Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (1 μέλη και 34 επισκέπτες)

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Ζεστη καυλες ολα μαζι  :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Στα δυο τελευταια Σαββατα που περασα απο το Αχαρνων 106, εργαζοταν η Ινα.
Μελαχροινη, νεαρη, αδυνατουλα, προσχαρη στο σαλονι.
Οντως με 30 ευρω το βασικο προγραμμα, με 50 οποιαδηποτε αλλη παραλλαγη προγραμματος (ή 69. ή sex show, ή μασαζ, ή αυταρχικο/μακρυα απο εμας  :grin:)
Απο αποδοσεις στο δωματιο δεν ξερω, μιας και δεν μου εκανε "κλικ" για να περασω.

Τωρα δεν ειναι 100% σιγουρο, οτι θα ειναι αυτη και σημερα.......
Ετσι ειναι φιλε....αλλα διαβασα πριν μερες το μελος "Πιτσιρικο"..που εγραψε οτι σε απογευματινη βολτα του..περασε και απο το ιδρυμα αυτο...και ειδε ενα ωραιο κομματι..που δεν το τιμησε ομως....γι αυτο λεω να παω μια βολτα σημερα!
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Ιπποκρατους ειναι ανοιχτο?λεω μπας και ειμαι κοντα το απογευμα και περασω ...εχουμε ιδεα αν δουλευει καμια καλη?
Ανοιχτο ειναι.

Εχω να περασω αρκετο καιρο απο εκει.

Την τελευταια φορα δουλευε η Αφροδιτη, της Γερμανικης αλυσιδας.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Ανοιχτο ειναι.

Εχω να περασω αρκετο καιρο απο εκει.

Την τελευταια φορα δουλευε η Αφροδιτη, της Γερμανικης αλυσιδας.
θενξ .αν καταφερω και ξεφυγω απο την γυναικεια παρεα που συνοδευομαι σε αυτο μου το ταξιδακι και παω θα ενημερωσω για εντυπωσεις!
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
θενξ .αν καταφερω και ξεφυγω απο την γυναικεια παρεα που συνοδευομαι σε αυτο μου το ταξιδακι και παω θα ενημερωσω για εντυπωσεις!
Θα κανεις αυτη την μεγαλη θυσια...για τους συναγωνιστες σου?.....Εισαι αξιος.....! :rockon:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Μην παρετε στο τηλεφωνο που αναγραφεται εδω μεσα για το Βριλησσου 36..ειναι λαθος..μου βγηκε ενας κυριος και μου ειπε οτι δεν ειναι εδω στουντιο..ας φροντισουν οι υπευθυνοι του site να το σβησουν και να ειδοποιηθει το συγκεκριμενο στουντιο να δωσει σωστο τηλεφωνο επικοινωνιας!!!Παμε παρακατω..... Στο Βριλησσου 42(ΣTAR) που τηλεφωνησα...η τσατσα, μου ειπε οτι προσφερουν το απλο και με σαραντα, αλλα διχως πολλες στασεις...διχως εγω ομως να της το ρωτησω.....ε ρε σφαλιαρες που θελουν ολοι τους...σε λιγο θα μας καθοριζουν και τον αριθμο των στασεων στον Ερωτα.....Ντροπη τους και αισχος!!!!!Μαυρο στην αλητεια τους και στην θρασυτητα τους.....θελουν να παιρνουν ατσαλακωτο και αφορολογητο χρημα απο μας τους καταναλωτες των μαγαζιων αυτων και να μας υποτιμουν την νοημοσυνη.....Ε οχι δεν θα τους περασει...δεν φτανει που μου μιλαγε διχως να την προκαλω εγω στο τηλεφωνο να συνεχισουμε την τηλεφωνικη ενημερωση, κανενα πενταλεπτο που καταλαβαινα οτι εκει διωχναν μυγες...αλλα μου καθοριζε και τις στασεις στα σαραντα με τα πενηντα ευρω...ρε ουστ απο εδω.....με πεντε-εξη ελληνικες λεξεις ολες και ολες που εχετε μαθει...νομιζετε οτι θα μας παιρνετε τα λεφτα απο την τσεπη!!!....τα πηρα στο κεφαλι...και μετα τηλεφωνησα στην Εστελλα να ελθει σπιτι μου να με ξεκαβλωσει, αλλα ημουν ατυχος......μου ειπε απο ΔΕΥΤΕΡΑ θα εργαστει παλι....οποτε το απογευμα τωρα, θα παω στο ΑΧΑΡΝΩΝ 106 να δω τι παιζει...καθοτι εκει με 30 ευρω περνας καλα στο δωματιο μεσα τωρα τελευταια...απο οτι μαθαινω απο συναγωνιστες αλλους!!!!
:thumbsup:
 

vrilissou57

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2010
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ

ΣΗΜΕΡΑ απογευμα___  ΒΙΚΤΩΡΙΑ  μετα ΝΕΛΗ _____
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
με ματιασατε ρε κλειστο ειναι και δεν ειμαι και για πολυ ξοδεμα χρονου...παω αλλου...
Ρε gl άσε την γυναικοπαρέα σου και τράβα στις πουτάνες να δεις άσπρη μέρα
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
το παλευω αλλα πεφτω σε σκοπελους...
Δεν υπάρχει "δεν μπορώ". Υπάρχει "δεν θέλω"
Βρέθηκες στην Αθήνα και αντί να δεις τα "αξιοθέατα" θα συντροφεύεις ελλεηνίδες ?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Λοιπον αν δεν σε θελει δεν σε θελει την γκαντεμια και την βιασυνη μου γαμω μεσα...πηγα συγγρου144 ενεκα ευκολιας περισσοτερο..δουλευε μια ιουλια απο γερμανια μαλλον γρι αγγλικα δεν ηξερε...ξανθια με μακρυ μαλλι μεγαλο ωραιο βυζι που ομως ρωγα δεν πολυαφηνε να γλειψω λογω ευαισθησιας,καθαρη και πολυ μοσχομυριστη την εγλειψα ευχαριστα..πηρα και καλο προγραμμα με ακαποτη πιπα και στο τσιμπουκι ηταν πολυ περιποιητικη..αλλα τι το θελα το πρωκτικο με την απειρη??το εργαλειο δεν εμπαινε με τιποτα ουτε με δεκα κιλα κρεμα και λιγο οταν το εβαλα και βογγηξε ξενερωσα και πηγαμε σε δευτερο γυρο με αλλη καποτα και απο μουνακι...κοινως γαμησε τα ολοκληρη επιχειρηση μου βγηκε η πανάγια και εχει και ζεστα και το κωλοaircondition ηταν ανεπαρκες...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Τεσπα τωρα ποσταρω απο το κινητο ενεκα η ενημερωση γιάυτο και σπαστα τα μηνυματα,καλα περασα αλλα αν δεν εκανα την μαλακια να παω για τα πολλα δεν θα χανα και τα λιγα...η κοπελα συστηνεται μονο για απλο δεν ειναι επόυδενι gfe προκαταρκτικα και συνεννοηση μηδεν απλα εχει ωραιο σωμα και στηνεται καλα χωρις μαλακιες...η πιπα οχι πολυ βαθια και δεν γλειφει μπαλες αλλα ικανοποιητικη χώρις δαγκωματα και με τεχνη...
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Μια Σίντυ έχει κάτι ωραίες φωτογραφίες από εκείνη την αλυσίδα. Τώρα αν είναι καλή ή όχι δεν ξέρω...
 

ax9

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
33
Κριτικές
6
Like
3
Πόντοι
0
Ιπποκρατους ειναι ανοιχτο?λεω μπας και ειμαι κοντα το απογευμα και περασω ...εχουμε ιδεα αν δουλευει καμια καλη?
Πηγα πριν 1 μήνα περίπου. Στην βραδυνη βάρδια δουλευε μια ψηλη ρουμανα με άσχημα δόντια.
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Το Ιπποκρατους 144 ΔΕΝ τροφοδοτειται πλεον απο την Τριγγετο-αλυσιδα, τα τεμαχια του ειναι πλεον μετριοτατα.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Το Ιπποκρατους 144 ΔΕΝ τροφοδοτειται πλεον απο την Τριγγετο-αλυσιδα, τα τεμαχια του ειναι πλεον μετριοτατα.

άραγε από που να τροφοδοτείται?

24hours.png
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom