Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
ιδιοκτησιακα η αλυσιδα Κασσανδρας ειναι ανεξαρτητη απο τα αλλα?
Το ανεφερα φιλε μου μονο και μονο για ενα κολλητο μου.Που ξεκινησε απο επαρχια,εδωσε λεφτα σε διοδια,καυσιμα για να μπει για 2λεπτα σε ενα κολπο επιπλου και να κλαιει τα λεφτα του..Η κριτικη δεν δημοσιυτηκε ποτε.
Ναι, η αλυσιδα Κασσανδρας δεν εχει καμια σχεση με τα αλλα μαγαζια!!!
Κριμα για το φιλο σου!!!Ας μπει εδω να μας πει την εμπειρια του αν θελει!!!Δεν θα ειναι ουτε ο 1ος ουτε και ο τλευταιος που θα κραξει τα Κασσανδρας ή οποιοδηποτε αλλο μαγαζι!!! :)
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
ιδιοκτησιακα η αλυσιδα Κασσανδρας ειναι ανεξαρτητη απο τα αλλα?
Το ανεφερα φιλε μου μονο και μονο για ενα κολλητο μου.Που ξεκινησε απο επαρχια,εδωσε λεφτα σε διοδια,καυσιμα για να μπει για 2λεπτα σε ενα κολπο επιπλου και να κλαιει τα λεφτα του..Η κριτικη δεν δημοσιυτηκε ποτε.
Οσο για τα επιπλα Σαντρα ,Λαουρα , Μιχαελα και τις λοιπες μικρες ας προσεχε φιλε !!!
 

rocco83

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
908
Like
119
Πόντοι
6
Για ποια απο ολες εχουμε αντιριση rocco83  !!!
Μηπως δεν διαβασες την κριτικη της Σαντρας η αυτη δεν μετραει !!!

Οπου εχεις αντιριση και θελεις  εξηγησεις τις δινω μεσα στο thread ,no problem !!!

Ολος δικος σου Παιχτη !!! ;)
δεν εχω προβλημα μαζι σου παιχτη,απλα μου κανει εντυπωση πως 'δημοσιευτηκαν' ετσι αβιαστα μεσα σε 1ωρα 4 δικες σου αποθεωτικες κριτικες για το Κασσανδρας.Ενω 1 δικη μου για το Κασσανδρας,αρνητικη αλλα ΟΧΙ χυδαια ή απαξιωτικη,δεν περασε ποτε..Η κοπελα ηταν η Ευα,μια ξανθια.
Και οσο αφορα το πεδιο των εντυπωσεων,δεν ακουγεται οτι καλυτερο ενας χρηστης σε 1ωρα να ανεβαζει 4 αποθεωτικες κριτικες για 1 συγκεκριμενο στουντιο.
 

rocco83

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
908
Like
119
Πόντοι
6
Ναι, η αλυσιδα Κασσανδρας δεν εχει καμια σχεση με τα αλλα μαγαζια!!!
Κριμα για το φιλο σου!!!Ας μπει εδω να μας πει την εμπειρια του αν θελει!!!Δεν θα ειναι ουτε ο 1ος ουτε και ο τλευταιος που θα κραξει τα Κασσανδρας ή οποιοδηποτε αλλο μαγαζι!!! :)
εκανε λογαριασμο μονο και μονο για την κριτικη.Λογικα εκαναν και σε ενα τοσο νεο μελος με 1 κριτικη και κανενα ποστ δεν πηραν στα σοβαρα τα λογια του και δεν ακουστηκε καν.Γιαυτο προσφερθηκα εγω να γραψω για αυτον μιας και ειμαι 2 χρονια εδω μεσα.
(ασχετο αλλα προσωπικα ουτε που ξερω που ειναι η Κασσανδρας μιας και πολυ σπανιως επισκεπτομαι ιδρυματα αγοραιου ερωτα)
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Εξι εβαλα Παιχτη και αν σου αρεσει !!!
Οποτε εχω χρονο γραφω !!!
Δεν ηξερα οτι πρεπει με τον πουτσο εξω απο το παντελονι να πιανω το πληκτρολογιο !!!
Και αν προσεχες λιγακι θα εβλεπες οτι γραφω μεσα στα thread και παντα τις κριτικες η εδω η στα CT τις γραφω μαζεμενες !!!
Ουτε εγω εχω προβλημα μαζι σου Παιχτη αλλα αυτου του ειδους τα σχολια να λοιπουν !!!
Εαν γουσταρεις σχολια στο αντιστοιχο thread για τις κριτικες !! ;)
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
διαβαζω στις κυριες των αθηνων για παιωνιου 10 απογευματα μια λολιτα.λετε να επεστρεψε η μιλφαρα απο μιχ. βοδα????????????οι φοτο αν τις φανταστεις χωρις φοτοσοπ θα ελεγα πως μοιαζουν. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
ΟΧΙ δεν ειναι η ιδια.

Περασα σε τσαρκα το περασμενο Σαββατο απο Παιωνιου 10. Η Λολιτα που ειδα ειναι ξανθια με σγουρα μακρυά μαλλια, με διαφορετικο σωματπτυπο, πεταχτο κωλαρακι, φυσικο στηθος, νεαρωτερη απο το γνωστομας milf της Μιχαηλ Βοδα.
Δουλέυε σε διδυμο με μαζι καποια αλλη κοπελα ονοματι Ελενη.

Οσο αφορα τα περι Βουδισμου, πληροφοριες αναφερουν οτι πλεον εργαζεται σαν ανεξαρητη σε ξενοδοχεια.........

 

rocco83

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
908
Like
119
Πόντοι
6
Εξι εβαλα Παιχτη και αν σου αρεσει !!!
Οποτε εχω χρονο γραφω !!!
Δεν ηξερα οτι πρεπει με τον πουτσο εξω απο το παντελονι να πιανω το πληκτρολογιο !!!

Και αν προσεχες λιγακι θα εβλεπες οτι γραφω μεσα στα thread και παντα τις κριτικες η εδω η στα CT τις γραφω μαζεμενες !!!
Ουτε εγω εχω προβλημα μαζι σου Παιχτη αλλα αυτου του ειδους τα σχολια να λοιπουν !!!
Εαν γουσταρεις σχολια στο αντιστοιχο thread για τις κριτικες !! ;)
Βασικα το πληκτρολογιο το πιανω αφου πρωτα δωσει εντολη το πανω κεφαλι μου.Ειναι καλη τακτικη.:thumbsup:
Ολοι κρινομαστε απο τα γραφομενα μας.
Φιλικα παντα παιχτη!
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
ΟΧΙ δεν ειναι η ιδια.

Περασα σε τσαρκα το περασμενο Σαββατο απο Παιωνιου 10. Η Λολιτα που ειδα ειναι ξανθια με σγουρα μακρυά μαλλια, με διαφορετικο σωματπτυπο, πεταχτο κωλαρακι, φυσικο στηθος, νεαρωτερη απο το γνωστομας milf της Μιχαηλ Βοδα.
Δουλέυε σε διδυμο με μαζι καποια αλλη κοπελα ονοματι Ελενη.

Οσο αφορα τα περι Βουδισμου, πληροφοριες αναφερουν οτι πλεον εργαζεται σαν ανεξαρητη σε ξενοδοχεια.........
Εντολη του Δαλάι Λαμα!!! :2funny: :2funny: :2funny:


Αμα εντοπιστει η Αγνη ειτε στο Παιωνιου, ειτε στο Κεφ/νιας 75 ενημερωστε αμεσα παρακαλω!!! :-*
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Βασικα το πληκτρολογιο το πιανω αφου πρωτα δωσει εντολη το πανω κεφαλι μου.Ειναι καλη τακτικη.:thumbsup:
Ολοι κρινομαστε απο τα γραφομενα μας.
Φιλικα παντα παιχτη!
Οκ Παιχτη !!! :grin: :grin: :grin:

Παρε λοιπον να διαβασεις και οταν τελειωσεις τα ξαναλεμε την Δευτερα !!! :-


 

neo123

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
223
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Μία ερώτηση. Η Λίζα στο Βρ55 είναι η ίδια που δουλεύει στο Κωνστ94?
 

gior43

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
49
Like
6
Πόντοι
0
Γεια χαρα κατι ακουσα για νεο στουντιο στον διονυσο στην οδο δεινοκρατους(;;) ξερει κανεις συναδελφος τιποτις;;;;
 

gior43

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
49
Like
6
Πόντοι
0
ναι στον διονυσο νομιζω  σε εφημεριδα το ειδα αλλα δεν ειμαι σιγουρος.....

 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Στο Κ6 μαζι με την Ρωξανη που πηγα να δω και δεν μου ειπε τιποτα εμφανησιακα ηταν και μια καινουρια Ισπανιδα λεει ονοματι Σονια !!!
Bαλτε αλλο ονομα στην κοπελα γιατι θα πεσουν οι πετρες να μας πλακωσουν !!! >:(
Εμφανηση πολυ καλου καβλοραπανου μελαχρινου αλλα μεσα πολυ νεουδι αν και αντεχε το σφυροκοπημα !!!
Προκαταρτικα 2/10
Σωματακι 8/10 και φατσα το ιδιο
Service οτι κανετε εσεις γιατι αυτη δεν θα κανει 4/10
Δεν γραφω αλλη κριτικη σημερα γιατι θα με μαλλωσει ο rocco83 !!!
 

electro

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2008
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Αμα εντοπιστει η Αγνη ειτε στο Παιωνιου, ειτε στο Κεφ/νιας 75 ενημερωστε αμεσα παρακαλω!!! Kiss[/quote
τσεκαρε στις κυριες πρεπει να παιζει βραδυ στο κεφαλληνιας 75
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Ξημερωματα πηγα στο Ερως για Εμμανουελα...εχει πεσει κριτικη!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom