετας..
Την Πενυ δεν την εχω δοκιμασει, θα παω συντομα παντως να εξακριβωσω αν ολα αυτα τα καλα που λεγονται ισχυουν..
 

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
φιλοι συναγωνιστες μηπως γνωριζει κανεις αν ειναι η καυλοκιμ στο βριλησου 46  :s&m_1: :s&m_1:;
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Εγω φιλε eleooooos σε καταλαβαινω.. μου χε συμβει κατι αντιστοιχο με την Αννα τη Σερβα, η οποια μπορει να χε ουρα στο σαλονι αλλα δεν δικαιολογειται παιρνοντας 50 ευρω να καθεται 5 λεπτα στο δωματιο και αυτα με βιασυνη.. δηλαδη το απολυτο της ξεπετας..
Την Πενυ δεν την εχω δοκιμασει, θα παω συντομα παντως να εξακριβωσω αν ολα αυτα τα καλα που λεγονται ισχυουν..
ρε παιδια συγνωμη αλλα δεν καταλαβαινω κατι...λετε δεν δικαιολογειται να καθεται 5 λεπτα στο δωματιο...δηλαδη εφευγε πριν τελειωσετε η ειχατε τελειωσει σε πεντε λεπτα και μετα εφευγε;;;και αν ειχατε τελειωσει εσεις σε 5 λεπτα αυτη τι φταιει;;;θα πρεπει να κατσει παραπανω και να μιλαει περι ανεμων και υδατων;;;και καλα οποια το κανει ας πουμε μαγκια της...οποια δεν το κανει γιατι πρεπει να ειναι φαουλ;;;;μηπως το προβλημα ειναι δικο σας που τελειωνετε σε 5 λεπτα αν θεωρειτε οτι αυτο ειναι προβλημα;;;;
καλοπροαιρετα ρωταω γιατι πραγματικα δεν το καταλαβαινω αυτο με το 5λεπτο....
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Βραδινό πέρασμα από το «βουνό» παρέα με τους Pitsiriko1 & SPEED  :

Βριλησσού 46: Νταιμοντ. Καστανή, με σπαστά μαλλιά μέχρι τους ώμους, ανοιχτόχρωμα μάτια ωραίο κορμί. Αρχοντική γυναίκα. Σε ερώτηση εάν προσφέρει πρωκτικό, η θετική απάντηση μας εξέπληξε ευχάριστη. Αρκετοί ίσως να ην  ξέρουν και σαν Καρμεν από Κασσάνδρας, Κροκεών 6, Αριστοτέλους 6.

Βριλησσού 42: Ρομίνα. Η μελαχρινή καλλονή με τα ίσια μακριά μαλλιά και τα γαλάζια μάτια, Πλούσιο φυσικό στήθος, καλλίγραμμο σώμα. Από τα «δυνατά χαρτιά" των studio αυτό τον καιρό.

Βριλησσού 36: Η γλυκιά και sexy Αμάντα

Βριλησσού 55: Εν αναμονή της Καρολίνα. Αρκετα γνωστή ξανθή δεσποσύνη εις τους θαμώνες του βουνού.

Βριλησσού 57: Καρίνα. Νεαρή, μελαχρινή με ίσια μακριά σχετικά μαλλιά. Συμπαθητικό πρόσωπο, κανονικός σωματότυπος.

Βριλησσού 24: Νικόλ. Νέο μελαχρινό πιπινάκι, αρκετά μικροκαμωμένο. 18 ετών, κατά δήλωσην της ευγενέστατης και χαμογελαστής υπηρεσίας.

Βριλησσού 60 (πάνω): Μιχαέλλα. Νεαρή, μελαχρινή Ρουμανίς, με πολύ όμορφο πρόσωπο και αναλόγου ομορφιάς σώμα. Αμφιλεγόμενες οι επιδόσεις της στο δωμάτιο.

Βριλησσού 60 (κάτω): Βαλεντίνα. Η τσάρκα τελείωσε εδώ. Λεπτομέρειες στην κριτική μου.
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Δεν τους λες και απο τι ωρα Κα Λιτσα οποτε να πανε δυο ωρες αργοτερα οταν θα εχει τελειωση ο αγαπουλης !!
Τι μαλάκας είσαι..... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Τώρα πως θα του σηκωθεί του ανθρώπου μου λες? :think:
κ. Λίτσα να του έχετε καθαρά σεντόνια έτσι? :grin: :grin: :grin:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
ρε παιδια συγνωμη αλλα δεν καταλαβαινω κατι...λετε δεν δικαιολογειται να καθεται 5 λεπτα στο δωματιο...δηλαδη εφευγε πριν τελειωσετε η ειχατε τελειωσει σε πεντε λεπτα και μετα εφευγε;;;και αν ειχατε τελειωσει εσεις σε 5 λεπτα αυτη τι φταιει;;;θα πρεπει να κατσει παραπανω και να μιλαει περι ανεμων και υδατων;;;και καλα οποια το κανει ας πουμε μαγκια της...οποια δεν το κανει γιατι πρεπει να ειναι φαουλ;;;;μηπως το προβλημα ειναι δικο σας που τελειωνετε σε 5 λεπτα αν θεωρειτε οτι αυτο ειναι προβλημα;;;;
καλοπροαιρετα ρωταω γιατι πραγματικα δεν το καταλαβαινω αυτο με το 5λεπτο....
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
ρε παιδια συγνωμη αλλα δεν καταλαβαινω κατι...λετε δεν δικαιολογειται να καθεται 5 λεπτα στο δωματιο...δηλαδη εφευγε πριν τελειωσετε η ειχατε τελειωσει σε πεντε λεπτα και μετα εφευγε;;;και αν ειχατε τελειωσει εσεις σε 5 λεπτα αυτη τι φταιει;;;θα πρεπει να κατσει παραπανω και να μιλαει περι ανεμων και υδατων;;;και καλα οποια το κανει ας πουμε μαγκια της...οποια δεν το κανει γιατι πρεπει να ειναι φαουλ;;;;μηπως το προβλημα ειναι δικο σας που τελειωνετε σε 5 λεπτα αν θεωρειτε οτι αυτο ειναι προβλημα;;;;
καλοπροαιρετα ρωταω γιατι πραγματικα δεν το καταλαβαινω αυτο με το 5λεπτο....
Εγώ που είμαι κακοπροαίρετος νομίζω ότι κάνεις ένα σοβαρό λάθος!!!!
Ως γνωστόν σε όλο τον πλανήτη, ο Ελλην γαμιάς δεν τελειώνει ποτέ σε 5'!!!!
Άρα?
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

eleooooos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
159
Κριτικές
8
Like
222
Πόντοι
281
ρε παιδια συγνωμη αλλα δεν καταλαβαινω κατι...λετε δεν δικαιολογειται να καθεται 5 λεπτα στο δωματιο...δηλαδη εφευγε πριν τελειωσετε η ειχατε τελειωσει σε πεντε λεπτα και μετα εφευγε;;;και αν ειχατε τελειωσει εσεις σε 5 λεπτα αυτη τι φταιει;;;θα πρεπει να κατσει παραπανω και να μιλαει περι ανεμων και υδατων;;;και καλα οποια το κανει ας πουμε μαγκια της...οποια δεν το κανει γιατι πρεπει να ειναι φαουλ;;;;μηπως το προβλημα ειναι δικο σας που τελειωνετε σε 5 λεπτα αν θεωρειτε οτι αυτο ειναι προβλημα;;;;
καλοπροαιρετα ρωταω γιατι πραγματικα δεν το καταλαβαινω αυτο με το 5λεπτο....

Βέβαια και δεν εννοώ αυτό.Δεν θέλω καμία κουβέντα.Ούτε φταίει η κοπέλα αν τελειώνω γρήγορα.
Στις περισσότερες περιπτώσεις όταν η κοπέλα είναι απο πάνω κρατάς πολύ περισσότερο.Έτσι γίνεται και με μένα.Επείσης παρότι με ευχαριστεί το στοματικό εκεί δε χύνω με τίποτα όπως φαντάζομαι και οι περισσότεροι.Το οτι η πίπα της λοιπόν ήταν του ενός λεπτού και το καβαλήκεμα της λιγότερο και απο λεπτό ήταν αυτό που με έκανε να την χαρακτηρίσω ξεπέτα.Δε ξέρω αν κράταγα ενα τέταρτο αν θα μου έλεγε πρέπει να φύγω απλά τις τελευταίες 2 φορές που συναντηθήκαμε μου έβγαλε μια τρομερή βιασύνη που για τα στούντιο του πενηντάρικου είναι απαράδεκτη (ασχέτως αν περιμένει κόσμος έξω).
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
πάω ένα βράδυ προ διμηνου βράδυ πέμπτης αν θυμάμαι καλά και είναι ο κυρ βασίλης μαζί με τα κορίτσα του και αρχίζει και λέει σε ενα παληκάρι απο την απέναντι μεριά και πριν καν δούμε τα προς βρώσιν και συμμόρφωσιν τεμάχια, ότι σήμερα έχουμε κοπέλες από τσάμπιονς λήγκ!σήμερα έχουμε τα τόπ μοντελάκια του ευρωπαικού ποδοσφαίρου!τί κωλαράκια,τί χειλάκια,τί μωράκια σας έχω σήμερα!και του απαντάει ο διπλανός μου με άκρως μπουρδελιακό χιουμοριστικό ύφος..."τα μωρά σου τί θέση παίζουν?"

ΟΣΚΑΡ ΑΤΑΚΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Θεός ο τύπος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Για μένα, είναι ισάξιος του Μουρίνιο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.234
Κριτικές
14
Like
4.606
Πόντοι
3.715
πάω ένα βράδυ προ διμηνου βράδυ πέμπτης αν θυμάμαι καλά και είναι ο κυρ βασίλης μαζί με τα κορίτσα του και αρχίζει και λέει σε ενα παληκάρι απο την απέναντι μεριά και πριν καν δούμε τα προς βρώσιν και συμμόρφωσιν τεμάχια, ότι σήμερα έχουμε κοπέλες από τσάμπιονς λήγκ!σήμερα έχουμε τα τόπ μοντελάκια του ευρωπαικού ποδοσφαίρου!τί κωλαράκια,τί χειλάκια,τί μωράκια σας έχω σήμερα!και του απαντάει ο διπλανός μου με άκρως μπουρδελιακό χιουμοριστικό ύφος..."τα μωρά σου τί θέση παίζουν?" :2funny: και μένει παγωτό ο κύρ βασίλης!ευτυχώς που εκεινη τη στιγμη μπήκε μέσα ο ντηλίβει ο οποίος εκτός από την πίτσα και τις κόκα κόλες είχε ξεχάσει να του φέρει το παγωτό :2funny: που του είχε παραγγείλει και έσπασε η αμηχανία του! :2funny:


Ανεκτίμητη φάση...που θα πλήρωνα να είμαι μπροστά με ταβερνιάρη και την ατάκα του παίκτη  :s&m_3:  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Λεπόν, στου Καρέα παίζει καμιά νέα και ωραία άφιξη ? Πoυ σαι kokolo- ? ή όποιος άλλος ξέρει τίποτις ας πεί (αμα δεν βαριέται)

αρχιδια φιλε
παλι καλα να λες που υπαρχουν τα 2 στανταρακια
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Να τα μαρτυρήσω κοκό ή τσου? :grin: :grin:
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Εβίτα από Σλοβενία, στο Σπύρου Πάτση 40!!!!
1,75 στα σίγουρα, ξανθό με μάτια στο χρώμα του πάγου, χειλάρες αλλά το πηγούνι μεγάλο και χαλάει όλο το σύνολο....Γκμοχ!!!!!
Σώμα γεμάτο καμπύλες, τεράστια πόδια, 2,5-3 βυζί, μου φάνηκε φυσικό αλλιώς έχει γίνει πολύ καλή δουλειά. Σφιχτό το κορμί και μουνί....μούναρος.
Φχαριστιέσαι να γλύφεις μουνί!!!!
Βέβαια το απέφευγε διακριτικά αφού σαν καλή επαγγελματίας δεν θέλει να χύνει.....
Μπήκε μέσα στο δωμάτιο κρατώντας δονητή και μαστίγιο. Όπα λέω από μέσα μου, θα μας γαμήσει!!!!
Αλλά δεν είχα όρεξη για παιχνίδια, πήγα να γαμήσω και την έστρωσα.
Πίπα μέτρια με δόντια, μία μου τον έπαιρνε και μία σκαμπίλιζε το στόμα της, μία τα βυζιά της!!!
Στην καβαλαρία δύναμη, στα 4 με τελείωσε.
Παρότι τελείωσα σε 15' (ναι ρε πούστη μου τι έπαθα... :rolleyes: :rolleyes:) η γκόμενα "δουλεύει" μηχανικά....ότι κάνει είναι copy paste. ;)
Το τελείωμα έγινε στο.....σεντόνι!!!! :headbang: :headbang:
Γαμώ την πουτάνα μου, πήγα να την χύσω στις βυζάρες της και πετάγεται σαν ελατήριο από το κρεβάτι.....πως το έκανε αυτό με τέτοιο ύψος και όγκο?
H μοναδική στιγμή καύλας που θα μου χάριζε και αυτή...σβινγκ μπόινγκκκκκκκκ!!!!!
....τέσπα, δεν ξαναπάω!!!! :grin: :grin: :grin:

Υ.Γ. Κόκο μία ερώτηση πριν απαντήσω....δεν μιλάμε μόνο για Καρέα αλλά γενικά, έτσι? :sunglasses:
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Μαριάννα - Πένυ!!!!!
"Παντός καιρού" γκόμενες!!!!
Ότι κάνουν στον προηγούμενό, κάνουν και στον επόμενο!!!!
Δεν κοιτάνε εμφάνιση, δεν κοιτάνε τίποτα....τα δίνουν όλα σε όλους!!!!
Όποιος ζήτησε "αποκλειστικότητες" σε είδος σέρβις...δεν υπάρχει για αυτές!!!!
Αν μου έβαζες τριάδα τότε ξέρουμε ποια θα έμπαινε με βάση τα παραπάνω!!!! ;) :grin: :grin:
Για διόρθωνε παίχτη και φίλε..... :sunglasses:
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Μαριάννα - Πένυ!!!!!
"Παντός καιρού" γκόμενες!!!!
Ότι κάνουν στον προηγούμενό, κάνουν και στον επόμενο!!!!
Δεν κοιτάνε εμφάνιση, δεν κοιτάνε τίποτα....τα δίνουν όλα σε όλους!!!!
Όποιος ζήτησε "αποκλειστικότητες" σε είδος σέρβις...δεν υπάρχει για αυτές!!!!
Αν μου έβαζες τριάδα τότε ξέρουμε ποια θα έμπαινε με βάση τα παραπάνω!!!! ;) :grin: :grin:
Για διόρθωνε παίχτη και φίλε..... :sunglasses:

αριστες και οι 2
προτιμω μαριαννα λογω τελειου φυσικου στηθους.

εγω ως γνωστο εχω αδυναμια στη μαρια βουλγαρα που πηρε μεταγραφη κασσανδρας προσφατα..
κανει πολυ καλο γαμησι κατα γενικη ομολογια.




οταν ομως θελω να ξεσκιστω στο γαμησι...δεν βρισκω κατι καλυτερο απο την τρελοσαρα.
τετοια λυσσα για πουτσο.χρονια τωρα,δεν εχω ξαναδει.
και γουσταρει και να χυνει σαν τρελη.
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
αριστες και οι 2
προτιμω μαριαννα λογω τελειου φυσικου στηθους.

εγω ως γνωστο εχω αδυναμια στη μαρια βουλγαρα που πηρε μεταγραφη κασσανδρας προσφατα..
κανει πολυ καλο γαμησι κατα γενικη ομολογια.




οταν ομως θελω να ξεσκιστω στο γαμησι...δεν βρισκω κατι καλυτερο απο την τρελοσαρα.
τετοια λυσσα για πουτσο.χρονια τωρα,δεν εχω ξαναδει.
και γουσταρει και να χυνει σαν τρελη.
Respect!!!!! :) :)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom