Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Να γράψω και κάτι για Μόνικα από Κ4 κάτω γιατί το αξίζει!!!!
Γύρω στις 12.30 χτες βράδυ και ελάχιστη "κίνηση" στα μαγαζά!!!!!
Πρόσωπο με χειλάρες και εκφράσεις με καύλα!!!!!
Δυστυχώς αυτά τα χείλη δεν τα δίνει..... :-
Σώμα στα 1,65, λεπτή χωρίς ίχνος περιττών κιλών και γυμνασμένο!!!!
Βυζί συλικομένο και καλοσχηματισμένο με ωραία αίσθηση!!!!!!
Κώλος....ποίημα, μικρός και τουρλοτός...για πολλά "παιχνίδια" και στα τέσσερα η θέα απίστευτη!!!!! :o
Σέρβις, πάρα πολύ καλό με συμμετοχή και "σπρωξίματα" από μέρους της που δεν τα συνάντησα αλλού!!!!
Ξέρει το άθλημα πάρα πολύ καλά.....αυτό έχει πλεονεκτήματα αλλά και.....μειονεκτήματα!!!! ;)
Δηλ. όπως πάντα υπάρχουν τα μη και μου......η τακτική γνωστή!!!!! ;) :grin: :grin: :grin:

Υ.Γ. Το έχω ξαναγράψει και το ξαναγράφω.....όταν στάζουμε 100μπαλο κ. Λίτσα δεν είναι δυνατόν να μην έχουμε το χρόνο μας.
Με το 100μπαλό δεν πληρώνουμε μόνο το είδος του σέρβις, αλλα και λίγο παραπάνω χρόνο από τα κορίτσια....ειδικά όταν το σαλόνι είναι ΑΔΕΙΟ!!!!! :tickedoff:
Άρα αν είναι 100 για 15', 150 για 30' τότε στο Τσου-Λου που "παίζω" κυρίως, γιατί πληρώνω 200 για 1 ώρα και με όλα μέσα χωρίς μα και μου?
Άρα να ξαναδούμε λίγο τα "μαθηματικά" μας κ. Λϊτσα και να πούμε και στα κορίτσια να σέβονται τα 100μπαλα λίγο παραπάνω? :sunglasses:
 

AnalLoverGGG

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
6
Για την Ευα που ειναι αποψε Τριγγετα, ξερει κανεις τιποτα ?
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.479
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Καταρχην δεν σε προσβαλα οπως κανεις εσυ.

Υ.Γ1 Με τις συμβουλες που δινεις θα μπορουσες να ερθεις για υπηρεσια.Αν θες ελα γιατι θελω να παω και διακοπες! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Υ.Γ2 Σε ρωτησα και μου ειπες οτι εισαι απο μπανιο και δεν χρειαζεσαι πετσετα.Μωρομαντηλα και χαρτι παντα εχει στα δωματια για να σκουπιστειτε.
υ.Γ3 Αγαπουλης ειναι οποιος δινει πουρμπουαρ η απλα ικανοποιημενος πελατης που θελει να πει ευχαριστω στη κοπελα?

Αν ειχες την ελεαχιστη εμπειρια απο μπουρδελα και στουντιο οπως λες θα ηξερες οτι γινονται μερικες φορες λαθος συννενοησεις υπηρεσιας κοπελας ειδικα οταν η κοπελα δεν ξερει ελληνικα.Και δεν προσπαθησα ουτε να σε κλεψω ουτε να σε κοροιδεψω και τα λεφτα σου επιστρεψαμα οπως οφειλαμε και ηρθα και ζητησα συγγνωμη για το λαθος.Οι διαβαζοντες ας βγαλουν τα συμπερασματα τους...
να το πω συνολικά
πρέπει να καταλάβετε πως δεν είμαστε ζώα.
Είναι ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ της κοπέλας να μας ικανοποιήσει και να μας κάνει να περάσουμε καλά, αλλιώς δεν αξίζει τα λεφτά της και δεν κάνει για τη δουλειά αυτή.
Απλά πράγματα.
Και ναι, όποιος δίνει μπουρμπουάρ είναι αγαπούλης εκτός κι αν η κοπέλα του έδωσε παραπάνω υπηρεσίες από αυτές που ήταν στάνταρ για το τίμημα που πλήρωσε.

Ελπίζω να γίναμε σαφείς.
Επίσης καλό θα είναι να μην ειρωνεύεστε εδώ, διατί εμείς σας ζούμε
φιλικά πάντα
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.623
Κριτικές
69
Like
535
Πόντοι
7.125
Νομιζω τα εχουμε παρεξηγήσει λίγο τα πράγματα!
Πιστεύω πως αυτοί που επισκέπτονται τα studio είναι κυρίως ευκατάστατοι, αλλά αυτό δεν είναι και κανόνας! Είναι και κάποιοι που τα βγάζουν δύσκολα πέρα αλλά θέλουν να είναι επιλεκτικοί (και καλά κάνουν) και να πηδάνε καμιά κοπέλα που να βλέπεται, όπως είναι στα studio (τέλος πάντων..).
Οταν εγώ έρχομαι αποφασισμένος να περάσω καλά, έχω βάλει το 100ρικο στην άκρη, ή το 70αρι (από τη στιγμή που παίρνω 30Ε μεροκάματο!) εεε γαμώτο μου, θέλω η κοπέλα να μπαίνει μέσα και να έχει όρεξη, όχι μια μουράκλα ως το πάτωμα! Ούτε να ακούω την υπηρεσία να χτυπάει την πόρτα!
Αυτά τα λέω γενικά, και παρόλο που δεν είμαι στουντιάκιας έχω την ΑΠΑΙΤΗΣΗ να με σέβονται.
Νομίζω πως και τις τιμές στα στουντιο τις εχουμε αφήσει...σαν το καφέ ένα πράμα, ή τη βενζίνη. Οταν εμένα μου κόβουν 150 σε σχέση με πέρυσι, πιστεύω πως πρέπει να αναθεωρηθεί η τιμή του 50αρικου στα στούντιο, ακόμα και στα μπουρδέλα. Ελάχιστες εξαιρέσεις το πήγαν στα 40.
(και όταν βλέπεις πως 6ετείς σπουδές, και μετά άλλες και τώρα είσαι άνεργος και δεν εχεις και να γαμήσεις.. ε λες πουτάνα ζωή.... και πουτάνα ανεργία που είμαι τώρα) 

Συγνώμη που έγινα  :offtopic: :offtopic: :offtopic:
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.296
Κριτικές
18
Like
2.011
Πόντοι
5.975
Εχει δει κάνεις από κοντά την ιζαμπέλα από Ηλία Ήλιου?  Αξίζει η σπιλώνει  το όνομα-
-------
Χμμ--Γράφτηκε ήδη ότι  η ..”Πολωνέζα”  ιζαμπέλα πχ  της Φρατζή 47 ,  (δεν  είναι βεβαια  η παλιά γνωστή Σ 144 κλπ) , αλλά ειναι  τελικά η  ιδια η Βουλγάρα Τζένη απο  Σ 248 .
Κλασσική εξαπάτησις Διοτι  να- ο αγαπητός master ioannis αναφέρει ότι εξαπατήθηκε και  στο Ηλία Ηλιου  από την ..Πολωνέζα και διοτι ήταν  fake και οι φωτογραφίες.
Αφού είμεθα γνωστες - Ας  μην μας εξαπατούν οι  ιδιοκτήτες στουδίων  :sunglasses:
 

Hank Moody

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
102
Like
0
Πόντοι
1
Εχει δει κάνεις από κοντά την ιζαμπέλα από Ηλία Ήλιου?  Αξίζει η σπιλώνει   το όνομα-
-------
Χμμ--Γράφτηκε ήδη ότι  η ..”Πολωνέζα”  ιζαμπέλα πχ  της Φρατζή 47 ,  (δεν  είναι βεβαια  η παλιά γνωστή Σ 144 κλπ) , αλλά ειναι  τελικά η  ιδια η Βουλγάρα Τζένη απο  Σ 248 .
Κλασσική εξαπάτησις Διοτι  να- ο αγαπητός master ioannis αναφέρει ότι εξαπατήθηκε και  στο Ηλία Ηλιου  από την ..Πολωνέζα και διοτι ήταν  fake και οι φωτογραφίες.
Αφού είμεθα γνωστες - Ας  μην μας εξαπατούν οι   ιδιοκτήτες στουδίων  :sunglasses:
Iδρυμα αλλαξε αλλα τα ποδια ακομα να τα ξυρισει η βλαχα :tickedoff:
www.bourdela.com/forum/index.php?topic=3394.msg2017438#msg2017438]http://www.bourdela.com/forum/index.php?topic=3394.msg2017438#msg2017438[/url]
 

rockstar

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2007
Μηνύματα
203
Κριτικές
36
Like
9
Πόντοι
11
Ρε παιδιά, πατάω να διαβάσω κριτικές και όταν ανοίγει η σελίδα του στούντιο ή του μπουρδέλου που θέλω να διαβάσω κολλάει  ο internet explorer …. :headbang: :headbang: :headbang:  Τι συμβαίνει ???? 
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Ρε παιδιά, πατάω να διαβάσω κριτικές και όταν ανοίγει η σελίδα του στούντιο ή του μπουρδέλου που θέλω να διαβάσω κολλάει  ο internet explorer …. :headbang: :headbang: :headbang:  Τι συμβαίνει ???? 

Ανάφερέ το καλύτερα στους admins ή τσέκαρε τον Internet Explorer. Τσέκαρε επίσης το Mozilla, σε περίπτωση που το λάθος έχει να κάνει με τον browser και όχι με το site.
 

AnalLoverGGG

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
6
Μου το κανει κι εμενα σε ενα υπολογιστη αλλα οχι σε ενα αλλο. Κανε κανα update (flash κπ)
 

rockstar

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2007
Μηνύματα
203
Κριτικές
36
Like
9
Πόντοι
11
Ευχαριστω πολυ παιδια για την βοηθεια....
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Εχει δει κάνεις από κοντά την ιζαμπέλα από Ηλία Ήλιου?  Αξίζει η σπιλώνει  το όνομα-
-------
Χμμ--Γράφτηκε ήδη ότι  η ..”Πολωνέζα”  ιζαμπέλα πχ  της Φρατζή 47 ,  (δεν  είναι βεβαια  η παλιά γνωστή Σ 144 κλπ) , αλλά ειναι  τελικά η  ιδια η Βουλγάρα Τζένη απο  Σ 248 .
Κλασσική εξαπάτησις Διοτι  να- ο αγαπητός master ioannis αναφέρει ότι εξαπατήθηκε και  στο Ηλία Ηλιου  από την ..Πολωνέζα και διοτι ήταν  fake και οι φωτογραφίες.
Αφού είμεθα γνωστες - Ας  μην μας εξαπατούν οι  ιδιοκτήτες στουδίων  :sunglasses:

είπαμε η πολωνέζα Ιζαμπέλα είναι η Τζένη από συγγρού 248
η γυναίκα δεν είναι για σόλο
αποδίδει μόνο σε διπλό που είναι και το φυσικό της περιβάλλον για να
αναπτύξει το ταλέντο της.
κόφτε την πλάκα με τις Fake φωτογραφίες γιατί τραβιόμαστε άδικα στου διαόλου τη μάνα και μετά ξενερώνουν και οι τσατσάδες που δεν περνάμε.
 

petroskal69

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2008
Μηνύματα
185
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
καλημερα τα μαγαζακια απο κασανδρασ κλισανε,δεν λενε προγραμα. :huh:
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :)  :)  :)  Σημερα 29/07  :)  :)  :) [/move]

Κασσανδρας 3(κατω): Μαριανα - www.kassandras3-kato.com/vicky]Βικυ[/url] - Αννα
Κασσανδρας 3(πανω): www.kassandras3-pano.com/nina]Νινα[/url] - www.kassandras3-pano.com/nina]Νινα[/url] - www.kassandras3-pano.com/natali]Ναταλι[/url]
Κασσανδρας 4(κατω): www.kassandras4-kato.com/irena]Ιρενα[/url] - Αννα - www.kassandras4-kato.com/monika]Μονικα[/url]
Κασσανδρας 4(πανω): Νταιανα - www.kassandras4.com/sandra]Σαντρα[/url] - Τζουλια
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/melina]Μελινα[/url] - www.kassandras6.com/katia]Κατια[/url] - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60: Παολα - Νεα αφιξη - Νεα αφιξη
 

galag

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
68
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
χτες 6 το απογευμα στην Κασσανδρας ολα κλειστα... δεν ειναι η πρωτη φορα που την πατάω..
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
χτες 6 το απογευμα στην Κασσανδρας ολα κλειστα... δεν ειναι η πρωτη φορα που την πατάω..
Πολλα μαγαζια ηταν χτες κλειστα!!!!!
Πιπινου 118 δεν το σηκωνανε.............ετσι πηγα Ντενισα!!!! :zfuck:

Το Δροσοπουλου 95 λειτουργησε κανονικα ολη μερα και οταν πηγα να υποβαλω τα σεβη μου στην "καθηγητρια" του sex Εμμανουελα  :lheel: :kissass: :knockinb: πολυ αργα το βραδυ ειδα και το 97 ανοιχτο!!!Δεν μπηκα γιατι μετα την Εμμανουελα δεν ειχα δυναμεις να ανεβω 2 οροφους!!! :rolleyes:
 

Fon_Karagian

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.565
Like
20
Πόντοι
16
Μάγκες μια ερώτηση..
Ποια studiaki κοπέλα προτείνετε για προγραμματάκι με ποδολαγνεία?
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
Αξιοτιμοι συναγωνιστες εχει κανεις αποψη / εμπειρια απο την παρακατω κορασιδα της Θησεως 79?

http://[URL unfurl="true"]www.kundeneingang.net/files/102/1/modulefiles/pic_102112730438048475lathen.jpg[/img[/URL]]

Ευχαριστω.
[/quote][u][b]νταιανα[/b][/u] . εχει δοκιμαστει πριν καιρο,στα πρωτα της βηματα. παρα πολυ ορεξατη κοπελα,πιπινι ειναι βασικα.δειχνει να εχει διαθεση να μαθει και να σε κανει να περασεις καλα.τεχνικα ειναι μετρια και κατω. σωμα με πιασιματα,ζουμπουρλουδικο,μερικα περιττα κιλακια που εμενα με χαλανε,αλλα στους περισσοτερους αρεσουν.νομιζω αξιζει δοκιμης επειδη το παλευει και εχει ευχαριστο χαρακτηρα...αν σας αρεσει η εμφανιση της.



επισκεψη χθες τεταρτη 28/7, βραδακι στο πειραιως193. βαρδια η μονικα. ομορφη ψηλη μελαχροινη κοντα στα 30 απο τσεχια,σλοβακια ,καπου εκει περα .ομορφο προσωπο,καλο σωμα,εκπληκτικο φυσικο στηθος-ποιημα :tits:. μετριοκακη πιπα,μετρια στα στησιματα της,ελαχιστη συμμετοχη,2-3 βογγητα σε εντονο σφυροκοπημα,καραμπαμ ψευτικα ομως.ειχε μια σχετικα καλη διαθεση στο μπλα μπλα,αλλα η συμμετοχη της στο σεξ μικρη και μηχανικη, και ελαχιστα δεκτικη. κριτικη αργοτερα η μετα το 2ο τεστ ντραιβ. ομορφο μωρο γενικα και φουλ απο κοσμο(η ενωση μοναχοφαηδων δε βρισκεται σε κριση φαινεται ;D)
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
χτες 6 το απογευμα στην Κασσανδρας ολα κλειστα... δεν ειναι η πρωτη φορα που την πατάω..
Οταν γινεται αυτο, να εισαι σιγουρος οτι ειναι πανω απο την θελεηση τους........

shame-page-smiley-cop.gif
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
Για την Νταιανα, συμφωνω, εχω γραψει κιολας. Καποιο βραδυ, περασα απο την Μονικα, Κηφισου και βαρεθηκα να περιμενω...οντως συνασπισμενοι μοναχοφαηδες περιμεναν ουρα!
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
Κι ο πολυς κοσμος σε συνδυασμο με την περιγραφη του μετριου σερβις που παρεχει η κοπελλα, ενισχυει την αποψη μου για τα θελω της πλειονοτητας που επισκεπτεται τα μαγαζια του ειδους. Θελουν μια ομορφη εικονα, γκομεναρα με βυζαρες η δεν ξερω τι αλλο. Η ποιοτητα των υπηρεσιων δεν φαινεται να ενδιαφερει και πολυ. Κι αυτοι ειναι οι καλυτεροι πελατες! δεν ζητανε πολλα, ουτε θελουν χρονο, σε λιγα λεπτα ψεκαζουν και αλλο ενα 50ρι γραφει το κοντερ. Αυτους τους πελατες εχουμε, γιατι να δινουμε σημασια σε πραγματα που δεν τους αφορουν? κι οπως ολα τα νυχτομαγαζα εχουν κακο ποτο, κακο σερβις, οπως τα φαγηταδικα φαγητο β κατηγοριας, κι αλλα παρομοια, ετσι και τα ερωτομαγαζα πασαρουν υπηρεσιες β ποιοτητας σε φουσκωμενες τιμες. Μας αξιζουν μαλλον.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom