Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (2 μέλη και 33 επισκέπτες)

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 06/10  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/valentina]Βαλεντινα[/url] - www.kassandras3-kato.com/marianna]Μαριανα[/url] - Αλεξια
Κασσανδρας 3(πανω): Αντζελα - www.kassandras3-pano.com/nina]Νινα[/url] - Ναταλι
Κασσανδρας 4(κατω): Αλινα - Τζενη - www.kassandras4-kato.com/eva]Ευα[/url]
Κασσανδρας 4(πανω): Νταιανα - www.kassandras4.com/irena]Ιρενα[/url] - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url]
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/nina]Νινα[/url] - www.kassandras6.com/liza]Λιζα[/url] - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60(κατω): Μαντονα - www.vrilissou60-kato.com/laura]Λαουρα[/url] - Κατερινα
Βριλησου 60(πανω): Μελινα - www.vrilissou60.com/vicky]Βικυ[/url] - Κλαουντια
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Και εγω θα ηθελα να ξερω περισσοτερες λεπτομερεις για την Σαρα αλλα κανεις δεν λεει! Το μονο που διαβασα μεχρι στιγμης ειναι

1. Δεν εχει καμια σχεση με τις φωτο
2. Δεν δοκιμασα, δεν ξερω.

Πως βρησκεις οτι η Μαντυ δεν ειναι κοντα στις φωτο?????  :think: :think:

Λοιπόν η Σάρα απ' όσο πρόλαβα να δω γιατί σπάστηκα πολύ κι έκανα μεταβολή αμέσως, είναι μελαχροινή μετρίου αναστήματος, ασπρουλιάρα στο δέρμα (καμιά σχέση με την ηλιοκαμμένη των φωτο δηλ) με αρκετά χαλαρό κι αγύμναστο σώμα κ μέτριο βυζί, όχι αρκετά μεγαλο (για τα γούστα μου).. Εγώ θα τη χαρακτήριζα γεματούλα με πιασηματάκια..
Στα μπουρδέλα με 20 ευρώ βρίσκεις πολύ καλύτερες απ' αυτή..!
Για τη Μάντυ, οι φωτο που 'χει στο Γκρις Λέιντις είναι αρκετά καλλιτεχνικές κ με κατάλληλο φωτισμό κ νομίζω ξεγελάνε κάπως.. Ναι, έχει ωραίο γυμνασμένο σώμα, αλλά στο πρόσωπο είναι πολλή μέτρια κατά τη γνώμη μου..
Σας έχω κι άλλη μούφα απ' το Γκρις Λέιντις..!
Σουζάνα..! Δε γράφει που δουλεύει, αλλά αυτές οι φωτο αποκλείεται να 'ναι αληθινές..! Τί λέτε..;
 

Συνημμένα

  • Σουζάνα pic_102112861952722784lathen.jpg
    Σουζάνα pic_102112861952722784lathen.jpg
    62,5 KB · Εμφανίσεις: 43

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Λοιπόν η Σάρα απ' όσο πρόλαβα να δω γιατί σπάστηκα πολύ κι έκανα μεταβολή αμέσως, είναι μελαχροινή μετρίου αναστήματος, ασπρουλιάρα στο δέρμα (καμιά σχέση με την ηλιοκαμμένη των φωτο δηλ) με αρκετά χαλαρό κι αγύμναστο σώμα κ μέτριο βυζί, όχι αρκετά μεγαλο (για τα γούστα μου).. Εγώ θα τη χαρακτήριζα γεματούλα με πιασηματάκια..
Σε ποια Σαρα αναφερεσαι.....σε αυτη απο το 144? :think:
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Ναι γι' αυτή λέω.. Το γράφω πιο πίσω.. Έφαγα μεγάλη φόλα την Κυριακή που την είδα..!
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Ναι γι' αυτή λέω.. Το γράφω πιο πίσω.. Έφαγα μεγάλη φόλα την Κυριακή που την είδα..!
Αυτη ηταν τιγκα στο σολαριουμ οταν την ειδα εγω γι'αυτο ρωτησα!!!
Απο σωμα δεν ηταν σφιχτη αλλα με τιποτα γεματουλα και με πιασιματα!!!


 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Τότε τί να πω.. Μπορεί να με δούλεψαν κ να 'ταν άλλη κοπέλα..!
Πάντως εγώ τους ρώτησα αν είναι αυτή η Σάρα γιατί στο ίντερνετ έχει μια άλλη κοπέλα κ δεν είναι αυτή, κ μ' απάντησαν ότι μόνο μια Σάρα δουλεύει εκεί κι είναι αυτή που είδα..! Τώρα τί να υποθέσω..
Λες όντως να φέραν κάποια κοπέλα που 'να μοιάζει στις φωτο τον πρώτο καιρό, κ τώρα να φυγε κ να 'ναι καμιά άλλη..;
Πάντως αυτή πέρα απ' το χρώμα των μαλλιών δεν έχει καμιά σχέση στο σωματοτυπο μ' αυτή στις φωτο..!
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Τότε τί να πω.. Μπορεί να με δούλεψαν κ να 'ταν άλλη κοπέλα..!
Πάντως εγώ τους ρώτησα αν είναι αυτή η Σάρα γιατί στο ίντερνετ έχει μια άλλη κοπέλα κ δεν είναι αυτή, κ μ' απάντησαν ότι μόνο μια Σάρα δουλεύει εκεί κι είναι αυτή που είδα..! Τώρα τί να υποθέσω..
Λες όντως να φέραν κάποια κοπέλα που 'να μοιάζει στις φωτο τον πρώτο καιρό, κ τώρα να φυγε κ να 'ναι καμιά άλλη..;
Πάντως αυτή πέρα απ' το χρώμα των μαλλιών δεν έχει καμιά σχέση στο σωματοτυπο μ' αυτή στις φωτο..!
Απ'αυτους ολα τα περιμενω πια!!! :P


Τεσπα κακο δικο τους κανουν αν μας δουλευουν ετσι.....εμεις εχουμε και αλλα μαγαζια να παμε!!!!
 

gord

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
66
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
[move] :) :) :) Σημερα 06/10  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/valentina]Βαλεντινα[/url] - www.kassandras3-kato.com/marianna]Μαριανα[/url] - Αλεξια
Κασσανδρας 3(πανω): Αντζελα - www.kassandras3-pano.com/nina]Νινα[/url] - Ναταλι
Κασσανδρας 4(κατω): Αλινα - Τζενη - www.kassandras4-kato.com/eva]Ευα[/url]
Κασσανδρας 4(πανω): Νταιανα - www.kassandras4.com/irena]Ιρενα[/url] - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url]
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/nina]Νινα[/url] - www.kassandras6.com/liza]Λιζα[/url] - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60(κατω): Μαντονα - www.vrilissou60-kato.com/laura]Λαουρα[/url] - Κατερινα
Βριλησου 60(πανω): Μελινα - www.vrilissou60.com/vicky]Βικυ[/url] - Κλαουντια

Μαντόνα είναι τώρα πουθενά??
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065

Συνημμένα

  • tess-taylor-16.jpg
    tess-taylor-16.jpg
    19,8 KB · Εμφανίσεις: 31

pmanu23

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
346
Κριτικές
3
Like
12
Πόντοι
1
χθεσινη επισκεψη στην μαντονα,και αν και περιμενα 1 ωρα,τελικα αξιζε και με το παραπανω..super το μωρο και με πολυ ορεξη αν και μπρος το τελος.τελικα ειχαν δικιο οι συναγωνιστες,ειναι απαιχτη η γκομενα
 

giovannipilot

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2007
Μηνύματα
44
Κριτικές
19
Like
51
Πόντοι
10
που μενει θελω να με  :pipa1:να τις :kissass: και να το  :fuck2: :knockinb: το πουτανακι...με καυλωνει τρελαααα λεμε....και με καταγιδα παω να τη βρω λεμε  :rockon:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Exω να νοιωσω γυνεκειες πατούσες στο προσωπο μου απο τον μαιο και εχω σαλτάρει  :headbang: :headbang: :headbang:  :cussing: :cussing: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

kamarianosg

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
642
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
6
Χθές που πέρασα μια βόλτα απο Καρέα 30 μου είπε ο Βασίλης οτι Σάρα και Τζίνα μάλλον σήμερα και αύριο θα δουλέψουνε και μετά φεύγουνε.  :pipa2: :pipa2: :pipa2:
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Χθές που πέρασα μια βόλτα απο Καρέα 30 μου είπε ο Βασίλης οτι Σάρα και Τζίνα μάλλον σήμερα και αύριο θα δουλέψουνε και μετά φεύγουνε.  :pipa2: :pipa2: :pipa2:
αν αληθευει....βουρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ.............. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
μεγαλο διδυμακι.... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom