Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (0 μέλη και 24 επισκέπτες)

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Σκέψου ότι δεν έχω δοκιμάσει ακόμα την Εμμανουέλλα... Είναι και η οικονομική κρίση  :S
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Βουλιαγμενης 68: Ρωσσιδα  Λιντα!!! :think:
Τελικα η Λιντα η Ρωσιδα στο Βουλιαγμενης ειναι η Λιζα απο Κων/λεως 94 και ΣΙΑ!!!

Καταθεση στην Κιμ!!!Δεν ξερω τι λενε μερικοι  :P αλλα η γκομενα ειναι τσοντα και γαμιεται σαν σκυλα!!! :pipa3:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Επισκεψη το απογευμα σημερα στο Paradise για την Αννα...επακολουθει κριτικη!!!!!
 

requiem4ad

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2007
Μηνύματα
68
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Αποψε στην Β.36 ==> ΑΜΑΝΤΑ! Τρελο και παλαβο νιμου :boobies: πολυ καλο sexακι :knockinb:. αξιζει τα γιουρια! :rockon:

Τωρα τα βασικα: εκανα ερωτηση φωτια για το αν θα ριξουν ποτε τις τιμες λογο δυσκολων καταστασεων που επικρατουν στην πλειοψηφια των τσεπων.
Απαντση; ΝΑΙ :new_shocked: , και πιο αναλυτικα ακομα απο αρχες του Ιουνη οπως μου ειπαν θα πεσει κανα 10ερω κατω ολο το "φασμα" των προγραμμάτων . οποτε παιζει και με 30 ευρανα γαμει κανεις σε studio.  :dancing:
Αντε γιατι η θα το κοψουμε το αθλημα εμεις η θα το κοψουν αυτοι!
Κιπ Φακιν  :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Τελικα η Λιντα η Ρωσιδα στο Βουλιαγμενης ειναι η Λιζα απο Κων/λεως 94 και ΣΙΑ!!!

Καταθεση στην Κιμ!!!Δεν ξερω τι λενε μερικοι  :P αλλα η γκομενα ειναι τσοντα και γαμιεται σαν σκυλα!!! :pipa3:
Αν θυμασαι παλιοτερα (ανοιξη 2009) η συγκεκριμενη κοπελα δουλευε και σαν Λιντα 2, στο Κωνστ. 94. τοτε που στο ιδιο ιδρυμα δουλευε και η original Λιντα...........

Μαλλον το ξαναυιοθετησε το ονοματακι........
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Αποψε στην Β.36 ==> ΑΜΑΝΤΑ! Τρελο και παλαβο νιμου :boobies: πολυ καλο sexακι :knockinb:. αξιζει τα γιουρια! :rockon:

Τωρα τα βασικα: εκανα ερωτηση φωτια για το αν θα ριξουν ποτε τις τιμες λογο δυσκολων καταστασεων που επικρατουν στην πλειοψηφια των τσεπων.
Απαντση; ΝΑΙ :new_shocked: , και πιο αναλυτικα ακομα απο αρχες του Ιουνη οπως μου ειπαν θα πεσει κανα 10ερω κατω ολο το "φασμα" των προγραμμάτων . οποτε παιζει και με 30 ευρανα γαμει κανεις σε studio.  :dancing:
Αντε γιατι η θα το κοψουμε το αθλημα εμεις η θα το κοψουν αυτοι!
Κιπ Φακιν  :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2:
Ετσι...οταν εγω σας τα εγραφα και σας ανοιγα τα ματια..... ειχαν πεσει πανω μου, μερικοι συναγωνιστες εδω μεσα να με φανε....αλλα ο αγωνας των μπουρδελιαρηδων τωρα δικαιωνεται....και οχι απο αρχες Ιουνιου που σου ειπανε...αλλα πολλα ιδρυματα.... με το που σκαει πελατης, ηδη απο τωρα, του παιρνουν "τσιμπουκια" απο την ευγενεια και το χαμηλωμα των τιμων....ξυπνηστε κοροιδα...κωλοι υπαρχουν,λεφτα δεν υπαρχουν πλεον!!!Μετα τιμης ο Παιχτουρας.
 

kamarianosg

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
642
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
6
2-3 φορές που έχω πάει τελευταία στα Κασσάνδρας και εχω πάρει ακριβό πρόγραμμα και μου έχουνε πεί 130-150 ευρώ,λεω 100 και δέχονται αμέσως. :s&m_2: :s&m_2:
 

vrilissou57

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2010
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0
ΚΑΛΗΜΕΡΑ

ΠΕΜΠΤΗ ____ ΑΛΕΞΙΑ  ΝΕΛΗ    ΝΕΛΗ   

 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Λίγα λόγια για Μελίνα από Κ6 και Βρ60 που πήγα νωρίς το μεσημέρι!!!!
Όμορφη, κορμάρα και σέρβις που σε...."σκοτώνει"!!!! :rockon: :rockon:
Τέτοιο σέρβις στα στούντιο δεν υπάρχουν πολλά!!!!
Βέβαια είμαι σίγουρος ότι επειδή έχει πολύ γυμνασμένο σώμα που χάνει λίγο σε θυληκότητα, πολλοί δεν την έχουν δοκιμάσει!!!!
Εεεεε...λοιπόν κάνετε λάθος...μηδενίστε το κοντέρ του εγκεφάλου σας και μπουκάρετε μέσα!!!!!
Το μόνο που δεν κατάφερα ήταν να της πάρω το κωλί σωστά...με πρόλαβε και με γάμησε "εγκεφαλικά"!!!!
Την επόμενη φορά δεν μου γλιτώνει!!!! :grin: :grin:
Μπαίνει με αέρα κα σε "μετράει" σωστά η τύπισσα...μαγκάκι με τα όλα της!!!!!
Από την αρχή μέχρι το τέλος, μετρημένες και σωστές ατάκες για να σε φτιάξουν!!!!
Αισθησιακά και διακρητικά βογκητά και λέξεις!!!
Αν έκανε και ακάποτο στοματικό θα ήταν Θηρίο με τα όλα του, που συναντάς μόνο σε πεντάστερα!!!!
Η πρώτη που μου τον "σήκωσε" με καπότα.....σκέψου τι θα κάνει με την γλώσσα της χωρίς!!!! :rockon: :rockon:
Αν είστε κακά παιδιά....μην την "πάρετε" με τις γόβες.....σε "εκτελεί" με αυτές στην ψύχρα!!!!
Για πολλές αντοχές και αναπνοές...την επόμενη φορά θα κόψω το τσιγάρο μια βδομάδα πριν!!!! :grin: :grin: :grin:
:sunglasses:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Λίγα λόγια για Μελίνα από Κ6 και Βρ60 που πήγα νωρίς το μεσημέρι!!!!

Βέβαια είμαι σίγουρος ότι επειδή έχει πολύ γυμνασμένο σώμα που χάνει λίγο σε θυληκότητα, πολλοί δεν την έχουν δοκιμάσει!!!!
Εεεεε...λοιπόν κάνετε λάθος...μηδενίστε το κοντέρ του εγκεφάλου σας και μπουκάρετε μέσα!!!!!
Εγω ειμαι ενας απ'αυτους!!!Ειναι πολυ ομορφη αλλα αυτο το περπατημα της με ξενερωνει!!!!! :-
Και για μενα το 1ο στοιχειο για να μπω ειναι το σαλοναρισμα!!!
Μαλλον θα πρεπει να μηδενισω το κοντερ του κολλημενου εγκεφαλου μου και να περασω μεσα......απ'ολους καλα λογια εχω ακουσει για αυτην!!! :rolleyes:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Την εχω "συνατησει" 2 φορες.
Την θεωρω μεσα στις τρεις ομορφοτερες κοπελες που κυκλοφορουν. Αναγεννησιακο προσωπο.
Την πρωτη φορα ηταν μετρια, (ηταν ομως αργα την νυχτα και μετα απο διπλοβαρδια), την αλλη ομως αρκετα βελτιωμενη.
Βεβαια εχει περασει και καιρος απο τοτε.

Δεν θα αργησει η στιγμη αλλης μιας επισκεψης, αν και ειναι ακομα τοσες πολλες που θελω να "γνωρισω"........
:dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Την εχω "συνατησει" 2 φορες.
Την θεωρω μεσα στις τρεις ομορφοτερες κοπελες που κυκλοφορουν. Αναγεννησιακο προσωπο.
Την πρωτη φορα ηταν μετρια, (ηταν ομως αργα την νυχτα και μετα απο διπλοβαρδια), την αλλη ομως αρκετα βελτιωμενη.
Βεβαια εχει περασει και καιρος απο τοτε.

Δεν θα αργησει η στιγμη αλλης μιας επισκεψης, αν και ειναι ακομα τοσες πλλες που θελλω να "γνωρισω"........
:dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno:
Εγω να δεις ποσες και ποσες εχω στο ματι!! :humpleg:
Εχουμε πολυ δουλεια μπροστα μας Ινδιανε!!! :2funny:


Η Μελινα απο τη μεση και πανω ειναι μουναρα το παραδεχομα!!!Απο εκει και κατω σορυ, αλλα........... :-
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Εγω να δεις ποσες και ποσες εχω στο ματι!! :humpleg:
Εχουμε πολυ δουλεια μπροστα μας Ινδιανε!!! :2funny:


Η Μελινα απο τη μεση και πανω ειναι μουναρα το παραδεχομα!!!Απο εκει και κατω σορυ, αλλα........... :-
Οταν ειχα τιμησει το κουλουρακι της, ηταν πιο αφρατη.
Γεγονος ειναι οτι εχει αδυνατισει ακρκετα, και εμενα τουλαχιστον πριν μου αρεσε περισσοτερο.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom