Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

opelastra

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2007
Μηνύματα
92
Like
0
Πόντοι
0

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
Εχουμε τοιδιο σεναριο παντα. Οταν ειχα πρωτοδοκιμασει ενθουσιαστηκα. Με την επαναληψη εχασα τον οιστρο μου. Παντως αν και επαναλαμβανομενο, ηταν καλο το σεναριο. Παντα σε gfe τονους, με λιγες προστυχες πινελιες.
 

POPEYE

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2010
Μηνύματα
28
Κριτικές
39
Like
3
Πόντοι
10
Η Αλικη ειναι τωρα και στο GHEISA  και στο ΑΝΤΙΟΧΕΙΑΣ????????? :think: :think: :think:
 

pmanu23

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
346
Κριτικές
3
Like
12
Πόντοι
1
καλησπερα συναγωνιστες ξερει κανεις που αλλου δουλευει η μαντοννα εκτος απο βριλλησου 60??διαβασα κριτικες και θελω να δοκιμασω το..αλογο
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Μόνο στο Βρ60 παίχτη προς το παρόν....δυστυχώς!!!!
Και στο μέλλον δεν το κόβω εύκολο να "κατηφορίσει"!!!!
 

pmanu23

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
346
Κριτικές
3
Like
12
Πόντοι
1
σ΄ευχαριστω παιχτη,νομιζα θα την εβρισκα και αλλου..τωρα το μονο που μενει ειναι να επιλογη αναμεσα σε μαντοννα και νικολ απο κασσανδρας,οχι τιποτα αλλο αλλα δεν υπαρχουν και λεφτα για πεταμα
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
σ΄ευχαριστω παιχτη,νομιζα θα την εβρισκα και αλλου..τωρα το μονο που μενει ειναι να επιλογη αναμεσα σε μαντοννα και νικολ απο κασσανδρας,οχι τιποτα αλλο αλλα δεν υπαρχουν και λεφτα για πεταμα
Ειναι και η Μαρια η Βουλγαρα στο 6 καθε μερα σχεδον 5 με 12 με το ονομα Αντζυ!!! :knockinb:
Θα κανει και καποιες νυχτερινες βαρδιες αλλα δεν τις ξερω!!!
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Σε επιλεκτικη τσάρκα λίγο πριν τα μεσάνυχτα παρέα με τον Pitsiriko1:

Κασσάνδρας 3 (κάτω) : Μαριάννα, με πολύ αέρα στο σαλόνι, φορούσε μόνο ένα λευκό στριγκακι, ξανθή, με ίσια μαλλιά μέχρι τους ωμούς, γαλάζια εκφραστικά μάτια,φυσικο στήθος με μια ρώγα που βγάζει μάτι. Μαζί της η Βαλεντινα, μια ακόμα κοπέλα με ωραίο σώμα, μέτριο πρόσωπο, ίσια καστανά μαλλιά

Κροκεων 6: Νατάσσα η Σερβα. Ξανθή νοερή, με ίσια μαλλιά, αφέλειες, πλούσιο στήθος, συμπαθητικό πρόσωπο.

Κηφισού 30: Βανεσσα. Γνωστή πλέον στο ίδρυμα. Νεαρή, μελαχρινή με ωραίο σώμα. Φορούσε ένα λευκό μπλουζάκι, που άφηνε να διαγραφούν έντονα οι ρώγες της. Όμορφη κοπέλα αναμφισβήτητα, με αντικρουόμενες απόψεις για τις υπηρεσίες της. Προσωπική άποψη δεν έχω, έχει όμως ο Pitsirikos1……

Ευνειδων 5 : H Κινέζα Λιλη. Μικροκαμωμένη με ίσια μαύρα μακριά μαλλιά, μικρό στήθος, όχι κάτι αξιόλογο από πρόσωπο. Προγράμματα 30 το απλό, 40 το 69, 50 ελεύθερο στοματικό και μασάζ. Μετά τις 00:00 η Αναις…..

Ελευθερίου Βενιζέλου 35 : Ανώνυμη μελαχρινή με πλούσια μακριά μαλλιά ντυμένη με μαύρο κορμάκι. Αδιάφορη θα έλεγα.

Ελευθερίου Βενιζέλου 40: Τρεις κορασίδες. Η Όλγα, ξανθή με κοτσιδάκια, κανονική σώμα ντυμένη με σετ κόκκινων εσωρούχων, η Αντριαννα ξανθή με ανταύγειες, μακριά σπαστά μαλλιά και η Έφη, η ομορφότερη παρουσία κατά την γνώμη μου. Πλούσιο στήθος, αξιοζήλευτη περιφέρεια, έκφυλο μουτράκι.

Συγγρού 144: Σάρα. Εντυπωσιακή γυναίκα. Μαύρα μακριά μαλλιά, όμορφο πρόσωπο, ντυμένη με μαύρο κομπινεζόν. Στα προγράμματα της περιλαμβάνεται και πρωκτικό στα 100 ευρώ.

Αριστοτέλους 6 : Βερόνικα. Πρόσχαρη, ξανθή με σγουρά μαλλιά και μαύρο κομπινεζόν, από το οποίο διαγραφόταν το πλούσιο στήθος της. Αξιοπρεπής παρουσία..
 

pmanu23

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
346
Κριτικές
3
Like
12
Πόντοι
1
Ειναι και η Μαρια η Βουλγαρα στο 6 καθε μερα σχεδον 5 με 12 με το ονομα Αντζυ!!! :knockinb:
Θα κανει και καποιες νυχτερινες βαρδιες αλλα δεν τις ξερω!!!

αν και νομιζω οτι εχουμε τα ιδια γουστα(πενυ) ελεγα να δοκιμασω νικολ η μαντοννα...οχι τιποτα αλλο αλλα δεν εχει και τηλ.το βριλησσου 60 μηπως και εχει αλλαξει το προγραμμα και την πετυχω εκει τωρα
 

gg13

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2009
Μηνύματα
611
Like
0
Πόντοι
6
Συγγρού 144: Σάρα. Εντυπωσιακή γυναίκα. Μαύρα μακριά μαλλιά, όμορφο πρόσωπο, ντυμένη με μαύρο κομπινεζόν. Στα προγράμματα της περιλαμβάνεται και πρωκτικό στα 100 ευρώ.
Και αξιόλογη στο δωμάτιο θα έλεγα , πολύ συμπαθητική φυσιογνωμία ανεξάρτητα τι δείχνουν οι φοτο
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
αν και νομιζω οτι εχουμε τα ιδια γουστα(πενυ) ελεγα να δοκιμασω νικολ η μαντοννα...οχι τιποτα αλλο αλλα δεν εχει και τηλ.το βριλησσου 60 μηπως και εχει αλλαξει το προγραμμα και την πετυχω εκει τωρα
Τη Μαντονα αποκλειεται τετοια ωρα.....ή πρωι θα ειναι ή απογευμα και μονο στο 60!!!
 

pmanu23

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
346
Κριτικές
3
Like
12
Πόντοι
1
δυστυχως ακομα δεν εχει βγει το αυριανο προγραμμα του εν λογω ιδρυματος και δεν εχω προσβαση απο τη δουλεια μου...ελπιζω τουλαχιστον το μωρο να αξιζει τον κοπο..
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Και αξιόλογη στο δωμάτιο θα έλεγα , πολύ συμπαθητική φυσιογνωμία ανεξάρτητα τι δείχνουν οι φοτο
Για τα ενδοτερα δεν εχω αποψη.
Σημερα την ειδα πρωτη φορα. Αν οντως ειναι καλη και στο δωμαιο, τοτε αξιζει μια επισκεψη......
 

gg13

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2009
Μηνύματα
611
Like
0
Πόντοι
6
Για τα ενδοτερα δεν εχω αποψη.
Σημερα την ειδα πρωτη φορα. Αν οντως ειναι καλη και στο δωμαιο, τοτε αξιζει μια επισκεψη......
Είχε  υπομονή  και για έμενα είναι το σημαντικότερο…
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
δυστυχως ακομα δεν εχει βγει το αυριανο προγραμμα του εν λογω ιδρυματος και δεν εχω προσβαση απο τη δουλεια μου...ελπιζω τουλαχιστον το μωρο να αξιζει τον κοπο..
αν και νομιζω οτι εχουμε τα ιδια γουστα(πενυ) ελεγα να δοκιμασω νικολ η μαντοννα...οχι τιποτα αλλο αλλα δεν εχει και τηλ.το βριλησσου 60 μηπως και εχει αλλαξει το προγραμμα και την πετυχω εκει τωρα

αν παρεις νικολ θα χασεις
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
δυστυχως ακομα δεν εχει βγει το αυριανο προγραμμα του εν λογω ιδρυματος και δεν εχω προσβαση απο τη δουλεια μου...ελπιζω τουλαχιστον το μωρο να αξιζει τον κοπο..
Αξιζει και με το παραπανω!!!
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
αν και νομιζω οτι εχουμε τα ιδια γουστα(πενυ) ελεγα να δοκιμασω νικολ η μαντοννα...οχι τιποτα αλλο αλλα δεν εχει και τηλ.το βριλησσου 60 μηπως και εχει αλλαξει το προγραμμα και την πετυχω εκει τωρα
Την Νικολ την εχω παρει οταν δουλευε σαν ελλη στο Φυλης 80. Τραυματικη εμπειρια.
Επειδη ομως εχει περασει πολυ καιρος απο τοτε και μου αρεσει σαν γυναικα, οταν θα εχω ενα 50αρικο για ρισκο, τοτε πιθανον να ξαναδοκιμασω μαζι της, μας και εχει βελτιωθειστο studio.....

Εαν προκειται να διαλεξεις μια απο τις δυο, εγω ψηφιζω Μαντονα δαγκωτο....

αν παρεις νικολ θα χασεις

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom