Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Ξημερωματα πηγα στο Ερως.... η Ελπιδα...γεμισε ελπιδα τον Παιχτουρα....Αυτης της παναξιας εργαζομενης... αναγκαζομαι και σπαω το μετρο που εχω θεσει στον εαυτο μου..... και τις εγραψα και δευτερη κριτικη.... καθοτι παρατηρηθει σημαντικη διαφοροποιηση προς το τελειο.... στις ηδη αριστες καλες υπηρεσιες που μας ειχε συνηθισει....εχει πιασει κορυφη η γκομενα....ειναι ΘΕΑ...Το απλο 40 ευρω!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Της ειπες οτι εισαι ο Παιχτουρας......ποσες φορες την εχεις παρει.......καλα κανεις και ενημερωνεις για το απλο!!!!
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.437
Κριτικές
61
Like
42.571
Πόντοι
22.785
Της ειπες οτι εισαι ο Παιχτουρας......ποσες φορες την εχεις παρει.......καλα κανεις και ενημερωνεις για το απλο!!!!

Ό παίχτουρας , δουλεύη γιά έμάς θά κατεβάση τίς τιμές στά studio... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

mega Chief instructor !!!!!!!!!!!
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Μακριά απο studio blue και evelina.Μilf του κερατα παγωκολονα τπτ τσαμπα το 40αρι.Σαν χωρος δεν λεω καθαρος προσεγμένος οπως και η τσατσα αλλα η γκομενα αισχος.Δεν το βρισκω για να βαλω κριτικη την κρατάω παντως
Ποιο ειναι το studio blue? :think:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Της ειπες οτι εισαι ο Παιχτουρας......ποσες φορες την εχεις παρει.......καλα κανεις και ενημερωνεις για το απλο!!!!
ΟΧΙ....χτες ηταν η τεταρτη που την πηρα...σου εχω δωσει βαση και ο επομενος στοχος τωρα που εχω εγλωβισει στο ερωτικο στοχαστρο.... ειναι η Εμμανουελα!!!!(μαλλον αυριο) :rockon: :rockon: :rockon:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666

Επισκέπτης
Σήμερα,Τρίτη πρωί:
Δροσοπούλου 97.Μνήμες Έβελιν ξύπνησαν καθώς έμπαινα μετά από πολύ καιρό στον μυστικοπαθή οίκο.
Κατερίνα η αυτοπαρουσιαζόμενη.Μελαγχροινή χαριτωμένη με καρέ μαλλί και "κλεοπατρέ" αφέλειες, κανονικού πάχους αλλά κατηφής-συνεσταλμένη.Η γνωστή Βουλγάρα κυρία της υπηρεσίας δείχνει να έχει βελτιώσει την συμπεριφορά της.Ήταν ευγενική.
Προγράμματα:50-απλό, 60-παιχνιδάκια :2funny:, 70-ελ.στοματικό
Τα παιχνιδάκια 10 ευρώ! :2funny: :2funny: :2funny:Συνέλθετε ρεεεεε!!!!

spoon, η Εμμανουέλα-Δ95 που εργαζόταν πριν;.Σαν να την θυμάμαι από άλλη αλυσίδα...
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Σήμερα,Τρίτη πρωί:
Δροσοπούλου 97.Μνήμες Έβελιν ξύπνησαν καθώς έμπαινα μετά από πολύ καιρό στον μυστικοπαθή οίκο.
Κατερίνα η αυτοπαρουσιαζόμενη.Μελαγχροινή χαριτωμένη με καρέ μαλλί και "κλεοπατρέ" αφέλειες, κανονικού πάχους αλλά κατηφής-συνεσταλμένη.Η γνωστή Βουλγάρα κυρία της υπηρεσίας δείχνει να έχει βελτιώσει την συμπεριφορά της.Ήταν ευγενική.
Προγράμματα:50-απλό, 60-παιχνιδάκια :2funny:, 70-ελ.στοματικό
Τα παιχνιδάκια 10 ευρώ! :2funny: :2funny: :2funny:Συνέλθετε ρεεεεε!!!!

spoon, η Εμμανουέλα-Δ95 που εργαζόταν πριν;.Σαν να την θυμάμαι από άλλη αλυσίδα...
Εχεις δικιο....και το απλο το εχουν 50 σταθερα...... διχως οι εργαζομενες να ειναι οτι το καλυτερο υπαρχει σε στουντιο!!!
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.610
Πόντοι
19.505
Σήμερα,Τρίτη πρωί:
Δροσοπούλου 97.Μνήμες Έβελιν ξύπνησαν καθώς έμπαινα μετά από πολύ καιρό στον μυστικοπαθή οίκο.
Κατερίνα η αυτοπαρουσιαζόμενη.Μελαγχροινή χαριτωμένη με καρέ μαλλί και "κλεοπατρέ" αφέλειες, κανονικού πάχους αλλά κατηφής-συνεσταλμένη.Η γνωστή Βουλγάρα κυρία της υπηρεσίας δείχνει να έχει βελτιώσει την συμπεριφορά της.Ήταν ευγενική.
Προγράμματα:50-απλό, 60-παιχνιδάκια :2funny:, 70-ελ.στοματικό
Τα παιχνιδάκια 10 ευρώ! :2funny: :2funny: :2funny:Συνέλθετε ρεεεεε!!!!

την πήρες ή απλως την είδες;
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Το Πωλινακι ποτε θα μπει απογευματακι να το γνωρισω και να μου κανει και ενα μασαζακι !!!
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
ΟΧΙ....χτες ηταν η τεταρτη που την πηρα...σου εχω δωσει βαση και ο επομενος στοχος τωρα που εχω εγλωβισει στο ερωτικο στοχαστρο.... ειναι η Εμμανουελα!!!!(μαλλον αυριο) :rockon: :rockon: :rockon:
εχω λοκαρη ακουγετε πιο ηδονικο!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom