Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

pmanu23

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
346
Κριτικές
3
Like
12
Πόντοι
1
καλησπερα,ξερει κανεις ποτε θα επιστρεψει αυτη η πενυ??
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
καλησπερα,ξερει κανεις ποτε θα επιστρεψει αυτη η πενυ??

Ολόκληρη Πενυάδα έχει γραφτεί κι η Πένυ άφαντη,....!
Οχι τπτ άλλο δηλαδή, αλλά να γνωρίσω κι εγώ απο κοντά, αυτή για την οποία έχω γράψει τόσα και τόσα !  :2funny:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Ολόκληρη Πενυάδα έχει γραφτεί κι η Πένυ άφαντη,....!
Οχι τπτ άλλο δηλαδή, αλλά να γνωρίσω κι εγώ απο κοντά, αυτή για την οποία έχω γράψει τόσα και τόσα !  :2funny:
...[move]Δηλαδη ειχες γραψει τοσα και τοσα και δεν την ειχες γνωρισει απο κοντα???  :2funny: :2funny: :2funny:[/move]
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Ομως φίλε μου, το Πένυ
απο που εσύ λες να βγαίνει?

ΑΜα ήταν Παναγιώτα,
θα γραφότανε με γιώτα !
Κι άμα ήταν Πηνελόπη
θα τη λέγανε και Πόπη

...για όχι ?


....Η εμπνευση συνεχίζεται ! Μηπως είναι καλύτερα, να αργήσει λίγο ακόμη ?,... εγώ το διασκεδάζω πάντως !
 

pmanu23

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
346
Κριτικές
3
Like
12
Πόντοι
1
συναγωνιστες ξερει κανεις που αλλου δουλευει η ελπιδα απο το δροσοπουλου 95?πρεπει να την τιμησω οπως και δηποτε...
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
συναγωνιστες ξερει κανεις που αλλου δουλευει η ελπιδα απο το δροσοπουλου 95?πρεπει να την τιμησω οπως και δηποτε...
Σου εχει απαντησει συναγωνιστης στο θρεντ του ΕΡΩΣ που αλλου δουλευει!!! :rockon: :rockon: :rockon:

 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
συναγωνιστες ξερει κανεις που αλλου δουλευει η ελπιδα απο το δροσοπουλου 95?πρεπει να την τιμησω οπως και δηποτε...

Σου εχει απαντησει συναγωνιστης στο θρεντ του ΕΡΩΣ που αλλου δουλευει!!! :rockon: :rockon: :rockon:

θα στο κανω πιο ευκολο.
Κωνσταντινουπολεως 61.
 

gio_

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
0
διαβαζω στις κυριες των αθηνων για παιωνιου 10 απογευματα μια λολιτα.λετε να επεστρεψε η μιλφαρα απο μιχ. βοδα????????????οι φοτο αν τις φανταστεις χωρις φοτοσοπ θα ελεγα πως μοιαζουν. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.267
Πόντοι
5.975
Με αφορμή την τελευταία κριτική του as.manager για τη Μαρία στο Πειραιώς 193 και Κηφισού 30 θα ήθελα να επιβεβαιώσω και να προσθέσω ότι θεωρώ πως είναι καλύτερη πλέον απ' όσο ήταν στα Κασσάνδρας.
Θεωρώ ότι είναι εξαιρετική επιλογή ιδιαίτερα τώρα που βλέπω στο πρόγραμμα ότι παίζει πρωί και απόγευμα και όχι μόνο νύχτα.
 

kamarianosg

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
642
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
6
Κατερίνα-Δροσοπούλου 97:Δεν γίνονται τέτοια ατοπήματα ειδικά στα 50 ευρώ.
Όντως η κοπέλα είναι πολύ καλή,όπως πολύ καλή είναι και η Χριστίνα.Ξανθιά ρωσσίδα όμορφη με καλό σώμα αρκετά όμως αγύμναστο,μικρό βυζί αλλά στο σέρβις άλλο πράγμα,owo-anal-cim κτλ κτλ κτλ.Η κοπέλα γουστάρει με τρέλα να γαμιέται.Δουλεύει συνήθως βράδυ.Καλά όλα αυτά αρκεί βέβαια να σας ανοίξουνε οι μαλάκες!!!!!!!!  :headbang: :headbang: :headbang:
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.610
Πόντοι
19.505
Όντως η κοπέλα είναι πολύ καλή,όπως πολύ καλή είναι και η Χριστίνα.Ξανθιά ρωσσίδα όμορφη με καλό σώμα αρκετά όμως αγύμναστο,μικρό βυζί αλλά στο σέρβις άλλο πράγμα,owo-anal-cim κτλ κτλ κτλ.Η κοπέλα γουστάρει με τρέλα να γαμιέται.Δουλεύει συνήθως βράδυ.Καλά όλα αυτά αρκεί βέβαια να σας ανοίξουνε οι μαλάκες!!!!!!!!  :headbang: :headbang: :headbang:

τη χριστίνα τη θυμάμαι από δευκαλίωνος. δε νομίζω να είναι ρωσίδα. τεσπά. η κατερίνα πώς είναι; μελαχρινή πετίτ;
 

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
τακαυλοραπανα η κιμ και η λιντα που χαθηκαν ρε παιδια;
 

rocco83

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
908
Like
119
Πόντοι
6
Το Πωλινακι ποτε θα μπει απογευματακι να το γνωρισω και να μου κανει και ενα μασαζακι !!!
tresurert, μεσα σε λιγο περισσοτερο απο 1 ωρα, εβαλες 4 αποθεωτικες κριτικες για το στουντιο στη Κασσανδρας.Καλα,εργολαβια το πηρες το ζητημα??
Ενταξει λογικο να μην το λογοκρινουν οι αντμιν,αν ηταν αρνητικες δεν θα εβγαιναν καν.
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
tresurert, μεσα σε λιγο περισσοτερο απο 1 ωρα, εβαλες 4 αποθεωτικες κριτικες για το στουντιο στη Κασσανδρας.Καλα,εργολαβια το πηρες το ζητημα??
Ενταξει λογικο να μην το λογοκρινουν οι αντμιν,αν ηταν αρνητικες δεν θα εβγαιναν καν.
Πως τα καταφερε ο ατιμος και τις γαμησε και τις 5 μεσα σε μια ωρα δεν μπορω να καταλαβω!!! :2funny: :2funny: :2funny:




Υ.Γ. Δεν αποθεωσε μονο τα Κασσανδρας αλλα και αλλες κοπελες και μαγαζια οποτε μαλλον δεν ισχυει αυτο που λες!!! :think:
 

rocco83

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
908
Like
119
Πόντοι
6
Πως τα καταφερε ο ατιμος και τις γαμησε και τις 5 μεσα σε μια ωρα δεν μπορω να καταλαβω!!! :2funny: :2funny: :2funny:




Υ.Γ. Δεν αποθεωσε μονο τα Κασσανδρας αλλα και αλλες κοπελες και μαγαζια οποτε μαλλον δεν ισχυει αυτο που λες!!! :think:
ιδιοκτησιακα η αλυσιδα Κασσανδρας ειναι ανεξαρτητη απο τα αλλα?
Το ανεφερα φιλε μου μονο και μονο για ενα κολλητο μου.Που ξεκινησε απο επαρχια,εδωσε λεφτα σε διοδια,καυσιμα για να μπει για 2λεπτα σε ενα κολπο επιπλου και να κλαιει τα λεφτα του..Η κριτικη δεν δημοσιυτηκε ποτε.
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Για ποια απο ολες εχουμε αντιριση rocco83  !!!
Μηπως δεν διαβασες την κριτικη της Σαντρας η αυτη δεν μετραει !!!

Οπου εχεις αντιριση και θελεις  εξηγησεις τις δινω μεσα στο thread ,no problem !!!

Ολος δικος σου Παιχτη !!! ;)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom