Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Χθές που πέρασα μια βόλτα απο Καρέα 30 μου είπε ο Βασίλης οτι Σάρα και Τζίνα μάλλον σήμερα και αύριο θα δουλέψουνε και μετά φεύγουνε.  :pipa2: :pipa2: :pipa2:
Κατσε γιατι με'πιασε κρυος ιδρωτας.......οταν λες φευγουνε εννοεις για διακοπες?
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Κατσε γιατι με'πιασε κρυος ιδρωτας.......οταν λες φευγουνε εννοεις για διακοπες?
Όσο και να εγραψα στην κριτικη μου ''μακρια μεχρι να βαλει μυαλο ο βρωμιαρης μπιλυς'', αν τυχον λεει αληθεια ο μπιλυς και φευγουν για πολυ καιρο απο αυριο, σιγουρα αξιζει να σστριμωχτειτε ολοι για μια τελευταια επισκεψη  :grin:

Ετσι κι αλλθως μολις φυγουνε, δεν θα ξαναπερασει πελατης απο εκει, οπότε θα φυγει οικειοθελως ο μπιλυ να ησυχασουμε  :rockon:
 

dinger

Μέγας
Εγγρ.
20 Απρ 2008
Μηνύματα
1.301
Κριτικές
12
Like
468
Πόντοι
4.195
μηπως ξέρει κανείς αν η σασα που δουλεύει αποψε 23-5 ηλια ηλιου ειναι η γνωστή σασα απο βουρβαχη κλπ?
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Τί λες ρε παιδί μου..! Θα ρθει κ μοντέλο του Playboy να δουλέψει στα στούντιο της χώρας μας..! Μπράβο μάτι..! Πώς την κατάλαβες ρε θηρίο..;
Και γιατι να μην ερθει παρακαλω?
Κυρια θα την εχουμε!! :2funny:
Υ.Γ Την καταλαβε το ¨ματι¨ μου :thumbsup:
www.tineye.com/]http://www.tineye.com/[/url]
 

kamarianosg

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
642
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
6
Κατσε γιατι με'πιασε κρυος ιδρωτας.......οταν λες φευγουνε εννοεις για διακοπες?
Συνήθως φεύγουνε τέτοια εποχή και με τον καινούργιο χρόνο είναι πάλι στις επάλξεις.Μάλλον μια απο τα ίδια θα κάνουνε και τώρα. :pipa2: :pipa2:
 

kamarianosg

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
642
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
6
Όσο και να εγραψα στην κριτικη μου ''μακρια μεχρι να βαλει μυαλο ο βρωμιαρης μπιλυς'', αν τυχον λεει αληθεια ο μπιλυς και φευγουν για πολυ καιρο απο αυριο, σιγουρα αξιζει να σστριμωχτειτε ολοι για μια τελευταια επισκεψη  :grin:

Ετσι κι αλλθως μολις φυγουνε, δεν θα ξαναπερασει πελατης απο εκει, οπότε θα φυγει οικειοθελως ο μπιλυ να ησυχασουμε  :rockon:
Πραγματικά μόλις φεύγουνε οι τσέχες ο βασίλης βαράει μύγες.Μια φορά πέρασα βράδυ που έλειπαν οι τσέχες και κοιμότανε στον καναπέ στο σαλόνι,ούτε σηκώθηκε να μου δείξει τις κοπέλες!!!!!!!Ητανε τέτοια μπαζάκια που ήτανε σίγουρος οτι δεν θα πέρναγε κανείς και σου λέει μη σηκώνομαι να κουράζομαι κιόλας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Πραγματικά μόλις φεύγουνε οι τσέχες ο βασίλης βαράει μύγες.Μια φορά πέρασα βράδυ που έλειπαν οι τσέχες και κοιμότανε στον καναπέ στο σαλόνι,ούτε σηκώθηκε να μου δείξει τις κοπέλες!!!!!!!Ητανε τέτοια μπαζάκια που ήτανε σίγουρος οτι δεν θα πέρναγε κανείς και σου λέει μη σηκώνομαι να κουράζομαι κιόλας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny:

ακριβως την ιδια εμπειρια ειχα κ εγω

το εχουν προσπερασει οι εξελιξεις αυτο το στουντιο
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Α, ρε πιάτσα δε μας το λεγες το ψαχτήρι πιο νωρίς να γλιτώναμε τις φόλες..!
Να κι η Σάρα, τη βρήκα..!

Μόνο που δε λέει ποιά είναι, αν τη γνωρίζει κάποιος να βοηθήσει..
 

Συνημμένα

  • 03.jpg
    03.jpg
    87,1 KB · Εμφανίσεις: 37

G.A.T.E.7

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2010
Μηνύματα
9
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ελα ρε συ τι μουνι ειναι αυτο
σε ποιο στουντιο δουλευει?
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
η σαρα ειναι ρε τυπε...το λεει... :grin:
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Καλά βρήκα κ την Αλεξάνδρα απ' το Θησέως 365..!
Να εδώ είναι:

Αν δεν κάνω λάθος, αυτή είναι η Linda που 'χε ποστάρει ο Luc ότι δουλεύει σ' ένα πρακτορείο στην Τσεχία:
ή μάλλον δούλευε, γιατί τώρα δεν τη βρίσκω..!
Ναι, βέβαια..! Το κορίτσι βαρέθηκε να παίρνει 800 ευρώ το δίωρο στην Πράγα, κι ήρθε στη Θησέως για να παίρνει 50 ευρώ..!
 

Συνημμένα

  • clara_07.jpg
    clara_07.jpg
    57,3 KB · Εμφανίσεις: 22

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.604
Πόντοι
19.505
Χτες βράδυ πέρασα μια από Ελ Βενιζέλο 40
Κάτω ήταν η Μαρία με μαύρη ζαρτιέρα και φοβερά πέδιλα. Την έχω πάρει τρεις φορές ήδη οπότε με έπιασε το σύνδρομο down κι εμένα. Μαζί και η Αντριάννα.
Πάνω ήταν η Όλγα που τίμησε συναγωνιστής. Εμένα δεν μου άρεσε. Μαζί και μια Μόνικα, όχι η γνωστή, που ήταν αδιάφορη.
 

g-lykoula

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
4
Like
4
Σημερα, 7/10



Αγ. Μελετιου 37 Αννα-Ειρινη- Ζλατα  :fuck1:

Δροσοπουλου 95 Κατερινα- Φλορα (οι φωτος συντομα θα ειναι ετοιμες)-Ειρινη  :kissass2:

Χαλκιδικης 83 Κιμ- Κατερινα- Βικυ  :dancing:

 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 07/10  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): Ανκα - www.kassandras3-kato.com/vicky]Βικυ[/url] - www.kassandras3-kato.com/sandra]Σαντρα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): www.kassandras3-pano.com/nina]Νινα[/url] - Τζενη - Ναταλι
Κασσανδρας 4(κατω): Αλινα - www.kassandras4-kato.com/marianna]Μαριανα[/url] - www.kassandras4-kato.com/laoura]Λαουρα[/url]
Κασσανδρας 4(πανω): Νταιανα - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url] - Κατερινα
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/melina]Μελινα[/url] - www.kassandras6.com/liza]Λιζα[/url] - www.kassandras6.com/claudia]Κλαουντια[/url]

Βριλησου 60(πανω): Ρανια - www.vrilissou60.com/nina]Νινα[/url] - www.vrilissou60.com/irena]Ιρενα[/url]
Βριλησου 60(κατω): www.vrilissou60-kato.com/valentina]Βαλεντινα[/url] - Μαντονα - www.vrilissou60-kato.com/mixaela]Μιχαελα[/url]

Θησεως 40(κατω): www.thiseos40.com/elena]Ελενα[/url] - Μαρια
Θησεως 40(πανω): Ολγα - Αντριανα
 

Revenger

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2010
Μηνύματα
157
Like
0
Πόντοι
1
απο ποτε ανελαβα εκπροσωπος των κασσανδρας και δεν το καταλαβα...;  :uglystupid:
Εκπροσωπος οχι αλλα αν θες να μας ενημερωνεις να το κανεις εγκερα αλλιως  :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X
ααααααααααααααααααα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα..
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom