Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (1 μέλη και 22 επισκέπτες)

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
αυτη η μιλφ Στέλλα ειχε μακρυ ξανθο μαλλι, βυζι τουμπανο σιλικονη και μια μικρη ουλή στο προσωπο?
Δεν μπορεσα να διακρινω την ενδεχομενη ουλη στο προσωπο.
Κατα τα αλλα ,ειναι ετσι οπως τα λες.
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
πουτσες μπλε..
τωρα παιζει μπαλλα η μαριαννα..
ρωσιδα δηλωσε,ξερει το πολυ 5 λεξεις ελληνικα..
ωραιο τεμαχιο με πεταχτο βυζι..
PSE ακαποτο τσιμπουκι με πολυ deep throat & καταθεση στο στομα 80γιουρια..
Υ.Γ κυρα λιτσα αμα παρουμε κανα διαμερισμα στην απεναντι υπο κατασκευη πολυκατοικια θα μας κανετε εκπτωση???
Υ.Γ1 η τσατσα ειναι απαραδεκτο να σκουπιζει το κρεββατι με κλασσικο σκουπακι απο σταχυα..
Υ.Γ2 τι το εχετε το ζακουζι αφου δεν δινετε πετσετες στον πελατη???
Υ.Γ3 στο σαλονι η τσατσα δηλωσε οτι το τεμαχιο δινει κουλουρι στα 100..μετα απο λιγο εσκασε στο δωματιο & δηλωσε οτι δεν συνεννοηθηκε καλα με το τεμαχιο..ποιος δουλευει ποιον???

στο πανω επαιζε ενα πολυ αδυνατο αβυζο πιπινι..
νεο στην αλυσιδα κατα δηλωση της τσατσας,αλλα εμπειρη στο δωματιο καθοτι δοκιμασμενη κατα δηλωση της..
Ροζα το ονοματακι της αν θυμαμαι καλα..
κυρα λιτσα αλλα αντι αλλων μας γραφεις στο προγραμμα..
Επειδη μαλλον θυμαμαι ποιος ειστε και θυμαμαι το περιστατικο  :) :) :)

Υ.Γ1 Δικιο εχεις το σεντονι επρεπε να το βγαλω στην αυλη να το τιναξω!  :2funny:  :2funny: :2funny: :2funny:
Υ.Γ2 Σας ρωτησα αν θελετε να κανετε μπανιο για να σας δωσω πετσετα και εσεις μου ειπατε πως οχι επειδη μολις ειστε απο μπανιο και επισης δεν ζητησατε προγραμμα τζακουζι.
Υ.Γ3 Με το πρωκτικο προγραμμα ηρθα η ιδια και σας εξηγησα πως πρωτη φορα δουλευω με τη κοπελα και δε μιλαει καλα ελληνικα και δεν καταλαβε τη λεξη πρωκτικο που της ειπα.Ηρθα μετα σε εσας να δωσω τα χρηματα πισω 100 ευρω και σας ζητησα συγγνωμη για το λαθος που δε κανει η κοπελα πρωκτικο.Εσεις ο ιδιος μου ειπατε να τα κρατησω και το προγραμμα να αλλαξει αντι για πρωκτικο που δεν κανει η κοπελα σε ελευθερο στοματικο.Ακομα και η κοπελα σας επεστρεψε τα 20 ευρω διαφορα που ομως δεν πηρατε και τα δωσατε στη κοπελα.Εισασταν ευγενεστατος και δεν καταλαβαινω το λογο που το σχολιαζετε τοσο αρνητικα απο τη στιγμη που βρηκαμε λυση.

Οσο για το προγραμμα δεν μπορω να κανω κατι αν το τελευταιο δευτερολεπτο η κοπελα ακυρωσει και δεν ερθει για δουλεια.Οποτε το προγραμμα αλλαζει ακαριαια  :) :) :)
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Εμενα παντως χτες στο 4 κατω που ηταν η κοπελα με την ξανθια υπηρεσια με το κοντο μαλλι μου το εσφαξε το 20αρικο !!!
Εδωσα 100μπαλο πρασινο πρασινο για ελευθερο στοματικο και ακομα περιμενω τα ρεστα !!!
Μαλλον θα το ξεχασε !!! :grin: :grin: :grin:

Α και μια ερωτηση τα Σερβικα που τα εμαθε η Μοσχοβιτισσα !! :think:
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :)  :)  :)  Σημερα 27/07  :)  :)  :) [/move]

Κασσανδρας 3(κατω): Μαριανα - www.kassandras3-kato.com/vicky]Βικυ[/url] - Αννα
Κασσανδρας 3(πανω): Παολα - www.kassandras3-pano.com/nina]Νινα[/url] - www.kassandras3-pano.com/natali]Ναταλι[/url]
Κασσανδρας 4(κατω): www.kassandras4-kato.com/irena]Ιρενα[/url] - www.kassandras4-kato.com/julia]Τζουλια[/url] - www.kassandras4-kato.com/monika]Μονικα[/url]
Κασσανδρας 4(πανω): Νταιανα - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url] - Κατια
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/nina]Νινα[/url] - www.kassandras6.com/katia]Κατια[/url] - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60: Μαντονα - www.vrilissou60.com/sandra]Σαντρα[/url] - Νεα αφιξη
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
Εμενα παντως χτες στο 4 κατω που ηταν η κοπελα με την ξανθια υπηρεσια με το κοντο μαλλι μου το εσφαξε το 20αρικο !!!
Εδωσα 100μπαλο πρασινο πρασινο για ελευθερο στοματικο και ακομα περιμενω τα ρεστα !!!
Μαλλον θα το ξεχασε !!! :grin: :grin: :grin:

Α και μια ερωτηση τα Σερβικα που τα εμαθε η Μοσχοβιτισσα !! :think:
Γιατι δεν της το θυμησες?  :) :) :)
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Θα τις το θυμησω σημερα !!!!   ;)
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Γιατί μιλάτε την καθαρεύουσα (πρωκτικό) στην κοπέλα ενώ δεν γνωρίζει ακόμη Ελληνικά;    :cheesy:

Τι να το κάνεις το λάθος, όταν υπάρχει "πάθος" εκείνη την στιγμή ...  :grin:
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.233
Κριτικές
14
Like
4.605
Πόντοι
3.715
Γυναίκα δίχως κώλο...λιμάνι δίχως μώλο!!!!!!!!!
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Πήγα Ηλία Ηλιού να χτυπήσω το κινεζάκι τη Μάιρα
Δεν φόραγε το ωραίο συνολάκι των φωτογραφιών και από
πρόσωπο είναι λίγο σαν τραβέλι. Οι τιμές εκκινούν από 40
αλλά δεν μου άρεσε τελικά και έφυγα.
Πέρασα και από Ελ Βενιζέλο 40 και ήταν μια κοπέλα αδιάφορη
και περίμεναν και άλλη μια καινούργια.
Η βενζίνη τελειώνει...
 

Επισκέπτης
Επειδη μαλλον θυμαμαι ποιος ειστε και θυμαμαι το περιστατικο  :) :) :)

Υ.Γ1 Δικιο εχεις το σεντονι επρεπε να το βγαλω στην αυλη να το τιναξω!  :2funny:  :2funny: :2funny: :2funny:
Υ.Γ2 Σας ρωτησα αν θελετε να κανετε μπανιο για να σας δωσω πετσετα και εσεις μου ειπατε πως οχι επειδη μολις ειστε απο μπανιο και επισης δεν ζητησατε προγραμμα τζακουζι.
Υ.Γ3 Με το πρωκτικο προγραμμα ηρθα η ιδια και σας εξηγησα πως πρωτη φορα δουλευω με τη κοπελα και δε μιλαει καλα ελληνικα και δεν καταλαβε τη λεξη πρωκτικο που της ειπα.Ηρθα μετα σε εσας να δωσω τα χρηματα πισω 100 ευρω και σας ζητησα συγγνωμη για το λαθος που δε κανει η κοπελα πρωκτικο.Εσεις ο ιδιος μου ειπατε να τα κρατησω και το προγραμμα να αλλαξει αντι για πρωκτικο που δεν κανει η κοπελα σε ελευθερο στοματικο.Ακομα και η κοπελα σας επεστρεψε τα 20 ευρω διαφορα που ομως δεν πηρατε και τα δωσατε στη κοπελα.Εισασταν ευγενεστατος και δεν καταλαβαινω το λογο που το σχολιαζετε τοσο αρνητικα απο τη στιγμη που βρηκαμε λυση.

Οσο για το προγραμμα δεν μπορω να κανω κατι αν το τελευταιο δευτερολεπτο η κοπελα ακυρωσει και δεν ερθει για δουλεια.Οποτε το προγραμμα αλλαζει ακαριαια  :) :) :)
κυρα λιτσα ασε τα σαπια & αν δεν θυμασαι καλα να αρχισεις να λυνεις σουντοκου που ακονιζουν το μυαλο..
Υ.Γ1 στα στουντιο πληρωνουμε ακριβοτερες τιμες για να εχουμε ΣΥΝΟΛΙΚΑ καλυτερη εξυπηρετηση..υπαρχουν τα ηλεκτρικα σκουπακια ξερετε..& καλο θα ηταν να αλλαζετε σεντονια ανα 3 επισκεψεις τωρα που ειναι καλοκαιρι..
Υ.Γ2 δεν με ρωτησατε τιποτε σχετικα με μπανιο,αρα ουτε & για πετσετες..
το δωματιο εχει μονο μια καμπινα ντουζ..αν θελεις να πλυνεις το πουλι σου,υποχρεωτικα πρεπει να βραχεις απο την μεση & κατω..
Υ.Γ3 οντως ετσι εγινε το ολο σκηνικο,εξαλλου εγω δεν ειπα κατι διαφορετικο..
τα ρεστα τα τσιμπησα,μαλλον με μπερδευεις με καποιον αλλο αγαπουλη..
ευγενεστατος οντως ημουν & παντα θα ειμαι οτι & αν γινει..
απλα καποια στιγμη ενδεχομενως να σταματησω να ειμαι πελατακος σας..
οι δικαιολογιες σχετικα με το πρωκτικο,ειναι απλως αστειες για να συνεχισουμε την συζητηση..
δεν με πειθετε & βεβαια δεν πειθετε κανεναν απο οσους μας διαβαζει,απ οσους εχουν την ελαχιστη εμπειρια απο δελα-στουντιο κλπ..
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
οι δικαιολογιες σχετικα με το πρωκτικο,ειναι απλως αστειες για να συνεχισουμε την συζητηση..
δεν με πειθετε & βεβαια δεν πειθετε κανεναν απο οσους μας διαβαζει,απ οσους εχουν την ελαχιστη εμπειρια απο δελα-στουντιο κλπ..
Πλέζουρα....Keep going!!!! ;) :sunglasses:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.479
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Επειδη μαλλον θυμαμαι ποιος ειστε και θυμαμαι το περιστατικο  :) :) :)

Υ.Γ1 Δικιο εχεις το σεντονι επρεπε να το βγαλω στην αυλη να το τιναξω!  :2funny:  :2funny: :2funny: :2funny:
Υ.Γ2 Σας ρωτησα αν θελετε να κανετε μπανιο για να σας δωσω πετσετα και εσεις μου ειπατε πως οχι επειδη μολις ειστε απο μπανιο και επισης δεν ζητησατε προγραμμα τζακουζι.
Υ.Γ3 Με το πρωκτικο προγραμμα ηρθα η ιδια και σας εξηγησα πως πρωτη φορα δουλευω με τη κοπελα και δε μιλαει καλα ελληνικα και δεν καταλαβε τη λεξη πρωκτικο που της ειπα.Ηρθα μετα σε εσας να δωσω τα χρηματα πισω 100 ευρω και σας ζητησα συγγνωμη για το λαθος που δε κανει η κοπελα πρωκτικο.Εσεις ο ιδιος μου ειπατε να τα κρατησω και το προγραμμα να αλλαξει αντι για πρωκτικο που δεν κανει η κοπελα σε ελευθερο στοματικο.Ακομα και η κοπελα σας επεστρεψε τα 20 ευρω διαφορα που ομως δεν πηρατε και τα δωσατε στη κοπελα.Εισασταν ευγενεστατος και δεν καταλαβαινω το λογο που το σχολιαζετε τοσο αρνητικα απο τη στιγμη που βρηκαμε λυση.

Οσο για το προγραμμα δεν μπορω να κανω κατι αν το τελευταιο δευτερολεπτο η κοπελα ακυρωσει και δεν ερθει για δουλεια.Οποτε το προγραμμα αλλαζει ακαριαια  :) :) :)
α, πλέζουράκο....αγαπουλάκος είσαι καλέεεε;;;;
ώστε εσύ είσαι αυτός που κρατάει τις τιμές στο θεό,εεε;;;
τα 20ρικάκια τσάμπα σκορπάμε,εεεε;;;

αχου το μπαγασάκικο..... αγαπούλης μας προέκυψε!!
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
κυρα λιτσα ασε τα σαπια & αν δεν θυμασαι καλα να αρχισεις να λυνεις σουντοκου που ακονιζουν το μυαλο..
Υ.Γ1 στα στουντιο πληρωνουμε ακριβοτερες τιμες για να εχουμε ΣΥΝΟΛΙΚΑ καλυτερη εξυπηρετηση..υπαρχουν τα ηλεκτρικα σκουπακια ξερετε..& καλο θα ηταν να αλλαζετε σεντονια ανα 3 επισκεψεις τωρα που ειναι καλοκαιρι..
Υ.Γ2 δεν με ρωτησατε τιποτε σχετικα με μπανιο,αρα ουτε & για πετσετες..
το δωματιο εχει μονο μια καμπινα ντουζ..αν θελεις να πλυνεις το πουλι σου,υποχρεωτικα πρεπει να βραχεις απο την μεση & κατω..
Υ.Γ3 οντως ετσι εγινε το ολο σκηνικο,εξαλλου εγω δεν ειπα κατι διαφορετικο..
τα ρεστα τα τσιμπησα,μαλλον με μπερδευεις με καποιον αλλο αγαπουλη..
ευγενεστατος οντως ημουν & παντα θα ειμαι οτι & αν γινει..
απλα καποια στιγμη ενδεχομενως να σταματησω να ειμαι πελατακος σας..
οι δικαιολογιες σχετικα με το πρωκτικο,ειναι απλως αστειες για να συνεχισουμε την συζητηση..
δεν με πειθετε & βεβαια δεν πειθετε κανεναν απο οσους μας διαβαζει,απ οσους εχουν την ελαχιστη εμπειρια απο δελα-στουντιο κλπ..
Πλάκα θα είχε... μετά από κάθε πελάτη η υπηρεσία να πηγαίνει με μια ηλεκτρική σκούπα να καθαρίζει το δωμάτιο!!! Κι εγώ στο δίπλα θα γαμάω και θα ακούω το βοοοοοουυυυυ της Delonghi!!!!  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

 

Επισκέπτης
α, πλέζουράκο....αγαπουλάκος είσαι καλέεεε;;;;
ώστε εσύ είσαι αυτός που κρατάει τις τιμές στο θεό,εεε;;;
τα 20ρικάκια τσάμπα σκορπάμε,εεεε;;;

αχου το μπαγασάκικο..... αγαπούλης μας προέκυψε!!
ελα μαλακακο..
δεν εχω προβλημα να δωσω μπουρμπουαρ(& να το παραδεχτω) αν υπαρχει λογος..
στην συγκεκριμμενη περιπτωση ομως δεν το εκανα..
Υ.Γ κοψε τα καλε γιατι θα σου βγει το ονομα & ως γνωστον ΔΕΝ ΓΑΜΑΩ ΣΤΡΑΚΙΑ..
 

Επισκέπτης
Πλάκα θα είχε... μετά από κάθε πελάτη η υπηρεσία να πηγαίνει με μια ηλεκτρική σκούπα να καθαρίζει το δωμάτιο!!! Κι εγώ στο δίπλα θα γαμάω και θα ακούω το βοοοοοουυυυυ της Delonghi!!!!  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
ηλεκτρικα σκουπακια εγραψα βλακακο..
εσυ μεινε με το σκουπακι απο σταχυα που η κυρα λιτσα χρησιμοποιει για να καθαριζει τα παντα μεσα στο στουντιο..
ειναι αθορυβο & πανω απ ολα πεντακαθαρο ΚΑΡΑΒΛΑΧΕ..
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom