Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (1 μέλη και 28 επισκέπτες)

dinger

Μέγας
Εγγρ.
20 Απρ 2008
Μηνύματα
1.301
Κριτικές
12
Like
468
Πόντοι
4.195
εχει κανεις εμπειρία με αντινα απο κατεχάκη 8 να μοιραστεί μαζι μου?κ αν ξέρει κάποιος σε ποιο αλλο studio μπορώ να την βρώ?ευχαριστώ!!!
 

stifler19901990

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Σεπ 2009
Μηνύματα
440
Κριτικές
25
Like
12
Πόντοι
1.225
ρε παιδια συγνωμη αλλα δεν καταλαβαινω κατι...λετε δεν δικαιολογειται να καθεται 5 λεπτα στο δωματιο...δηλαδη εφευγε πριν τελειωσετε η ειχατε τελειωσει σε πεντε λεπτα και μετα εφευγε;;;και αν ειχατε τελειωσει εσεις σε 5 λεπτα αυτη τι φταιει;;;θα πρεπει να κατσει παραπανω και να μιλαει περι ανεμων και υδατων;;;και καλα οποια το κανει ας πουμε μαγκια της...οποια δεν το κανει γιατι πρεπει να ειναι φαουλ;;;;μηπως το προβλημα ειναι δικο σας που τελειωνετε σε 5 λεπτα αν θεωρειτε οτι αυτο ειναι προβλημα;;;;
καλοπροαιρετα ρωταω γιατι πραγματικα δεν το καταλαβαινω αυτο με το 5λεπτο....
Οχι φιλε.. εννοω τα εξης>> πιπα μισου λεπτου χωρις να επελθει πληρης στυση και 1-2 λεπτα σεξ οποτε τραβηχτηκε μονη της οτι και καλα ειχε τελειωσει ο χρονος και αρχισε τη μαλακια με φοβερη ταχυτητα οποτε σε κανα διλεπτο τελειωσα με μαλακια.. σε ολη τη διαρκεια ειχε αερα φοβερης βιασυνης ακρως εκνευριστικο.. το ελαφρυντικο οτι περιμενε εξω ουρα αλλα και παλι δεν δικαιολογειται.. αυτο εννοω και το θεωρω καραξεπετα για στουντιο..
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
μπουρδέλα με ντουζιέρες
πουτάνες σαν λαντζέρες
παντόφλες πλαστικές
γυναίκες βιαστικές

μπουρδέλο αναβαθμισμένο
ή στούντιο ξεπεσμένο
τρίτη κατηγορία
αυτή η ιστορία

πάρα πολλά τα μαγαζιά
και λίγα τα καλά μουνιά
που ξέρουν, θέλουν και μπορούνε
και έχουν κατι να μας πούνε


>:(
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Οχι φιλε.. εννοω τα εξης>> πιπα μισου λεπτου χωρις να επελθει πληρης στυση και 1-2 λεπτα σεξ οποτε τραβηχτηκε μονη της οτι και καλα ειχε τελειωσει ο χρονος και αρχισε τη μαλακια με φοβερη ταχυτητα οποτε σε κανα διλεπτο τελειωσα με μαλακια.. σε ολη τη διαρκεια ειχε αερα φοβερης βιασυνης ακρως εκνευριστικο.. το ελαφρυντικο οτι περιμενε εξω ουρα αλλα και παλι δεν δικαιολογειται.. αυτο εννοω και το θεωρω καραξεπετα για στουντιο..
Επειδη δημιουργειτε μια συγχυση να σημειωσουμε οτι εσυ μιλας για την Αννα την Σερβα!
Γιατι απο αλλου ξεκινησε το θεμα... για αποφυγη παρεξηγησεων...
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
αριστες και οι 2
προτιμω μαριαννα λογω τελειου φυσικου στηθους.

εγω ως γνωστο εχω αδυναμια στη μαρια βουλγαρα που πηρε μεταγραφη κασσανδρας προσφατα..
κανει πολυ καλο γαμησι κατα γενικη ομολογια.




οταν ομως θελω να ξεσκιστω στο γαμησι...δεν βρισκω κατι καλυτερο απο την τρελοσαρα.
τετοια λυσσα για πουτσο.χρονια τωρα,δεν εχω ξαναδει.
και γουσταρει και να χυνει σαν τρελη.


Φίλε σαν Μαρία δουλεύει στα κασσάνδρας?
 

eleooooos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
159
Κριτικές
8
Like
222
Πόντοι
281
ΕΝΤΕΛΩΣ ΚΑΛΟΠΡΟΑΙΡΕΤΟ ΜΗΝΥΜΑ

Νομίζω πως ειδικά αυτό το σημείο είναι το πιο "ειρωνικά αδύναμο" σημείο στο κείμενο σου. Το υπόλοιπο κείμενο είναι που ξεχειλίζει από ειρωνία και κακή πρόθεση. Δεν είναι οι λέξεις που χρησιμοποιείς αλλά το ύφος και το στυλ του κειμένου σου που παραπέμπει σαφέστατα σε αυτό.
Δεν είναι όμως σωστό να διαμαρτύρεσαι επειδή δέχεσαι ειρωνικές απαντήσεις, την στιγμή που ΕΣΥ ήσουν αυτός που ξεκίνησε να γράφει με σκοπό να ειρωνευτεί.
Δε θα ήθελα να σταθώ ιδιαίτερα στην αναδίπλωση της τακτικής σου αργότερα, στο ότι νοιάζεσαι για μας, γράφοντας ότι είναι καλύτερα να είμαστε "ένας λιγότερος στην ουρά" ή για το "ούτε να τα παίρνατε" (το πιο εύκολο που θα μπορούσα να σου απαντήσω σ' αυτό είναι "από που τα παίρνεις εσύ για να γράψεις αυτά που έγραψες").
Το σημείο που θέλω να σταθώ είναι το εξής: ποιό ήταν το κίνητρο σου για να γράψεις το κείμενο αυτό;
Άφησε με να μαντέψω. Το μήνυμα σου γράφτηκε στις 04:00 το πρωί. Κι όπως λες κι εσύ, μόλις είχες επιστρέψει από κει. Είναι προφανές πως δεν πέρασες καλά στην συγκεκριμένη συνάντηση. Και τι έκανες; Το πιθανότερο είναι πως είπες: "τώρα θα της δείξω εγώ" (το λέω πολύ ευγενικά ε;). Κι έτσι αποφάσισες να πατήσειςς την σκανδάλη του γεμάτου όπλου! Απλά για να εκτονωθείς με την άνεση σου (αυτό μπορείς να το εκλάβεις σαν ειρωνικό σχόλιο) και για να εκδικηθείς κάποια κοπέλα. Έτσι απλά και "επαγγελματικά". Χωρίς να σκεφτείς ποιό μπορεί να είναι πιθανώς το δικό σου μερίδιο ευθύνης στο ότι δεν πέρασες καλά και στο ότι όλα τελείωσαν γρήγορα.
Οι δηλώσεις σου "δεν το έγραψα για να αποτρέψω κάποιον να πάει" (οπότε επανερχόμαστε στο για ποιό λόγο έγραψες αυτό το κείμενο) "απλά είπα τη γνώμη μου" και "μπορεί απλά να μην υπήρχε χημεία" ήρθαν πολύ-πολύ μετά. Σου υπενθυμίζω πως δυστυχώς, οι σφαίρες δε γυρίζουν πίσω....


Υ.Γ. Μην εξαπατάς το εαυτό σου. Δεν έχει σημασία αυτό που λες, ότι δεν έχεις πολλά post. Κατά την ταπεινή μου άποψη, δεν είναι ο αριθμός των post που χαρακτηρίζουν κάποιον ως αξιόπιστο ή αναξιόπιστο (καλοπροαίρετο ή κακοπροαίρετο) αλλά αυτά που γράφει στα κείμενα του!

Επειδή θα τρελαθώ με αυτά που διαβάζω.Κατ αρχάς το μήνυμα μου δεν είχε ειρωνικό ύφος.Σαφέστατα και το έγραψα στις 4 το πρωί επειδή ήμουν εκνευρισμένος.Δεν το έγραψα όμως για να αποτρέψω κάποιον να την συναντήσει αλλά για να εκφράσω την προσωπική μου δυσαρέσκεια.Αυτά τα περι σφαιρών και σταυρωμάτων είναι τουλάχιστον γελοία.Η Πένυ είναι μια κοπέλα πολύ καιρό γνωστή (εδώ διαβάζω οτι σε λίγο καιρό θα σταματήσει) ,έχει τη στάνταρ πελατεία της και σίγουρα δε θα της έκανε κακό η κριτική μου.Είτε πιστεύεις είτε όχι οτί αυτά που έγραψα είναι αληθή ,ελάχιστα με ενδιαφέρει.Έχω πάει με πάρα πολλές κοπέλες του χώρου και παρά τις όποιες ξεπέτες ποτέ δεν έχω βγάλει κόμπλεξ για να εκτονοθώ όπως είπες για καμία κοπέλα μέσω κριτικής μου.Έκρινα σκόπιμο να αναφέρω αυτό για την Πένυ επειδή οι περισσότεροι την εξυμνούν όμως στη δικιά μου περίπτωση ήταν απαράδεκτη.Επιπλέον δεν άλλαξα κάτι απο αυτά που είπα στην κριτική μου μετά.ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΗΤΑΝ "Η" ΞΕΠΕΤΑ.Δέχομαι όμως πως για να τη θεωρούν όλοι το κορυφαίο στουντιοκόριτσο μπορεί απλα να μην λειτουργεί σωστά με μένα (ίσως λόγω του νεαρού της ηλικίας μου).Δεν πιστεύω πως πέρνεις ποσοστά όμως δε καταλαβαίνω και γιατί κόπτεσαι τόσο πολύ και συνεχίζεις να μου κάνεις επίθεση (εκτός αν είσαι κανάς αγαπούλης που έχει κολήσει τόσο πολύ με την Πένυ και την υπερασπίζεται λες και είναι κοπέλα του μόλις ακουστεί κάτι που δεν ταιριάζει με τη γνώμη του ,η οποία είναι και απόλυτη).Το site είναι για να αναφέρουμαι τις εμπειρίες μας είτε είναι καλές είτε είναι κακές.Απο τη στιγμή που δεν έδειξα εμπάθεια προς το πρόσωπο της κοπέλας ούτε της έκανα καμια επίθεση δεν δέχομαι τη λογοκρισία.

Υ.Γ. Απευθύνομαι σε εσένα Thanos γιατί απο τα άτομα που μου απάντησαν ήσουν ο μόνος καθαρά ειρωνικός.Οι άλλοι έκαναν και το humor τους.Όπως και να χει θεωρώ οτι το θέμα κούρασε και καλό θα ήταν να το σταματήσουμε εδώ.
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Επειδη δημιουργειτε μια συγχυση να σημειωσουμε οτι εσυ μιλας για την Αννα την Σερβα!
Γιατι απο αλλου ξεκινησε το θεμα... για αποφυγη παρεξηγησεων...

Καλησπέρα

Εχει κάπου μπάνερ για καρεα 30?
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
ούτε μπάνερε
ούτε τηλέφω

Πας απο κεί  >:(
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
τίποτις ρε γιώργογιώργο !

Αμα πας σήμερις απο κεί, ρίξε μετά καμιά ενημέρωση !
Είναι τα ίδια και τα ίδια φρούτα, (Σάρα - Τζίνα), πλας η 80 κιλά ? Γιά έσκασε κανά νέο και ωραίο !?


Γιατί δεν ξεχνάω, πως παλιότερα (5ετία να πούμε?... και βάλε ίσως),σύχναζαν κάτι πολύ δυνατά Τσέχικα μοντελάκια.
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
τίποτις ρε γιώργογιώργο !

Αμα πας σήμερις απο κεί, ρίξε μετά καμιά ενημέρωση !
Είναι τα ίδια και τα ίδια φρούτα, (Σάρα - Τζίνα), πλας η 80 κιλά ? Γιά έσκασε κανά νέο και ωραίο !?


Γιατί δεν ξεχνάω, πως παλιότερα (5ετία να πούμε?... και βάλε ίσως),σύχναζαν κάτι πολύ δυνατά Τσέχικα μοντελάκια.

2 κουρίτσια έχει σε κάθε βάρδια?

αν πάω θα ενημερώσω.

Μετά τις 00.00 δουλεύουν Σάρα-Τζίνα?
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Και για την ιστορία, να σας πω ένα περιστατικό στου Μπίλ


Πάω κατά τις 9-10 το βράδι. Απέχω 20-30 μέτρα απο τα σκαλάκια κι έρχεται ένα αυτοκίνητο με φόρα και σκάει πάνω στα σκαλάκια ! Μιλάμε κώλωσα ! Τυχερός ήμουν λέω μέσα μου ! Πάω κατ ευθείαν μέσα στο μαγαζί γιατί το νοιώθω πως σήμερα είνα η μέρα μου !

Μέχρι να μπω έχει έρθει ΕΚΑΒ, POLICE, έχει μαζευτεί και σχετικός κόσμος ! Απτόητος εγώ χτυπάω κουδούνι και μπαίνω ! Μέσα η Σάρα ! Οχι αυτή που είναι τώρα, αλλά μιά ψηλή, ξανθιά, που μετά ξηγιότανε σιτυτουρίστρια (μπορεί να ξηγιέται ακόμα δεν ξέρω).
Ωραίο παιδί και πηδιότανε και καλά (την είχα ξαναπάρει). Λέω βουρ να το σκίσω ! Πάνω στην συνεννόηση, σβήνουνε τα φώτα όλα ! Τι έγινε ρε πουστη λέω ?
Τι είχε γίνει ? Ο τύπος που στούκαρε πριν λίγο στα σκαλάκια (ευτυχώς δεν έπαθε τπτ) είχε ξηλώσει και το καλώδιο της ΔΕΗ, που ρευμάτωνε το μαγαζί ! Φτου σου γκαντεμιά ! Κοντά στο ΕΚΑΒ, POLICE, περίεργους που είχαν μαζευτεί, έρχεται και η ΔΕΗ !

Ανάβουμε κεράκια με τη τσατσά και τη Σάρα και της λέω σε πηδάω κι έτσι με αυτό το φωτισμό πιό κάβλα είναι! (Αυτή δεν καταλαβαίνει και πολλά και η τσα2 μου λέει το κλείνω το μαγαζί, δεν γίνεται)

Εχω βγει ήδη απο το μαγαζί και περιμένω να ξηγηθεί η ΔΕΗ τα δέοντα για να ξαναμπώ ! Αρχίδια η ΔΕΗ ! Μετά απο καμιά ώρα έφυγα γιατί βαρέθηκα να περιμένω μιά και ήρθε και δεύτερο φορτηγό ΔΕΗ, πιό μεγάλο απο το πρώτο ! Μεγάλη η ζημιά ! Τεσπά πήγα άλλη μέρα και το ξέσκισα το ψηλό άλογο, όπως του ταίριαζε !

Συμπερασμα ! Αμα έχεις τύχη διάβαινε !
 

Επισκέπτης
μπουρδέλα με ντουζιέρες
πουτάνες σαν λαντζέρες
παντόφλες πλαστικές
γυναίκες βιαστικές...
Τσιμπούκιε, η έμπνευσή σου χρειάζεται ανανέωση!
Πήγαινε στην Πένυ.Θα πας στην Πένυ και θα πεις κι ένα τραγούδι!!! (Μετά...) :priest: Σε ήχο πλάγιο βυζαντινό!
Η ορθό η καθιστό!.Μπορεί να ψάλλεις και τον Ακάθιστο Ύμνο!!!:
Ο Άγιος Τσιμπούκιος και η Οσία Πένυ!
Άντε γιατί μετά την Αλέξια-Φραντζή-Βουνό, φόρεσες ράσα...
 

Kingdom of Thanos

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2010
Μηνύματα
350
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Εμένα γιατί μου βγάζεις ότι εσύ του κάνεις επίθεση; :think: Εκτός κι αν αυτό το έκανες για να του δείξεις το πώς φαίνονται τα γραφόμενά του οπότε πάω πάσο :)

Κατευθείαν στον στόχο!


Εκτός αυτού, ο άνθρωπος δήλωσε απλώς ότι δεν πέρασε καλά με την Πένυ, κάτι το οποίο κατ'εμέ είναι υγιέστερο του να ήταν ακόμα ένας ο οποίος πέρασε υπέροχα. Εμένα δε μου φάνηκε στο post του ότι την έθαβε πάντως (ίσως γιατί την κριτική του την είδα [size=12pt]καλοπροαίρετα)[/size].

Τελικά φαίνεται πως εκτός απ' το γούστο στις γυναίκες, στο φαγητό, στα αυτοκίνητα κλπ είναι κι άλλα πράγματα που ορίζονται από το υποκειμενικό του πράγματος. Όπως το τι είναι καλοπροαίρετο ή κακοπροαίρετο, ειρωνία ή χιούμορ, επίθεση ή άμυνα, θάψιμο ή "ξεθάψιμο"...

Το να επιτιθέμεθα σε κάποιον που απλά κατέθεσε μια εμπειρία του (στο μέτρο πάντα που αυτή είναι αληθινή) δε νομίζω ότι είναι και ό,τι καλύτερο.

Δηλαδή, όποιος γράψει πρώτος ένα θέμα, το "κλειδώνει" και κανείς άλλος δεν μπορεί να γράψει κάτι άλλο μετά απ' αυτόν; (είναι ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΣ ερώτημα/απορία, χωρίς ειρωνία ή χιούμορ).
 

eleooooos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
159
Κριτικές
8
Like
222
Πόντοι
281
Δηλαδή, όποιος γράψει πρώτος ένα θέμα, το "κλειδώνει" και κανείς άλλος δεν μπορεί να γράψει κάτι άλλο μετά απ' αυτόν; (είναι ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΣ ερώτημα/απορία, χωρίς ειρωνία ή χιούμορ).

Δεν είναι ακριβώς έτσι τα πράγματα.Εγώ έγραψα για την εμεπιρία ΜΟΥ με την Πένυ.Γράψε εσύ για την εμπειρία σου μαζί της και ο καθένας ας βγάλει όποια συμπεράσματα θέλει.Το να θεωρείς οτι λέω ψέματα είναι δικαίωμα σου.Το να προσπαθείς να αποδείξεις όμως οτι είμαι κακοπρααίρετος και ψεύτης είναι το πρόβλημα.Γιατί απλά δεν έχεις άποψη για το τι έγινε στο δωμάτιο.Εγώ αν πεις οτι πέρασες καλα με την Πένυ θα το δεχτώ και δε θα πέσω να σε φάω επειδή οι εμπειρίες μου μαζί της δεν ήταν ανάλογες.
 

Kingdom of Thanos

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2010
Μηνύματα
350
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Επειδή θα τρελαθώ με αυτά που διαβάζω.Κατ αρχάς το μήνυμα μου δεν είχε ειρωνικό ύφος.Σαφέστατα και το έγραψα στις 4 το πρωί επειδή ήμουν εκνευρισμένος.Δεν το έγραψα όμως για να αποτρέψω κάποιον να την συναντήσει αλλά για να εκφράσω την προσωπική μου δυσαρέσκεια.Αυτά τα περι σφαιρών και σταυρωμάτων είναι τουλάχιστον γελοία.Η Πένυ είναι μια κοπέλα πολύ καιρό γνωστή (εδώ διαβάζω οτι σε λίγο καιρό θα σταματήσει) ,έχει τη στάνταρ πελατεία της και σίγουρα δε θα της έκανε κακό η κριτική μου.Είτε πιστεύεις είτε όχι οτί αυτά που έγραψα είναι αληθή ,ελάχιστα με ενδιαφέρει.Έχω πάει με πάρα πολλές κοπέλες του χώρου και παρά τις όποιες ξεπέτες ποτέ δεν έχω βγάλει κόμπλεξ για να εκτονοθώ όπως είπες για καμία κοπέλα μέσω κριτικής μου.Έκρινα σκόπιμο να αναφέρω αυτό για την Πένυ επειδή οι περισσότεροι την εξυμνούν όμως στη δικιά μου περίπτωση ήταν απαράδεκτη.Επιπλέον δεν άλλαξα κάτι απο αυτά που είπα στην κριτική μου μετά.ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΗΤΑΝ "Η" ΞΕΠΕΤΑ.Δέχομαι όμως πως για να τη θεωρούν όλοι το κορυφαίο στουντιοκόριτσο μπορεί απλα να μην λειτουργεί σωστά με μένα (ίσως λόγω του νεαρού της ηλικίας μου).Δεν πιστεύω πως πέρνεις ποσοστά όμως δε καταλαβαίνω και γιατί κόπτεσαι τόσο πολύ και συνεχίζεις να μου κάνεις επίθεση (εκτός αν είσαι κανάς αγαπούλης που έχει κολήσει τόσο πολύ με την Πένυ και την υπερασπίζεται λες και είναι κοπέλα του μόλις ακουστεί κάτι που δεν ταιριάζει με τη γνώμη του ,η οποία είναι και απόλυτη).Το site είναι για να αναφέρουμαι τις εμπειρίες μας είτε είναι καλές είτε είναι κακές.Απο τη στιγμή που δεν έδειξα εμπάθεια προς το πρόσωπο της κοπέλας ούτε της έκανα καμια επίθεση δεν δέχομαι τη λογοκρισία.

Υ.Γ. Απευθύνομαι σε εσένα Thanos γιατί απο τα άτομα που μου απάντησαν ήσουν ο μόνος καθαρά ειρωνικός.Οι άλλοι έκαναν και το humor τους.Όπως και να χει θεωρώ οτι το θέμα κούρασε και καλό θα ήταν να το σταματήσουμε εδώ.


Αντιγράφω την τελευταία πρόταση του μηνύματος σου στην σελίδα 2012 (απαντάς ΣΕ ΑΛΛΟ συνάδελφο): "δεν καταλαβαίνω προς τι το ειρωνικό ύφος". Τελικά μάλλον δεν εισέπραξες μόνο τα δικά μου σχόλια ως ειρωνικά (όπως ισχυρίζεσαι στο υστερόγραφο σου).

Υ.Γ.  Διαφωνώ σε πάρα πολλά απ' όσα λες στο πιο πάνω μήνυμα σου και θα το ήθελα πάρα πολύ να σου απαντήσω αλλά θα σεβαστώ την επιθυμία σου και θα το σταματήσω εδώ.
Θα σου πω μόνο κάτι τελευταίο: η ελευθερία της γνώμης και της έκφρασης για την οποία τόσο κόπτεσαι, ισχύει και για τους άλλους, όχι μόνο για σένα.
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Ελεος ρε 2 μέρες και οι 2 σας σαν μικρά παιδιά!!!!  :idiot: :idiot:


Αρκετά
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom