Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (0 μέλη και 28 επισκέπτες)

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
το ζητημα είναι τι θα βαλεις εσυ που δεν καταλαβαινεις ποτε σε δουλευει ο αλλος... ελπιζω να μην εισαι φαρμακοποιός ή γιατρος γιατί καήκαμε...
Επιτρεπεται σεβαστε συναγωνιστη να ρωτησω κατι??...με δικο σου προφυλακτικο την  :fuck1: :fuck1: :fuck1:???....Γιατι εγω οπου παω...απαιτω να μου περασουν τα δικα μου...τα οποια φυσικα ειναι απο τα πλεον ασφαλη!!!!
 

mea

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
139
Like
0
Πόντοι
1
Επιτρεπεται σεβαστε συναγωνιστη να ρωτησω κατι??...με δικο σου προφυλακτικο την  :fuck1: :fuck1: :fuck1:???....Γιατι εγω οπου παω...απαιτω να μου περασουν τα δικα μου...τα οποια φυσικα ειναι απο τα πλεον ασφαλη!!!!
με δικό μου σκούφο. είναι δυνατόν να φοραω σκούφο άλλου. ξερεις τι ψείρα είχα κολλήσει μικρός στο σχολείο...
 

mea

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
139
Like
0
Πόντοι
1
το φερες απο δω το φερες απο κει να μας κανεις να ερθουμε στον οικο.... ΑΠΑΙΤΩ ΝΑ ΤΟΝ ΒΑΛΕΤΕ ΣΤΟ ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ βαρεθηκα να βλεπω μονο τα κοριτσια. Αν είναι ο παίκτης βάρδια να ανεβάσετε και την τιμή... Τα δίνω άνετα... Και αντι για μουσικη να ακουγονται ατακες του την ωρα που γαμας...
καλύτερα θα πηγαίνετε εκεί για να τον ακούτε :2funny: κάθε φορά κάτι καινούριο βγάζει :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

StudioEros

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2009
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
το φερες απο δω το φερες απο κει να μας κανεις να ερθουμε στον οικο.... ΑΠΑΙΤΩ ΝΑ ΤΟΝ ΒΑΛΕΤΕ ΣΤΟ ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ βαρεθηκα να βλεπω μονο τα κοριτσια. Αν είναι ο παίκτης βάρδια να ανεβάσετε και την τιμή... Τα δίνω άνετα... Και αντι για μουσικη να ακουγονται ατακες του την ωρα που γαμας...
για δες ξανά το πρόγραμμα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

 

mea

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
139
Like
0
Πόντοι
1
Ειναι τυπος με τα ολα του! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
ΘΕΟΣ ΕΙΣΑΙ ΣΤΟΥΝΤΙΟ αν ήμουν στο κύκλωμα θα έστηνα επιμορφωτικό σεμινάριο για τσατσάδες με βασικό επιμορφωτη τον τύπο... Εκεί θα έβλεπες πως θα γαμιόμουν στα λεφτά. Α και μετά πως θα γαμιόμουν στο γέλιο από τις ημερήσιες ενημερώσεις του σαιτ που δεν θα ήξεραν τι να γράψουν τα αξιότιμα μέλη μας
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
καλά εγώ όταν του μιλάω ολο και κάτι διαφορετικό ακούω :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: πολύ πλάκα έχει :)
Υπαρχει πιθανοτητα να δουλεψει στο Ερως καμμια απο τις παλιες σταθερες αξιες...οπως ΒΑΡΒΑΡΑ και ΝΤΑΡΙΑ? :think:
 

StudioEros

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2009
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
ΘΕΟΣ ΕΙΣΑΙ ΣΤΟΥΝΤΙΟ αν ήμουν στο κύκλωμα θα έστηνα επιμορφωτικό σεμινάριο για τσατσάδες με βασικό επιμορφωτη τον τύπο... Εκεί θα έβλεπες πως θα γαμιόμουν στα λεφτά. Α και μετά πως θα γαμιόμουν στο γέλιο από τις ημερήσιες ενημερώσεις του σαιτ που δεν θα ήξεραν τι να γράψουν τα αξιότιμα μέλη μας
ΘΕΆ :grin: :P
 

StudioEros

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2009
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
Υπαρχει πιθανοτητα να δουλεψει στο Ερως καμμια απο τις παλιες σταθερες αξιες...οπως ΒΑΡΒΑΡΑ και ΝΤΑΡΙΑ? :think:
Βαρβάρα όχι, ποτέ και πουθενά δεν πρόκεται να δουλέψει, η Ντάρια το σκέφτεται ;) :) :-*
 

mea

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
139
Like
0
Πόντοι
1

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
ΘΕΟΣ ΕΙΣΑΙ ΣΤΟΥΝΤΙΟ αν ήμουν στο κύκλωμα θα έστηνα επιμορφωτικό σεμινάριο για τσατσάδες με βασικό επιμορφωτη τον τύπο... Εκεί θα έβλεπες πως θα γαμιόμουν στα λεφτά. Α και μετά πως θα γαμιόμουν στο γέλιο από τις ημερήσιες ενημερώσεις του σαιτ που δεν θα ήξεραν τι να γράψουν τα αξιότιμα μέλη μας
Κερατουκλη σε λαθος ατομο εκανες παραθεση!
Βαρβάρα όχι, ποτέ και πουθενά δεν πρόκεται να δουλέψει, η Ντάρια το σκέφτεται ;) :) :-*
Ετσι! :rockon:
 

mea

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
139
Like
0
Πόντοι
1
ανεβαστε τον σε βιντεο ρε γμτ... ειναι καλυτερος απο όσες ψευτοκουνιουνται στις μπαρες με τους κουραδοκοφτες. Και να περιγραφει την καριέρα του στα σκυλαδικα...
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Καλο ειναι λογω καλοκαιριου, να κανονισετε το θεμα με τον ψυκτη.... δεν αξιζει ο κοπος να σας το γραφω συνεχεια....με το θαρρος του πελατη το γραφω αυτο....εκτος αν εχει αποκατασταθει ηδη γιατι εχω να σας ελθω καμποσο διαστημα!
 

StudioEros

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2009
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
Καλο ειναι λογω καλοκαιριου, να κανονισετε το θεμα με τον ψυκτη.... δεν αξιζει ο κοπος να σας το γραφω συνεχεια....με το θαρρος του πελατη το γραφω αυτο....εκτος αν εχει αποκατασταθει ηδη γιατι εχω να σας ελθω καμποσο διαστημα!
από Δευτέρα θα ασχοληθώ με το θέμα :)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom