Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (2 μέλη και 28 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
καλη ιδεα για μας τους λευτερους...για τους παντρεμενους να εισηγηθεις μια κατ΄αποκοπην ομως φοροαπαλλαγη με ενα ειδος τεκμηριου για να μην πεσει καμια αποδειξη στα χερια της συζυγου.... :grin:

ας πουμε αν εχεις μονο σπιτι 1000 ευρω,σπιτι και εξοχικο και μερσεντες 2500 ετησια εκπτωση φορου απο το εισοδημα κοκ....

αληθεια τον ΦΠΑ τον σκεφτηκατε στην παροχη υπηρεσιων αγοραιου ερωτα;  :think:για να εχεις φοροαπαλλαγη πρεπει η τιμη να εχει ΦΠΑ....μπας και ανεβουν οι τιμες ετσι; :grin:
 

londinos

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2010
Μηνύματα
63
Like
0
Πόντοι
0
Σε ευχαριστω για την συμβουλη σου....θα την επεξεργαστω και ας εισαι κλωνος!!
παρακαλώ φίλε ;) μια μικρή συμβουλή σου δίνω :grin:      

επειδή είμαι νέος, θωρούμε ότι είμαι κλώνος :think: :think: :think: :think: :think: μπα δεν θα το λεγα.
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Ερικκα απο Σπ. Πατση 40 σε καλη φορμα και με πολυ κεφι μιας και ελειπε κανενα εξαμηνο !!
Απο service μια απο τα ιδια χωρις τιποτα το ιδιαιτερο ,καλυτερη ηταν πριν δυο χρονια !!
Τερμα τα πειραματα στα Studio μονο στα σιγουρα και εδω απο εδω και μπρος !!! :tickedoff:

Για να μην πω οτι θα περιμενω να γυρισει η Σονια !! :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
καλη ιδεα για μας τους λευτερους...για τους παντρεμενους να εισηγηθεις μια κατ΄αποκοπην ομως φοροαπαλλαγη με ενα ειδος τεκμηριου για να μην πεσει καμια αποδειξη στα χερια της συζυγου....


Γινεται αυτο???? :think: :think: :think: :think:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Αυτος που ειναι πισω απο το νικ "Παιχτουρας"..πηγε χτες σε δικηγορο και τον συμβουλευτηκε...αν πρεπει να αρχισουν ολα αυτα τα ιδρυματα... να κοβουν αποδειξεις παροχης ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ....σκοπος μου ειναι, εφοσον δεν θελουν να ριξουν τις τιμες..ας τις ανεβασουν κι αλλο...... αλλα να μας δινουν αποδειξεις.... ωστε να τις περναμε στην φορολογικη μας δηλωση(και να εχουμε ελαφρυνση φορου) και να μαζευει η Πατριδα μας χρηματα για να βγει απο την Οικονομικη κριση!!!...θα επιδωσω εγραφο προσωπικο με το πραγματικο μου ονομα, στο Υπουργειο Οικονομικων-Παιδειας και Υγειας....και το εγραφο θα το δωσω να περαστει σε γνωστη εφημεριδα!!!!Πριν τα κανω αυτα ομως θα ψαχτω καλα ωστε να μην ειμαι εκτεθειμενος!!!....Δεν αποκλειω απο εβδομαδα να ανοιξω και αντιστοιχο θρεντ ωστε να μου παραθεσετε διαδικτυακα τις αποψεις σας!!!Μετα τιμης ο Παιχτουρας.
Τοσους μηνες τωρα.... σας διαβαζω σε αλλα θρεντ που ψαχνεται τις αιτιες της οικονομικης κρισης!!!...Καιρος λοιπον, να ευθυγραμιστει και ο αγοραιος ερωτας με την Εφορια...οπως εχουν ευθυγραμιστει και ολοι οι υπολοιποι τομεις της Ελληνικης κοινωνιας!! :rockon: :rockon:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Μπα θα σου βαλουν ποθεν εσχες σαν τα ιδιοτικα σχολεια !!
Αστο !!!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
καλη ιδεα για μας τους λευτερους...για τους παντρεμενους να εισηγηθεις μια κατ΄αποκοπην ομως φοροαπαλλαγη με ενα ειδος τεκμηριου για να μην πεσει καμια αποδειξη στα χερια της συζυγου....


Γινεται αυτο???? :think: :think: :think: :think:
αχαχαχαχαχαχχα προφανως οχι βρε....αλλα αν γινοταν θα ημουν προσωπικα πολυ ευτυχης.....η διασταυρωση στοιχειων για τα οικονομικα ετη μπορει να γινοταν απο τις κριτικες και τις αναφορες μας στο σαιτ....καλο; :2funny:
Μπα θα σου βαλουν ποθεν εσχες σαν τα ιδιοτικα σχολεια !!
Αστο !!!
με προλαβες...σκεψου να μπαινουν εδω εφοριακοι και να μας καρφωσουν για ποθεν εσχες.... :2funny:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
αχαχαχαχαχαχχα προφανως οχι βρε....αλλα αν γινοταν θα ημουν προσωπικα πολυ ευτυχης.....η διασταυρωση στοιχειων για τα οικονομικα ετη μπορει να γινοταν απο τις κριτικες και τις αναφορες μας στο σαιτ....καλο;


Και μουδωσεs μια χαρα προs στιγμην!!!!!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

kauliarogatos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
799
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
606
Με αυτη την κριση κανενα στουντιο δεν αξιζει πανω απο 35 ευρω.
Φίλε μου έχω σκάσει 70αρια που τα έκλαιγα κατά καιρούς, για μένα άξιζε γιατί είχα να περάσω τόσο καλά σε στούντιο πολύ καιρό, μακάρι να μειώσουν τις τιμές αλλά προβλέπω και αντίστοιχη μείωση στο επίπεδο των υπηρεσιών  
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Ρε Παίχτουρα, προσγειώσου έστω και με αλεξίπτωτο !
Τι θες ? όμορφο κόσμο αγγελικά πλασμένο ?


Καμ μπακ του δε ριαλιτι, αν δε σου κάνει κόπο ! Κι άσε τα ηθικά κι αγγελικά και νόμιμα (και καλά) και βάλτο λίγο να σκεφτεί και τίποτα άλλο, εκτός απο τη φτήνια του μουνιού ,....και το ταϊσμα  της εφορίας.

Αλλού ψάξε για τα δισ που φαγώθηκαν και συνέχίζουν να τρώγωνται και όχι στα μπουρδέλα (όπου έτσι κι αλλιώς δεν πιάνεται το χρήμα που κυκλοφορεί-γιατί άμα πιανότανε κανένας και καμία δεν θα πουτανευότανε ;))
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Σοφος και ας ειναι και tsiboukios !!! ;)
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Τοσους μηνες τωρα.... σας διαβαζω σε αλλα θρεντ που ψαχνεται τις αιτιες της οικονομικης κρισης!!!...Καιρος λοιπον, να ευθυγραμιστει και ο αγοραιος ερωτας με την Εφορια...οπως εχουν ευθυγραμιστει και ολοι οι υπολοιποι τομεις της Ελληνικης κοινωνιας!! :rockon: :rockon:
Ηδη εχω παρακαλεσει φιλο μου Εφοριακο να μου πει τι παιζει με το τομεα αυτο στην εγκυκλιο της Εφοριας....θα δειτε που συντομα η τσιμπιδα της Εφοριας θα συμπεριλαβει και το κομματι αυτο...και σε μια νυχτα ο καθε Δημος... θα αναγνωρισει τα κτιρια που στεγαζουν το αγοραιο Ερωτα για "Νομιμα"...προκειμενου να μαζευουν φορους....αλλα σας το ξαναγραφω προς το παρον, το επεξεργαζομαι αν αξιζει ο κοπος....σε καθε περιπτωση δεν ειμαι μονος μου σε αυτη την προσπαθεια-σκεψη που την συνελαβα μαζι με αλλα τρια ατομα του περιβαλλοντος μου!! :rockon: :rockon:
 

mpoufos

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2005
Μηνύματα
374
Like
18
Πόντοι
1
Φίλε μου έχω σκάσει 70αρια που τα έκλαιγα κατά καιρούς, για μένα άξιζε γιατί είχα να περάσω τόσο καλά σε στούντιο πολύ καιρό, μακάρι να μειώσουν τις τιμές αλλά προβλέπω και αντίστοιχη μείωση στο επίπεδο των υπηρεσιών  
Το σχολιο μου δεν αφορουσε εσενα ,οσο γενικοτερα.Οι αγορες ειναι αυτορυθμιζομενες,ετσι και η πορνεια σε 6 μηνες θα ερθη στα ισια της.
 

londinos

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2010
Μηνύματα
63
Like
0
Πόντοι
0
Με αυτη την κριση κανενα στουντιο δεν αξιζει πανω απο 35 ευρω.
δεν μου άρεσε 35 ευρω :( :( ... μου άρεσε τα 5 ευρω  :2funny: θα κερασής και καφεδάκι στη κοπέλα :2funny:
το έχεις μελετήσει ενα και ενα  :thumbsup:  
 

egelados

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2005
Μηνύματα
92
Κριτικές
13
Like
60
Πόντοι
10
Για τους δεσμευμένους τα ιδρύματα πρέπει
να συνεργαστούν με χασαποταβέρνες ώστε να
παίρνουμε και τις κατάλληλες αποδείξεις
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Πάντως, στις τελευταίες 2 σελίδες, μόνο ο Τρέσουρας έχει γράψει κάτι σχετικό με το θρεντ (ενημέρωση για στούντια).
Για να ανασυνταχτούμε λίγο !
 

anoixtomyalos

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.643
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
4.175
@παιχτουρας
φιλε ξεχνας τελευταια να υπογραφεις "μετα τιμης ο παιχτουρας"
@ ολους
για την ελπιδα απο βουρβαχη εχουμε καμια ινφο? η να κανω το κομαντο?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom