Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 65 άτομα (1 μέλη και 64 επισκέπτες)

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
κατι ακουσα για στουντιο που ανοιξε στο μαρκοπουλο. Ξερει κανεις κατι;
Αν εννοεις το Βαρης-Κορωπιου, πληροφοριες αναφερουν οτι παρα πολυ δυσκολα θα ανοιξει......
 

matrix21

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
27
Like
1.907
Πόντοι
5.235
Αν εννοεις το Βαρης-Κορωπιου, πληροφοριες αναφερουν οτι παρα πολυ δυσκολα θα ανοιξει......
CHEYENNE δωσε καμια παραπανω πληροφορια αν μπορεις με ενδιαφερει! αν θες και με pm ;)
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
η Μόνικα από Πειραιώς 193...τι λέει;
Το μεγαλο της προσον το μεγαλο φυσικο της στηθος.
Συμπαθητικη στο προσωπο, νεαρη σχετικα.
Στα ενδοτερα μαζι μου τουλαχιστον, ηταν στον μεσο ορο. Οχι κατι για να θυμασαι........
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Ξενια απο σπυρου πατση 40 , την  εχει παρει κανεις?
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Κάνεις λάθος..! Κανείς δεν είπε ότι ειναι ψεύτικες οι φωτο..! Δηλ, ότι απεικονίζουν άλλη κοπέλα, αλλά ότι απλά δεν ανταποκρίνονται πλήρως στην πραγματικότητα..
Εγώ μ' αυτό κατάλαβα ότι απλά οι φωτο είναι λίγο επεξεργασμένες, όχι ότι είναι παραπλανητικές..! Αυτό έχει μεγάλη διαφορά..!
Αν δεις είχα ρωτήσει πριν κατέβω αν ξέρει κανείς τίποτα για τη Σάρα, αλλά κανείς δεν μου 'πε ότι είναι άλλη κοπέλα απ' τις φωτο..!
Γενικά όλες οι γκόμενες φαίνονται καλύτερες στις φωτο.. Ας πούμε αν δεις τη Μάντυ, ή την Αντριάννα που δούλευαν ή δουλεύουν ακόμη σ' αυτό το στούντιο φαίνονται πολύ καλύτερες απ' την πραγματικότητα, αλλά τουλάχιστον οι φωτο (αν κι επεξεργασμένες) είναι δικές τους..! Καλό είναι να γίνεται αυτή η διευκρίνηση..

σου εβαλε και ο τρεζ λινκ.

σελιδες 1890 και 1891 οι αναφορες ειναι απολυτα σαφης οτι δεν θα δεις αυτο που βλεπεις στις φωτο.

μονο εσυ δεν το καταλαβες.
 

pet1

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
916
Κριτικές
48
Like
5
Πόντοι
1.300
Παίδες καλησπέρα,
Ντενιζα από Παπαδοπούλου ????? έχει γίνει τεστ?
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
Παίδες καλησπέρα,
Ντενιζα από Παπαδοπούλου ????? έχει γίνει τεστ?
αν ειναι η ιδια με ντενιζ στο πειραιως109,εχει γινει.δες κριτικη στο π109.πιτσιρικα μελαχροινη ρουμανα,κοντουλα,μετριο προσωπο,αψογο κορμι!!!κατα τα αλλα ειναι self service μεσα ;),οτι κανεις μονος σου,ουτε ξερει,ουτε συμμετεχει,απλα υπαρχει :grin:
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Ξενια απο σπυρου πατση 40 , την  εχει παρει κανεις?
αδερφε δεν ξερω αν την εχει παρει κανεις αλλα ξερω οτι αυριο βραδυ θα την παρει ο χρηστιδης και θα την κανει κομπολοι...
οσο φοτοσοπι και να εχει δουλεψει ειναι καραμουναρος... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Θα μπούνε λες και ταμειακές στα μπουρδέλα;
Φαντάζεσαι να κοιτάζει ο λογιστής αποδείξεις που να γράφουν "ακάποτο", "ισπανικό", "69", κλπ.
:2funny:

Mπα..
Σκέτο υπηρεσίες ιερόδουλου θα γράφει.
Μόνο αν ζητήσεις τιμολόγιο θα γράφει τις υπηρεσίες αναλυτικά..
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
σου εβαλε και ο τρεζ λινκ.

σελιδες 1890 και 1891 οι αναφορες ειναι απολυτα σαφης οτι δεν θα δεις αυτο που βλεπεις στις φωτο.

μονο εσυ δεν το καταλαβες.

Τα διάβασα φίλε μου, το ένα είναι το σχόλιο του PIATSA:

Παρακαλειται καποιο απο τα 9-10 ατομα που κατεβαιναν σφαιρα τα σκαλια του Συγγρου 144 στις 20.05 να μας πει δυο λογια για τη Σαρα!!
Με πρωτο και καλυτερο τον οργισμενο μεσηλικα που φωναζε...
Ρε τους αλητες βαζουν ψευτικες φωτος στο ιντερνετ για να μας κοροιδεψουν

Το οποίο δεν κατάλαβα αν είναι σοβαρό ή αστείο κ γι' αυτό δεν το πήρα στα σοβαρά..!
Ούτε διευκρινίζει αν την είδε ο ίδιος ή κάποιος άλλος που του το 'πε.. Εγώ πάλι κατάλαβα το δεύτερο κι ενημέρωση μέσω τρίτων δεν τη θεωρώ αξιόπιστη..
Καλός κι ο χαβαλές, αλλά κάποιες φορές να μιλάμε κ λίγο σοβαρά να καταλαβαινόμαστε..!

Κ το άλλο είναι το σχόλιο του Thanos 272 που λέει:

Ωραια ηταν αλλα καμμια σχεση με τις φωτο. Μκηκα ειδον και απηλθον...

Εγώ δεν καταλαβα τι εννοούσε (κι εκτός των άλλων εγώ την βρίσκω πολλή μέτρια κι όχι ωραία).. Δεν είχε σχέση με τις φωτο, επειδή δεν ήταν όπως στις φωτο ή επειδή ήταν άλλη κοπέλα..; Εγώ κατάλαβα το πρώτο, γιατί δεν μπορούσα να φανταστώ τέτοια λαμογιά απ' το συγκεκριμένο στούντιο..! Όπως είπα, κ της Μάντυ οι φωτο που δουλεύει στο ίδιο στούντιο είναι αρκετά επεξεργασμένες κ κάποιος που θα τη δει από κοντά να πει ότι δεν έχει καμιά σχέση με τις φωτο..! Εγώ μ' αυτή την έννοια το αντιλήφθηκα το σχόλιο..
Γιατί πολύ απλά το βρίσκω εξωφρενικό να μπαίνουν ψεύτικες φωτο στο ίντερνετ κ να το δέχεστε..! Εδώ στη Σαλονίκη ένα σπίτι που 'χε βάλει ψεύτικες φωτο για μια κοπέλα, έφαγε πολύ κράξιμο κ τελικά τις κατέβασε..!
Είναι απλό, κάντε αποχή απ' όσα στούντιο βάζουν ψεύτικες φωτο μέχρι να τις κατεβάσουν..! Απ' το Συγγρού 144 συγκεκριμένα (καλα στο Θησέως 365 δεν νομίζω να πατάει κανείς ούτως ή άλλως)..!
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Όπως είπα, κ της Μάντυ οι φωτο που δουλεύει στο ίδιο στούντιο είναι αρκετά επεξεργασμένες κ κάποιος που θα τη δει από κοντά να πει ότι δεν έχει καμιά σχέση με τις φωτο..!

Και εγω θα ηθελα να ξερω περισσοτερες λεπτομερεις για την Σαρα αλλα κανεις δεν λεει! Το μονο που διαβασα μεχρι στιγμης ειναι

1. Δεν εχει καμια σχεση με τις φωτο
2. Δεν δοκιμασα, δεν ξερω.

Πως βρησκεις οτι η Μαντυ δεν ειναι κοντα στις φωτο?????  :think: :think:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom