Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Κι ο πολυς κοσμος σε συνδυασμο με την περιγραφη του μετριου σερβις που παρεχει η κοπελλα, ενισχυει την αποψη μου για τα θελω της πλειονοτητας που επισκεπτεται τα μαγαζια του ειδους. Θελουν μια ομορφη εικονα, γκομεναρα με βυζαρες η δεν ξερω τι αλλο. Η ποιοτητα των υπηρεσιων δεν φαινεται να ενδιαφερει και πολυ. Κι αυτοι ειναι οι καλυτεροι πελατες! δεν ζητανε πολλα, ουτε θελουν χρονο, σε λιγα λεπτα ψεκαζουν και αλλο ενα 50ρι γραφει το κοντερ. Αυτους τους πελατες εχουμε, γιατι να δινουμε σημασια σε πραγματα που δεν τους αφορουν? κι οπως ολα τα νυχτομαγαζα εχουν κακο ποτο, κακο σερβις, οπως τα φαγηταδικα φαγητο β κατηγοριας, κι αλλα παρομοια, ετσι και τα ερωτομαγαζα πασαρουν υπηρεσιες β ποιοτητας σε φουσκωμενες τιμες. Μας αξιζουν μαλλον.
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Κι ο πολυς κοσμος σε συνδυασμο με την περιγραφη του μετριου σερβις που παρεχει η κοπελλα, ενισχυει την αποψη μου για τα θελω της πλειονοτητας που επισκεπτεται τα μαγαζια του ειδους. Θελουν μια ομορφη εικονα, γκομεναρα με βυζαρες η δεν ξερω τι αλλο. Η ποιοτητα των υπηρεσιων δεν φαινεται να ενδιαφερει και πολυ. Κι αυτοι ειναι οι καλυτεροι πελατες! δεν ζητανε πολλα, ουτε θελουν χρονο, σε λιγα λεπτα ψεκαζουν και αλλο ενα 50ρι γραφει το κοντερ. Αυτους τους πελατες εχουμε, γιατι να δινουμε σημασια σε πραγματα που δεν τους αφορουν? κι οπως ολα τα νυχτομαγαζα εχουν κακο ποτο, κακο σερβις, οπως τα φαγηταδικα φαγητο β κατηγοριας, κι αλλα παρομοια, ετσι και τα ερωτομαγαζα πασαρουν υπηρεσιες β ποιοτητας σε φουσκωμενες τιμες. Μας αξιζουν μαλλον.
Έτσι, χώσε και άλλα.... :rockon: :rockon: :rockon:
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
Γραφω οτι μας αξιζουν γιατι μας βλεπω σαν συνολο. Προσωπικα και φανταζομαι καμποσοι ακομη, δεν συμβιβαζομαι με αυτη την φτηνια. Τι κανω? γραφω, μιλαω και πανω απο ολα, δεν τους ξαναπληρωνω! εχω ηδη μετανοιωσει για αρκετες σεξοεξοδους μου. Επειδη τελικα money talks, μονο ετσι καταλαβαινουν. Απο εμενα τουλαχιστον κι οσους επηρεαζω με τον ενα η αλλο τροπο, δεν θα τα παρουν!
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
Αν μπορουσα να κανω ενα γκαλοπ, να μετρουσα τις ορεξεις ολων μας...
α. ΘΕΛΩ να κοπανησω σαν μηχανακι και να μην ακουσω μη και μα
β. ΘΕΛΩ να δω ολο το εργο χωρις καμια ανατροπη, χαδακια 0,5 ', πιπα 3', καβαλαρια 2', αναποδη 1', λωτος 2' ιεραποστολικο 3' στα 4 2' και τελος.
γ. ΘΕΛΩ να αφεθω στα χερια και τη διαθεση της εμπειρης και να μου πει ποτε να τον σηκωσω, ποτε να αλλαξω σταση και ποτε να χυσω.
δ. ΘΕΛΩ να με πιασει στο στομα και να με τελειωσει εκει, μην την κουρασω...
ε. ΘΕΛΩ να εναλλασσει τα βογκητα και τους αναστεναγμους με το ματι που βαριεται, το στομα που μασαει τσιχλα και την αδιαφορη κουβεντα, με φκιαν το ζεστο-κρυο ντους! αλλωστε αν διαρκεσω περισσοτερο, παντα μπορει να μου πει "ελα τι θα γινει, να τελειωνουμε", ετσι τεσταρω το ποσο μπορω να επιβαλω πειθαρχια στο μυαλο μου και να χυνω η αλλιως να μαραινομαι και να σιχτιριζω.
ζ. ΘΕΛΩ να ξεκινω με φορεμα καποτας και πιπα στο πεσμενο εργαλειο, τι εφοδος, τι μεγαλειο!
η. ΘΕΛΩ να ακουω φωνες εξωκοσμες σαν απο τελαλη που να μου λενε οτι ειμαι ο πρωτος, οτι ειμαι τεραστιος, οτι θα χυσει, θελω να ακουω βογκητα σαν να εχει να δει πουλι μηνες!
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
Καντε τη δικη σας προταση...
 

grandmastergz

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2009
Μηνύματα
160
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
(τα παρακατω δεν τα γραφω για να σε προσβαλλω μιας και σημμεριζομαι τις αποψεις σου ....  απλα σηζητηση να κανουμε... )


προφανος απο αυτα που γραφεις δεν εχεις και πολυ ιδεα απο γυναικες, ποσο μαλλον απο ιεροδουλες και το συστημα απο πίσω τους....
ολα τα παραπανω δεν μπορεις να τα βρεις σε μια μονο κοπελα...  ακόμα και στην ίδια σου την γκόμενα/γυναικα.... οπου σε βλέπει κατι παραπανω απο 50 γιουρια ( οχι πολυ... αντε μεχρι 70 για κομμωτηριο...   ;)  )
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
προφανως ειστε ψυχολογος με ειδικευση στη ψυχαναλυση-ψυχογραφημα μεσα σε φορουμ, συνεχιστε...

συμπληρωνω οτι πιθανως να μην εχω ιδεα απο γυναικες, βεβαιωνω ομως οτι δεν εχω καμια γνωση για το συστημα πισω απο τις επαγγελματιες. Και δεν θελω, μιλαω μονο για το αποτελεσμα που καλουμαι να πληρωσω για να απολαυσω. Ειμαι στην απεναντι μερια απο αυτο το συστημα, οπως ολοι εδω φανταζομαι, εκτος οσων υπογραφουν σαν επαγγελματιες.
 

grandmastergz

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2009
Μηνύματα
160
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
ρε αγορι, μην κοροιδευεις...  σου ειπα οτι και εγω θα ηθελα αυτα που γραφεις αλλα ξερω πως δεν προκειτε να τα βρω ποτε....
οσο και να γκρινιαζουμε θα ξαναπαμε...  τουλαχιστον ειναι επιλογη μας σε ποια...
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
δεν κοροιδευω, τα ασφαλη συμπερασματα με κεντριζουν να μιλησω με δικα μου ασφαλη συμπερασματα...γι αυτο ακριβως τα ειπα ολα αυτα, για να παψουμε να επιβραβευουμε οσους δεν αξιζουν τα λεφτα μας. Τι σημαινει θα ξαναπαμε? ΔΕΝ θα ξαναπαμε! αλλου! υπαρχουν καποιες κοπελλες που δεν σε κανουν να μετανοιωνεις.
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
επισκεψη χθες τεταρτη 28/7, βραδακι στο πειραιως193. βαρδια η μονικα. ομορφη ψηλη μελαχροινη κοντα στα 30 απο τσεχια,σλοβακια ,καπου εκει περα .ομορφο προσωπο,καλο σωμα,εκπληκτικο φυσικο στηθος-ποιημα :tits:. μετριοκακη πιπα,μετρια στα στησιματα της,ελαχιστη συμμετοχη,2-3 βογγητα σε εντονο σφυροκοπημα,καραμπαμ ψευτικα ομως.ειχε μια σχετικα καλη διαθεση στο μπλα μπλα,αλλα η συμμετοχη της στο σεξ μικρη και μηχανικη, και ελαχιστα δεκτικη. κριτικη αργοτερα η μετα το 2ο τεστ ντραιβ. ομορφο μωρο γενικα και φουλ απο κοσμο(η ενωση μοναχοφαηδων δε βρισκεται σε κριση φαινεται :grin:)


νικολα οσα τεστ ντραιβ κ να κανεις το ιδιο θα δεις

το κοριτσι δεν κανει για την δουλεια.δεν το εχει

δουλευε και στην τριγεετοαλυσιδα καποτε.
σταματησε πριν απο κανα χρονο και επεστρεψε παλι προ τριμηνου περιπου

ειχε και 7-8 κιλα λιγοτερα τοτε.μοντελε κορμι και μεγαλα βυζια.
τελειο δλδ.


αλλα απο γαμησι...

διαχρονικα  μετρια
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Είπαμε να τα χώσουμε
αλλά μη ξενερώσουμε
δεν θέμε να μαλώσουμε
ούτε να τα μπαλώσουμε

με μιά πουτάνα ορεξάτη
χαρούμενη μα και τριζάτη
ένα κρεβάτι καθαρό
κι ένα ντουσάκι αστραφτερό

να δώσουμε και κατοστάρα
άμα τ αξίζει η κοριτσάρα
άμα ιδρώνει τη φανέλα
κι άν έχει τη δικιά μας τρέλλα

Υπάρχουν και καλά κορίτσια
που κάνουν δυνατά γαμίσια
κι υπάρχουνε κατι κορμάρες
με ολοστρόγγυλες κολάρες
κι απίθανες τρελές βυζάρες
που όμως βαριού- να πηδηχτού-
γι αυτό κι εμείς  πάμε αλλού !

Μα όμως όποιος ψάχνει βρίσκει
το σπόρ είναι και λίγο ρίσκι
να βρείς μουνί να σου ταιριάζει
να΄ναι πουτάνα, να΄χει νάζι
θέλει να ψάξεις, να πλερώσεις
και τη φανέλα να ιδρώσεις
και μη τον θέλετε στο πιάτο
της όποιας γκόμενας τον πάτο !


:grin:





Καλή επιτυχία στις αναζητήσεις σας !
 

Htso

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2009
Μηνύματα
237
Like
0
Πόντοι
1
(τα παρακατω δεν τα γραφω για να σε προσβαλλω μιας και σημμεριζομαι τις αποψεις σου ....  απλα σηζητηση να κανουμε... )


προφανος απο αυτα που γραφεις δεν εχεις και πολυ ιδεα απο γυναικες, ποσο μαλλον απο ιεροδουλες και το συστημα απο πίσω τους....
ολα τα παραπανω δεν μπορεις να τα βρεις σε μια μονο κοπελα...  ακόμα και στην ίδια σου την γκόμενα/γυναικα.... οπου σε βλέπει κατι παραπανω απο 50 γιουρια ( οχι πολυ... αντε μεχρι 70 για κομμωτηριο...  Wink  )

Well said m8...
+1000
 

Htso

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2009
Μηνύματα
237
Like
0
Πόντοι
1
Νομιζω τα εχουμε παρεξηγήσει λίγο τα πράγματα!
Πιστεύω πως αυτοί που επισκέπτονται τα studio είναι κυρίως ευκατάστατοι, αλλά αυτό δεν είναι και κανόνας! Είναι και κάποιοι που τα βγάζουν δύσκολα πέρα αλλά θέλουν να είναι επιλεκτικοί (και καλά κάνουν) και να πηδάνε καμιά κοπέλα που να βλέπεται, όπως είναι στα studio (τέλος πάντων..).
Οταν εγώ έρχομαι αποφασισμένος να περάσω καλά, έχω βάλει το 100ρικο στην άκρη, ή το 70αρι (από τη στιγμή που παίρνω 30Ε μεροκάματο!) εεε γαμώτο μου, θέλω η κοπέλα να μπαίνει μέσα και να έχει όρεξη, όχι μια μουράκλα ως το πάτωμα! Ούτε να ακούω την υπηρεσία να χτυπάει την πόρτα!
Αυτά τα λέω γενικά, και παρόλο που δεν είμαι στουντιάκιας έχω την ΑΠΑΙΤΗΣΗ να με σέβονται.
Νομίζω πως και τις τιμές στα στουντιο τις εχουμε αφήσει...σαν το καφέ ένα πράμα, ή τη βενζίνη. Οταν εμένα μου κόβουν 150 σε σχέση με πέρυσι, πιστεύω πως πρέπει να αναθεωρηθεί η τιμή του 50αρικου στα στούντιο, ακόμα και στα μπουρδέλα. Ελάχιστες εξαιρέσεις το πήγαν στα 40.
(και όταν βλέπεις πως 6ετείς σπουδές, και μετά άλλες και τώρα είσαι άνεργος και δεν εχεις και να γαμήσεις.. ε λες πουτάνα ζωή.... και πουτάνα ανεργία που είμαι τώρα)

Συγνώμη που έγινα  offtopic offtopic offtopic


Συγγνώμη για την διόρθωση φίλε μου οχι πουτάνα ζωή αλλά όλα τα καλά παιδιά που βολεύτικαν στο δημόσιο και μέρα με την μέρα βάζουν ποιό βαθιά στην καρδιά της ελλάδας εδώ και χρόνια.
Πουτάνα τηλεόραση που κατέστρεψε την ελληνίδα και την έκανε ελλεινίδα με τα πρότυπα που παρουσιάζει (να μην μπω σε details).
Αν σεβαστείς εσύ πρώτα την εργαζόμενη όλα θα πάνε άψογα (δεν έχω πρόθεση να σε προσβάλλω το εσύ είναι για όλους) πηγαινοέρχομαι πολλά χρόνια σε studio και το μονο πρόγραμμα που πέρνω είναι το απλό..δεν έχει σημασία τόσο πόσα λεφτά θα δώσεις αλλά το πως ια συμπεριφερθείς..οι φορές που πέρασα άσχημα τις μετράω με τα δάχτυλα του ενός χεριού :-)
Συγγνλωμη για το offtopic...
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
νικολα οσα τεστ ντραιβ κ να κανεις το ιδιο θα δεις

το κοριτσι δεν κανει για την δουλεια.δεν το εχει

δουλευε και στην τριγεετοαλυσιδα καποτε.
σταματησε πριν απο κανα χρονο και επεστρεψε παλι προ τριμηνου περιπου

ειχε και 7-8 κιλα λιγοτερα τοτε.μοντελε κορμι και μεγαλα βυζια.
τελειο δλδ.


αλλα απο γαμησι...

διαχρονικα  μετρια
αρα δεν εκανα λαθος. κολλησα λιγο γιατι δεν ειχα καλη διαθεση και ειπα μηπως την αδικησω. θενκς για αλλη μια φορα :thumbsup:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.955
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Νομιζω τα εχουμε παρεξηγήσει λίγο τα πράγματα!
Πιστεύω πως αυτοί που επισκέπτονται τα studio είναι κυρίως ευκατάστατοι, αλλά αυτό δεν είναι και κανόνας! Είναι και κάποιοι που τα βγάζουν δύσκολα πέρα αλλά θέλουν να είναι επιλεκτικοί (και καλά κάνουν) και να πηδάνε καμιά κοπέλα που να βλέπεται, όπως είναι στα studio (τέλος πάντων..).
Οταν εγώ έρχομαι αποφασισμένος να περάσω καλά, έχω βάλει το 100ρικο στην άκρη, ή το 70αρι (από τη στιγμή που παίρνω 30Ε μεροκάματο!) εεε γαμώτο μου, θέλω η κοπέλα να μπαίνει μέσα και να έχει όρεξη, όχι μια μουράκλα ως το πάτωμα! Ούτε να ακούω την υπηρεσία να χτυπάει την πόρτα!
Αυτά τα λέω γενικά, και παρόλο που δεν είμαι στουντιάκιας έχω την ΑΠΑΙΤΗΣΗ να με σέβονται.
Νομίζω πως και τις τιμές στα στουντιο τις εχουμε αφήσει...σαν το καφέ ένα πράμα, ή τη βενζίνη. Οταν εμένα μου κόβουν 150 σε σχέση με πέρυσι, πιστεύω πως πρέπει να αναθεωρηθεί η τιμή του 50αρικου στα στούντιο, ακόμα και στα μπουρδέλα. Ελάχιστες εξαιρέσεις το πήγαν στα 40.
(και όταν βλέπεις πως 6ετείς σπουδές, και μετά άλλες και τώρα είσαι άνεργος και δεν εχεις και να γαμήσεις.. ε λες πουτάνα ζωή.... και πουτάνα ανεργία που είμαι τώρα)

Συγνώμη που έγινα  offtopic offtopic offtopic

το θέμα με τις τιμές των στούντιο έχει γίνει πλέον τετριμμένο. Ρώτα όποιο στούντιο θέλεις και θα δείς οτι πολύ λίγοι θα κοιτάξουν να αλλάξουν τις τιμές. Μπορούν να σου δώσουν δεκα λόγους παραπάνω απο αυτούς που θα δώσεις εσύ και θα έχουν και δίκιο στα περισσότερα. :rolleyes: καλώς η κακώς αυτές είναι οι τιμές και αναγκαστικά όσοι προτημάμε κάτι περισσότερο κάνουμε οικονομία και καταθέτουμε.  :think:
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
ειρηνη η εμμανουελα απο Δροσοπουλου 95 μαγκες? τι προτεινετε;
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.623
Κριτικές
69
Like
535
Πόντοι
7.125
Ας γράψω και εγώ την εμπειρία σήμερα...
Βούρβαχη 19, Βαλέρια... η χειρότερη εμπειρία μου σε στουντιο...
Η κοπέλα βαριόταν και να περπατησει...τετοια βλαχο-ρωσιδα δεν εχω ξανασυναντησει... ψυχρη, κρυα,  καθολου γνωστρια των προγραμματων, απορω τι τις εχουν και δουλευουν
Πάνε χαμένα τα 80ευρω.. 80 ευρω και ουτε ποδομαλακια δεν ηξερε να κανει!
Το εχω ξαναπει, δε με νοιαζει αν ξερει ή αν κάνει καλά κάτι! ΟΜΩΣ αν δεν έχει διαθεση δεν κάνει γιαυτη τη δουλεια. Μάλλον της κακοεπεσε που γυρισε απο διακοπές.
Θα ακολουθησει και κριτική για το παλτο..

Υ.Γ.:  Το ότι τα στουντιο δεν μειώνουν τις τιμές δε είναι ότι έχουν τους 10παραπάνω λόγους που μου λες, αλλά επειδή βλέπουν πως η πελατεία τους είναι σταθερή. Δεν πίστευω πως ένιωσαν τη (σκηνοθετημένη) κρίση όπως εγώ ή (δεν ξέρω) εσύ! τις τιμες και 200 το απλό να τις πάνε πάλι θα τα δίνουμε. Οπως θα τα δώσουμε και για τη βενζίνη που θα πάει 2ευρώ, ή το καφέ αν πάει 10, ή το φαγητό έξω, το ποτό, τσιγάρο κλπ. Από την άλλη στερούμαστε είδη πρώτης ανάγκης, ή μας τρώνε τα δάνεια και οι φυλακές.
Και σου λέω εγώ γάμα τις τιμές. Δε βλέπεις πως αποθρασύνονται όλες και οι υπηρεσίες τους δεν αντικατοπτρίζουν το αντίτιμο? Να τα δώσω φίλε, να βάλω στην άκρη και να τα δώσω όποτε μπορώ. αλλά να πάρω αυτό που πρέπει. Οχι να φεύγω από το δωμάτιο και να λέω καλύτερα να την έπαιζα!
Αλλά έχει πλήρη συνάφεια με τις τιμές και η συμπεριφορά. Λαοί που πεινούσαν πριν κάποια χρόνια, γίνονται χειρότεροι από τους δυνάστες τους όταν χώσουν τα μούτρα τους στο δοχείο με το μέλι! δείτε πως φέρονται όλες οι ανατολικο-ευρωπαίες στα στουντιο και στα μπουρδελα. Η πλειοψηφία αυτών έστω. Και εμείς τους τροφοδοτούμε την ασυδοσία με το να λέμε "καλώς ή κακώς"
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
Επειδη πρεπει να μιλαμε με ντοκουμεντα, μετα το περιστατικο που μας περιεγραψε ο δινων ευχαριστηση, εγινε επιτοπιο ρεπορταζ!

ΙΔΟΥ ΚΥΡΙΕΣ ΚΑΙ ΚΥΡΙΟΙ ΤΟ ΟΡΓΑΝΟ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ...

DSC00183.jpg




σηκωσα το σωβρακο απο τον καλογερο κι αυτο αποκαλυφθηκε. Ηταν εκει ολη την ωρα και με κοιτουσε! μαλλον η κα του μαγαζιου δεν το πηγαινει πανω κατω, ειναι εκει κρεμασμενο και να πω την αληθεια σκεφτηκα να το χρησιμοποιησω για να μην πει ο επομενος οτι στο κρεβατι σερνοταν αρκουδα με τριχοπτωση. Ντροπη! ας κανουμε και λιγο νοικοκυριο απο μονοι μας.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom