Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
ηλεκτρικα σκουπακια εγραψα βλακακο..
εσυ μεινε με το σκουπακι απο σταχυα που η κυρα λιτσα χρησιμοποιει για να καθαριζει τα παντα μεσα στο στουντιο..
ειναι αθορυβο & πανω απ ολα πεντακαθαρο ΚΑΡΑΒΛΑΧΕ..
pleasuregiver τους χαρακτηρισμούς κράτα τους για σένα... δεν σε έβρισα νομίζω και αν δεν καταλαβαίνεις το αστείο δικό σου θέμα
1217.gif
!

Εγώ απλώνω πλαστικό νάυλον στα κρεβάτια που φέρνω από το σπίτι μου... !!! Η καλύτερη λύση!!!

 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
κυρα λιτσα ασε τα σαπια & αν δεν θυμασαι καλα να αρχισεις να λυνεις σουντοκου που ακονιζουν το μυαλο..
Υ.Γ1 στα στουντιο πληρωνουμε ακριβοτερες τιμες για να εχουμε ΣΥΝΟΛΙΚΑ καλυτερη εξυπηρετηση..υπαρχουν τα ηλεκτρικα σκουπακια ξερετε..& καλο θα ηταν να αλλαζετε σεντονια ανα 3 επισκεψεις τωρα που ειναι καλοκαιρι..
Υ.Γ2 δεν με ρωτησατε τιποτε σχετικα με μπανιο,αρα ουτε & για πετσετες..
το δωματιο εχει μονο μια καμπινα ντουζ..αν θελεις να πλυνεις το πουλι σου,υποχρεωτικα πρεπει να βραχεις απο την μεση & κατω..
Υ.Γ3 οντως ετσι εγινε το ολο σκηνικο,εξαλλου εγω δεν ειπα κατι διαφορετικο..
τα ρεστα τα τσιμπησα,μαλλον με μπερδευεις με καποιον αλλο αγαπουλη..
ευγενεστατος οντως ημουν & παντα θα ειμαι οτι & αν γινει..
απλα καποια στιγμη ενδεχομενως να σταματησω να ειμαι πελατακος σας..
οι δικαιολογιες σχετικα με το πρωκτικο,ειναι απλως αστειες για να συνεχισουμε την συζητηση..
δεν με πειθετε & βεβαια δεν πειθετε κανεναν απο οσους μας διαβαζει,απ οσους εχουν την ελαχιστη εμπειρια απο δελα-στουντιο κλπ..
Καταρχην δεν σε προσβαλα οπως κανεις εσυ.

Υ.Γ1 Με τις συμβουλες που δινεις θα μπορουσες να ερθεις για υπηρεσια.Αν θες ελα γιατι θελω να παω και διακοπες! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Υ.Γ2 Σε ρωτησα και μου ειπες οτι εισαι απο μπανιο και δεν χρειαζεσαι πετσετα.Μωρομαντηλα και χαρτι παντα εχει στα δωματια για να σκουπιστειτε.
υ.Γ3 Αγαπουλης ειναι οποιος δινει πουρμπουαρ η απλα ικανοποιημενος πελατης που θελει να πει ευχαριστω στη κοπελα?

Αν ειχες την ελεαχιστη εμπειρια απο μπουρδελα και στουντιο οπως λες θα ηξερες οτι γινονται μερικες φορες λαθος συννενοησεις υπηρεσιας κοπελας ειδικα οταν η κοπελα δεν ξερει ελληνικα.Και δεν προσπαθησα ουτε να σε κλεψω ουτε να σε κοροιδεψω και τα λεφτα σου επιστρεψαμα οπως οφειλαμε και ηρθα και ζητησα συγγνωμη για το λαθος.Οι διαβαζοντες ας βγαλουν τα συμπερασματα τους...
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.269
Κριτικές
14
Like
321
Πόντοι
2.287
Πήγα Ηλία Ηλιού να χτυπήσω το κινεζάκι τη Μάιρα
Δεν φόραγε το ωραίο συνολάκι των φωτογραφιών και από
πρόσωπο είναι λίγο σαν τραβέλι. Οι τιμές εκκινούν από 40
αλλά δεν μου άρεσε τελικά και έφυγα.
Πέρασα και από Ελ Βενιζέλο 40 και ήταν μια κοπέλα αδιάφορη
και περίμεναν και άλλη μια καινούργια.
Η βενζίνη τελειώνει...

Στη σελιδα τους για ενα διαστημα ελεγαν στουντιο για "αλλα" γουστα...
Κοιταξε το λιγακι μηπως μοιαζουν πολλες με τραβελια...
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Στη σελιδα τους για ενα διαστημα ελεγαν στουντιο για "αλλα" γουστα...
Κοιταξε το λιγακι μηπως μοιαζουν πολλες με τραβελια...
Aυτο εχει αλλαξει. Ετσι ηταν παλιοτερα

Τωρα πλεον εργαζονται κανονικες κοπελες
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Στη σελιδα τους για ενα διαστημα ελεγαν στουντιο για "αλλα" γουστα...
Κοιταξε το λιγακι μηπως μοιαζουν πολλες με τραβελια...
Άλλαξε πλέον διεύθυνση και στυλ το studio!!!  ;) ;) ;)

 

Επισκέπτης
Καταρχην δεν σε προσβαλα οπως κανεις εσυ.

Υ.Γ1 Με τις συμβουλες που δινεις θα μπορουσες να ερθεις για υπηρεσια.Αν θες ελα γιατι θελω να παω και διακοπες! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Υ.Γ2 Σε ρωτησα και μου ειπες οτι εισαι απο μπανιο και δεν χρειαζεσαι πετσετα.Μωρομαντηλα και χαρτι παντα εχει στα δωματια για να σκουπιστειτε.
υ.Γ3 Αγαπουλης ειναι οποιος δινει πουρμπουαρ η απλα ικανοποιημενος πελατης που θελει να πει ευχαριστω στη κοπελα?

Αν ειχες την ελεαχιστη εμπειρια απο μπουρδελα και στουντιο οπως λες θα ηξερες οτι γινονται μερικες φορες λαθος συννενοησεις υπηρεσιας κοπελας ειδικα οταν η κοπελα δεν ξερει ελληνικα.Και δεν προσπαθησα ουτε να σε κλεψω ουτε να σε κοροιδεψω και τα λεφτα σου επιστρεψαμα οπως οφειλαμε και ηρθα και ζητησα συγγνωμη για το λαθος.Οι διαβαζοντες ας βγαλουν τα συμπερασματα τους...
οτι πεις..
συνεχισε να εκτιθεσαι..
πλακα εχει..
Υ.Γ1 δινεις καλα λεφτα για να κανω τα ρεπα σου???
Υ.Γ2 δεν ρωτησες αλλα ειπαμε,οτι πεις..μωρομαντηλα οντως εχετε,εχουν ομως & τα αναβαθμισμενα δελα της φυλης οπου γαμαμε με 20ευρω..το ποιες αστο γιατι ολοι ξερουν απο που εχουν ξεκινησει οι κοπελλες των στουντιο..
Υ.Γ3 οπως θελει το μεταφραζει ο καθενας μας..
δεν αμφισβητησα οτι προσπαθησες να "επανορθωσεις"..τα περι λαθους συνεννοησης αστα γι αυτους που μασανε..
οι διαβαζοντες οντως βγαζουν τα συμπερασματα τους..
συνεχισε καλα το πας..
Υ.Γ4 ξερω οτι δεν σε νοιαζει γιατι στο ελλαντα δεν προκειται να πεινασετε οτι πουστια-μαλακια & αν κανετε..μην το παραγαμας ομως..ο πελατης εχει παντα δικαιο..ΝΟΜΟΣ..
 

Επισκέπτης
αν δεν καταλαβαίνεις το αστείο δικό σου θέμα
αστειακι με εικονιτσα στο τελος ugly stupid δεν κολλαει παιχτη..ευκολες οι παρεξηγησεις οταν δεν εχεις τον αλλον φατσα-καρτα να βλεπεις τις εκφρασεις του..ειτε εκανες λαθος στο εικονιδιο,ειτε εκανες κωλοτουμπα μετα τα μπινελικια μου..οπως & να εχει,το θεμα τελειωνει εδω μιας & δεν εχω να χωρισω τιποτε με εσενα..
 

gg13

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2009
Μηνύματα
611
Like
0
Πόντοι
6
Έχει δει κάνεις από κοντά την ιζαμπέλα από Ηλία Ήλιου?  Αξίζει η σπιλώνει  το όνομα
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.491
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Μια Στεφανία βυζαρού που δουλεύει τώρα στο Τριγέτα 3 την έχει δοκιμάσει κανεις;
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.144
Κριτικές
491
Like
37.524
Πόντοι
41.447
Μια Στεφανία βυζαρού που δουλεύει τώρα στο Τριγέτα 3 την έχει δοκιμάσει κανεις;

αν ειναι η γνωστη μιλφ Ρωσιδα απο Θησεως 365, Βουρβαχη 19, Σερβιων 26 , ειναι πάρα πολύ καλή στο δωμάτιο
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
αν ειναι η γνωστη μιλφ Ρωσιδα απο Θησεως 365, Βουρβαχη 19, Σερβιων 26 , ειναι πάρα πολύ καλή στο δωμάτιο
Οχι.....δεν ειναι αυτη!!!Απο τις φωτο τουλαχιστον δειχνει αλλη!!!
Αυτη που λες Ζero τη θυμαμαι το 04' στη Βριλ. 57!!!!Φοβερη στο δωματιο οντως!!!!Απο τις πρωτες που γλειφανε αρχιδια εκεινη την εποχη!!!!!Αυτη και η Σονια!!!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.144
Κριτικές
491
Like
37.524
Πόντοι
41.447
!
Αυτη που λες Ζero τη θυμαμαι το 04' στη Βριλ. 57!!!!Φοβερη στο δωματιο οντως!!!!Απο τις πρωτες που γλειφανε αρχιδια εκεινη την εποχη!!!!!Αυτη και η Σονια!!!
έτσι
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Στη σελιδα τους για ενα διαστημα ελεγαν στουντιο για "αλλα" γουστα...
Κοιταξε το λιγακι μηπως μοιαζουν πολλες με τραβελια...
Τα "άλλα" γούστα ενδέχεται να είναι ... και άλλα "πολλά"  ;)

:dunno:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Καταρχην δεν σε προσβαλα οπως κανεις εσυ.
Και να σε προσβάλλει, θα πρέπει να λάβεις υπόψη σου ότι είναι πελάτης και εσύ ... ΠΩΛΗΤΗΣ  ;)

Υ.Γ1 Με τις συμβουλες που δινεις θα μπορουσες να ερθεις για υπηρεσια.Αν θες ελα γιατι θελω να παω και διακοπες! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Μάλλον πρέπει να πας διακοπές  :2funny: :2funny: :2funny:
Φιλικά το λέω! Μην αρπαχτείς  :booty:

υ.Γ3 Αγαπουλης ειναι οποιος δινει πουρμπουαρ η απλα ικανοποιημενος πελατης που θελει να πει ευχαριστω στη κοπελα?
Διαπιστώνω ότι έχουμε μάθει όλο το ποίημα...

Αν ειχες την [size=14pt]ελεαχιστη[/size] εμπειρια απο μπουρδελα και στουντιο οπως λες θα ηξερες οτι γινονται μερικες φορες λαθος [size=14pt]συννενοησεις[/size] υπηρεσιας κοπελας ειδικα οταν η κοπελα δεν ξερει ελληνικα.Και δεν προσπαθησα ουτε να σε κλεψω ουτε να σε κοροιδεψω και τα λεφτα σου επιστρεψαμα οπως οφειλαμε και ηρθα και ζητησα συγγνωμη για το λαθος.[size=14pt]Οι διαβαζοντες[/size] ας βγαλουν τα συμπερασματα τους...
Λέω να σταματήσω να διαβάζω ...  :o



οτι πεις..
συνεχισε να εκτιθεσαι..
πλακα εχει..
Υ.Γ1 δινεις καλα λεφτα για να κανω τα ρεπα σου???
Υ.Γ2 δεν ρωτησες αλλα ειπαμε,οτι πεις..μωρομαντηλα οντως εχετε,εχουν ομως & τα αναβαθμισμενα δελα της φυλης οπου γαμαμε με 20ευρω..το ποιες αστο γιατι ολοι ξερουν απο που εχουν ξεκινησει οι κοπελλες των στουντιο..
Υ.Γ3 οπως θελει το μεταφραζει ο καθενας μας..
δεν αμφισβητησα οτι προσπαθησες να "επανορθωσεις"..τα περι λαθους συνεννοησης αστα γι αυτους που μασανε..
οι διαβαζοντες οντως βγαζουν τα συμπερασματα τους..
συνεχισε καλα το πας..
Υ.Γ4 ξερω οτι δεν σε νοιαζει γιατι στο ελλαντα δεν προκειται να πεινασετε οτι πουστια-μαλακια & αν κανετε..μην το παραγαμας ομως..ο πελατης εχει παντα δικαιο..ΝΟΜΟΣ..

Το ξέρω σπαμάρω αλλά (νομίζω) έχει σημασία

Μωρομάντηλα μπορώ να έχω μαζί μου με κόστος 2e τα τέσσερα πακετάκια απο τον Σκλαβενίτη (έχει προσφορά 2 στα 4)
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Μια Στεφανία βυζαρού που δουλεύει τώρα στο Τριγέτα 3 την έχει δοκιμάσει κανεις;

αν ειναι η γνωστη μιλφ Ρωσιδα απο Θησεως 365, Βουρβαχη 19, Σερβιων 26 , ειναι πάρα πολύ καλή στο δωμάτιο

Καμια σχεση. Η Στεφανια του Τριγγετα ειναι νεαρη σχετικα μελαχρινή με μακρυα μαλλιά, και πλουσιο στηθος.Προσωπικη αποψη για τις υπηρεσιες της δεν εχω.

Η Στεφανια την οποια αναφερει ο Zερο ειναι οντως milf και εργαζεται στα ανωτερω ιδρυματα,(επιπλεον Κωνσταντινουπολεως 61-Χαλκιδικης 83)  και ειναι ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ στο δωματιο. Περιποιησεις απο τις λιγες. Νταρντανα, καστανοξανθη, βυζαρου.
Για τους μιλφακιδες (και οχι μονο) ιδανικη.....
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
χτες κατα τις 8 είχαμε
-Πιπίνου 118 η Γιάννα ένα όμορφο χαμογελαστό κοριτσάκι με έντονη οδοντοστοιχία

-Ελ Βενιζέλο 40, τέσσερις σουσουράδες πάνω σε ψηλές πλατφόρμες που είχαν διάθεση χαβαλέ μεταξύ των οποίων και η αξιομνημόνευτη Έλενα

-Ελ Βενιζέλο 35 η Λόρι (Παιωνίου κλπ)
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :)  :)  :) Σημερα 28/07  :)  :)  :) [/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/vicky]Βικυ[/url] - Μαριανα - www.kassandras3-kato.com/sandra]Σαντρα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): www.kassandras3-pano.com/nina]Νινα[/url] - www.kassandras3-pano.com/nina]Νινα[/url] - Αννα
Κασσανδρας 4(κατω): Μαριανα - www.kassandras4-kato.com/nikol]Νικολ[/url] - Κατια
Κασσανδρας 4(πανω): Νταιανα - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url] - Τζουλια
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/irena]Ιρενα[/url] - www.kassandras6.com/melina]Μελινα[/url] - Μονικα

Βριλησου 60: Μαντονα - www.vrilissou60.com/vicky]Βικυ[/url] - ?
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Καμια σχεση. Η Στεφανια του Τριγγετα ειναι νεαρη σχετικα μελαχρινή με μακρυα μαλλιά, και πλουσιο στηθος.Προσωπικη αποψη για τις υπηρεσιες της δεν εχω.
Η οποια παιζει να ειναι και η αφεντικια απ'οτι ακουγεται!!!

[move] :)  :)  :) Σημερα 28/07  :)  :)  :) [/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/vicky]Βικυ[/url] - Μαριανα - www.kassandras3-kato.com/sandra]Σαντρα[/url]

Βριλησου 60: Μαντονα - www.vrilissou60.com/vicky]Βικυ[/url] - ?
Κυρα Λιτσα δε νομιζω να υπαρχει λογος πια να να βαζεις τη Βικυ με αλλο χρωμα!!!Οποιος δεν καταλαβαινει μερικα πραγματα εξ'οψεως να παει να ζητησει τα ρεστα απο τον οφθαλμιατρο του και οχι απο εσενα ουτε απο εκεινη!!!
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.491
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Μια ακομα νέα βυζαρού που βρήκα στο athneladies Μαρία Ελληνίδα και δουλεύει μονο μια φορά τη βδομάδα (αύριο) στο Θαρύπου 10. Γι αυτην καμια πληροφορία; Πάντως το βυζι φαινεται φοβερο...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom