Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (0 μέλη και 27 επισκέπτες)

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
Μήπως είναι αυτή που κάποτε ήταν και στο Ιάκχου και το έπαιζε καλαματιανή?
όχι δεν είναι αυτή. παρά το φώτοσοπ η ελένη είναι εμφανίσιμη αδύνατη κ' με ωραίο σωματάκι.. 

υ.γ. μια βραδιά στην ιάκχου..
σου έχει μείνει στη μνήμη το λαδερό κοντοπούτανο,ε? :grin: :cheesy: ;) :2funny: :)
 

Novoselac

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2009
Μηνύματα
820
Κριτικές
4
Like
90
Πόντοι
6
Εντάξει μωρέ, τι Αίγυπτος, τι Καλαμάτα.
Δυό τσιγάρα δρόμος είναι.
:2funny:

eξαρτάται από το μέσον

cf88ceb1cf81ceb1ceb4ceb9cebacebf009-cebccf80cebfcebbceba1.jpg

http://[URL unfurl="true"]www.richard-seaman.com/Aircraft/AirShows/Maks2005/Highlights/Mig29OvtInvertedWithAfterburner.jpg[/img[/URL]]

swστός ο παίχτης
:2funny: :2funny: :2funny:

... και τα τσιγάρα ;;;
 

Babel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2009
Μηνύματα
420
Κριτικές
22
Like
0
Πόντοι
231
Κατέβηκα σήμερα κατά της 1130 Φυλής για τσάρκα. Λιγό η ζέστη, λίγο η βαρεμάρα μου τρώω φλασιά δεν μπαίνω πουθενά.
Φευγω για Αγ.Μελετιού στην Ντάρια. Την Ντάρια είχα να την πάρω απ' τότε που εμφανιζόταν Φραντζή.
Κοριτσάκι την άφησα, γυναικά την έβρηκα με τα γυαλία της σήμα κατατεθέν. Ζουμερή λαχταριστή καθαρότατη γυναίκα με υπέροχα φυσικά 3ρια βυζιά. Δεν είναι μοντέλα, αλλά who gives a damn από την στιγμή που η γυναίκα δίνει ρέστα στο δωμάτιο.
Το καυλωτικό είναι στο σεξ μαζί της είναι οτι ΝΙΩΘΕΙΣ το κορμί της πάνω σου.
Εφυγά λαχανιασμένος. Το τσιγάρο το έκοψα, πρέπει όμως να βελτιώσω λίγο την φυσική μου κατάσταση μέχρι να την ξανασυναντήσω.
Αξιζε το κάθε ένα απ' το 60ευρο.
 
 

Επισκέπτης
Μόλις γύρισα από το Κασσάνδρας 6 όπου το κοινό εξυπηρετεί η ζουμερή Ιρένα. :tits2:
Τη συστήνω ανεπιφύλακτα για μια ακόμη φορά στους απανταχού συνμπουρδελιάρηδες. Η κοπέλα δεν παίζεται στο κρεβάτι, είναι φιλικότατη, ΠΑΝΤΑ χαμογελαστή και σέβεται κάθε ευρώ που δίνει ο πελάτης. :rockon:

Επιπλέον να ενημερώσω τους μερακλήδες ότι πιθανότατα έχει την καλύτερη ισπανική αυτή τη στιγμή στην Αθήνα. Εκπληκτική τεχνική! :rockon:α

Τέλος να πω ότι σωστά τα παράπονα μας αλλά υπάρχουν δυστυχώς αρκετοί μαλάκες που με τη συμπεριφορά τους δυσφημούν και το δικό μας συνάφι.
Μου έλεγε η Ιρένα σήμερα για τον πρώτο πελάτη της, ο οποίος τσακώθηκε μαζί της επειδή δεν πίστευε ότι ήταν Τσέχα αλλά Αλβανίδα και απαιτούσε να δει τα χαρτιά της. :uglystupid:
Φαίνεται πως μερικοί δεν πάνε στα μπουρδέλα για να γαμήσουν αλλά για να βγάλουν τα απωθημένα της εβδομάδας και την παντόφλα που τρώνε στο σπίτι.
το σκουπακι ηταν στην θεση του???
αααααααααααααααααα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα..
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
το σκουπακι ηταν στην θεση του???
αααααααααααααααααα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα..

το σκουπακι εθεαθη κασ 3 κατω, στο πεντχαουζ (σκαλα)! Για ψαξτε ρε παιδια, παιζουν κι αλλα σκουπακια στα υπολοιπα της αλυσιδας?
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
Φαίνεται πως μερικοί δεν πάνε στα μπουρδέλα για να γαμήσουν αλλά για να βγάλουν τα απωθημένα της εβδομάδας και την παντόφλα που τρώνε στο σπίτι.

Και την παντοφλα απο τη δουλεια κι απο φιλους και ξενους! Αλλη συνομοταξια, με 50 γαμαω και δερνω. Γινομαι και λοχιας και ζηταω τα χαρτια, το συνθημα και το παρασυνθημα. Αυτοι ισως εχουν κανει τις ρουμανες να δηλωνουν ιταλιδες, τις βουλγαρες να δηλωνουν ελληνοουγγρες και τις αλβανες να λενε οτι θελουν η να μη λενε καθολου.
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
Να πω και δυο λογια για τη Μαριανα, που σταθηκε και αιτια να γνωρισω τετατετ το λαοθρυλλητο σκουπακι.
Κορμι λαμπαδα, βυζι 1,5 καμαρωτο, ξανθο μαλλι κωτσο, καυλερο ρωσσικο προσωπακι, 25, επιδερμιδα αψεγαδιαστη, ειδε ηλιο πρωτη φορα και την εκαψε! δεν μιλα γρι. Ουτε αγγλικα, ιταλικα, γαλλικα. ΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡουσκι μου λεει, ντα της λεω και με παντομιμα τα λεω ολα.
Γαργαλιεται, πεθαινει στα γελια, κοροιδευει λεω μεσα μου. Αρχιζει ομως ενα μπουκιτσι, που δεν εχω ξαναδει. Λιγο σκληρο αλλα χαρντκορ κι εγω που δεν ειμαι και φαν, εγινα! μπαλλες, βαθυ-ολο, μα ολο, γυρισαν τα ματια μου εμενα, γελαγε η ρρρουσκι! ξανα και ξανα, αρκετη ωρα. Ιεραποστολικο και παλι ιδιο σεναριο, να σπρωχνει κι αυτη και να γελαει! καβαλαρια κι αρχιζει ενα χορο της κοιλιας, σουπερ! μπραβο Μαριαναααα! και το καλυτερο, οταν με εφτανε στο αμην και με γουρλωμενα ματια την μαγκωνα, εκοβε ρυθμο μην με τελειωσει! επικοινωνια αριστη-παντομιμα ειπαμε. Και στα 4 ολα καλα κι αυτη να παιζει μπαλλα με τεχνη και δυναμη! Κατι σαν Λιτοφτσενκο, οποιος θυμαται...
Πηγαινετε χυστες μου, συστηνω!
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Να πω και δυο λογια για τη Μαριανα, που σταθηκε και αιτια να γνωρισω τετατετ το λαοθρυλλητο σκουπακι.
Κορμι λαμπαδα, βυζι 1,5 καμαρωτο, ξανθο μαλλι κωτσο, καυλερο ρωσσικο προσωπακι, 25, επιδερμιδα αψεγαδιαστη, ειδε ηλιο πρωτη φορα και την εκαψε! δεν μιλα γρι. Ουτε αγγλικα, ιταλικα, γαλλικα. ΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡουσκι μου λεει, ντα της λεω και με παντομιμα τα λεω ολα.
Γαργαλιεται, πεθαινει στα γελια, κοροιδευει λεω μεσα μου. Αρχιζει ομως ενα μπουκιτσι, που δεν εχω ξαναδει. Λιγο σκληρο αλλα χαρντκορ κι εγω που δεν ειμαι και φαν, εγινα! μπαλλες, βαθυ-ολο, μα ολο, γυρισαν τα ματια μου εμενα, γελαγε η ρρρουσκι! ξανα και ξανα, αρκετη ωρα. Ιεραποστολικο και παλι ιδιο σεναριο, να σπρωχνει κι αυτη και να γελαει! καβαλαρια κι αρχιζει ενα χορο της κοιλιας, σουπερ! μπραβο Μαριαναααα! και το καλυτερο, οταν με εφτανε στο αμην και με γουρλωμενα ματια την μαγκωνα, εκοβε ρυθμο μην με τελειωσει! επικοινωνια αριστη-παντομιμα ειπαμε. Και στα 4 ολα καλα κι αυτη να παιζει μπαλλα με τεχνη και δυναμη! Κατι σαν Λιτοφτσενκο, οποιος θυμαται...
Πηγαινετε χυστες μου, συστηνω!

Ξεκιναω για Μαριαννα συναγωνιστη.........

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
μίνι βολτιτσα προ ολιγου στην βριλησσου μιας και ημουν στην περιοχη  :rolleyes: την ωρα αλλαγής βάρδιας πριν την έξοδο μου!

ξεκιναω απο κατω προς τα πανω στα γρήγορα γιατι θα φαω βρίσιμο!  :grin:

βριλησσου 55: Αλεξία. Λίγο πολύ φαντάζομαι οι περισσότεροι την ξέρετε. Οι φωτό που εχει στο 55 δείχνουν όντως την Αλεξία. Απλά να πω οτι είναι σχετικά ψηλή γυναίκα!

βριλησσου 57: Σύλβια. Φουλ προγράμματα. Πολύ συμπαθητική παρουσία με ξανθά μαλλιά.

βριλησσου 36: 4 γράμματα αρκούν πιστεύω. Το όνομα αυτής... ΠΈΝΥ

βριλησσου 42: Νάνσυ. Πρώτη φορά που την είδα απο κοντά. Ωραία παρουσία, μόλις είχε φτάσει στο στούντιο! Ξανθά μαλλιά, ωραίο κορμί! Οτι βλέπετε στις φωτός..

Βριλησσου 46: Μαρίνα. ξανθιά κοπέλα. κανονικό ύψος, έχει μια περιφέρεια που ισως θεωρηθεί απο κάποιους ωραία. Δεν με έπεισε καθόλου!!! στο σαλονι έπεζε ο sexy Σπύρος Παπαδόπουλος με το "στην υγεια μας".

Βριλησσου 60: Αννα. Ομορφούλα μπορώ να πω. Μελαχρινή με κανονικό στήθος και λίγο attitude στο σαλόνι. Προσωπικά δεν με χάλασε. Εχω συνηθήσει άλλωστε! Το στήθος δεν μου φάνηκε σιλικονάτο. Δεν έκατσα και πολύ Δεν με εψησε όμως. Τα γούστα μου είναι άλλα.

ελπίζω να μην ξέχασα κάτι. ;)
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
Καλο μηνα!  :grin:  :grin:  :grin:

[move] :)  :)  :)  Σημερα 01/08  :)  :)  :) [/move]

Κασσανδρας 3(κατω): Μαριανα - Μαριανα - Αννα
Κασσανδρας 3(πανω): www.kassandras3-pano.com/nina]Νινα[/url] - www.kassandras3-pano.com/nina]Νινα[/url] - www.kassandras3-pano.com/natali]Ναταλι[/url]
Κασσανδρας 4(κατω): κλειστο - www.kassandras4-kato.com/anna-lidia]Αννα[/url] - Ευα
Κασσανδρας 4(πανω): Νταιανα - www.kassandras4.com/sandra]Σαντρα[/url] - www.kassandras4.com/maria%20serva]Μαρια Σερβα[/url]
Κασσανδρας 6: Μαρια (καινουρια) - www.kassandras6.com/katia]Κατια[/url] - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60: www.vrilissou60.com/irena]Ιρενα[/url] - www.vrilissou60.com/irena]Ιρενα[/url] - www.vrilissou60.com/monica]Μονικα[/url]
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Καλο μηνα!  :grin:  :grin:  :grin:

[move] :)  :)  :)  Σημερα 01/08  :)  :)  :) [/move]

Κασσανδρας 3(κατω): Μαριανα - Μαριανα - Αννα

Βρε κ. Λίτσα πάλι διπλοβάρδια την Μαριάννα.....θα "καεί" το κορίτσι!!!! >:(
Είπαμε, είναι θηρίο ανήμερο αλλά έτσι που το πάει, θα κάψει φλάτζες και θα πάρουμε όλοι μετά το τρίτο το μακρύτερο!!!!! :-
Όχι ότι δεν αντέχει...προχτές που την τεστάρησα για 1 ώρα, μου τον έκανε κόμπο...ακόμα να τον ξεμπλέξω!!!! :grin: :grin: :grin:
Αλλά έτσι που το πάει το γράμμα....... :'( :'(
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
Βρε κ. Λίτσα πάλι διπλοβάρδια την Μαριάννα.....θα "καεί" το κορίτσι!!!! >:(
Είπαμε, είναι θηρίο ανήμερο αλλά έτσι που το πάει, θα κάψει φλάτζες και θα πάρουμε όλοι μετά το τρίτο το μακρύτερο!!!!! :-
Όχι ότι δεν αντέχει...προχτές που την τεστάρησα για 1 ώρα, μου τον έκανε κόμπο...ακόμα να τον ξεμπλέξω!!!! :grin: :grin: :grin:
Αλλά έτσι που το πάει το γράμμα....... :'( :'(
Θα παρει μαζεμενο ρεπο μετα για να ξεκουραστει  :grin: :grin: :grin:
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Θα παρει μαζεμενο ρεπο μετα για να ξεκουραστει  :grin: :grin: :grin:
Πες της άμα θέλει στα ρεπό της να την πάω για καμιά βουτιά!!!! :2funny: :2funny: :2funny:

90532-beach_and_sea_6.jpg



Και επειδή γουστάρει και τις μπύρες.....ένα καφάσι σε ξηρό πάγο δίπλα!!!!! :grin: :grin:
1202729017.jpg


 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
Προσφερω ολα τα παραπανω + φυστικια (αλμυρα)
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Αμα θετε τα παραπανω να μαθετε Σερβικα τα οποια ειναι πιο ευκολα απο τα Ρωσσικα γιατι στις 2 μερες θα βαρεθητε με την παντομιμα !!! :grin: :grin: :grin:
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Αμα θετε τα παραπανω να μαθετε Σερβικα τα οποια ειναι πιο ευκολα απο τα Ρωσσικα γιατι στις 2 μερες θα βαρεθητε με την παντομιμα !!! :grin: :grin: :grin:
Ποια παντομίμα....δεν υπάρχει τέτοιο!!!!!
Με είχε σήμερα στον βουβό κινηματογράφο, δεν πρόλαβα να γδυθώ.....με ξέκανε!!!! :rockon:
Πάει το κρεβάτι...έκανε ένα κρατσ και γεια σας, έφυγε η σούστα!!!!! :grin: :grin: :grin:
Να χέσω μέσα όλες τις γλώσσες του κόσμου.....με αυτή την τσούπα, μιλάω μία και μοναδική...!!!!! :2funny: :2funny: :sunglasses:
 

Επισκέπτης
Να πω και δυο λογια για τη Μαριανα, που σταθηκε και αιτια να γνωρισω τετατετ το λαοθρυλλητο σκουπακι.
Κορμι λαμπαδα, βυζι 1,5 καμαρωτο, ξανθο μαλλι κωτσο, καυλερο ρωσσικο προσωπακι, 25, επιδερμιδα αψεγαδιαστη, ειδε ηλιο πρωτη φορα και την εκαψε! δεν μιλα γρι. Ουτε αγγλικα, ιταλικα, γαλλικα. ΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡουσκι μου λεει, ντα της λεω και με παντομιμα τα λεω ολα.
Γαργαλιεται, πεθαινει στα γελια, κοροιδευει λεω μεσα μου. Αρχιζει ομως ενα μπουκιτσι, που δεν εχω ξαναδει. Λιγο σκληρο αλλα χαρντκορ κι εγω που δεν ειμαι και φαν, εγινα! μπαλλες, βαθυ-ολο, μα ολο, γυρισαν τα ματια μου εμενα, γελαγε η ρρρουσκι! ξανα και ξανα, αρκετη ωρα. Ιεραποστολικο και παλι ιδιο σεναριο, να σπρωχνει κι αυτη και να γελαει! καβαλαρια κι αρχιζει ενα χορο της κοιλιας, σουπερ! μπραβο Μαριαναααα! και το καλυτερο, οταν με εφτανε στο αμην και με γουρλωμενα ματια την μαγκωνα, εκοβε ρυθμο μην με τελειωσει! επικοινωνια αριστη-παντομιμα ειπαμε. Και στα 4 ολα καλα κι αυτη να παιζει μπαλλα με τεχνη και δυναμη! Κατι σαν Λιτοφτσενκο, οποιος θυμαται...
Πηγαινετε χυστες μου, συστηνω!
αααααααα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα..
τελεια & ολοσωστη περιγραφη..
εισαι ποιητης..
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
ρε παιδια καποια Τατιανα απο θαρυπου 10 που εχει φωτο στις κυριες αθηνων την εχει δοκιμασει κανεις ; δειχνει πολυυυυυυυυυυυ καυλα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom