Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (3 μέλη και 30 επισκέπτες)

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
αυτό κατάλαβα και εγώ ότι θα λάβω για αυτό και δεν μπήκα.Βέβαια το να δώσεις 50 ευρώ για αυτό το πλάσμα όπως και για τη λάουρα δεν πάει εντελώς χαμένο,αλλά φοβάμαι δεν είναι για 2η φορά.Το πρόβλημα είναι ότι θα πρέπει να έρχονται κοπέλες που να θές να περάσεις μαζί τους και 10-15 φορές μέσα σε ένα Α' διαστημα ώστε να υπάρχει και δουλειά και ικανοποίηση από όλους μας.Είναι ένα βασικό πρόβλημα αυτό.Αν υπήρχε ας πούμε μιά μαρίνα από καρέα στο κασσανδρας 6,μιά πένυ στο 4κάτω,μιά αγνή στο 4 πάνω,μιά ρομίνα στο 3 πάνω και μιά καρολάιν στο 3 κάτω θα περιμέναμε σε ουρές ανεξαρτήτως κρίσεως
αν ισχυε κατι τετοιο φιλε μου τοτε θα επρεπε να νοικιασουμε ολοι απο ενα διαμερισματακι απο την πολυκατοικια που ειναι στο κασσανδρας 5 για να ειμαστε σε αποσταση βολης! κυριολεκτικα!
:2funny:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
αν ισχυε κατι τετοιο φιλε μου τοτε θα επρεπε να νοικιασουμε ολοι απο ενα διαμερισματακι απο την πολυκατοικια που ειναι στο κασσανδρας 5 για να ειμαστε σε αποσταση βολης! κυριολεκτικα!
:2funny:

Δεν είναι εκεί το θέμα.Το θέμα είναι ότι χάνουμε και εμείς τσάμπα λεφτά και χρόνο και τα σπίτια λεφτά γιατί δεν έχουν?δεν φέρνουν?δεν βρίσκουν τις κοπέλες που θα κάνουν τη διαφορά και θα κάνουν πάταγο?!!!!πάντως ρε παιδιά εγώ αν είχα μιά επιχείρηση και πουλούσα ένα προιόν θα προσπαθούσα να φτιάξω ή να αγοράσω τα καλύτερα υλικά για να το φτιάξω.Δεν θα το άφηνα στην τύχη του
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Ειπαμε ολα τα στουντιο 40 ευρω το απλο....μην επανερχομαι στα ιδια και στα ιδια!!!!!!!!!!
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
Μεχρι τις 11 το βραδυ στο στουντιο μας θα βρισκεται η Τζεσικα  :-* :-*
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
αν ισχυε κατι τετοιο φιλε μου τοτε θα επρεπε να νοικιασουμε ολοι απο ενα διαμερισματακι απο την πολυκατοικια που ειναι στο κασσανδρας 5 για να ειμαστε σε αποσταση βολης! κυριολεκτικα!
:2funny:
Εχω ηδη νοικιασει γκαρσονιερα στη νεα πολυκατοικια που χτιζεται στο Κασσανδρας 8

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Εχω ηδη νοικιασει γκαρσονιερα στη νεα πολυκατοικια που χτιζεται στο Κασσανδρας 8

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
σιγα μην εχανες ευκαιρια εσυ!!! :grin:  :2funny:

ειναι λειτουργικο απο πολλες πλευρες αν το σκεφτεις!
:grin:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Μεχρι τις 11 το βραδυ στο στουντιο μας θα βρισκεται η Τζεσικα  :-* :-*
Ειναι γεγονος πτο πλεον στο "δυναμικο" των κοριτσιων του "Σπυρου Πατση 40" θα ειναι και η γνωστη μας Λιντα απο Λελας Καραγιάννη, ή ηταν τυχαιο γεγονος η χθεσινη της εμφανιση στο studio σας?
 

mea

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
139
Like
0
Πόντοι
1
Ειναι γεγονος πτο πλεον στο "δυναμικο" των κοριτσιων του "Σπυρου Πατση 40" θα ειναι και η γνωστη μας Λιντα απο Λελας Καραγιάννη, ή ηταν τυχαιο γεγονος η χθεσινη της εμφανιση στο studio σας?
και ποια περουκα θα φοράει αν είναι....
 

Επισκέπτης
Tηλεφωνική επικοινωνία με Κων/λεως 80:Τώρα είναι η Εβελίνα.Όχι η απολωλώσα Παναγιώτα όπως γράφει το πρόγραμμα...Αναμενόμενο...

 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
[move]Σημερα θα παω να κανω επιθεωρηση για καθαρα σεντονια και κρεμοσαπουνα!! :2funny: :2funny:[/move]
 

xaraa

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2009
Μηνύματα
157
Like
2
Πόντοι
1
μ αρεσει ο τιτλος πα8ος για τα τεμαχια....
 

Htso

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2009
Μηνύματα
237
Like
0
Πόντοι
1
Δεν είναι εκεί το θέμα.Το θέμα είναι ότι χάνουμε και εμείς τσάμπα λεφτά και χρόνο και τα σπίτια λεφτά γιατί δεν έχουν?δεν φέρνουν?δεν βρίσκουν τις κοπέλες που θα κάνουν τη διαφορά και θα κάνουν πάταγο?!!!!πάντως ρε παιδιά εγώ αν είχα μιά επιχείρηση και πουλούσα ένα προιόν θα προσπαθούσα να φτιάξω ή να αγοράσω τα καλύτερα υλικά για να το φτιάξω.Δεν θα το άφηνα στην τύχη του
 Αδελφέ με όλο τον σεβασμό επειδή υπήρξα επειχηριματίας για αρκετά χρόνια στο παρελθόν δεν είναι καθόλου έτσι όπως το λες...στην θεωρία ναι είναι σωστό, όταν όμως
περάσεις από την θεωρία στην πράξη υπάρχουν ενα σωρό παράγοντες που σε εμποδίζουν να είσαι σωστός επιχειρηματίας και εν κατακλείδι σε αναγκάζουν είτε να κλέβεις είτε
να τερματίσεις την καριέρα σου σαν επιχειρηματίας...
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Δεν είναι εκεί το θέμα.Το θέμα είναι ότι χάνουμε και εμείς τσάμπα λεφτά και χρόνο και τα σπίτια λεφτά γιατί δεν έχουν?δεν φέρνουν?δεν βρίσκουν τις κοπέλες που θα κάνουν τη διαφορά και θα κάνουν πάταγο?!!!!πάντως ρε παιδιά εγώ αν είχα μιά επιχείρηση και πουλούσα ένα προιόν θα προσπαθούσα να φτιάξω ή να αγοράσω τα καλύτερα υλικά για να το φτιάξω.Δεν θα το άφηνα στην τύχη του
+1000000000!!!
Τα σερβις κανουν την διαφορα κι οχι η εμφανιση της καθε κοπελας!
Καλη και η εμφανιση δεν λεω αλλα αυτη απο μονη της δεν κραταει πελατεια συνηθως!
Προσωπικα βαρεθηκα τις πουτανες της μιας φορας!Επηξα..
Ευτυχως τον τελευταιο χρονο μας ετυχαν δυο τρια κελεπουρια που και εμφανιση ειχαν(8/10,9/10,10/10 γουστα ειναι αυτα) αλλα και φοβερο σερβις!!)
Αλλα ηταν μονο δυο τρεις δυστυχως..
Περα απο τις σταθερες αξιες..βλ.Νταρια,Σονια,Λιντα κλπ
Υ.Γ Τοσες μουναρες υπαρχουν πλεον στα στουντιο!Ας ξυπνησουν λιγο..
Λιγο μυαλο να ειχαν ολοι θα ειμασταν ευχαριστημενοι
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
+1000000000!!!
Τα σερβις κανουν την διαφορα κι οχι η εμφανιση της καθε κοπελας!
Καλη και η εμφανιση δεν λεω αλλα αυτη απο μονη της δεν κραταει πελατεια συνηθως!
Προσωπικα βαρεθηκα τις πουτανες της μιας φορας!Επηξα..
Ευτυχως τον τελευταιο χρονο μας ετυχαν δυο τρια κελεπουρια που και εμφανιση ειχαν(8/10,9/10,10/10 γουστα ειναι αυτα) αλλα και φοβερο σερβις!!)
Αλλα ηταν μονο δυο τρεις δυστυχως..
Περα απο τις σταθερες αξιες..βλ.Νταρια,Σονια,Λιντα κλπ
Υ.Γ Τοσες μουναρες υπαρχουν πλεον στα στουντιο!Ας ξυπνησουν λιγο..
Λιγο μυαλο να ειχαν ολοι θα ειμασταν ευχαριστημενοι
Ακριβως!
εγω απορω ρε γαμωτο. βλεπεις μια ωραια γυναικα η οποια βαριετε την ζωη της! ΓΙΑΤΙ?
δεν καταλαβαινουν οτι κανοντας καλυτερα την δουλεια τους αυτες θα εχουν κερδος?  :think:
ειλικρινα δεν μπορω να το καταλαβω αυτο!
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Και για αυτο το λογο παλι θα αδειασουν τα μαγαζια απο τα διαφορα νοστιμα κοριτσακια δορυφορους και παλι εμεις οι καποιοι παλι στις κυριες που τιμανε τα λεφτα που περνουν θα πηγαινουμε !!!
Που αυτες δηλαδη μονο θα μεινουν γιατι οι αλλες στο τελος ουτε το ραντεβου του νταβατζη δεν θα κανουν !!!
Πως το ειπαμε τζαζ ???
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
αντε να καθαρισει λιγο ο τοπος γιατι ιδιως απο τις τελευταιες κριτικες κανει μπαμ πλεον οτι εχει ξεφυγει η κατασταση! :headbang:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Γρηγορο περασμα απο Βριλησσου σημερα κατα τις 8!!!

60: Νινα!!!Εχει γινει πολυ προστυχη γκομενα τελευταια και ελπιζω να ειναι και μεσα ετσι!!!Αισθητη η εμφανησιακη της διαφορα,προς το καλο παντα, σε σχεση με παλιοτερα!!!

46: Χριστινα!!!Παλιοτερα δουλευε και στο Αχαρνων 85!!!
Τωρα πλεον με πολυ κοντο ξανθο μαλλι ελπιζοντας οτι θα μας μπερδεψει αλλα δεν!!! :2funny:(οι παλιοτεροι με πιανουν :grin: )

42: Μαργκο!!!Δεν μπηκα γιατι ειχα ενημερωθει ηδη πριν φτασω για τη βαρδια!!!

36: Αμαντα!!!Γλυκια και ομορφη παρουσια!!!Οποτε την βλεπω ειναι παντα με ορεξη και χαμογελο!!!

57: Ρεα!!! Ουτε εκει μπηκα!!!

55: Ρομινα!!!!!!!!!!!Η ομορφια του βουνου και οχι μονο αφου κατα τη γνωμη μου δεν υπαρχει ωραιοτερη κοπελα αυτη τη στιγμη στα στουντιο!!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom