Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (2 μέλη και 27 επισκέπτες)

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Σε κάποια της Κασσάνδρας και ας μη το γράφει το πρόγραμμα,στο Καρέα 30 και νομίζω σε 1-2 ακόμα αλλά δεν θυμάμαι σε ποιά.
Καλές παρτούζες !!!!!!!!!

Ευχαριστώ για την πληροφόρηση και τις ευχές σου!!
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
Σήμερα πρωϊνή βάρδια, στο Βριλ. 42, Αλεξάνδρα ! Απο μένα, πήρε έγκριση, ISO 9001, κ.λ.π

Αλλά γιατί τόσο καιρό, δεν έχω διαβάσει τίποτις, περί της κορασίδας,...? ...ή μηπως μου ξέφυγε η πληροφόρηση ? (ανεπίτρεπτο)


Τεσπά, άμα λάχει θα γράψω κριτική αναλυτίκ !
[sub](κατά παράβαση του εσωτερικού μου κανονισμού - γιατί το κορίτσι λέει, και κανένας δεν το λέει !) [/sub]

Όχι άμα λάχει... ΠΡΕΠΕΙ να δώσεις την μάχη της ενημέρωσης! Περιμένουμε το πλήρες ρεπορτάζ  :thumbsup:
 

dinger

Μέγας
Εγγρ.
20 Απρ 2008
Μηνύματα
1.301
Κριτικές
12
Like
468
Πόντοι
4.195
η μαρίνα απο φυλής 104 παίζει σε κάποιο άλλο studio?γιατί απο βάρδιες και απόσταση δεν πολυβολεύει.
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 25/11  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/marianna]Μαριανα[/url] - Βιλη - www.kassandras3-kato.com/sandra]Σαντρα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): Ρανια - www.kassandras3-pano.com/nina]Νινα[/url] - www.kassandras3-pano.com/laoura]Λαουρα[/url]
Κασσανδρας 4Β(κατω): Νταιανα - Αντζη - Βικτωρια
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Βαλεντινα - Λαουρα - Μιχαελα
Κασσανδρας 4(πανω): Τανια - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url] - www.kassandras4.com/maria%20serva]Μαρια Σερβα[/url]
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/nina]Νινα[/url] - www.kassandras6.com/mixaela]Μιχαελα[/url] - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60(κατω): Μαντονα - Νεα αφιξη - Ανκα
Βριλησου 60(πανω): Δεσποινα - www.vrilissou60.com/valentina]Βαλεντινα[/url] - Ναντια
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Πρωϊνή mini tele-ενημέρωση... επιγραμματικά...

Αγ.Μελετίου 37: Βίκυ...!

Αθανασίας 3: Σάρα...!

Βριλησσού 36: Άντζελα...!

Αριστομένους 72: Μέχρι τις 18:00 η Τερέζα... μετά τις 18:00 η Αλίκη...

Κατεχάκη 8: Εμμανουέλα...!

Συγγρού 144: Νάνσυ...!
 

Μύλος

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Καμια χοντρη με μεγαλα μασταρια υπαρχει σε στοντιο?
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Χοντρη ρε παιδι μου με μεγαλο κωλο και μεγαλες βυζαρες!
Κλασσικες νταρντανες με μεγαλα φυσικα στηθη ειναι η Βαλεντινα και η Νικη στο Βουρβαχη 19, Κωνσατντινουπολεως 61.

Δες τις φωτο.

Τωρα εαν θελεις τοφαλο, δεν εχω κατι υπ΄οψην.............
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Χοντρη ρε παιδι μου με μεγαλο κωλο και μεγαλες βυζαρες!
Κάνε μια επίσκεψη στην Τζούλια...!  :2funny: :2funny: :2funny:

Ίσως σε ικανοποιήσει... "εύσωμη", με πλουσιότατα πιασίματα και ανάλογο στήθος... Τελευταία φορά που την είδα ήταν στο Κωνσταντινουπόλεως 132... μπορεί να κάνει ακόμα καμιά βάρδια στο Βουλιαγμένης 68 (αλλά δεν είμαι σίγουρος :think: )!
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
Δοκιμασε και Αχαρνων 104, αν την καταφερεις, θα σου πω μπραβο! μονο για αποφασισμενα κομαντα...
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Δοκιμασε και Αχαρνων 104, αν την καταφερεις, θα σου πω μπραβο! μονο για αποφασισμενα κομαντα...
Καλά εσύ πας να τον ρίξεις στα βαθιά...!  :2funny: :2funny: :2funny:

Υ.Γ. Δεν είναι studio όμως το Αχαρνών 104!  ;) ;) ;)
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Δεν ξερω αν βγω εκτος θεματος, αλλα σημερα λογω της ημερας (25 Νοεμβρη), που 'ναι η Παγκόσμια Ημέρα για την Εξάλειψη της Βίας κατά των Γυναικών, παραβρεθηκα σε μια εκδηλωση που εγινε στην Παιδαγωγικη σχολη του ΑΠΘ, κ μ' επηρεασε πολυ μπορω να πω..
Ομιλητρια ηταν μια καθηγητρια απ' την ΜΚΟ “Δίκτυο Γυναικών Ευρώπης”, κι αναφερθηκε σε δυο θεματα, στην ενδοοικογενειακη βια κ στο trafficking, που 'ναι μια τεραστια κι εξαιρετικα επικερδης μπιζνα, που εχει απλωσει τα πλοκαμια της κι εχει διαφθειρει κ τα κεντρα εξουσιας, που ουσιαστικα κανουν τα στραβα ματια.. Ανεφερε σοκαριστικες λεπτομερειες απο μαρτυριες γυναικων που πεσαν θυματα των κυκλωματων σωματεμποριας.. Τα νουμερα δε που ανεφερε, οτι στην Ελλαδα 20.000 γυναικες ειναι θυματα trafficking ειναι συγκλονιστικα..!
Δεν ξερω αν ειναι ακριβη τα στοιχεια της, γιατι αυτο θα σημαινε οτι ενα πολυ μεγαλο μερος των γυναικων που δουλευουν στους οικους ανοχης ειναι θυματα αυτων των κυκλωματων κι εξωθουνται στην πορνεια με τη βια..! Η συγκεκριμενη καθηγητρια ηταν καπως ακραια στις αποψεις της, γιατι κατηγορουσε την πορνεια γενικα, κ θεωρουσε τους αντρες - πελατες ουσιαστικα ως βιαστες, αλλα βλεποντας κι ακουγοντας αυτα που αντιμετωπιζει ερχομενη σε επαφη με τα φριχτα κακοποιημενα θυματα, δεν μπορω να την κατηγορησω γι' αυτες τις ακραιες αποψεις..
Δεν ξερω, αν μπορει καποιες απ' τις γυναικες που εργαζονται στα μπουρδελα κ στα στουντιο της Θεσ/νικης κ της Αθηνας εχουν πεσει θυματα τραφικινγκ, αλλα μονο στη σκεψη οτι καποιες απ' αυτες που χω συναντησει, εκδιδονταν παρα τη θεληση τους με κανει κι ανατριχιαζω..!
Εγω νομιζα οτι αυτα συνεβαιναν μονο σε κατι επαρχιακια κωλομπαρα.. Ειναι δυνατον να υπαρχουν τετοιες περιπτωσεις κ στα κυριλατα στουντιο..;
Δεν ξερω, υπαρχει καποιος τροπος ως πελατης να σαι σιγουρος, οτι η κοπελα δεν ειναι θυμα τετοιων κυκλωματων..; Κ ποσο μεγαλη ειναι κι η δικη μας ευθυνη που τα χρηματοδοτουμε ως πελατες..;
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 26/11  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/marianna]Μαριανα[/url] - Βιλη - Κατερινα
Κασσανδρας 3(πανω): Λουση - www.kassandras3-pano.com/nina]Νινα[/url] - Αννα
Κασσανδρας 4Β(κατω): Αλινα - Αντζη - Βικτωρια
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Μελινα - Λαουρα - Μιχαελα
Κασσανδρας 4(πανω): Αλεξανδρα - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url] - www.kassandras4.com/maria%20serva]Μαρια Σερβα[/url]
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/nina]Νινα[/url] - www.kassandras6.com/irena]Ιρενα[/url] - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60(κατω): www.vrilissou60-kato.com/valentina]Βαλεντινα[/url] - Μαντονα - Ανκα
Βριλησου 60(πανω): Δεσποινα - www.vrilissou60.com/valentina]Βαλεντινα[/url] - www.vrilissou60.com/irena]Ιρενα[/url]
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom