Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.132
Κριτικές
491
Like
37.441
Πόντοι
41.447
Για να μην τα ισοπαιδώνουμε ολα, υπαρχουν τσατσταδες και τσατσοι που ειναι πραγματικες κυρίες και κυριοι αντιστοιχα..

Δεν ειναι λιγες και οι φορες που εχω ακουσει σχολια οπως "Στο καλο, και ευχαρισουμε που περασατε", "καντε μαι βολτα και εαν ειναι σας περιμένουμε", "ευχαριστουμε που ηλθατε", ;ηή και χιουμοριστικα σχόλια "το καλυτερο πραγμα η μπουρδελοτσαρκα"

Δεν θα ηθελα να προχωρησω με ονοματα.....

ναι οκ....
να ηξερες και τι λένε μετά οταν βγαινεις απο την πόρτα....
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Οπουδηποτε σε σεβονται και σε υπολογιζουν προτρεπω...τα περισσοτερα στουντιο δεν το εχουν αυτο....συν οτι οι τιμες τους ειναι αντιστροφως αναλογες με τις υπηρεσιες που προσφερουν... οι καλες εργαζομενες ειναι πλεον λιγες στα στουντιο!!!!!!!!
Μια ΑΛΙΝΑ....μια ΡΟΜΙΝΑ...μια ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ...μια ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ...μια ΜΑΡΙΝΑ...και μια ΠΕΝΝΥ...σωζουν την παρτιδα στα στουντιο την εποχη αυτη απο κινηση, κατα την κριση μου........ και αξιζουν τα λεφτα τους!!!!!!!!!
 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.997
Κριτικές
41
Like
559
Πόντοι
6.055
Για να μην τα ισοπαιδώνουμε ολα, υπαρχουν τσατσταδες και τσατσοι που ειναι πραγματικες κυρίες και κυριοι αντιστοιχα..

Δεν ειναι λιγες και οι φορες που εχω ακουσει σχολια οπως "Στο καλο, και ευχαρισουμε που περασατε", "καντε μαι βολτα και εαν ειναι σας περιμένουμε", "ευχαριστουμε που ηλθατε", ;ηή και χιουμοριστικα σχόλια "το καλυτερο πραγμα η μπουρδελοτσαρκα"

Δεν θα ηθελα να προχωρησω με ονοματα.....
Oπως τα λεει Ο ΣΥΝΑΓΩΝΗΣΤΗΣ ειναι τωρα αν καποιοι και καποιες δεν μπορουν να φερθουν σωστα ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΤΡΕΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΠΙΝΕΛΙΚΙΑ
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.261
Κριτικές
257
Like
11.761
Πόντοι
19.505
ναι οκ....
να ηξερες και τι λένε μετά οταν βγαινεις απο την πόρτα....

χα χα, πλέον δεν μπορούν καν να συγκρατηθούν, βγαίνεις από την πόρτα και ακούς τον απόηχο από τα γαμοσταυρίδια.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.261
Κριτικές
257
Like
11.761
Πόντοι
19.505
Για να μην τα ισοπαιδώνουμε ολα, υπαρχουν τσατσταδες και τσατσοι που ειναι πραγματικες κυρίες και κυριοι αντιστοιχα..

Δεν ειναι λιγες και οι φορες που εχω ακουσει σχολια οπως "Στο καλο, και ευχαρισουμε που περασατε", "καντε μαι βολτα και εαν ειναι σας περιμένουμε", "ευχαριστουμε που ηλθατε", ;ηή και χιουμοριστικα σχόλια "το καλυτερο πραγμα η μπουρδελοτσαρκα"

Δεν θα ηθελα να προχωρησω με ονοματα.....

δεν νομίζω ότι ισοπεδώσαμε απλά έγραψα ότι πληθαίνουν τα κρούσματα και πάντα σε συγκεκριμένα μαγαζιά όταν βρίσκονται συγκεκριμένες τσατσάδες και μόνο τότε. Αλλά επειδή η αναίδεια είναι κολλητική, αν δεν τους τη κόψουμε τώρα σε λίγο θα επεκταθεί σαν στυλάκι και σε άλλα ιδρύματα, γιατί περνάνε τελικά η μια στην άλλη και στις κοπέλες κατ' επέκτασιν μια νοοτροπία ότι εμείς οι πελάτες είμαστε οι μαλάκες προβληματικοί που τους χρωστάμε λεφτά και πρέπει να περνάμε με όποιο μπάζο κι αν έχουν και με ότι τιμή τους καπνίσει.
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
δεν νομίζω ότι ισοπεδώσαμε απλά έγραψα ότι πληθαίνουν τα κρούσματα και πάντα σε συγκεκριμένα μαγαζιά όταν βρίσκονται συγκεκριμένες τσατσάδες και μόνο τότε. Αλλά επειδή η αναίδεια είναι κολλητική, αν δεν τους τη κόψουμε τώρα σε λίγο θα επεκταθεί σαν στυλάκι και σε άλλα ιδρύματα, γιατί περνάνε τελικά η μια στην άλλη και στις κοπέλες κατ' επέκτασιν μια νοοτροπία ότι εμείς οι πελάτες είμαστε οι μαλάκες προβληματικοί που τους χρωστάμε λεφτά και πρέπει να περνάμε με όποιο μπάζο κι αν έχουν και με ότι τιμή τους καπνίσει.
ΕΤΣΙ :rockon:.....υπαρχει δυσαναλογο φαινομενο....πληθαινουν τα κρουσματα αυτα....αντι να πληθαιναν...οι σωστες υπηρεσιες...... για να δικαιολογησουν σε τελικη αναλυση το 50αρι που μας ζητουν τσαμπουκαλιστικα!!!!!!!!!
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.175
Κριτικές
14
Like
4.431
Πόντοι
3.715
καριολίτσες είστε πελάτισσες στην τσέπη μας κι εσείς και οι τσατσάδες Μπιγκ Μάμαζ σας, το καταλάβατε;
Αν ο πελάτης είναι καθαρός, πληρώνει, δε δέρνει, φέρεται με τη στοιχειώδη ευγένεια και σέβεται το λειτούργημά σας, δεν έχετε κανένα λόγο να φερθείτε σκάρτα.
Τα σκάρτα του επαγγέλματος να τα βγάζουμε στη φόρα συναγωνιστές, να τους κοπεί το αεράκι μπας κι έρθουν οριζόντια, από το κάθετο μπαστούνι που έχουν καβαλήσει.
 

kavlilas

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2005
Μηνύματα
489
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
1
μάγκες οι τιμές είναι υπερβολικές στην Ελλάδα για τα στούντιο. 50 ευρώ?????? πάρα πολλά λόγω κρίσης. Γύρισα πατρίδα για διακοπές και άρχισα τις τσάρκες και παρατήρησα την εκμετάλευση. τεμάχια μέτρια και απο υπηρεσίες γάμησετα.

το έχω ξαναγράψει λονδίνο παρτούζα 3 γκόμενες με 3 αντρες και ανταλαγή σε κυριλέ διαμέρισμα με φαγητό στα διαλλείματα 120 εουρα......
οπότε μαγκόνια μας πιάνουν τον γκώλο.
Ο παίχτουρας λέει τιν αλήθεια και πάτε να του πιάσετε το κώλο έλεος ρε μαλάκες προστατέψτε τα συμφέροντα σας. έχετε δύναμη με το σαιτ και κάθεστε και τα ακουμπάτε σε κάθε μπαζόλα.
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
μάγκες οι τιμές είναι υπερβολικές στην Ελλάδα για τα στούντιο. 50 ευρώ?????? πάρα πολλά λόγω κρίσης. Γύρισα πατρίδα για διακοπές και άρχισα τις τσάρκες και παρατήρησα την εκμετάλευση. τεμάχια μέτρια και απο υπηρεσίες γάμησετα.

το έχω ξαναγράψει λονδίνο παρτούζα 3 γκόμενες με 3 αντρες και ανταλαγή σε κυριλέ διαμέρισμα με φαγητό στα διαλλείματα 120 εουρα......
οπότε μαγκόνια μας πιάνουν τον γκώλο.
Ο παίχτουρας λέει τιν αλήθεια και πάτε να του πιάσετε το κώλο έλεος ρε μαλάκες προστατέψτε τα συμφέροντα σας. έχετε δύναμη με το σαιτ και κάθεστε και τα ακουμπάτε σε κάθε μπαζόλα.
Στην ΕΛΛΑΔΑ φιλε ενας μαλακας πεθαινει....δεκα γεννιουνται!!!!!!!!!!!!!!
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
ναι οκ....
να ηξερες και τι λένε μετά οταν βγαινεις απο την πόρτα....
:2funny: :2funny: :2funny:
Eτσι ειναι φιλe Zero, οπως τα λες!!!!
Εδω και που μπαινουμε και πληρωνουμε ενα καρο χρημα μας θαβουν μολις περασουμε την εξωπορτα.....φαντασου οταν δεν περναμε τι ακουμε!!!! :S
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.132
Κριτικές
491
Like
37.441
Πόντοι
41.447
Τι εγινε ρε παιδια και περασε η σκουπα?????????......

οτι διαφορες εχεις με την Νταρια , την Λαουρα κτλ πηγαινε στο θρεντ Δροσοπουλου 95 και βγάλε τα λυσακα σου
μας τα επρηξες με αυτο το θεμα
εδω ειναι θρεντ γενικης ενημερωσης για τα στουντιο, μην το γαμας
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.132
Κριτικές
491
Like
37.441
Πόντοι
41.447
κατα τα άλλα ελευθερη ενημέρωση....έτσι είναι άμα θίγεις ορισμένα κακώς κείμενα. η αλήθεια πονάει

πρωτα διαβασε και μετά κρίνε
ολα τα ποστ μεταφερθηκαν στο θρεντ Στουντιο Ερως Δροσοπουλου 95
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.623
Κριτικές
69
Like
535
Πόντοι
7.125
Πάντως σχετικά με τις υπηρεσίες και προς ενημέρωση βέβαια..
Και στα 3 στούντιο που πήγα χθες μου φέρθηκαν ευγενέστατα. Και οι 3 υπηρεσίες μου πρόσφεραν νερό να πιω, μου είπαν το πρόγραμμα, και ούτε με ειρωνεύτηκαν όταν τους είπα "καλά θα κάνω μια βόλτα, και θα το σκεφτώ". Μιλάω για Αγ.Μελετίου, και τα 2 στην Πιπίνου.
Μου κακοφάνηκε λίγο που η Σόνια δεν έκανε το κόπο να κάνει μια βόλτα στο σαλονάκι, απλά εμφανίστηκε στην πόρτα (με ωραία εσωρουχα, ποδάρες) με κοίταξε με βλοσυρό ύφος για 3 sec και ξαναμπήκε στην τρύπα της. Ε εντάξει, αντιεπαγγελματικό τελείως, ούτε καν να παρουσιαστεί στον πελάτη, κρίμα τα καλά λόγια που ακούω εδώ.
Πάντως ήταν ευγενέστατες στο σύνολο και οι υπηρεσίες και οι κοπέλες, ίσως επειδή είμαι και εγώ ευγενικός. Αλλά επαναλαμβάνω δεν έχω τη δική σας εμπειρία στα στούντιο.
Εγώ δεν έχω την απαίτηση να με παρακαλάνε οι κοπέλες στα στούντιο για να περάσω. Ομως στον πελάτη πρέπει να δίνεις κίνητρα - όταν εμφανίζεσαι - για να περάσει (σκέρτσο, νάζι, ένας έξυπνος λόγος που θα τον βγάλει από την αμηχανία, μια κίνηση κλπ). Ούτε μουγγαμάρα, αλλά ούτε έχω και την απαίτηση να παρουσιαστεί στο σαλόνι και να αρχίζει να παίζει το μουνί της και να μου λέει "πέρνα να γαμήσεις".
Αυτά..
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom