Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

eleooooos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
159
Κριτικές
8
Like
222
Πόντοι
281
Για μένα στο top 5 είναι Λίντα ,Σόνια ,Τζίνα ,Σάρα και Αλίνα (ίσως θα έπρεπε να βάλω και την Αμάντα)...
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
εγω ως γνωστο εχω αδυναμια στη μαρια βουλγαρα που πηρε μεταγραφη κασσανδρας προσφατα..
κανει πολυ καλο γαμησι κατα γενικη ομολογια.
Με προβληματιζεις θετικά.

Δεν την εχω "συνατησει", την εχω δει στο σαλονι, και εμφανησιακα τουλαχιστον εχει τα προσοντα.
Δεν εχω δει πολλες κριτκες στο studio, και δεν εχω τολμήσει το περασμα σε δωματιο.
Εχω και σαν κακο παραδειγμα την Νικολ (Ελλη) που ειναι ουσιστικα προαγγελος της απο το Φ80.
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Εχω και σαν κακο παραδειγμα την Νικολ (Ελλη) που ειναι ουσιστικα προαγγελος της απο το Φ80.
Δεν είναι όλα τα δάχτυλα του χεριού ίδια (κάπως έτσι το λένε, νομίζω)...  ;) ;) ;)
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
πάω ένα βράδυ προ διμηνου βράδυ πέμπτης αν θυμάμαι καλά και είναι ο κυρ βασίλης μαζί με τα κορίτσα του και αρχίζει και λέει σε ενα παληκάρι απο την απέναντι μεριά και πριν καν δούμε τα προς βρώσιν και συμμόρφωσιν τεμάχια, ότι σήμερα έχουμε κοπέλες από τσάμπιονς λήγκ!σήμερα έχουμε τα τόπ μοντελάκια του ευρωπαικού ποδοσφαίρου!τί κωλαράκια,τί χειλάκια,τί μωράκια σας έχω σήμερα!και του απαντάει ο διπλανός μου με άκρως μπουρδελιακό χιουμοριστικό ύφος..."τα μωρά σου τί θέση παίζουν?" :2funny: και μένει παγωτό ο κύρ βασίλης!ευτυχώς που εκεινη τη στιγμη μπήκε μέσα ο ντηλίβει ο οποίος εκτός από την πίτσα και τις κόκα κόλες είχε ξεχάσει να του φέρει το παγωτό :2funny: που του είχε παραγγείλει και έσπασε η αμηχανία του! :2funny:

:2funny: :2funny: :2funny:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805

sexy_captain

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
701
Like
497
Πόντοι
26
οταν ομως θελω να ξεσκιστω στο γαμησι...δεν βρισκω κατι καλυτερο απο την τρελοσαρα.
τετοια λυσσα για πουτσο.χρονια τωρα,δεν εχω ξαναδει.
και γουσταρει και να χυνει σαν τρελη.

:rockon: :rockon: :rockon: :dancing:
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Εβίτα από Σλοβενία, στο Σπύρου Πάτση 40!!!!
1,75 στα σίγουρα, ξανθό με μάτια στο χρώμα του πάγου, χειλάρες αλλά το πηγούνι μεγάλο και χαλάει όλο το σύνολο....Γκμοχ!!!!!
Σώμα γεμάτο καμπύλες, τεράστια πόδια, 2,5-3 βυζί, μου φάνηκε φυσικό αλλιώς έχει γίνει πολύ καλή δουλειά. Σφιχτό το κορμί και μουνί....μούναρος.
Φχαριστιέσαι να γλύφεις μουνί!!!!
Βέβαια το απέφευγε διακριτικά αφού σαν καλή επαγγελματίας δεν θέλει να χύνει.....
Μπήκε μέσα στο δωμάτιο κρατώντας δονητή και μαστίγιο. Όπα λέω από μέσα μου, θα μας γαμήσει!!!!
Αλλά δεν είχα όρεξη για παιχνίδια, πήγα να γαμήσω και την έστρωσα.

Πίπα μέτρια με δόντια, μία μου τον έπαιρνε και μία σκαμπίλιζε το στόμα της, μία τα βυζιά της!!!
Στην καβαλαρία δύναμη, στα 4 με τελείωσε.
Παρότι τελείωσα σε 15' (ναι ρε πούστη μου τι έπαθα... :rolleyes: :rolleyes:) η γκόμενα "δουλεύει" μηχανικά....ότι κάνει είναι copy paste. ;)
Το τελείωμα έγινε στο.....σεντόνι!!!! :headbang: :headbang:
Γαμώ την πουτάνα μου, πήγα να την χύσω στις βυζάρες της και πετάγεται σαν ελατήριο από το κρεβάτι.....πως το έκανε αυτό με τέτοιο ύψος και όγκο?
H μοναδική στιγμή καύλας που θα μου χάριζε και αυτή...σβινγκ μπόινγκκκκκκκκ!!!!!
....τέσπα, δεν ξαναπάω!!!! :grin: :grin: :grin:

Υ.Γ. Κόκο μία ερώτηση πριν απαντήσω....δεν μιλάμε μόνο για Καρέα αλλά γενικά, έτσι? :sunglasses:

Ωχ ωχ ωχ .Πάλι καλά που ενημέρωσες   :) .Μην πάμε για μαλλί   :pipa2: και  φύγουμε κουρεμένοι  :s&m_1:

 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
αριστες και οι 2
προτιμω μαριαννα λογω τελειου φυσικου στηθους.

εγω ως γνωστο εχω αδυναμια στη μαρια βουλγαρα που πηρε μεταγραφη κασσανδρας προσφατα..
κανει πολυ καλο γαμησι κατα γενικη ομολογια.




οταν ομως θελω να ξεσκιστω στο γαμησι...δεν βρισκω κατι καλυτερο απο την τρελοσαρα.
τετοια λυσσα για πουτσο.χρονια τωρα,δεν εχω ξαναδει.
και γουσταρει και να χυνει σαν τρελη.

Δεν έχω επισκεφτεί το ίδρυμα . Πώς είναι αυτή η σαρα-λυσσαρα που αναφέρεσαι?
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 22/11  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/marianna]Μαριανα[/url] - Βιλη - www.kassandras3-kato.com/sandra]Σαντρα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): Μελεκ - www.kassandras3-pano.com/nina]Νινα[/url] - Αννα
Κασσανδρας 4Β(κατω): Αλινα - Αντζη - Βικτωρια
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Λουση - Μιχαελα - Λαουρα
Κασσανδρας 4(πανω): Τανια - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url] - www.kassandras4.com/maria%20serva]Μαρια Σερβα[/url]
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/melina]Μελινα[/url] - Κατερινα - Σαρα

Βριλησου 60(κατω): www.vrilissou60-kato.com/valentina]Βαλεντινα[/url] - Μαντονα - Ναντια
Βριλησου 60(πανω): www.vrilissou60.com/nina]Νινα[/url] - www.vrilissou60.com/valentina]Βαλεντινα[/url] - Κατερινα
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0

Kingdom of Thanos

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2010
Μηνύματα
350
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
[quote author=eleooooos link=topic=7646.ms

Υ.Γ. 2  
Σ'ευχαριστώ για την ακριβή ένοια της λέξης κακοπροαίρετος Thanos μόνο που εκεί ήμουνα εγώ ειρωνικός
[/quote]


ΕΝΤΕΛΩΣ ΚΑΛΟΠΡΟΑΙΡΕΤΟ ΜΗΝΥΜΑ

Νομίζω πως ειδικά αυτό το σημείο είναι το πιο "ειρωνικά αδύναμο" σημείο στο κείμενο σου. Το υπόλοιπο κείμενο είναι που ξεχειλίζει από ειρωνία και κακή πρόθεση. Δεν είναι οι λέξεις που χρησιμοποιείς αλλά το ύφος και το στυλ του κειμένου σου που παραπέμπει σαφέστατα σε αυτό.
Δεν είναι όμως σωστό να διαμαρτύρεσαι επειδή δέχεσαι ειρωνικές απαντήσεις, την στιγμή που ΕΣΥ ήσουν αυτός που ξεκίνησε να γράφει με σκοπό να ειρωνευτεί.
Δε θα ήθελα να σταθώ ιδιαίτερα στην αναδίπλωση της τακτικής σου αργότερα, στο ότι νοιάζεσαι για μας, γράφοντας ότι είναι καλύτερα να είμαστε "ένας λιγότερος στην ουρά" ή για το "ούτε να τα παίρνατε" (το πιο εύκολο που θα μπορούσα να σου απαντήσω σ' αυτό είναι "από που τα παίρνεις εσύ για να γράψεις αυτά που έγραψες").
Το σημείο που θέλω να σταθώ είναι το εξής: ποιό ήταν το κίνητρο σου για να γράψεις το κείμενο αυτό;
Άφησε με να μαντέψω. Το μήνυμα σου γράφτηκε στις 04:00 το πρωί. Κι όπως λες κι εσύ, μόλις είχες επιστρέψει από κει. Είναι προφανές πως δεν πέρασες καλά στην συγκεκριμένη συνάντηση. Και τι έκανες; Το πιθανότερο είναι πως είπες: "τώρα θα της δείξω εγώ" (το λέω πολύ ευγενικά ε;). Κι έτσι αποφάσισες να πατήσειςς την σκανδάλη του γεμάτου όπλου! Απλά για να εκτονωθείς με την άνεση σου (αυτό μπορείς να το εκλάβεις σαν ειρωνικό σχόλιο) και για να εκδικηθείς κάποια κοπέλα. Έτσι απλά και "επαγγελματικά". Χωρίς να σκεφτείς ποιό μπορεί να είναι πιθανώς το δικό σου μερίδιο ευθύνης στο ότι δεν πέρασες καλά και στο ότι όλα τελείωσαν γρήγορα.
Οι δηλώσεις σου "δεν το έγραψα για να αποτρέψω κάποιον να πάει" (οπότε επανερχόμαστε στο για ποιό λόγο έγραψες αυτό το κείμενο) "απλά είπα τη γνώμη μου" και "μπορεί απλά να μην υπήρχε χημεία" ήρθαν πολύ-πολύ μετά. Σου υπενθυμίζω πως δυστυχώς, οι σφαίρες δε γυρίζουν πίσω....


Υ.Γ. Μην εξαπατάς το εαυτό σου. Δεν έχει σημασία αυτό που λες, ότι δεν έχεις πολλά post. Κατά την ταπεινή μου άποψη, δεν είναι ο αριθμός των post που χαρακτηρίζουν κάποιον ως αξιόπιστο ή αναξιόπιστο (καλοπροαίρετο ή κακοπροαίρετο) αλλά αυτά που γράφει στα κείμενα του!
 

kamarianosg

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
642
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
6
Δεν έχω επισκεφτεί το ίδρυμα . Πώς είναι αυτή η σαρα-λυσσαρα που αναφέρεσαι?
Τσέχα ξανθιά,για τα γούστα μου πάρα πολύ όμορφη,κορμί πολύ καλό με βυζί 2.5αρι,κώλος σούπερ και το κυριότερο φωτιά μέσα στο δωμάτιο. :fuck1: :fuck1: :fuck1:
Οτι θέλεις το κάνει :cum: :cum: :pipa3: :pipa3:
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Τσέχα ξανθιά,για τα γούστα μου πάρα πολύ όμορφη,κορμί πολύ καλό με βυζί 2.5αρι,κώλος σούπερ και το κυριότερο φωτιά μέσα στο δωμάτιο. :fuck1: :fuck1: :fuck1:
Οτι θέλεις το κάνει :cum: :cum: :pipa3: :pipa3:


Ευχαριστω για το ινφο  ;)
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
ΕΝΤΕΛΩΣ ΚΑΛΟΠΡΟΑΙΡΕΤΟ ΜΗΝΥΜΑ

Εμένα γιατί μου βγάζεις ότι εσύ του κάνεις επίθεση; :think: Εκτός κι αν αυτό το έκανες για να του δείξεις το πώς φαίνονται τα γραφόμενά του οπότε πάω πάσο :) Εκτός αυτού, ο άνθρωπος δήλωσε απλώς ότι δεν πέρασε καλά με την Πένυ, κάτι το οποίο κατ'εμέ είναι υγιέστερο του να ήταν ακόμα ένας ο οποίος πέρασε υπέροχα. Εμένα δε μου φάνηκε στο post του ότι την έθαβε πάντως (ίσως γιατί την κριτική του την είδα [size=12pt]καλοπροαίρετα)[/size]. Το να επιτιθέμεθα σε κάποιον που απλά κατέθεσε μια εμπειρία του (στο μέτρο πάντα που αυτή είναι αληθινή) δε νομίζω ότι είναι και ό,τι καλύτερο. Το ίδιο δεν είχε συμβεί και με τον pathos πριν κάμποσο καιρό όταν δήλωνε ότι πλέον δεν του αρέσει ως παρουσιαστικό;
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Με προβληματιζεις θετικά.

Δεν την εχω "συνατησει", την εχω δει στο σαλονι, και εμφανησιακα τουλαχιστον εχει τα προσοντα.
Δεν εχω δει πολλες κριτκες στο studio, και δεν εχω τολμήσει το περασμα σε δωματιο.
Εχω και σαν κακο παραδειγμα την Νικολ (Ελλη) που ειναι ουσιστικα προαγγελος της απο το Φ80.

καμμια απολυτως σχεση με την απατο-ελλη.

απο τα πλεον σφιχτα κορμια ολων των εποχων.

ειδικα ο κωλος της δεν παιζεται.
αν σου αρεσει εμφανισιακα θα επρεπε ηδη να την εχεις δοκιμασει.

εχει αφησει πολλους πολυ εμπειρους παικτες ικανοποιημενους.
 

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
παιδες η ρομινα παιζει καπου σημερα;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom