Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
μάγκες οι τιμές είναι υπερβολικές στην Ελλάδα για τα στούντιο. 50 ευρώ?????? πάρα πολλά λόγω κρίσης. Γύρισα πατρίδα για διακοπές και άρχισα τις τσάρκες και παρατήρησα την εκμετάλευση. τεμάχια μέτρια και απο υπηρεσίες γάμησετα.

το έχω ξαναγράψει λονδίνο παρτούζα 3 γκόμενες με 3 αντρες και ανταλαγή σε κυριλέ διαμέρισμα με φαγητό στα διαλλείματα 120 εουρα......
οπότε μαγκόνια μας πιάνουν τον γκώλο.
Ο παίχτουρας λέει τιν αλήθεια και πάτε να του πιάσετε το κώλο έλεος ρε μαλάκες προστατέψτε τα συμφέροντα σας. έχετε δύναμη με το σαιτ και κάθεστε και τα ακουμπάτε σε κάθε μπαζόλα.
Στην Ελλαδα ζουμε ομως φιλε !!!
Στο Λονδινακι πριν 20 χρονια τις 3 τις επερνες με 45 λιρωνια οποτε ασε να δουμε τι θα κανουμε εδω περα και περνα καλα και χαιρετα μου το High Gate !!! ;)
 

xoulis

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2010
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
Ξέρει κάποιος συναγωνιστής για την Στέλα που δουλέυει το βράδυ Σπύρου Πάτση 27 ?
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
κατα τα άλλα ελευθερη ενημέρωση....έτσι είναι άμα θίγεις ορισμένα κακώς κείμενα. η αλήθεια πονάει
Είσαι σοβαρός; Είναι ενημέρωση ο τσακωμός του ηλίθιου με τη βλαμένη;
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Είσαι σοβαρός; Είναι ενημέρωση ο τσακωμός του ηλίθιου με τη βλαμένη;
Ειπε ο γαιδαρος τον πετεινο...κεφαλα!!!!!!....και καλα εμενα δεν με πηγαινεις....την αλλην γιατι την αποκαλεις βλαμενη??????.....τελικα..εχεις υπαρξιακα προβληματα πολλα....σου ευχομαι καλη λυση το συντομοτερο!!!!!!!!!
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
πω πω. ρε παιδια τοσο καιρο δεν μιλαω, κανω τον μαλακα και απλα τα προσπερναω...
εχετε καταλαβει οτι εχετε κουρασει με το να ασχολειστε με αυτο το θεμα σε αυτο το thread;

υπαρχει thread αν θυμαμαι καλα με "προβληματικες" τσατσαδες ή καπως έτσι. μπειτε εκει και πειτε!
οσον αφορα τα υπολοιπα..
θα συμφωνησω με τον cheyenne. εγω προσωπικα οσες φορες εχω παει σε στουντιο ποτε δεν με εχει ειρωνευτει καμια τσατσα. ισα ισα.
μαλιστα χαρακτηριστικα θυμαμαι μια φορα πριν λιγο καιρο που ειχα παει στο βριλησσου 55, ηταν η ζλατα όπου τσατσα και κοπέλα μου επιασαν κουβέντα και μου εκαναν πλακίτσα και παρόλου που δεν πέρασα δεν ακουσα κατι. εαν τα λέγανε πισω απο την πλάτη μου τι να πω... πολύ απλά ΔΕΝ με απασχολεί!

και πολύ το αναλύσαμε πιστευω...
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537
Παιδια,αμα ανεβω Πιπινου πρωινες ωρες θα την πετυχω τη Σονια σιγουρα? Γιατι ειμαι μακρια...μην ανεβω παλι τσαμπα!
Επισης,ειχα ρωτησει και παλιοτερα για τηλεφωνο του εν λογω ιδρυματος αλλα δεν μου το ειχε δωσει κανεις.Αν ειναι καποιος που το εχει ας κανει εναν κοπο να μου στειλει pm ή απλα να το δημοσιευσει
 

Επισκέπτης
Προολίγου σε μπουρδέλο της Φυλής εκτελούσε χρέη τσατσάς η αγενέστατη από Καρέα 30 που έκανα το λάθος και πέρασα χτες. Μου λέει "μπαααααα κι εδώ;" Της λέω "παντού". Μου λέει "ούτε με 60 περνάς ούτε με 20". Και της λέω "δεν είναι για τα λεφτά φταίει που είσαι αγενέστατη" και την έκανα
heellover, στο Φυλής 59 κάτω;
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Παιδια,αμα ανεβω Πιπινου πρωινες ωρες θα την πετυχω τη Σονια σιγουρα? Γιατι ειμαι μακρια...μην ανεβω παλι τσαμπα!
Επισης,ειχα ρωτησει και παλιοτερα για τηλεφωνο του εν λογω ιδρυματος αλλα δεν μου το ειχε δωσει κανεις.Αν ειναι καποιος που το εχει ας κανει εναν κοπο να μου στειλει pm ή απλα να το δημοσιευσει
Εκει ειναι Παιχτη μεχρι τις 5.00 συνηθως !!!
Το δε τηλεωνο του Κων/πολέως 94 χρησιμοποιουν !!!
 

parisos

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0
ποτε θα καταλαβουμε ολοι οτι ολοι που εργοζονται σε αυτον τον χωρο ενδιαφερονται μονο για τα λεφτα οι υπηρεσιες μας βλεπουν σαν κεφαλια που μπαινουν και θα παρουν απο μας το μερωκαματο οι πουτανες μας βλεπουν αντε να τελειωνουμε να χυσουν και να παρω τα λεφτακια να παρω κανα παπουτσι(οι περισσοτερες ειναι περιορισμενου μυαλου μονο αυτο ξερουν να κανουν απο μικρες και ειναι οι περισσοτερες θεατρινες αμα βγαζουν και γουτσα το κανουν αμα θελουν αυτες και μονο για γουσταρουν καποιον την συγκεκριμενη στιγμη η θελουν να χυσουν γιατι εχουν καιρο.)οι ιδιοκτητες μας βλεπουν σαν μαλακες πελατες που χρειαζονται οσοι περοσσοτεροι τοσο καλυτερα
 

Επισκέπτης
ναι στο κάτω, δούλευε μια κοπέλα με ξανθιά τούφα και ένα μικρό κενό στα δόντια
Eίναι γνωστή η πονηριά και δολιότητά της από Καρέα 30, Βουλιαγμένης 68.
Γι'αυτό ταίριαξε απόλυτα με την Σαμπρίνα-Φυλής 59 κάτω με την οποία κάνει βάρδιες τώρα αλλά και τον προηγούμενο χειμώνα:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
ποτε θα καταλαβουμε ολοι οτι ολοι που εργοζονται σε αυτον τον χωρο ενδιαφερονται μονο για τα λεφτα οι υπηρεσιες μας βλεπουν σαν κεφαλια που μπαινουν και θα παρουν απο μας το μερωκαματο οι πουτανες μας βλεπουν αντε να τελειωνουμε να χυσουν και να παρω τα λεφτακια να παρω κανα παπουτσι(οι περισσοτερες ειναι περιορισμενου μυαλου μονο αυτο ξερουν να κανουν απο μικρες και ειναι οι περισσοτερες θεατρινες αμα βγαζουν και γουτσα το κανουν αμα θελουν αυτες και μονο για γουσταρουν καποιον την συγκεκριμενη στιγμη η θελουν να χυσουν γιατι εχουν καιρο.)οι ιδιοκτητες μας βλεπουν σαν μαλακες πελατες που χρειαζονται οσοι περοσσοτεροι τοσο καλυτερα
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

kroif

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
ξερει κανεις τι εστι μαρια στο ισμηνης (δαφνη)?
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
ποτε θα καταλαβουμε ολοι οτι ολοι που εργοζονται σε αυτον τον χωρο ενδιαφερονται μονο για τα λεφτα οι υπηρεσιες μας βλεπουν σαν κεφαλια που μπαινουν και θα παρουν απο μας το μερωκαματο οι πουτανες μας βλεπουν αντε να τελειωνουμε να χυσουν και να παρω τα λεφτακια να παρω κανα παπουτσι(οι περισσοτερες ειναι περιορισμενου μυαλου μονο αυτο ξερουν να κανουν απο μικρες και ειναι οι περισσοτερες θεατρινες αμα βγαζουν και γουτσα το κανουν αμα θελουν αυτες και μονο για γουσταρουν καποιον την συγκεκριμενη στιγμη η θελουν να χυσουν γιατι εχουν καιρο.)οι ιδιοκτητες μας βλεπουν σαν μαλακες πελατες που χρειαζονται οσοι περοσσοτεροι τοσο καλυτερα
parisos και εγω στο μπακαλικο μου οταν μπαινουν ετσι τους βλεπω !!!
Ποσα θα μου αφησουν και οσο πιο ευκολα χωρις να μου ζαλισουν τα αρχιδια !!
Θεμα νοοτροπιας της σημερινης εποχης φιλε !!!  ;)
Τωρα βεβαια υπαρχουν και καποιοι ρομαντικοι που δουλευουν για την ψυχη της μανας τους !!!
Μπραβο τους !!!
 

gampros

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2005
Μηνύματα
405
Κριτικές
8
Like
82
Πόντοι
1
χθες που εψαχνα λιγο τα σπιτακια επεσα σε ενος την σελιδα που ελεγε
"νεες μειωμενες τιμες απο 16/07/" ή κατι τετοιο. Και σημερα δεν το βρισκω πουθενα. Μηπως θυμαται κανεις τπτ?
 

Babel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2009
Μηνύματα
420
Κριτικές
22
Like
0
Πόντοι
231
χθες που εψαχνα λιγο τα σπιτακια επεσα σε ενος την σελιδα που ελεγε
"νεες μειωμενες τιμες απο 16/07/" ή κατι τετοιο. Και σημερα δεν το βρισκω πουθενα. Μηπως θυμαται κανεις τπτ?

Νομίζω η μείωση σε 40€ της τιμής εκκίνησης αναφέρεται σε συγκεκριμένες κοπέλες της Τριγγετοαλυσύδας (όπως πχ Μάντυ) και όχι γενικά. 
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.261
Κριτικές
257
Like
11.761
Πόντοι
19.505
χθες που εψαχνα λιγο τα σπιτακια επεσα σε ενος την σελιδα που ελεγε
"νεες μειωμενες τιμες απο 16/07/" ή κατι τετοιο. Και σημερα δεν το βρισκω πουθενα. Μηπως θυμαται κανεις τπτ?

πρόκειται για το Συγγρού 144
χτες η Βικτώρια είχε τιμή εκκίνησης 40 ευρώ, αλλά σεξ σόου και 69 70 ευρώ
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.261
Κριτικές
257
Like
11.761
Πόντοι
19.505
ξερει κανεις τι εστι μαρια στο ισμηνης (δαφνη)?

από τις φωτό εικάζω ότι είναι η Μαρία που δούλευε στο Ελ Βενιζέλο 40
αν είναι αυτή είναι πολύ αξιόλογη και καλή κοπέλα με πήρσινγκ στη γλώσσα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom