Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

mea

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
139
Like
0
Πόντοι
1
πΑΊΧΤΟΥΡΑ σκέψου να μας καραμελώνει η Λάουρα έχοντας κάνει γαργάρες με παγωμένο νερό και λίστεριν... τρελη ζημιά.
Καλο ειναι λογω καλοκαιριου, να κανονισετε το θεμα με τον ψυκτη.... δεν αξιζει ο κοπος να σας το γραφω συνεχεια....με το θαρρος του πελατη το γραφω αυτο....εκτος αν εχει αποκατασταθει ηδη γιατι εχω να σας ελθω καμποσο διαστημα!
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
από Δευτέρα θα ασχοληθώ με το θέμα :)
Παντα παραμενετε μια σταθερη αξια στο δυσκολο αυτο χωρο....και παραμενετε γιατι και η κυρια Βερα και ο κυριος Βασιλης ειναι ζεστοι ανθρωποι με τον πελατη...αλλα και ολες σας οι κοπελες ειναι καταπληκτικες.....αισθανομαι προνομιουχος που αυτο το θεσπεσιο και υπεροχο μαγαζι ειναι κοντα στην οικια μου!!!! :rockon:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
πΑΊΧΤΟΥΡΑ σκέψου να μας καραμελώνει η Λάουρα έχοντας κάνει γαργάρες με παγωμένο νερό και λίστεριν... τρελη ζημιά.
Το εχω γραψει πολλακις οτι με αυτη την γυναικα εχω καψουρα....ειναι η μοναδικη σε στουντιο που τον δονητη ξερει να τον χωνει στην μουναρα της και στο στομα της, ταυτοχρονα με το ανδρικο εργαλειο...εγινε ομως καποια παρεξηγηση που δεν εφταιγα εγω την Πρωτοχρονια στο σαλονι...και εκανα την μαλακια και την εγραψα εδω μεσα.... και με εχει τωρα σβησει απο το πελατολογιο της...δεν πειραζει ομως θα το αντεξω! :2funny:...και να φανταστεις ηταν η μοναδικη που ευχαριστα εδινα 70 ευρω να δω το θεαμα της......
 

mea

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
139
Like
0
Πόντοι
1
ΔΛΔ; στειλε πμ
Το εχω γραψει πολλακις οτι με αυτη την γυναικα εχω καψουρα....ειναι η μοναδικη σε στουντιο που τον δονητη ξερει να τον χωνει στην μουναρα της και στο στομα της, ταυτοχρονα με το ανδρικο εργαλειο...εγινε ομως καποια παρεξηγηση που δεν εφταιγα εγω την Πρωτοχρονια στο σαλονι...και εκανα την μαλακια και την εγραψα εδω μεσα.... και με εχει τωρα σβησει απο το πελατολογιο της...δεν πειραζει ομως θα το αντεξω! :2funny:...και να φανταστεις ηταν η μοναδικη που ευχαριστα εδινα 70 ευρω να δω το θεαμα της......
 

mea

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
139
Like
0
Πόντοι
1
Και που δεν της έχει γίνει και η αναλογη διαφήμιση από τους γνωστούς γυρολόγους και προμοτερ των στουντιο. Από κει να καταλαβεις τι παιζεται εδ'ω μέσα
Το εχω γραψει πολλακις οτι με αυτη την γυναικα εχω καψουρα....ειναι η μοναδικη σε στουντιο που τον δονητη ξερει να τον χωνει στην μουναρα της και στο στομα της, ταυτοχρονα με το ανδρικο εργαλειο...εγινε ομως καποια παρεξηγηση που δεν εφταιγα εγω την Πρωτοχρονια στο σαλονι...και εκανα την μαλακια και την εγραψα εδω μεσα.... και με εχει τωρα σβησει απο το πελατολογιο της...δεν πειραζει ομως θα το αντεξω! :2funny:...και να φανταστεις ηταν η μοναδικη που ευχαριστα εδινα 70 ευρω να δω το θεαμα της......
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Δεν υπαρχει λογος η καθε Λαουρα που δεν σεβεται τους σωστους πελατες....σβηνεται αυτοματα απο τον ΠΑΙΧΤΟΥΡΑ11111....δεν μου αρεσει να γραφω για εργαζομενες... ουτε για λιφτινγκ και τσιτωματα!!!!!!!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

mea

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
139
Like
0
Πόντοι
1
Ετσι σκύλε του πολέμου κανένα έλεος.. Αντε γκουτ νάιτ τωρα. Αρκετα το γαμήσαμε το θρεντ. Παω να κουραρω τα @@ μου γιατι ακόμα πονάνε από τα απογευματινά
Δεν υπαρχει λογος η καθε Λαουρα που δεν σεβεται τους σωστους πελατες....σβηνεται αυτοματα απο τον ΠΑΙΧΤΟΥΡΑ11111....δεν μου αρεσει να γραφω για εργαζομενες... ουτε για λιφτινγκ και τσιτωματα!!!!!!!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Ετσι σκύλε του πολέμου κανένα έλεος.. Αντε γκουτ νάιτ τωρα. Αρκετα το γαμήσαμε το θρεντ. Παω να κουραρω τα @@ μου γιατι ακόμα πονάνε από τα απογευματινά
Καλο σου βραδυ...χαρηκα που τα ειπαμε!!
 

Επισκέπτης
Βράδυ Σαββάτου 8/5/2010:
Η μαθητιώσα κορασίδα Παναγιώτα απουσίαζε από το σπουδαστήριο της Βριλλησού 36!
Πένυ παιδί μου...παραμελείς τα μαθήματά σου και δυσαρεστείς τους καθηγητές σου!
Σύνελθε!
Στη θέσης της η Εβελίνα.Ξανθιά λεπτή.

Βριλλησού 57-Σάρα είπε η υπηρεσία.Ξανθιά αδύνατη με χαρακτηριστικά λευκή επιδερμίδα.
Βριλλησού 46-Μαρίνα έκραξε κάποιος. Ανεβαίνοντας τις σκάλες από το υπόγειο προέτεινε λίγο το κεφάλι της προς το σαλόνι χωρίς να παρεκλίνει της πορείας της προς την κουζίνα.Αδιάφορα.
"Κωστής Παλαμάς" και μεις λοιπόν συνεχίσαμε την κάθοδο προς Μεταξουργείο...
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
μοναχική τσαρκούλα στην ρεντ λάιτ του βοτανικού όπου και εθεάθησαν τα εξης temachia..

1)κασσάνδρας 4 κάτω η λάουρα
2)κασσάνδρας 4 πάνω η άννα
3)κασσάνδρας 6 η μικαέλα
4)κασσάνδρας 3 κάτω η πανέμορφη ρωξάννη.

οι 3 πρώτες είναι δοκιμασμένες περιπτώσεις και αποτυχημένες κατ'εμέ εις τας υπηρεσίας τους για να μήν πώ τραγικές.Αυτή η ρωξάνη όμως είναι πραγματικά κούκλα και θα την τιμήσω κάποια στιγμή στο άμεσο μέλλον.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Σε σημερινή mega τσάρκα παρέα με τον Pitsiriko1

Κασσάνδρας 4A: Άννα. Μελαχρινή, νεαρή κορασίδα

Κασσάνδρας 4B : Λαρα  και Λαουρα. Τις είχαμε δει και το πρωί.

Κασσάνδρας 6 : Ιρενα. Καστανή με ανταύγειες, πλούσιο φυσικό στήθος. Ωραία παρουσία

Κασσάνδρας 3Α: Ρωξάνη. Μελαχρινή, όμορφη κοπέλα, με ωραίο σώμα και ωραίο στήθος. Μεγάλο της ατού το όμορφο πρόσωπο της.

Κασσάνδρας 3B: Βικτώρια. Συγχωρήστε με δεν θυμάμαι πολλες λεπτομέρειες.

Ευνειδων 5: Το νέο studio της περιοχής. Πολύ όμορφος χώρος, εξαιρετικά δωμάτια. Εργαζόμενο κορίτσι η Ζαννετ. Ρωσίδα μελαχρινή, μετρίου αναστήματος με έντονα Ασιατικά χαρακτηριστικά.

Παιωνιου 10: Δυο κορίτσια. Λολιτα, Ξανθιά σγουρομάλλα με ωραία περιφέρεια και Ελένη μελαχρινή με καρέ μαλλί.

Αχαρνών 85: Άννα, μελαχρινή με μέτριο σώμα, γαμψή μύτη. Όχι κάτι αξιοπρόσεκτο. Τιμή εκκίνησης τα 30 ευρώ.

Αχαρνών 106: Βερονικα. Ψηλή με ίσα μακριά μαλλιά σε πλατινε χρώμα. Αδύνατη σχετικά χαμογελαστη το σαλόνι.  Τιμή εκκίνησης τα 30 ευρώ επίσης

Φυλής 104: Τζένη. καστανόξανθη με ίσια μαλλιά και ωριαίο σώμα.

Πιπινου 118: Άλικη. Μελαχρινή όμορφη κορασίδα.

Αριστοτέλους 177: Κλειστον

Κεφαλλήνιας 75: Δυο κορίτσια. Η Άννα, σκουρόχρωμα Ξανθιά με μικρό πεσμένο στήθος, στα προγράμματα της και το πρωκτικό και η Λαουρα η οποία ήταν απασχολημένη στο δωμάτιο και βαριόμασταν να περιμένουμε. Από παλιότερη τσάρκα θυμηθήκαμε ότι πρόκειται για μια αδύνατη μελαχρινή.

Συνάντηση με τον αγαπητό SPEED και συνεχίζουμε:

Λελας Καραγιαννη 35: Αλεξία. Μελαχρινή, αδιάφορη. Το κλου της επίσκεψης η ανακοίνωση της υπηρεσίας σε σχετική ερώτηση ότι η Λιντα σταμάτησε, ή τουλάχιστον δεν εργάζεται πλέον εκεί………

Δροσοπουλου 97: Σιγά μην μας άνοιγαν…….. :jerking:

Δροσοπολου 95: Ειρήνη. Νεαρή Ξανθιά με ίσια μαλλιά. Αδύνατη σχετικά, νέα στο επάγγελμα όπως με τον χαρακτηριστικό του τρόπο είπε ο μεγας Βασίλης.

Αγίου Μελετίου 37: Νίκη. Από τα γνωστά και δυνατά «χαρτιά» του ιδρύματος.

Ισμήνης 2: Μαντυ. Η γνωστή Γερμανίδα της Τριγγετοαλυσιδας.

Ηλία Ηλίου 82: Κλειστον

Ιππονακτος 14: Σοφία Γυοκο Λυν. Η γνωστή καζακστανη με τα έντονα ασιατικά χαρακτηριστικά.

Αποχώρηση του SPEED για τους δρόμους του Μεταξιου και συνέχεια.

Βουλιαγμένης 83: Λαυμα. Μελαχρινή νεαρή, γελαστή στο σαλόνι, μέτρια σε γενικές γραμμές παρουσία.

Βουλιαγμένης 68: Εμμανουελα. Ξανθιά Ρωσίδα. Η τσάρκα τελείωσε εδώ, ακολουθεί κριτική.

 

mea

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
139
Like
0
Πόντοι
1
Λελας Καραγιαννη 35: Αλεξία. Μελαχρινή, αδιάφορη. Το κλου της επίσκεψης η ανακοίνωση της υπηρεσίας σε σχετική ερώτηση ότι η Λιντα σταμάτησε, ή τουλάχιστον δεν εργάζεται πλέον εκεί………
κ'απου γράφτηκε ότι θα είναι τα σαμπατ στην σπυρου πατση απογευμα
 

RevoXXX

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.863
Κριτικές
3
Like
818
Πόντοι
96
καλημερα παιδες εχετε να μου προτεινετε καποιο
αξιοπιστο στουντιο στην σαλονικα?
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
4)κασσάνδρας 3 κάτω η πανέμορφη ρωξάννη.

Κασσάνδρας 3Α: Ρωξάνη. Μελαχρινή, όμορφη κοπέλα, με ωραίο σώμα και ωραίο στήθος. Μεγάλο της ατού το όμορφο πρόσωπο της.
Η Ρωξάνη είναι πραγματικά πολύ όμορφη κοπέλα! Χθες "δοκιμάστηκε" στο "ίδρυμα" της οδού Κασσάνδρας... όμορφο, νεανικό σώμα, απίστευτα μάτια και αρκετά καλές υπηρεσίες... ήταν μια χαλαρή σε κλίμα gfe "κατάθεση"...!
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Η Ρωξάνη είναι πραγματικά πολύ όμορφη κοπέλα! Χθες "δοκιμάστηκε" στο "ίδρυμα" της οδού Κασσάνδρας... όμορφο, νεανικό σώμα, απίστευτα μάτια και αρκετά καλές υπηρεσίες... ήταν μια χαλαρή σε κλίμα gfe "κατάθεση"...!

αυτό κατάλαβα και εγώ ότι θα λάβω για αυτό και δεν μπήκα.Βέβαια το να δώσεις 50 ευρώ για αυτό το πλάσμα όπως και για τη λάουρα δεν πάει εντελώς χαμένο,αλλά φοβάμαι δεν είναι για 2η φορά.Το πρόβλημα είναι ότι θα πρέπει να έρχονται κοπέλες που να θές να περάσεις μαζί τους και 10-15 φορές μέσα σε ένα Α' διαστημα ώστε να υπάρχει και δουλειά και ικανοποίηση από όλους μας.Είναι ένα βασικό πρόβλημα αυτό.Αν υπήρχε ας πούμε μιά μαρίνα από καρέα στο κασσανδρας 6,μιά πένυ στο 4κάτω,μιά αγνή στο 4 πάνω,μιά ρομίνα στο 3 πάνω και μιά καρολάιν στο 3 κάτω θα περιμέναμε σε ουρές ανεξαρτήτως κρίσεως
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Αν υπήρχε ας πούμε μιά μαρίνα από καρέα στο κασσανδρας 6,μιά πένυ στο 4κάτω,μιά αγνή στο 4 πάνω,μιά ρομίνα στο 3 πάνω και μιά καρολάιν στο 3 κάτω θα περιμέναμε σε ουρές ανεξαρτήτως κρίσεως

Πια ουρα ρε Pathos....φυλακη θα'μασταν οι πιο πολλοι!!!
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Πια ουρα ρε Pathos....φυλακη θα'μασταν οι πιο πολλοι!!!

καλύτερα καλογαμημένος και φυλακή παρά αγάμητος,επιστροφή σπίτι και μαλακία στον υπολογιστή με dvd!!!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom