Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 48 άτομα (3 μέλη και 45 επισκέπτες)

eleooooos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
159
Κριτικές
8
Like
222
Πόντοι
281
Μόλις γύρισα απ'το βουνό.Πήγα για μια κατάθεση στη Πένυ.Επειδή ακούγονται διθύραμβοι για τη συγκεκριμένη κοπέλα είπα να γράψω και εγώ τη γνώμη μου.Από εμφάνιση για τα γούστα μου είναι οτι καλύτερο υπάρχει αυτή τη στιγμή σε στούντιο.Πολύ ξεπέτα όμως ρε παιδιά.Δεν είναι δυνατόν να σκάμε το 50αρι για προκατακτικά 1 λεπτού.Αν ήταν η πρώτη φορά που την έπερνα θα έλεγα μπορεί να έτυχε ,όμως είναι η 4η και έχω διαπιστώσει οτι κάθε φορά είναι και χειρότερη.Ένα σόου μπροστά στον καθρεύτη 30 δευτερολέπτων ,ένα πέρασμα με τη γλώσσα στα @@ ,σκούφο , πίπα μισού λεπτού.Μετά καβαλήκεμα 1 λεπτού το πολύ και στις άλλες στάσεις συνέχεια να πιάνει τα @@ (για κάβλα θα πουν πολλοί ,για να σε ξεπετάξει λέω εγώ ο κακοπροαίρετος).50 ευρώ για 6 λεπτά.Ε ,όχι δε θα ξαναπάρω.
 

Tarasch

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2007
Μηνύματα
758
Κριτικές
11
Like
52
Πόντοι
4.165
Μόλις γύρισα απ'το βουνό.Πήγα για μια κατάθεση στη Πένυ.Επειδή ακούγονται διθύραμβοι για τη συγκεκριμένη κοπέλα είπα να γράψω και εγώ τη γνώμη μου.Από εμφάνιση για τα γούστα μου είναι οτι καλύτερο υπάρχει αυτή τη στιγμή σε στούντιο.Πολύ ξεπέτα όμως ρε παιδιά.Δεν είναι δυνατόν να σκάμε το 50αρι για προκατακτικά 1 λεπτού.Αν ήταν η πρώτη φορά που την έπερνα θα έλεγα μπορεί να έτυχε ,όμως είναι η 4η και έχω διαπιστώσει οτι κάθε φορά είναι και χειρότερη.Ένα σόου μπροστά στον καθρεύτη 30 δευτερολέπτων ,ένα πέρασμα με τη γλώσσα στα @@ ,σκούφο , πίπα μισού λεπτού.Μετά καβαλήκεμα 1 λεπτού το πολύ και στις άλλες στάσεις συνέχεια να πιάνει τα @@ (για κάβλα θα πουν πολλοί ,για να σε ξεπετάξει λέω εγώ ο κακοπροαίρετος).50 ευρώ για 6 λεπτά.Ε ,όχι δε θα ξαναπάρω.
ουτε εγω ξαναπηγα.εχω γραψει και κριτικη οταν ηταν στο 60 σαν σαμπρινα.
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 21/11  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/marianna]Μαριανα[/url] - Βιλη - www.kassandras3-kato.com/sandra]Σαντρα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): ? - www.kassandras3-pano.com/nina]Νινα[/url] - Αννα
Κασσανδρας 4Β(κατω): Ρανια - Τζενη - Βικτωρια
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Τανια - Λουση - Λαουρα
Κασσανδρας 4(πανω): Νταιανα - Αλεξανδρα - www.kassandras4.com/maria%20serva]Μαρια Σερβα[/url]
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/nina]Νινα[/url] - Αντζη - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60(πανω): Μαρια - www.vrilissou60.com/mixaela]Μιχαελα[/url] - Κατερινα
Βριλησου 60(κατω): www.vrilissou60-kato.com/valentina]Βαλεντινα[/url] - www.vrilissou60-kato.com/valentina]Βαλεντινα[/url] - Ναντια

Θησεως 40(κατω): Αμαντα - www.thiseos40.com/efi]Εφη[/url] - www.thiseos40.com/elena]Ελενα[/url]
Θησεως 40(πανω): www.thiseos40.com/adrianna]Αντριανα[/url] - www.thiseos40.com/despoina]Δεσποινα[/url]
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Μόλις γύρισα απ'το βουνό.Πήγα για μια κατάθεση στη Πένυ.Επειδή ακούγονται διθύραμβοι για τη συγκεκριμένη κοπέλα είπα να γράψω και εγώ τη γνώμη μου.Από εμφάνιση για τα γούστα μου είναι οτι καλύτερο υπάρχει αυτή τη στιγμή σε στούντιο.Πολύ ξεπέτα όμως ρε παιδιά.Δεν είναι δυνατόν να σκάμε το 50αρι για προκατακτικά 1 λεπτού.Αν ήταν η πρώτη φορά που την έπερνα θα έλεγα μπορεί να έτυχε ,όμως είναι η 4η και έχω διαπιστώσει οτι κάθε φορά είναι και χειρότερη.Ένα σόου μπροστά στον καθρεύτη 30 δευτερολέπτων ,ένα πέρασμα με τη γλώσσα στα @@ ,σκούφο , πίπα μισού λεπτού.Μετά καβαλήκεμα 1 λεπτού το πολύ και στις άλλες στάσεις συνέχεια να πιάνει τα @@ (για κάβλα θα πουν πολλοί ,για να σε ξεπετάξει λέω εγώ ο κακοπροαίρετος).50 ευρώ για 6 λεπτά.Ε ,όχι δε θα ξαναπάρω.
Ελεοοοοος μεγαλε!!!!Γραψε και καμια αληθεια!!! :2funny:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
που ειχες χαθει ρε χαλια?
παντρευτηκες?
Ασ'τα κοκο....δεν με παιρνει καμια!!!Το μυαλο μου λενε οτι το εχω συνεχεια στο sex και οτι δεν δινω σημασια σε πιο σοβαρα πραγματα!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

eleooooos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
159
Κριτικές
8
Like
222
Πόντοι
281
Ελεοοοοος μεγαλε!!!!Γραψε και καμια αληθεια!!! :2funny:

Εγώ αγαπητέ spoon αναφέρομαι στη προσωπική μου εμπειρία με την Πένυ.Ούτε κάτι έχω με την κοπέλα ,ούτε λέω πως είναι έτσι με όλους καθώς είναι κάτι που δεν το γνωρίζω.Δε καταλαβαίνω προς τι το ειρωνικό ύφος.
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Εγώ αγαπητέ spoon αναφέρομαι στη προσωπική μου εμπειρία με την Πένυ.Ούτε κάτι έχω με την κοπέλα ,ούτε λέω πως είναι έτσι με όλους καθώς είναι κάτι που δεν το γνωρίζω.Δε καταλαβαίνω προς τι το ειρωνικό ύφος.
Μα το υφος ειναι ειρωνικο διοτι η Πενυ δεν ειναι αυτη που περιγραφεις....
Στην συμπεριφορά λέω...
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Εγώ αγαπητέ spoon αναφέρομαι στη προσωπική μου εμπειρία με την Πένυ.Ούτε κάτι έχω με την κοπέλα ,ούτε λέω πως είναι έτσι με όλους καθώς είναι κάτι που δεν το γνωρίζω.Δε καταλαβαίνω προς τι το ειρωνικό ύφος.
Το ειρωνικο το υφος ηταν επειδη πηγες 4 φορες και ολες ηταν ξεπετα!!!!
Αν ηταν μια μπορει να πιστευα και εγω ο ιδιος!!!
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Το ειρωνικο το υφος ηταν επειδη πηγες 4 φορες και ολες ηταν ξεπετα!!!!
Αν ηταν μια μπορει να πιστευα και εγω ο ιδιος!!!
Η πραγματικότητα λέει ότι η Πένυ δεν είναι αυτή που περιγράφει ούτε όταν σε γνωρίζει για πρώτη φορά!!!
Τώρα να πήγε κάποιος 4 φορές και η Πενούλα να ήταν "αλλού" και τις 4 είναι δύσκολο!!!!!
Μάλλον θα το είχε στα όπα όπα το αγόρι!!!!!
Προσωπική γνώμη για ένα κορίτσι που ήταν το πρώτο στουντιοκόριτσό μου και ήταν αυτή που μου άλλαξε γνώμη για τα στούντιο!!!
Τα ακούς κουτάλα? :grin: :grin: :grin:

Υ.Γ. Πάντως πλέον για καμία δεν βάζω το χέρι μου στην φωτιά!!!!!
 

eleooooos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
159
Κριτικές
8
Like
222
Πόντοι
281
Έιπα ότι κάθε φορά ήταν και χειρότερη.Την πρώτη ήταν αρκετά καλή αλλά πάει καιρός.Στη τελική δε το έγραψα αυτό για να αποτρέψω κάποιον απο το να πάει.Δεν μου φαίνεται οτι το χρειάζεται αυτό η Πένυ γιατί οταν έφευγα απο το στούντιο πάλι γεμάτο ήταν.Απλά εμένα αυτό μου βγάζει.Κάθε φορά το ίδιο σόου ,οι ίδες κινήσεις ,ο ίδιος χρόνος στα προκαταρκτικά ,το ίδιο γλύψιμό στο αυτί όταν είναι απο πάνω ,να μη πώ και στο ίδιο αυτί.Καμία πρωτοβουλία κάτι που με ξενερώνει αφάνταστα.Όσο για το χρόνο παρά 1 μπήκε ,και 5 βγήκε,Τόση ώρα άλλες κοπέλες κάνουν μόνο τα προκαταρκτικά.
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Η πραγματικότητα λέει ότι η Πένυ δεν είναι αυτή που περιγράφει ούτε όταν σε γνωρίζει για πρώτη φορά!!!
Τώρα να πήγε κάποιος 4 φορές και η Πενούλα να ήταν "αλλού" και τις 4 είναι δύσκολο!!!!!
Μάλλον θα το είχε στα όπα όπα το αγόρι!!!!!
Προσωπική γνώμη για ένα κορίτσι που ήταν το πρώτο στουντιοκόριτσό μου και ήταν αυτή που μου άλλαξε γνώμη για τα στούντιο!!!
Τα ακούς κουτάλα? :grin: :grin: :grin:

Υ.Γ. Πάντως πλέον για καμία δεν βάζω το χέρι μου στην φωτιά!!!!!
μα δεν εχει νοημα να πας 4 φορες με μια που ειναι αλλου γι'αλλου...
πας μια πας δυο να ξανατσεκαρεις και μετα την καις...απλα..
 

eleooooos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
159
Κριτικές
8
Like
222
Πόντοι
281
μα δεν εχει νοημα να πας 4 φορες με μια που ειναι αλλου γι'αλλου...
πας μια πας δυο να ξανατσεκαρεις και μετα την καις...απλα..

Ας πούμε πως είμαι σε μια ηλικία που μου αρκεί να πάω σε μια κοπέλα πολύ ωραία και ας μην έχει τις καλύτερες υπηρεσίες.Γι αυτο και οι 4 φορές.Και γι αυτό δεν έχω ξαναπάει σε κοπέλες όπως η Πατρίτσια και η Μπέτυ-Γιόκο Λυν ,παρά το οτι οι υπηρεσίες τους είναι για μένα μακράν καλύτερες απο της Πένυς.
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Ας πούμε πως είμαι σε μια ηλικία που μου αρκεί να πάω σε μια κοπέλα πολύ ωραία και ας μην έχει τις καλύτερες υπηρεσίες.Γι αυτο και οι 4 φορές.Και γι αυτό δεν έχω ξαναπάει σε κοπέλες όπως η Πατρίτσια και η Μπέτυ-Γιόκο Λυν ,παρά το οτι οι υπηρεσίες τους είναι για μένα μακράν καλύτερες απο της Πένυς.
ενταξει ρε...δεν σε κατηγορει κανεις για κατι,,,,χαβαλε κανουμε...δεν χρειαζεται να απολογεισαι...φαινεται πως δεν εισαι παπαγαλος... :2funny: :2funny: :2funny:
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
ξερει κανεις που ειναι η ακαδημια πλατωνος? 7 χρονια αθηνα και ακομη δεν τη εμαθα τη πουτανιαρα πολη.
Για το στουντιο ενδιαφερομαι
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Η πραγματικότητα λέει ότι η Πένυ δεν είναι αυτή που περιγράφει ούτε όταν σε γνωρίζει για πρώτη φορά!!!
Τώρα να πήγε κάποιος 4 φορές και η Πενούλα να ήταν "αλλού" και τις 4 είναι δύσκολο!!!!!
Μάλλον θα το είχε στα όπα όπα το αγόρι!!!!!
Προσωπική γνώμη για ένα κορίτσι που ήταν το πρώτο στουντιοκόριτσό μου και ήταν αυτή που μου άλλαξε γνώμη για τα στούντιο!!!
Τα ακούς κουτάλα? :grin: :grin: :grin:

Υ.Γ. Πάντως πλέον για καμία δεν βάζω το χέρι μου στην φωτιά!!!!!
Πολυ ωραια τα ειπες Geopa!!! ;)
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Νταξ ρε με την Πένιε !

Δεν αποκλείεται ναούμ να μην κάνει κλικ καποιες φορές με κάποιους ? Απ την άλλη το παληκάρι ο έλεοοοος ναούμ, κάνει πράξη το τραγούδι : Η ζωή μου όλη είν΄ ένα τσιγάρο που δεν το γουστάρω κι όμως το φουμάρω,..... Ολα μέσα είναι, τι να λέμε,...

Παμ παρακά-

Λεπόν, στου Καρέα παίζει καμιά νέα και ωραία άφιξη ? Πoυ σαι kokolo- ? ή όποιος άλλος ξέρει τίποτις ας πεί (αμα δεν βαριέται)
 

eleooooos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
159
Κριτικές
8
Like
222
Πόντοι
281
Νταξ ρε με την Πένιε !

Δεν αποκλείεται ναούμ να μην κάνει κλικ καποιες φορές με κάποιους ? Απ την άλλη το παληκάρι ο έλεοοοος ναούμ, κάνει πράξη το τραγούδι : Η ζωή μου όλη είν΄ ένα τσιγάρο που δεν το γουστάρω κι όμως το φουμάρω,..... Ολα μέσα είναι, τι να λέμε,...
Παμ παρακά-

Λεπόν, στου Καρέα παίζει καμιά νέα και ωραία άφιξη ? Πoυ σαι kokolo- ? ή όποιος άλλος ξέρει τίποτις ας πεί (αμα δεν βαριέται)

:2funny: :2funny:

Και όποιος ξέρει αν επέστρεψε 100% η Τζίνα ας μας ενημερώσει...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom