Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (0 μέλη και 27 επισκέπτες)

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Ας σπασουμε λιγο την κλαψα του Παιχτουρα !!! >:(
Σε τετοιου ειδους σχολια....εχω γραψει ηδη στο θρεντ"ΤΙΜΟΛΟΓΙΑΚΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΣΤΑ ΣΤΟΥΝΤΙΟ"...οποτε συνεχισε για να σε καταλαβουν οι υπολοιποι........ εσενα και τους ομοιους σου!!!!!!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666

Συνημμένα

  • DSC00003.jpg
    DSC00003.jpg
    52,6 KB · Εμφανίσεις: 13

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Και εγω με λυπαμαι καμμια φορα Πιλοτε !!!

               

 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Το σταυροπόδι σου all the money  :2funny:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Πρεπει να νεταρω κιολας !!!
Αμ τι ρε λιοντα !!! :grin: :grin: :grin:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Είχα πάει πριν 10 ημέρες.Η γνωστή Αλέξια από Αγαθουπόλεως 54-LCD TV.Με το κενό του εκλιπόντος κόφτη.Έχει κριτικές.Μία από αυτές είναι του bakalhs.  
:2funny: :2funny: :2funny:
Nαι, ξεχασα να το αναφερω αυτο!!!
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Και βεβαια, αλλα με τετοιο ΜΟΥΝΙ που ειχε δεν σταθηκα στο απλο προγραμμα οποτε δεν ρωτησα!!!
ΜΙλαμε για την Εμμανουελα (γνωστη πλεον) ή την Ειρηνη (ομολογω δεν την ξερω) που προσφερει και κουλουρακι, οπως γραφει το banner?

Ενδεχομενως να παω για τσεκαρισμα το βραδυ.......
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
ΜΙλαμε για την Εμμανουελα (γνωστη πλεον) ή την Ειρηνη (ομολογω δεν την ξερω) που προσφερει και κουλουρακι, οπως γραφει το banner?

Ενδεχομενως να παω για τσεκαρισμα το βραδυ.......
Την Ειρηνη δεν την ξερω!!! :grin:
 

Htso

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2009
Μηνύματα
237
Like
0
Πόντοι
1
Το γραφω για τελευταια φορα....βαρεθηκα να διαβαζω καραγκιοζιλικια...που σαν συναγωνιστης διαβαζω ολες τις κριτικες για να ξερω τι παιζει στα στουντιο!!!!!!!!!....Οσο για τις τιμες...και αυτο το ξαναγφραφω....κακως και εγραψα καποια πραγματα....γιατι οι μυγες που διωχνουν αυξανονται στα στουντιο...και μονοι τους θα ριξουν τις τιμες....δεν υπαρχει λογος να γινομαι κακος.....και να πεταγονται σαν την ΠΟΥΤΣΑ ορισμενοι εδω μεσα που "υποτιθεται" οτι ειναι και αυτοι συναγωνιστες και να μου βαζουν χερι που γραφω αληθειες!!!!!!!!!....Δεν το καταλαβαινουν οτι γελοιοποιουνται περισσοτερο!!!!!!!.....Γιατι συνεχιζουν και μας προσφερουν αυτη την αγρια ηδονη της γελοιοποιησης τους!!!!!!!!!!
  Δεν ξέρω αν πήγαινε για μένα αυτό? πήγαινε ή όχι?
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Το γραφω για τελευταια φορα....βαρεθηκα να διαβαζω καραγκιοζιλικια...που σαν συναγωνιστης διαβαζω ολες τις κριτικες για να ξερω τι παιζει στα στουντιο!!!!!!!!!....Οσο για τις τιμες...και αυτο το ξαναγφραφω....κακως και εγραψα καποια πραγματα....γιατι οι μυγες που διωχνουν αυξανονται στα στουντιο...και μονοι τους θα ριξουν τις τιμες....δεν υπαρχει λογος να γινομαι κακος.....και να πεταγονται σαν την ΠΟΥΤΣΑ ορισμενοι εδω μεσα που "υποτιθεται" οτι ειναι και αυτοι συναγωνιστες και να μου βαζουν χερι που γραφω αληθειες!!!!!!!!!....Δεν το καταλαβαινουν οτι γελοιοποιουνται περισσοτερο!!!!!!!.....Γιατι συνεχιζουν και μας προσφερουν αυτη την αγρια ηδονη της γελοιοποιησης τους!!!!!!!!!!
  Δεν ξέρω αν πήγαινε για μένα αυτό? πήγαινε ή όχι?
:think: :think: :think:
Σε ποιον αναφερεσαι?
 

Htso

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2009
Μηνύματα
237
Like
0
Πόντοι
1
Αυτά είναι τα γραφόμενα του Παιχτούρα, επειδή ρώτησα κάτι εχτές θέλω να ξέρω εάν αυτό πήγαινε και σε εμένα η μόνο σε εμένα ή σε κάποιον άλλο
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
Καλησπερα,

τωρα και μεχρι τις 11 το βραδυ στο στουντιο θα βρισκεται η Λιντα (λογω μιας μικρης αδιαθεσιας της Νικολ)η οποια ειναι καινουρια κοπελα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom