Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (2 μέλη και 24 επισκέπτες)

gg13

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2009
Μηνύματα
611
Like
0
Πόντοι
6
Σε ποιο προγραμμα?
Δευτέρα 22/11
Βανέσα – Mantona -Τζοβάνα

Τρίτη 23/11
Mantona – Peny

Τετάρτη 24/11
Σίσυ – Αμάντα

Πέμπτη 25/11
Άντζελα – Mantona - Tzovana

Παρασκευή 26/11
Souzana – Αμάντα

Σάββατο 27/11
Βανέσα - Peny

Κυριακή 28/11
Sisy - Βανέσα - Laoura
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
128
Πόντοι
4.065

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Τωρα τα 57 και 55 ειναι κλειστα!!!
Στο 36 ειναι η Πενυ και στο 42 η Ρομινα!!!


Δεν προσεξα αν το 24 ειναι ανοιχτο.... :-
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Χθες λοιπον η Μαντονα δουλευε σε δυο στουντιο ταυτογχρονα εκτος αν εγινε καποιο λαθος-πουστια στα ονοματα!
www.bourdela.com/forum/index.php?topic=972.msg2363926#msg2363926]http://www.bourdela.com/forum/index.php?topic=972.msg2363926#msg2363926[/url]
Μάλλον "πουστιά" στα ονόματα... αφού "πουλάει" το όνομα... αγοράζεις την φίρμα...  :2funny: :2funny: :2funny:
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Βολτίτσα στο αμαρτωλό βουνό νωρίτερα κατα την απογευματινή βάρδια!

Βριλησσού 36: Το όνομα αυτής, Πένυ! Πιστεύω αυτά τα 4 γράμματα είναι αρκετά. Γνωστό σαλόνι, μέσα στο χαμόγελο, με υποδέχτηκε με ένα σετάκι ροζ-μαύρο που της πάει τρελά!

Βριλησσού 42: Ρομίνα. Γνωστή στους περισσότερους!  Μακριά μαύρα μαλλιά, πλούσιο φυσικό στήθος, αδύνατη, ψηλή. Με λίγα λόγια ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ! Με υποδέχτηκε με ένα άσπρο σετάκι από εσώρουχα. Όπως χαρακτηριστικά της είπα το μόνο που της έλειπε ήταν 2 άσπρα φτερά για να ολοκληρώσουν την εικόνα του αγγέλου!

Αααααααααααααααααααααααααχ ρε κορίτσια…. Θα μου τα φάτε όλα εσείς οι δύο!

Βριλησσού 57: κλειστόν!  Καλού κακού όποιος θέλει να πάει προς βριλησσού γενικά ας πάρει ένα τηλ νωρίτερα μην τρέχει άδικα.

Για το βριλησσού 55 δεν ξέρω. Αν και το φως ανοικτό έξω δεν έκανα τον κόπο να ανέβω. Ακουσα οτι ειναι κλειστό αλλα δεν παίρνω όρκο!


Στην κατεχάκη γίνονται έργα λίγο πιο πάνω από το ίδρυμα του αριθμού 8! Τίποτα το ιδιαίτερο απλά μικρομποτιλιάρισμα!

Αυτά!
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Για το βριλησσού 55 δεν ξέρω. Αν και το φως ανοικτό έξω δεν έκανα τον κόπο να ανέβω. Ακουσα οτι ειναι κλειστό αλλα δεν παίρνω όρκο!
Ανοιχτό ήταν και αναμενόταν η άφιξη της Έμιλυ...  :cum:
 

dream118

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2009
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
πιπινου  118                                                                                                                                                                                                                          πρωι  ευα   :dancing:                                                                                                                                                                                                                                απογευμα  αφροδιτη     :dancing:  
 

assosi

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
155
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
1
Εγώ πάντως επισπεύτηκα χθες το Βριλησσου 60 κάτω  κατά τις 19:00 με σκοπο να βρω σύμφωνα με το πρόγραμμα την Μαντόνα .
Το μωρό όμως αρρώστησε όπως με πληροφόρησε η υπηρεσία της επιχείρησης και αντικαταστάθηκε από άλλη εργαζομένη .  :tickedoff:
Τι να πω ρε πουστη μου γαμω την ατυχία μου . :headbang: :headbang: :headbang:
Δεν θα την πετυχω ποτέ αυτήν την τύπισσα .
Αρχίζω να πιστεύω ότι μου έχει κάνει μάγια η γυναίκα μου  :s&m_3: :rockon: :s&m_1:
Τι διάολο . που θα πάει θα σπάσει η γκαντεμιά μετά το 2060
:dancing: :dancing:
 

studio94

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2009
Μηνύματα
100
Like
0
Πόντοι
1
πιπινου  118                                                                                                                                                                                                                          πρωι  ευα   :dancing:                                                                                                                                                                                                                                απογευμα  αφροδιτη     :dancing:  
:2on1:
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 24/11  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/marianna]Μαριανα[/url] - Βιλη - Κατερινα
Κασσανδρας 3(πανω): Μελεκ - www.kassandras3-pano.com/nina]Νινα[/url] - Αννα
Κασσανδρας 4Β(κατω): Αλινα - Βικτωρια - Βιλη
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Βαλεντινα - Ρανια - Λαουρα
Κασσανδρας 4(πανω): Τανια - Τζενη - www.kassandras4.com/maria%20serva]Μαρια Σερβα[/url]
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/nina]Νινα[/url] - www.kassandras6.com/liza]Λιζα[/url] - Σαρα

Βριλησου 60(πανω): Δεσποινα - www.vrilissou60.com/valentina]Βαλεντινα[/url] - Ναντια
Βριλησου 60(κατω): Νταιανα - Μαντονα - www.vrilissou60-kato.com/sandra]Σαντρα[/url]

Θησεως 40(κατω): www.thiseos40.com/efi]Εφη[/url] - www.thiseos40.com/despoina]Δεσποινα[/url] - www.thiseos40.com/adrianna]Αντριανα[/url]
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Καλησπέρα. Σε ποια στουντιο παίζει δίδυμο την νυκτερινή βαρδια;
 

kamarianosg

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
642
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
6
Καλησπέρα. Σε ποια στουντιο παίζει δίδυμο την νυκτερινή βαρδια;
Σε κάποια της Κασσάνδρας και ας μη το γράφει το πρόγραμμα,στο Καρέα 30 και νομίζω σε 1-2 ακόμα αλλά δεν θυμάμαι σε ποιά.
Καλές παρτούζες !!!!!!!!!
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Σήμερα πρωϊνή βάρδια, στο Βριλ. 42, Αλεξάνδρα ! Απο μένα, πήρε έγκριση, ISO 9001, κ.λ.π

Αλλά γιατί τόσο καιρό, δεν έχω διαβάσει τίποτις, περί της κορασίδας,...? ...ή μηπως μου ξέφυγε η πληροφόρηση ? (ανεπίτρεπτο)


Τεσπά, άμα λάχει θα γράψω κριτική αναλυτίκ !
[sub](κατά παράβαση του εσωτερικού μου κανονισμού - γιατί το κορίτσι λέει, και κανένας δεν το λέει !) [/sub]
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom