Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Οταν ειχα τιμησει το κουλουρακι της, ηταν πιο αφρατη.
Γεγονος ειναι οτι εχει αδυνατισει ακρκετα, και εμενα τουλαχιστον πριν μου αρεσε περισσοτερο.
Δεν σου εχω πει να μη μου μιλας για κουλουρακια!!! :tickedoff:
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin:


Δεν εννοουσα για τα κιλα της!!!Απο κιλα μια χαρα ειναι για μενα!!!
Αλλο με χαλαει!!!
others-142.gif
 

ta

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
761
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
6
Μια Δαϊάνα που έχει φωτο στις κυρίες και παίζει θησέως ξέρουμε απόδοση στο δωμάτιο????
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Λίγα λόγια για Μελίνα από Κ6 και Βρ60 που πήγα νωρίς το μεσημέρι!!!!
Όμορφη, κορμάρα και σέρβις που σε...."σκοτώνει"!!!! :rockon: :rockon:
Τέτοιο σέρβις στα στούντιο δεν υπάρχουν πολλά!!!!
Βέβαια είμαι σίγουρος ότι επειδή έχει πολύ γυμνασμένο σώμα που χάνει λίγο σε θυληκότητα, πολλοί δεν την έχουν δοκιμάσει!!!!
Εεεεε...λοιπόν κάνετε λάθος...μηδενίστε το κοντέρ του εγκεφάλου σας και μπουκάρετε μέσα!!!!!
Το μόνο που δεν κατάφερα ήταν να της πάρω το κωλί σωστά...με πρόλαβε και με γάμησε "εγκεφαλικά"!!!!
Την επόμενη φορά δεν μου γλιτώνει!!!! :grin: :grin:
Μπαίνει με αέρα κα σε "μετράει" σωστά η τύπισσα...μαγκάκι με τα όλα της!!!!!
Από την αρχή μέχρι το τέλος, μετρημένες και σωστές ατάκες για να σε φτιάξουν!!!!
Αισθησιακά και διακρητικά βογκητά και λέξεις!!!
Αν έκανε και ακάποτο στοματικό θα ήταν Θηρίο με τα όλα του, που συναντάς μόνο σε πεντάστερα!!!!
Η πρώτη που μου τον "σήκωσε" με καπότα.....σκέψου τι θα κάνει με την γλώσσα της χωρίς!!!! :rockon: :rockon:
Αν είστε κακά παιδιά....μην την "πάρετε" με τις γόβες.....σε "εκτελεί" με αυτές στην ψύχρα!!!!
Για πολλές αντοχές και αναπνοές...την επόμενη φορά θα κόψω το τσιγάρο μια βδομάδα πριν!!!! :grin: :grin: :grin:
:sunglasses:
Πηγα σημερα το βραδυ απο το Βριλλησου 60 μιας και οι συστασεις σας(εσενα και του φιλου σου :rockon:) ειναι Θετικοτατες αλλα..
Αν εμπαινα θα επρεπε να περιμενω αλλους δυο...τυχαιο αραγε?
Συν του οτι με το που γυρισε πλατη να παει προς το δωματιο θυμηθηκα αυτο..
Υ.Γ Οταν μπω θα παω καρφι για το δωματιο ξεροντας οτι ειναι αυτη!!Δεν μπορω το σαλοναρισμα της με τιποτα!!Ειναι εντελως κατσε κατω απο την μπαρα!
Υ.Γ2 Πρεπει να κοψει τα βαρη οπως και δηποτε!!Πουτανα ειναι ρε γμτ δεν ειναι ο Καχιασβιλι
Υ.Γ3 Εχει Αγγελικο προσωπο..
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Να της δωσεις χαιρετισματα την επομενη φορα Geopa !!!
Γιατι σημερα μαλλον θα το ξεχασες !! :grin: :grin: :grin:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Να της δωσεις χαιρετισματα την επομενη φορα Geopa !!!
Γιατι σημερα μαλλον θα το ξεχασες !! :grin: :grin: :grin:
Σήμερα μετά από αυτό ξέχασα και τα παπούτσια μου εκεί....
....ξυπόλητος βγήκα.....σαν χαζό έκανα!!! :grin: :grin: :grin:
Θα το τολμήσω την επόμενη φορά.....και θα της βγάλω τις γόβες πρώτα!!!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Mmmmm !!!
Σε βρηκε μικρο η Πολωνεζα Geopa !!!
αχαχαχαχαχαχαχα !!!
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Mmmmm !!!
Σε βρηκε μικρο η Πολωνεζα Geopa !!!
αχαχαχαχαχαχαχα !!!
Δεν κατάλαβα....τι φταίω εγώ!!!! :birdman:
Πρώτα θα γυμναστώ να είμαι στην ίδια κατηγορία και μετά θα της πω ότι είμαστε.....απλώς γνωστοί!!!! :2funny: :2funny:
Σιγά σιγά.....αυτά θέλουν υπομονή!!! :sunglasses:
Με τον καιρό ίσως της αναφέρω ότι έχουμε πιει και έναν καφέ μαζί.....ίσως!!!! :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Μια που η Φυλής πνέει τα λοίσθια, είπα να βολτάρω στο στουντιακό RLD της Βριλλησού.

Κεφαληνίας 75: Εμμανουέλλα : μια ψιλή καλλίγραμμη κοπέλα με μακριά μαύρα μαλλιά
              Αγνή : ένα μαυρισμένο καλλίγραμμο θηλυκό, που του έλειπε όμως η θηλυκότητα.

Σίγουρα η κοπελιά αυτή κάνει για GFE καταστάσεις ?  :helpplea:

Βριλλησού 55 : Φρίντα ψιλή, αδύνατη, μικρό στηθάκη, τα μαλλιά πιασμένα κότσο.
Βριλλησού 57 : Η Νέλλη, όμορφη γλυκιά παρουσία, ωραίο σωματάκι, μαλλιά με αντάυγες, λιγο πιο κάτω από τους ώμους.  
Η Υπηρεσία νομίζει ότι όποιος μπαίνει στο μαγαζί πρέπει & να περάσει στο δωμάτιο. Επίσης, νομίζει οτι περνάνε όλο οι ίδιοι & οι ίδιοι από το μαγαζί, αλλά μόνο για μάτι. Μάλλον δεν γνωρίζει το δικαίωμα της επιλογής! Με τον τρόπο της αποθαρρύνει τους υποψήφιους πελάτες.  :jerking: 

Βριλλησού 36 : Δεν άνοιγε.
Βριλλησού 42 : Ένα ξανθό μωρό η Μαργκό. Μεγαλούτσικο βυζάκι, χαμογελαστή παρουσία, λιγη κυτταρίτιδα στο ποπάκι.  :boobies:  Δεν πιστεύω να είναι η Μαργκό του Β.57 που είχε κακές κριτικές ? ? ?    :helpplea:
Βριλλησού 46 : Η Βαλεντίνα, ξανθιά, αδύνατη, όμορφη παρουσία.
Βριλλησού 60 : Μελίνα, όπου οι προλαλήσαντες την έχουν περιγράψει άψογα.  :dancing:

Από τιμές όμως φαρμάκι. Για ένα πρόγραμμα με 69 που θα με ενδιέφερε, κοστίζει 70 € ! !
Μόνο στο Β.42 κάνει 60€. Είναι πολλά για ένα 15'.  :tickedoff:
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Δεν κατάλαβα....τι φταίω εγώ!!!! :birdman:
Πρώτα θα γυμναστώ να είμαι στην ίδια κατηγορία και μετά θα της πω ότι είμαστε.....απλώς γνωστοί!!!! :2funny: :2funny:
Σιγά σιγά.....αυτά θέλουν υπομονή!!! :sunglasses:
Με τον καιρό ίσως της αναφέρω ότι έχουμε πιει και έναν καφέ μαζί.....ίσως!!!! :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
καπως ετσι το βλεπω το σκηνικο!!!

:2funny:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Κεφαληνίας 75: Εμμανουέλλα : μια ψιλή καλλίγραμμη κοπέλα με μακριά μαύρα μαλλιά
              Αγνή : ένα μαυρισμένο καλλίγραμμο θηλυκό, που του έλειπε όμως η θηλυκότητα.

Σίγουρα η κοπελιά αυτή κάνει για GFE καταστάσεις ?  :helpplea:
Η Αγνη σε "διαζαβει" στο δωματιο και σου δινει αυτο που ζητας!!! ;)



Μολις γυρισα απο Ιππωνακτος οπου πηγα για ενα γρηγορο στην Αντζελα!!!Τετοιες ωρες μονο οι μιλφαρες μπορουν να με ξεπεταξουν!!! :2funny:
Καθως γυρναγα στο ταξι ακουσα απο τον ασυρματο οτι ειχανε μια κληση απο την οδο Κασσανδρας!!! :2funny:
Δεν χρειαζεται να πω νουμερο και προορισμο αλλα ηταν πανω στην ωρα της αλλαγης της βαρδιας!!!
Που ειναι αυτο το θρεντ που αναφερεται στο πως γυρνανε σπιτι τους τα κοριτσια!!!
 

scorpioking

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2006
Μηνύματα
665
Κριτικές
13
Like
53
Πόντοι
1.997
Συναγωνιστές της ηδονής... γνωρίζει κανείς τι απέγινε η Κατερίνα απο Βριλισσου 42 και 55????????????????????????????  :kissass:  :huh:

φαντάζομαι..δεν έχει σχέση με τη Κατερίνα του studio blue..?? απο τις φωτο δεν μπορώ να βγάλω άκρη...  :-
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Συναγωνιστές της ηδονής... γνωρίζει κανείς τι απέγινε η Κατερίνα απο Βριλισσου 42 και 55????????????????????????????  :kissass:  :huh:

φαντάζομαι..δεν έχει σχέση με τη Κατερίνα του studio blue..?? απο τις φωτο δεν μπορώ να βγάλω άκρη...  :-
Οχι καμια σχεση με αυτην απο το studio blue!!!Κανε λιγο υπομονη και σε λιγο καιρο θα επιστρεψει!!!
 

scorpioking

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2006
Μηνύματα
665
Κριτικές
13
Like
53
Πόντοι
1.997
έχει πάει για νέα...  :tits2:  :tits: ή λέω....  :jerking: :think:
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Συναγωνιστές της ηδονής... γνωρίζει κανείς τι απέγινε η Κατερίνα απο Βριλισσου 42 και 55????????????????????????????  :kissass:  :huh:

φαντάζομαι..δεν έχει σχέση με τη Κατερίνα του studio blue..?? απο τις φωτο δεν μπορώ να βγάλω άκρη...  :-
Οχι καμια σχεση με αυτην απο το studio blue!!!Κανε λιγο υπομονη και σε λιγο καιρο θα επιστρεψει!!!
με προλαβε ο φιλτατος κουταλας!
υπομονη. θα επιστρεψει δρυμητερη  :boobies:
:thumbsup:
 

scorpioking

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2006
Μηνύματα
665
Κριτικές
13
Like
53
Πόντοι
1.997
σας ευχαριστώ και τους δύο!!!!!!!!!!!  :dancing:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom