Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (3 μέλη και 24 επισκέπτες)

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
:) :) :) Αυριο η Μαντονα θα ειναι Βριλησσου 60 (κατω)  :) :) :)
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Δεν τους λες και απο τι ωρα Κα Λιτσα οποτε να πανε δυο ωρες αργοτερα οταν θα εχει τελειωση ο αγαπουλης !!
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Λεπόν, στου Καρέα παίζει καμιά νέα και ωραία άφιξη ? Πoυ σαι kokolo- ? ή όποιος άλλος ξέρει τίποτις ας πεί (αμα δεν βαριέται)
Την προηγουμενη εβδομαδα ειδα βραδυ μια κοπελιτσα, ητανε δεν ητανε 80 κιλα, μαζι με τη Σαρα!!!
Η προσπαθεια της να μιμηθει τη Σαρα στο περπατημα κατα το σαλοναρισμα της ειναι ολα τα λεφτα!!!Πεθανα στα γελια και εφυγα!!!
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Ωπα ! Και δυό μαζί 80 κιλά ?!? Δηλαδή πόσο ήταν το άλλο ? 35 ? 40 ???


Αμα παίζει τέτοια φάση  : Τη φοράς καπότα κα πηδάς τη Σάρα !
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Η Βερόνικα από Δροσοπούλου - Χαλκιδικής ξέρουμε πού δουλεύει τώρα ?
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
Έιπα ότι κάθε φορά ήταν και χειρότερη.Την πρώτη ήταν αρκετά καλή αλλά πάει καιρός.Στη τελική δε το έγραψα αυτό για να αποτρέψω κάποιον απο το να πάει.Δεν μου φαίνεται οτι το χρειάζεται αυτό η Πένυ γιατί οταν έφευγα απο το στούντιο πάλι γεμάτο ήταν.Απλά εμένα αυτό μου βγάζει.Κάθε φορά το ίδιο σόου ,οι ίδες κινήσεις ,ο ίδιος χρόνος στα προκαταρκτικά ,το ίδιο γλύψιμό στο αυτί όταν είναι απο πάνω ,να μη πώ και στο ίδιο αυτί.Καμία πρωτοβουλία κάτι που με ξενερώνει αφάνταστα.Όσο για το χρόνο παρά 1 μπήκε ,και 5 βγήκε,Τόση ώρα άλλες κοπέλες κάνουν μόνο τα προκαταρκτικά.
πας και εσυ ρε τυπε με τα ιδια αυτια καθε φορα? και μετα σου φταινε οι κοπελες :cheesy:

σαββατο βραδακι :

βριλησσου57 η λολα(τελεφωνικα)

παιωνιου10...η μονικα,καμια 25 χρονων,καστανη,αδιαφορη.

πειραιως 109 η τζεσσικα(τηλεφωνικα)

παπαδοπουλου 2...τηλεφωνο και ειπαν θα ειναι η τζινα,μια καινουρια,μεχρι να παμε να δουμε(πριν ληξει η βαρδια βεβαια,αρκετη ωρα...)...με το ζορι ανοιξαν και ειπαν δεν υπαρχει κοπελα,περαστε αργοτερα :headbang: δεν εχουμε αλλη δουλεια να κανουμε,θα πηγαινοερχομαστε στις κολοερημιες οκ:sunglasses:

θησεως 35...2 κοπελες ειπαν στο τηλ,νομιζω χριστινα και ξενια.

αριστοτελους 6...μια ξανθια με σιλικονες,πρεπει να ηταν η ευα, παλιοτερα απο το  κεφαληνιας κοκ

κεφαλληνιας 75...η κορινα και η αννιτα. η αννιτα εχει δοκιμαστει στο παρελθον,αλλα με τετοια εμφανιση + σερβις + εμπειρια που εχει,καλυτερα για φυλης θα ταιριαζε...πιτσιρικα,ατεχνη,χωρις ορεξη,ψευτικα βογγητα,νινι πηγαδακι.

ιπποκρατους...τηλεφωνο κλειστο.



 

Kingdom of Thanos

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2010
Μηνύματα
350
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Μόλις γύρισα απ'το βουνό.Πήγα για μια κατάθεση στη Πένυ.Επειδή ακούγονται διθύραμβοι για τη συγκεκριμένη κοπέλα είπα να γράψω και εγώ τη γνώμη μου...για να σε ξεπετάξει λέω εγώ ο κακοπροαίρετος).50 ευρώ για 6 λεπτά.Ε ,όχι δε θα ξαναπάρω.


κακοπροαίρετος: αυτός που χαρακτηρίζεται από κακή πρόθεση (για κάποιον/κάτι). Συνώνυμα: κακόπιστος, κακόβουλος. ΛΕΞΙΚΟ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ Γ.Μπαμπινιώτη

Υ.Γ. Νομίζω πως δεν χρειάζεται να προσθέσω κάτι άλλο.
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
Αντί να χαίρεστε ρε παιδιά που θα περιμένει ενας λιγότερος στην ουρά για την Πένυ το συνεχίζετε το ειρωνικό υφάκι.Ούτε ποσοστά να παίρνατε.....
humor ειναι φιλε,μη το παιρνεις σαν ειρωνια
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Την προηγουμενη εβδομαδα ειδα βραδυ μια κοπελιτσα, ητανε δεν ητανε 80 κιλα, μαζι με τη Σαρα!!!
Η προσπαθεια της να μιμηθει τη Σαρα στο περπατημα κατα το σαλοναρισμα της ειναι ολα τα λεφτα!!!Πεθανα στα γελια και εφυγα!!!

πάω ένα βράδυ προ διμηνου βράδυ πέμπτης αν θυμάμαι καλά και είναι ο κυρ βασίλης μαζί με τα κορίτσα του και αρχίζει και λέει σε ενα παληκάρι απο την απέναντι μεριά και πριν καν δούμε τα προς βρώσιν και συμμόρφωσιν τεμάχια, ότι σήμερα έχουμε κοπέλες από τσάμπιονς λήγκ!σήμερα έχουμε τα τόπ μοντελάκια του ευρωπαικού ποδοσφαίρου!τί κωλαράκια,τί χειλάκια,τί μωράκια σας έχω σήμερα!και του απαντάει ο διπλανός μου με άκρως μπουρδελιακό χιουμοριστικό ύφος..."τα μωρά σου τί θέση παίζουν?" :2funny: και μένει παγωτό ο κύρ βασίλης!ευτυχώς που εκεινη τη στιγμη μπήκε μέσα ο ντηλίβει ο οποίος εκτός από την πίτσα και τις κόκα κόλες είχε ξεχάσει να του φέρει το παγωτό :2funny: που του είχε παραγγείλει και έσπασε η αμηχανία του! :2funny:
 

eleooooos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
159
Κριτικές
8
Like
222
Πόντοι
281
Εντάξει ρε παιδιά.Μπορεί απλά να μην έχω την αίσθηση του humor.Απλά με ενοχλεί να νιώθω οτι δέχομαι μια επίθεση επειδή απλά είπα τη γνώμη μου για μια κοπέλα και διαφέρει απο τι δικιά σας.Το ότι έχω ελάχιστα posts μπροστά σας δεν με κάνει πιο αναξιόπιστο απο σας.Ξαναλέω για μια ακόμα φορά ότι αφορά τη προσωπική μου εμεπιρία με την Πένυ.Δεν αμφιβάλω οτι με τους περισσότερους είναι αλλιώς αλλα μην αμφιβάλετε και για αυτο που λέω εγώ.Μπορει απλά να μην υπήρχε "χημεία"

Υ.Γ. 1
Μάλλον άστοχα τα posts του PIATSAS για το ποιον του θυμίζω

Υ.Γ. 2  
Σ'ευχαριστώ για την ακριβή ένοια της λέξης κακοπροαίρετος Thanos μόνο που εκεί ήμουνα εγώ ειρωνικός
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom