Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (4 μέλη και 16 επισκέπτες)

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
χα,χα,χα..
καλη η πλακιτσα αλλα οταν χωνουμε τον παρα μας καλο θα ηταν να μας αντιμετωπιζουν με μεγαλυτερη σοβαροτητα..
ξερω οτι δεν παιζει ρολο,αλλα απο εμενα η σπ.πατση & η αλυσιδα της κασσανδρας εχουν φαει ενα μεγαλοπρεπες Χ πλεον..
οχι τοσο για το γεγονος αυτο καθαυτο,αλλα για την αγενεια που τους διακρινει & την παντελως αντιεπαγγελματικη τους συμπεριφορα..

Αγενεια και αντιεπαγγελματισμος, φαινομενα ελληνικα σε ολους τους τομεις, ΚΑΙ εδω. Εχω τη γνωμη οτι το σαιτ βοηθα στην προσεγγιση πελατων-επαγγελματιων, κατι που ομως ισως μερικες φορες χρησιμοποιειται απο τους επαγγελματιες προκειμενου να πατησουν σε αυτη την οικειοτητα και να κανουν εκπτωσεις στις υπηρεσιες που παρεχουν. Το εχουμε δει κι αλλου το εργο, ο φιλος τεχνιτης μας αφηνει τελευταιους για να εξυπηρετησει τους αγνωστους.
Συμβαινει οπως διαβασα καπου και με κοπελλες που αφου σε γνωρισουν καλυτερα, αντι να δωσουν τον καλυτερο εαυτο τους, αρχιζουν την ξεπετα και το χαβαλε. Γι αυτο καποιοι τις συστηνουν για 1-2 φορες.
Στη Σ. Πατση, τι εγινε? δεν θυμαμαι να εχω διαβασει κατι.
 

Επισκέπτης
Στη Σ. Πατση, τι εγινε? δεν θυμαμαι να εχω διαβασει κατι.
πριν κανα 8μηνο-6μηνο(δεν θυμαμαι ακριβως,πριν να ανοιξει το δικο τους θρεντ παντως),επειδη μετα την παρουσιαση της κοπελλας τολμησα να πω,ευχαριστω-γεια σας,η τσατσα μου τα εχωσε αγρια..
συγκρατηθηκα & αποχωρησα κοσμια για να μην βγαλω φυλακη για την αρχικαριολα..
εκτοτε Χ στην σπ.πατση..
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Παίχτες όπως τα λέτε είναι!!!!
Μετά τις 2-3 φορές, μόλις καταλάβουν ότι σε "έδεσαν"...κατεβάζουν ταχύτητα!!!
Από εκεί και πέρα είναι στο χέρι του καθένα από εμάς πως θα τις χειριστούμε!!!!
Εγώ προτιμώ να τις "διαγράφω", πολύ απλά διότι δεν πληρώνω για να τραβάω κουπί!!!!!
Πληρώνω για να να κάνω τα πράγματα απλά.....τους ειδικούς χειρισμούς τους αφήνω για τους άλλους!!!!
Πολλές φορές μάλιστα, έχω καταλάβει ότι δεν φταίνε οι κοπέλες.....εντολές παίρνουν!!!!! ;)

Υ.Γ. Να ένας σοβαρός λόγος που δεν γράφω review.....απλώς ενημερώνω με ποστ, για αυτές που νομίζω ότι είναι το ίδιο με όλους τους πελάτες!!!!!
Τις υπόλοιπες που αξιολογώ ότι δεν θα "σερβίρουν" το ίδιο πιάτο με εμένα σε όλους.....Χ!!!!!!!!
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
συγκρατηθηκα & αποχωρησα κοσμια για να μην βγαλω φυλακη για την αρχικαριολα..
εκτοτε Χ στην σπ.πατση..
Το αρνητικο που εχω συναντησει εγω παλιοτερα στο Σπ. Πατση ειναι οτι δεν μου ανοιγαν την πορτα, ενω ακουγα κανονικα φωνες απο μεσα. Τον τελευταιο καιρο δεν εχει ξαναγινει.

Οντως μια υπηρεσια ειναι αγενης, αλλα μια αλλη ειναι ευγενεστατη.
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Παίχτες όπως τα λέτε είναι!!!!
Μετά τις 2-3 φορές, μόλις καταλάβουν ότι σε "έδεσαν"...κατεβάζουν ταχύτητα!!!
Από εκεί και πέρα είναι στο χέρι του καθένα από εμάς πως θα τις χειριστούμε!!!!
Εγώ προτιμώ να τις "διαγράφω", πολύ απλά διότι δεν πληρώνω για να τραβάω κουπί!!!!!
Πληρώνω για να να κάνω τα πράγματα απλά.....τους ειδικούς χειρισμούς τους αφήνω για τους άλλους!!!!
Πολλές φορές μάλιστα, έχω καταλάβει ότι δεν φταίνε οι κοπέλες.....εντολές παίρνουν!!!!! ;)

Υ.Γ. Να ένας σοβαρός λόγος που δεν γράφω review.....απλώς ενημερώνω με ποστ, για αυτές που νομίζω ότι είναι το ίδιο με όλους τους πελάτες!!!!!
Τις υπόλοιπες που αξιολογώ ότι δεν θα "σερβίρουν" το ίδιο πιάτο με εμένα σε όλους.....Χ!!!!!!!!
:thumbsup:
Συμφωνω μαζι με αυτο μιας και μου εχει τυχει και εμενα σε μερικες που ημουν τακτικος!!!
Περα απ'ολα αυτα που σχολιαζονται τις τελευταιες μερες η λυση ειναι μια και την εφαρμοζω τον τελευταιο καιρο!!!
[size=15pt]Πηγαινω μονο εκει που ξερω οτι θα περασω καλα!!!![/size]

Τα πολλα λογια ειναι φτωχια και το κουραζουμε πολυ το θεμα!!!Οτι ειναι ας το κανετε πραξη και αφηστε τη συζητηση!!!Μονο ετσι θα φανει το αποτελεσμα.........να δουμε μετα για ποτε μπαινουν τα πραγματα στη θεση τους!!! ;)
 

Επισκέπτης
Τα πολλα λογια ειναι φτωχια και το κουραζουμε πολυ το θεμα!!!Οτι ειναι ας το κανετε πραξη και αφηστε τη συζητηση!!!
οσο η κυρα λιτσα & η καθε κυρα λιτσα,συνεχιζει να πουλαει πνευμα,θα γραφουμε οτι μας καυλωνει..
οχι λογω κλαψομουνιασης,αλλα για να μαθαινουν & οσοι δεν την εχουν πατησει..
 

alex_kf

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
702
Κριτικές
61
Like
0
Πόντοι
676
.......
.......
Στη Σ. Πατση, τι εγινε? δεν θυμαμαι να εχω διαβασει κατι.

Όταν απέκτησαν κάποια πελατεία άρχισαν τις ξεπέτες.
Την τελευταία φορά που πήγα, μπήκα μαζί με τη κοπέλα στο δωμάτιο, αυτή στον προηγούμενο. Μέχρι να βγάλω τα ρούχα τον είχε ξεπετάξει…

ΥΓ : στο Σ. Πατση 27  αναφέρομαι
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.147
Κριτικές
491
Like
37.532
Πόντοι
41.447
Το αρνητικο που εχω συναντησει εγω παλιοτερα στο Σπ. Πατση ειναι οτι δεν μου ανοιγαν την πορτα, ενω ακουγα κανονικα φωνες απο μεσα. Τον τελευταιο καιρο δεν εχει ξαναγινει.

Οντως μια υπηρεσια ειναι αγενης, αλλα μια αλλη ειναι ευγενεστατη.
δεν φταει η υπηρεσια
εγω της είπα εκεινη την ημερα,
ειχα παει τον περσονα να γαμισει και ενω περιμενα στο σαλονι εδωσα εντολη στην 2τσα να μην ανοιξει σε κανενα αν δεν χυσει ο περσονας πρωτα!
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
δεν φταει η υπηρεσια
εγω της είπα εκεινη την ημερα,
ειχα παει τον περσονα να γαμισει και ενω περιμενα στο σαλονι εδωσα εντολη στην 2τσα να μην ανοιξει σε κανενα αν δεν χυσει ο περσονας πρωτα!
Τοτε δικαιολογηται και χαλαλι.... :rockon:

Δεν ειχε γινει μια φορα ομως, λες παντα να επεφτα πανω σου  :think:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Υ.Γ. Να ένας σοβαρός λόγος που δεν γράφω review.....απλώς ενημερώνω με ποστ, για αυτές που νομίζω ότι είναι το ίδιο με όλους τους πελάτες!!!!!
Τις υπόλοιπες που αξιολογώ ότι δεν θα "σερβίρουν" το ίδιο πιάτο με εμένα σε όλους.....Χ!!!!!!!!
Το ιδιο κανω και εγω!!!Αν καποια κοπελα μας κανει το κατι παραπανω προσεχουμε αν και πως θα το γραψουμε γιατι μπορει να μην το κανει στον επομενο!!!
Εχουν εκτεθει κατα καιρους πολλοι συναγωνιστες ετσι, αθελα τους μαλιστα, και κατα συνεπεια βγαινει ο καθενας και κατηγορει για προμοσιον κλπ!!!!Λιγο προσοχη λοιπον εδω!!! ;)
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
οσο η κυρα λιτσα & η καθε κυρα λιτσα,συνεχιζει να πουλαει πνευμα,θα γραφουμε οτι μας καυλωνει..
οχι λογω κλαψομουνιασης,αλλα για να μαθαινουν & οσοι δεν την εχουν πατησει..
Εγω απλα ειπα οτι αμα δεν σταματησει να πεφτει το μπαγιοκο αποτελεσματα δεν θα δουμε ποτε!!!
Απο εκει και περα ας γραφει ο καθενας οτι γουσταρει για την καθε Κυρα Λιτσα!!!
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Το ιδιο κανω και εγω!!!Αν καποια κοπελα μας κανει το κατι παραπανω προσεχουμε αν και πως θα το γραψουμε γιατι μπορει να μην το κανει στον επομενο!!!
Εχουν εκτεθει κατα καιρους πολλοι συναγωνιστες ετσι, αθελα τους μαλιστα, και κατα συνεπεια βγαινει ο καθενας και κατηγορει για προμοσιον κλπ!!!!Λιγο προσοχη λοιπον εδω!!! ;)

Ειναι "αγραφος κανονας" οτι το κατι παραπανω που ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΩΣ κανουν καποιες κοπελες σε τακτικους και καλους πελατες, δεν το κανουμε βουκινο.

Καποια πραγματα μενουν αυστηρα στο δωμάτιο...........
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Ειναι "αγραφος κανονας" οτι το κατι παραπνω που ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΩΣ κανουν καποιες κοπελς σε τακτικους και καλους πελατες, δεν το κανουμε βουκινο.

Καπαοια πραγματα μενουν αυστηρα στο δωμάτιο...........
Ακριβως αυτο λεω και εγω!!!
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Ειναι "αγραφος κανονας" οτι το κατι παραπανω που ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΩΣ κανουν καποιες κοπελες σε τακτικους και καλους πελατες, δεν το κανουμε βουκινο.

Καποια πραγματα μενουν αυστηρα στο δωμάτιο...........

Ακριβως αυτο λεω και εγω!!!

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Ειναι "αγραφος κανονας" οτι το κατι παραπανω που ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΩΣ κανουν καποιες κοπελες σε τακτικους και καλους πελατες, δεν το κανουμε βουκινο.

Καποια πραγματα μενουν αυστηρα στο δωμάτιο...........
συμφωνω και εγω. απλα να παραθεσω και μια αλλη εκδοχη που ορισμενοι εδω (κυριως αυτοι που πιο πολυ διαβαζουν παρα γραφουν) δεν κατανοουν.
οταν εισαι τακτικος πελατης μιας κοπελας το γεγονος οτι περνας καλα δεν σημαινει ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ οτι η κοπελα σου κανει παραπανω πραγματα στο δωματιο. αλλα λογικο ειναι ρε παιδια. αν εγω εχω παει σε μια κοπελα 3+ φορες τοτε και αυτη νοιωθει πιο ανετα μαζι μου αλλα και το πιο σημαντικο... ξερει τι μου αρεσει και το κανει!  ;)
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
συμφωνω και εγω. απλα να παραθεσω και μια αλλη εκδοχη που ορισμενοι εδω (κυριως αυτοι που πιο πολυ διαβαζουν παρα γραφουν) δεν κατανοουν.
οταν εισαι τακτικος πελατης μιας κοπελας το γεγονος οτι περνας καλα δεν σημαινει ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ οτι η κοπελα σου κανει παραπανω πραγματα στο δωματιο. αλλα λογικο ειναι ρε παιδια. αν εγω εχω παει σε μια κοπελα 3+ φορες τοτε και αυτη νοιωθει πιο ανετα μαζι μου αλλα και το πιο σημαντικο... ξερει τι μου αρεσει και το κανει!  ;)
Σωστος. :thumbsup:

Γι΄αυτο ακριβως και στο προηγουμενο Post το "ενδεχομενως" ηταν με καφαλαια γραμματα.
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Σωστος. :thumbsup:

Γι΄αυτο ακριβως και στο προηγουμενο Post το "ενδεχομενως" ηταν με καφαλαια γραμματα.
ναι το καταλαβα.
απλα εκανα παραθεση το δικο σου μηνυμα απλα για να δειξω σε ποιο θεμα αναφερομουν!  ;)
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
συμφωνω και εγω. απλα να παραθεσω και μια αλλη εκδοχη που ορισμενοι εδω (κυριως αυτοι που πιο πολυ διαβαζουν παρα γραφουν) δεν κατανοουν.
οταν εισαι τακτικος πελατης μιας κοπελας το γεγονος οτι περνας καλα δεν σημαινει ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ οτι η κοπελα σου κανει παραπανω πραγματα στο δωματιο. αλλα λογικο ειναι ρε παιδια. αν εγω εχω παει σε μια κοπελα 3+ φορες τοτε και αυτη νοιωθει πιο ανετα μαζι μου αλλα και το πιο σημαντικο... ξερει τι μου αρεσει και το κανει!  ;)

Σωστος. :thumbsup:

Γι΄αυτο ακριβως και στο προηγουμενο Post το "ενδεχομενως" ηταν με καφαλαια γραμματα.

Απόλυτα σωστό και λογικό! Όπως σε κάθε επάγγελμα συμβαίνει ακριβώς το ίδιο. Εάν πηγαίνεις συνέχεια σ'ένα μπαρ και ζητάς το ίδιο, ο μπάρμαν θα σε μάθει και κάποια στιγμή θα ξέρει τί θες πριν καν το πεις, χώρια που η περιποίηση θα είναι διαφορετική μιας και είσαι τακτικός πελάτης, το ίδιο και σε εμπορικά καταστήματα, ακόμη και στα κομμωτήρια συμβαίνει το ίδιο :cheesy: Το θέμα βέβαια πάντα είναι και το πώς φέρεσαι κι εσύ ο ίδιος στις εκάστοτε κοπέλες, το πώς σου φέρονται αυτές δεν το βάζω σαν παράγοντα, γιατί σε οποιοδήποτε επάγγελμα έχεις την επιλογή ως πελάτης αυτό που δε σε ικανοποιεί να το απορρίψεις.
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
Το θέμα βέβαια πάντα είναι και το πώς φέρεσαι κι εσύ ο ίδιος στις εκάστοτε κοπέλες, το πώς σου φέρονται αυτές δεν το βάζω σαν παράγοντα, γιατί σε οποιοδήποτε επάγγελμα έχεις την επιλογή ως πελάτης αυτό που δε σε ικανοποιεί να το απορρίψεις.

Ιt takes two to tango, παντα η συμπεριφορα του ενος αντανακλα στη συμπεριφορα του αλλου, ειδικα σε αυτη την ιστορια!
Η συμπεριφορα μου αληθεια ειναι κι απο τη φυση μου και γιατι προσεχω, τετοια ωστε καθε κοπελλα να νοιωσει ανετη, επιθυμητη, αξιοπρεπης και χαλαρη. Εχω φυγει ουκ ολιγες φορες με παραπονα. Γιατι? Γιατι για μενα το πως φερονται αυτες ειναι το προβλημα. Η επιλογη του να πας σε αλλη δεν ειναι παντα αποτελεσματικη πιεση. Απλως γιατι μαλλον το συνολο τους ετσι συμπεριφερεται. Τις εξαιρεσεις κυνηγαμε και γι αυτες γραφουμε. Ειναι σαν να λες πηγα πχ στην Βουλγαρια και το φαγητο δεν ηταν καλο! Εδω ο σεξομεζες ειναι μετριος, αυτο ειναι το καθεστως...
Ισως καποιοι να κουραστηκαν με αυτη την επαναλαμβανομενη ηττα και επαψαν να αναζητουν κοπελλες που συναντουν τα δικα τους (μας) ψηλα στανταρντ και αποδεχτηκαν την κατασταση ως εχει. Ακριβη σε κοστος, φτηνη σε παροχες. Απορροφηθηκαν απο το "συστημα" και το ταιζουν χωρις να σκοτιζονται. Ετσι ειναι...αληθεια ετσι ειναι? δεν μπορει να ειναι αλλιως?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom