Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Kεφ/νιας 75 τωρα Κορινα και Αγνη!!!Παει το 50αρικο και για σημερα!!! :zfuck:

Μεχρι τις 4!!!

αυτές είναι σίγουρες και άξιες καταθέσεις.Ειδικά για την αγνή μόνο καλά λόγια έχω πώ!Είναι σούπερ κοριτσαρα και καλό παιδί!
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Ειμαι σε διλημμα "συναγωνιστες"!  :2funny: :2funny:
Θα κατεβω Βοτανικο για ποτακι και ειμαι αναμεσα σε Ναταλι απο Κασσανδρας και την Αμαντα απο το Πατση 40  :think: :think:
Την Ναταλι την εχω παρει βεβαια αρκετα παλιοτερα, ( αν ειναι η ιδια δηλαδη, που αυτη πρεπει να ειναι ), οποτε "ξερω" πανω κατω, αλλα διαβαζω καλα σχολια και για Αμαντα, και λεω να δοκιμασω! Θα αξιζει το ρισκο της Αμαντας η να παω στο σιγουρο της Ναταλι? Ιδου η απορια!  :2funny: :2funny: :headbang: :headbang:
Πινεις πολυ!!
Οταν ξενερωσεις ρωτα...
 

mea

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
139
Like
0
Πόντοι
1
Ειμαι σε διλημμα "συναγωνιστες"!  :2funny: :2funny:
Θα κατεβω Βοτανικο για ποτακι και ειμαι αναμεσα σε Ναταλι απο Κασσανδρας και την Αμαντα απο το Πατση 40  :think: :think:
Την Ναταλι την εχω παρει βεβαια αρκετα παλιοτερα, ( αν ειναι η ιδια δηλαδη, που αυτη πρεπει να ειναι ), οποτε "ξερω" πανω κατω, αλλα διαβαζω καλα σχολια και για Αμαντα, και λεω να δοκιμασω! Θα αξιζει το ρισκο της Αμαντας η να παω στο σιγουρο της Ναταλι? Ιδου η απορια!  :2funny: :2funny: :headbang: :headbang:
χτύπα μια φράπα καλύτερα και σε δημόσιο χώρο μπας και σε συλλάβουνε....
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.267
Πόντοι
5.975
Αυτή η υπηρεσία που έχει την απογευματινή βάρδια στο Βούρβαχη πρέπει να τάχει βάψει μαύρα με τη Μιρέλα. Δε μιλάει Ελληνικά, από πήδημα δεν το πολυέχει, χαζογελάει και κοιτάει περίεργα όλη την ώρα... Ζόρικα....
Βέβαια αξιόλογο στήθος για τους οπαδούς του φυσικού μεγάλου (η Μιρέλα όχι η υπηρεσία :2funny:) αλλά overall μπά!
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
αυτές είναι σίγουρες και άξιες καταθέσεις.Ειδικά για την αγνή μόνο καλά λόγια έχω πώ!Είναι σούπερ κοριτσαρα και καλό παιδί!
Για Κορινα δεν ξερω αλλα για την Αγνη συμφωνω και επαυξανω!!!! :rockon:
Απο εκει ερχομαι μολις τωρα και πραγματικα ειναι φοβερη!!!
Απλα εκανα τον γυρω της Αθηνας μεχρι να φτασω γιατι εκανα και μια επισκεψη στην Αντζελα στο Ιππωνακτος πριν οπου και εκει περασα πολυ καλα!!!
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Μολις με ενημερωσε ο πανμεγιστος Piatsas  οτι η Λιντα που ειναι αυτη τη στιγμη στο Βουλιαγμενης 83 ειναι η γνωστη μας Πορνολιντα απο Λελας!!! :zfuck:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Αθανασιας 3: Ελιζα ή Λιζα :think:

Αντιοχειας 64: Λαουρα μεχρι τις 23.30 και μετα Αλικη!!!

Αριστομενους 72: Βικυ!!!

Αχαρνων 85: Αλεξια!!!

Βουλιαγμενης 68: Βικυ!!!

Βριλ.46: Κιμ!!! :knockinb: :knockinb:

Βριλ.57 : Τζενιφερ!!!Φοβερο γελιο με την υπηρεσια στο τηλεφωνο.........καλα να'ναι η γυναικα!!!

Δροσοπουλου 95: Δεν πηρα βεβαια γιατι μονο το ονομα Εμμανουελλα να ακουγα απο το τηλ. θα ετρεχα τωρα!!! :lheel: :lheel: :lheel: :rockon: :rockon: :rockon:

Θησεως 35: Τζεσσικα!!!

Ιππωνακτος 14: Κλαουντια!!!

 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Mε κοτσιδακι στην καστανη περουκα !!! :2funny: :2funny: :2funny:

Ε ρε Ζουρλα !!!!!! :s&m_2: :s&m_1: :s&m_3:
 

milene

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
57
Κριτικές
3
Like
50
Πόντοι
0
Ναι είναι η γνωστή Τρελλολίντα. Μολις γύρισα απο εκει. Μου είπε οτι θα την βρίσκουμε Σ.Πάτση και τυχαία στην Βουλιαγμένης. Οπως πάντα τρελλό γαμήσι.
 

loverpoutanes

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2010
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια η ελενα απο κεφαληνιας 75 που ειναι εχω καιρο να την δω.βεβαια καταθεσα στην αγνη απιστευτη
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Σχολιασμος πρωτοεμφανιζομενων τεμαχιων που εθεαθησαν τις τελευταιες μερες..
Kασσανδρας 3,4,6 κλπ
Σονια...ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΟΜΟΡΦΗ ΠΙΠΙΝΑ(ψηλη,λεπτη μελαχρινη) η οποια δυστυχως δεν ξερει τι σημαινει η λεξη προκαταρκτικα :P
Οταν την μαθει εδω ειμαστε!Απο τα κοριτσια που χαζευεις με την ομορφαδα τους
Καρμεν..μετριοσυμπαθητικη παρουσια με ραστα μαλλι!Εχει δουλεψει πολυ προσφατα ως Μαρια στο Αγαθουπολεως 54(LCD TV)το οποιο δυστυχως ειναι πλεον προς πωληση-ενοικιαση!
Βριλλησου 36,Κων/λεως 80 κ Μ.Αλεξανδρου 133
Τανια...δηλαδη Σουζανα απο Τριγγετοαλυσιδα,Φραντζη κ Βουλιαγμενης 83!Ισως η πιο κοντη πουτανα της Αθηνας!Μετριοτατη για τα γουστα μου
Σαρα..η γνωστη Σλοβενα η οποια την εκανε απο την Τριγγετοαλυσιδα!Ενω στην γερμανοαλυσιδα παντα την εβλεπα με κατι μουτρα μεχρι το πατωμα μια δυο φορες που την εχω πετυχει τελευταια βγαζει πολυ θετικη διαθεση στο σαλονι!Επισης στα συν της οτι εχει χασει κιλα κι εχει ομορφυνει σε σχεση με πριν
Βριλλησου 42-57
Τζενιφερ..καστανη μετριοπουλα με μοναδικο συν απο οσο μπορεσα να διακρινω το ωραιο στηθος της!Μετρια
Οπου Ζιζελ στα προγραμματα ειναι η γνωστη Εμιλυ το κοντοτουμπανο
Γκαμπριελα..συμπαθητικο μελαχρινο με ωραιο πατουρι!Οχι κατι το ιδιαιτερο απλα καλο
Κηφισου 30-Πειραιως 193
Μονικα..ομορφο μελαχρινο με πολυ θετικη διαθεση στο σαλοναρισμα της!Τωρα που το σκεφτομαι σαν να μου θυμισε την Μονικα την Σλοβενα  απο την γερμανοαλυσιδα αλλα δεν βαζω το χερι μου στην φωτια :think:
Αριστομενους 72,Πιπινου κ Λελας
Βικυ..κοντη καστανοξανθη μετριοτητα!Δεν πρεπει να το εχει με τιποτα
Σαντρα..ξανθια χαμογελαστη Τσεχα κατα δηλωσιν με καλο κορμι και προσωπο!Μοιαζει να ειναι τιμια περιπτωση
Θησεως 35 κλπ
Τζεσσικα..οπως ανεφερε και καποιος προηγουμενως!Οντως πολυ ομορφο μελαχρινο με εντονα χαρακτηριστικα!Μου εκανε πολυ καλη εντυπωση γι αυτο και μαλλον σημερα θα το επισκεφτω :grin: Αν απο την αρχη..δεν..θα διωχθει και τα χρηματα θα επιστραφουν στον κατοχο τους :cheesy:
Γιατι τα 50αρικα δεν ειναι πετσετακια :rockon:

 

chainsaw

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2008
Μηνύματα
388
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Καλημερα καλημερα που εισαι εσυ ρε?

Κηφισου 30-Πειραιως 193
Μονικα..ομορφο μελαχρινο με πολυ θετικη διαθεση στο σαλοναρισμα της!Τωρα που το σκεφτομαι σαν να μου θυμισε την Μονικα την Σλοβενα  απο την γερμανοαλυσιδα αλλα δεν βαζω το χερι μου στην φωτια

Αυτη ειναι την πειρα χτες και εχει κανει φοβερες βελτιωσεις στα προγραμματα  :grin:

Οτι θες εχεις το τηλ μου ;)
 

chainsaw

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2008
Μηνύματα
388
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Οπου Ζιζελ στα προγραμματα ειναι η γνωστη Εμιλυ το κοντοτουμπανο

Εμιλυ? :think:
οχι αυτη που νομιζω? :sunglasses:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Καλημερα καλημερα που εισαι εσυ ρε?

Κηφισου 30-Πειραιως 193
Μονικα..ομορφο μελαχρινο με πολυ θετικη διαθεση στο σαλοναρισμα της!Τωρα που το σκεφτομαι σαν να μου θυμισε την Μονικα την Σλοβενα  απο την γερμανοαλυσιδα αλλα δεν βαζω το χερι μου στην φωτια

Αυτη ειναι την πειρα χτες και εχει κανει φοβερες βελτιωσεις στα προγραμματα  :grin:

Οτι θες εχεις το τηλ μου ;)
Nα σου πω την αληθεια αν δεν εβλεπα το στηθος της στις φωτο δεν θα τη θυμομουνα!
Εχει βυζαρα η ατιμη :tits:
Καλημερα :thumbsup:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom