Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42

Fon_Karagian

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.565
Like
20
Πόντοι
16
Μάγκες μια ερώτηση..
Τη Λίντα από Πειραιώς 193 την έχει τιμήσει κανείς.
Ξέρουμε αν είναι καλή??
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.174
Κριτικές
14
Like
4.430
Πόντοι
3.715
Μάγκες μια ερώτηση..
Τη Λίντα από Πειραιώς 193 την έχει τιμήσει κανείς.
Ξέρουμε αν είναι καλή??

διεκπεραιωτική, στενό καλοσχηματισμένο πιπινοκωλαράκι, θα πάει να σε τελειώσει με την πίπα.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Εχεις δίκιο φίλε cheyenne. Καλά λες, μου είπε Νίκη, γιατί με χαιρέτησε και μου συστήθηκε δια χειραψίας παρακαλώ! Δεν το έχω ξανασυναντήσει αυτό. Απλά όταν με είδε λίγο διστακτικό βιάστηκε να με διώξει, καμιά προσπάθεια να μου πει να μείνω. Μου είπε γρήγορα "δεν πείραζει άλλη φορά"...και έφυγε. Μάλλον θαχει πολλούς πελάτες για να μην παρακαλάει..τι να πω..
Το σχολιο σου μου δινει την ευκαιρία να πω κατι:

Προτιμω απο μια κολεπα που καταλαβαινει οτι δεν θα περασω στο δωμάτιο, μια αξιοπρεπη αποχώρηση απο το σαλονι (ποσο μαλλον εαν πει και δεν πείραζει άλλη φορά")παρα το ξενερωτο που κανουν κάποιες υπηρεισιες του τυπου :"Δεν σου αρεσεει τετοια κοπελα", "Μονο για τσαρκα ξλθες", "Ολο ερχεσαι και δεν περανς" και αλλα τετοια....

Στην πρωτη περιπτωση υπαρχει καποια πιθανοτητα να περασβ μια αλλη φορα. Στην δευτερη με την καμία.......
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.261
Κριτικές
257
Like
11.759
Πόντοι
19.505
Το σχολιο σου μου δινει την ευκαιρία να πω κατι:

Προτιμω απο μια κολεπα που καταλαβαινει οτι δεν θα περασω στο δωμάτιο, μια αξιοπρεπη αποχώρηση απο το σαλονι (ποσο μαλλον εαν πει και δεν πείραζει άλλη φορά")παρα το ξενερωτο που κανουν κάποιες υπηρεισιες του τυπου :"Δεν σου αρεσεει τετοια κοπελα", "Μονο για τσαρκα ξλθες", "Ολο ερχεσαι και δεν περανς" και αλλα τετοια....

Στην πρωτη περιπτωση υπαρχει καποια πιθανοτητα να περασβ μια αλλη φορα. Στην δευτερη με την καμία.......

συμφωνώ και επαυξάνω αλλά σε λίγο δεν θα υπάρχει στούντιο που να μπορούμε να πάμε. Έχουν γίνει οι περισσότερες τσατσάδες ανάγωγες και αγενείς. Είναι και η ζέστη με την αναδουλειά μαζί...
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
συμφωνώ και επαυξάνω αλλά σε λίγο δεν θα υπάρχει στούντιο που να μπορούμε να πάμε. Έχουν γίνει οι περισσότερες τσατσάδες ανάγωγες και αγενείς. Είναι και η ζέστη με την αναδουλειά μαζί...
Είναι το χαμηλό μορφωτικό επίπεδο και η χαμηλή κουλτούρα, ποιά ζέστη λες...
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.261
Κριτικές
257
Like
11.759
Πόντοι
19.505
Προολίγου σε μπουρδέλο της Φυλής εκτελούσε χρέη τσατσάς η αγενέστατη από Καρέα 30 που έκανα το λάθος και πέρασα χτες. Μου λέει "μπαααααα κι εδώ;" Της λέω "παντού". Μου λέει "ούτε με 60 περνάς ούτε με 20". Και της λέω "δεν είναι για τα λεφτά φταίει που είσαι αγενέστατη" και την έκανα
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.261
Κριτικές
257
Like
11.759
Πόντοι
19.505
Είναι το χαμηλό μορφωτικό επίπεδο και η χαμηλή κουλτούρα, ποιά ζέστη λες...

Ποια κουλτούρα μωρέ, δεν της είπα να μου απαγγείλει Βάρναλη, να λέει ένα καλημέρα και να είναι με όλους ευγενική και διακριτική. Μόνο αυτό απαιτεί το επάγγελμα που κάνει άντε και να καθαρίζει λίγο.
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Ποια κουλτούρα μωρέ, δεν της είπα να μου απαγγείλει Βάρναλη, να λέει ένα καλημέρα και να είναι με όλους ευγενική και διακριτική. Μόνο αυτό απαιτεί το επάγγελμα που κάνει άντε και να καθαρίζει λίγο.
Για να το κάνει έστω αυτό , απαιτούνται πολλά...
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Καλυτερα 100 ευρω.... σε ανεξαρτητες πουτανες....παρα να πηγαινετε στα στουντιο πλεον....μα τοσο μαλακες εισαστε....σας εμπαιζουν....σας προσβαλλουν...σας κοροιδευουν...και εσεις εκει...δεν βλεπετε που οι περισσοτεροι πελατες των στουντιο εχουν αραιωσει και πηγαινουν πλεον οσοι ειναι μονο "φανατικοι" σε αυτη την κατηγορια!!!!!...ξυπνηστε...γιατι μονοι σας τα γραφετε οτι δεν σας σεβονται!!!!!!!!!!!!
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645

Καλυτερα 100 ευρω.... σε ανεξαρτητες πουτανες....παρα να πηγαινετε στα στουντιο πλεον....μα τοσο μαλακες εισαστε....σας εμπαιζουν....σας προσβαλλουν...σας κοροιδευουν...και εσεις εκει...δεν βλεπετε που οι περισσοτεροι πελατες των στουντιο εχουν αραιωσει και πηγαινουν πλεον οσοι ειναι μονο "φανατικοι" σε αυτη την κατηγορια!!!!!...ξυπνηστε...γιατι μονοι σας τα γραφετε οτι δεν σας σεβονται!!!!!!!!!!!!



URL]]
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.261
Κριτικές
257
Like
11.759
Πόντοι
19.505
Γενικά έχουν αρχίσει να μας αντιμετωπίζουν σαν κλέφτες ή απατεώνες που πάμε για να πάρουμε μάτι τσάμπα ή κάνουμε βόλτα μες στον τροπικό καύσωνα για πλάκα. Δεν καταλαβαίνουν ότι η ψυχή του μπουρδελιάρη είναι μια άβυσσος που κοιτάει το χάος αναζητώντας μια τελειότητα που διαφεύγει συνεχώς -έργο σισσύφειο και ματιόπονο- και από πάνω το χρυσοπλήρώνει κιόλας. Και μεταξύ τελειότητας και χάους παρεμβάλεται σαν κλανιά η ειρωνική φωνή των τσατσάδων γκρεμίζοντας τα όνειρα και τις προσδοκίες μας. Ζούμε σα χαλεπούς καιρούς...
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.261
Κριτικές
257
Like
11.759
Πόντοι
19.505
Καλυτερα 100 ευρω.... σε ανεξαρτητες πουτανες....παρα να πηγαινετε στα στουντιο πλεον....μα τοσο μαλακες εισαστε....σας εμπαιζουν....σας προσβαλλουν...σας κοροιδευουν...και εσεις εκει...δεν βλεπετε που οι περισσοτεροι πελατες των στουντιο εχουν αραιωσει και πηγαινουν πλεον οσοι ειναι μονο "φανατικοι" σε αυτη την κατηγορια!!!!!...ξυπνηστε...γιατι μονοι σας τα γραφετε οτι δεν σας σεβονται!!!!!!!!!!!!
δεν μας δίνεις κάνα παραπάνω στοιχείο μπας και αλλαξοπιστήσουμε;
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
http://[URL unfurl="true"]www.carnival.com.gr/picts/p-9609-5036.jpg[/img[/URL]]
[/quote]

Στο συγκεκριμένο νομίζω ότι του ταιριάζει καλύτερα ο ρόλος του ιεραπόστολου ο οποίος διαδίδει το λόγο του θεού του αγοραίου έρωτα. Δυστυχώς, όμως είναι "φωνή βοώντος εν τηι ερήμωι" (το 'ι' αντί υπογεγραμμένης)

[img]http://piedpatter.files.wordpress.com/2009/06/mormon-missionaries.jpg
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
δεν μας δίνεις κάνα παραπάνω στοιχείο μπας και αλλαξοπιστήσουμε;
Πιστευω φιλε μου, τα παραπανω στοιχεια τα ξερουμε ολοι... που μας αρεσει ο αγοραιος ερωτας!!!...φτανει να το ψαξουμε λιγο!!!....αλλα καλυτερα να μην κανεις σεξ...και να βαρας μαλακια....παρα να σε εμπαιζουνε...οι ξενες εργαζομενες(ειτε τσατσαδες...ειτε ιδιοκτητριες...ειτε πουτανες)....που ηλθαν ξεβρακωτες στην ΕΛΛΑΔΑ και μολις πιασανε πεντε φραγκα...σου λενε αμα σου αρεσει...ειδεμη σαλτα και γαμησου σε κανενα αλλο...συγνωμη που ξαναγραφω...γιατι ημουν στο θρεντ για το στοιχημα...αλλα μου στειλαν μηνυματα δυο-τρεις θαυμαστες μου, οτι γινεται νταβαντουρι εδω...και μπηκα να τους τα ξαναχωσω...που μπαινουν εδω μεσα και ψαχνουν για κοροιδα-πελατακια ορισμενες!!!!!!!!!!...ρε ουστ!!!!!!!!!!!
 

ziziaek

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Γενικά έχουν αρχίσει να μας αντιμετωπίζουν σαν κλέφτες ή απατεώνες που πάμε για να πάρουμε μάτι τσάμπα ή κάνουμε βόλτα μες στον τροπικό καύσωνα για πλάκα. Δεν καταλαβαίνουν ότι η ψυχή του μπουρδελιάρη είναι μια άβυσσος που κοιτάει το χάος αναζητώντας μια τελειότητα που διαφεύγει συνεχώς -έργο σισσύφειο και ματιόπονο- και από πάνω το χρυσοπλήρώνει κιόλας. Και μεταξύ τελειότητας και χάους παρεμβάλεται σαν κλανιά η ειρωνική φωνή των τσατσάδων γκρεμίζοντας τα όνειρα και τις προσδοκίες μας. Ζούμε σα χαλεπούς καιρούς...
ειπε ο μεγασ ΚΑΤΩΝ (ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ ΕΙΣΑΙ?)
 

ziziaek

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Στο συγκεκριμένο νομίζω ότι του ταιριάζει καλύτερα ο ρόλος του ιεραπόστολου ο οποίος διαδίδει το λόγο του θεού του αγοραίου έρωτα. Δυστυχώς, όμως είναι "φωνή βοώντος εν τηι ερήμωι" (το 'ι' αντί υπογεγραμμένης)

mormon-missionaries.jpg
δηλ.προτρεπεισ στισ ανεξαρτητεσ
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
δηλ.προτρεπεισ στισ ανεξαρτητεσ

Προτρέπω πίστη στα λεγόμενά του! Και να εκδοθεί Βίβλος με τις "Πράξεις" του και συμβουλές για το στοίχημα στον Οργανισμό Προγνωστικών Αγώνω Ποδοσφαίρου, κοινώς Ο.Π.Α.Π

:priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
δηλ.προτρεπεισ στισ ανεξαρτητεσ
Οπουδηποτε σε σεβονται και σε υπολογιζουν προτρεπω...τα περισσοτερα στουντιο δεν το εχουν αυτο....συν οτι οι τιμες τους ειναι αντιστροφως αναλογες με τις υπηρεσιες που προσφερουν... οι καλες εργαζομενες ειναι πλεον λιγες στα στουντιο!!!!!!!!
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Για να μην τα ισοπαιδώνουμε ολα, υπαρχουν τσατσταδες και τσατσοι που ειναι πραγματικες κυρίες και κυριοι αντιστοιχα..

Δεν ειναι λιγες και οι φορες που εχω ακουσει σχολια οπως "Στο καλο, και ευχαρισουμε που περασατε", "καντε μαι βολτα και εαν ειναι σας περιμένουμε", "ευχαριστουμε που ηλθατε", ;ηή και χιουμοριστικα σχόλια "το καλυτερο πραγμα η μπουρδελοτσαρκα"

Δεν θα ηθελα να προχωρησω με ονοματα.....
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom