Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (1 μέλη και 18 επισκέπτες)

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
 Το γραφω για τελευταια φορα....βαρεθηκα να διαβαζω καραγκιοζιλικια...που σαν συναγωνιστης διαβαζω ολες τις κριτικες για να ξερω τι παιζει στα στουντιο!!!!!!!!!....Οσο για τις τιμες...και αυτο το ξαναγφραφω....κακως και εγραψα καποια πραγματα....γιατι οι μυγες που διωχνουν αυξανονται στα στουντιο...και μονοι τους θα ριξουν τις τιμες....δεν υπαρχει λογος να γινομαι κακος.....και να πεταγονται σαν την ΠΟΥΤΣΑ ορισμενοι εδω μεσα που "υποτιθεται" οτι ειναι και αυτοι συναγωνιστες και να μου βαζουν χερι που γραφω αληθειες!!!!!!!!!....Δεν το καταλαβαινουν οτι γελοιοποιουνται περισσοτερο!!!!!!!.....Γιατι συνεχιζουν και μας προσφερουν αυτη την αγρια ηδονη της γελοιοποιησης τους!!!!!!!!!!

Όλα καλά και συμφωνώ κι εγώ και είμαι σίγουρος πολλοί από τους συναγωνιστές, αλλά αφού υπάρχουν τα κατάλληλα threads για τα θέματα που έγραψες παραπάνω ("Σχολιασμός Ημερησίων Κριτικών" και "Στούντιο και Τιμολογιακή Πολιτική") γιατί συνεχίζουμε να τα συζητάμε εδώ; :think:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Όλα καλά και συμφωνώ κι εγώ και είμαι σίγουρος πολλοί από τους συναγωνιστές, αλλά αφού υπάρχουν τα κατάλληλα threads για τα θέματα που έγραψες παραπάνω ("Σχολιασμός Ημερησίων Κριτικών" και "Στούντιο και Τιμολογιακή Πολιτική") γιατί συνεχίζουμε να τα συζητάμε εδώ; :think:
Βαριεμαι να ψαχνω τα αλλα θρεντ....κοιταζω αυτα που ειναι στην επικαιροτητα και οπου κολλαει γραφω...εχεις δικιο παντως σταματαω!!!!!!!!
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Καθενας με την αποψη του....δεν εγραψα οτι ολα παιρνουν 40....αλλα τα περισσοτερα....τωρα εσυ που ζοριζεσαι δεν μπορω να καταλαβω!!!!!!!

δεν ζοριζομαι
απορω με την βλακεια σου.

δεν ειπα οτι ειπες ολα.
ειπα οτι ειπες τα περισσοτερα

και επειδη σαν βλακας επεμενες και μας εκανες και υποδειξεις σου εδειξα οτι το 6/23 στουντιο απεχει πολυ απο το να το  χαρακτηρισεις ως τα "περισσοτερα".
Τα περισοοτερα σημαινει 12/23 και οχι 6/23

εσυ βεβαια σαν γνησιος ανικητος επιμενεις και τωρα να πηγαινεις κοντρα στην πραγματικοτητα.

Η βλακεια ειναι ανικητη
Σε αφηνω στην ουτοπια σου.
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
δεν ζοριζομαι
απορω με την βλακεια σου.

δεν ειπα οτι ειπες ολα.
ειπα οτι ειπες τα περισσοτερα

και επειδη σαν βλακας επεμενες και μας εκανες και υποδειξεις σου εδειξα οτι το 6/23 στουντιο απεχει πολυ απο το να το  χαρακτηρισεις ως τα "περισσοτερα".
Τα περισοοτερα σημαινει 12/23 και οχι 6/23

εσυ βεβαια σαν γνησιος ανικητος επιμενεις και τωρα να πηγαινεις κοντρα στην πραγματικοτητα.

Η βλακεια ειναι ανικητη
Σε αφηνω στην ουτοπια σου.
Το αντικειμενικο θεμα δεν ειναι να παιζουμε με τα ποσοστα.... ποσα ειναι και ποσα οχι....αλλα να παρεις θεση και να μας πεις την γνωμη σου....μια και ανακατευτηκες!!!!(Υ.Σ...Να μου απαντησεις στο αντιστοιχο θρεντ, που εχει ανοιξει σεβαστος συναγωνιστης)!
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Το αντικειμενικο θεμα δεν ειναι να παιζουμε με τα ποσοστα.... ποσα ειναι και ποσα οχι....αλλα να παρεις θεση και να μας πεις την γνωμη σου....μια και ανακατευτηκες!!!!(Υ.Σ...Να μου απαντησεις στο αντιστοιχο θρεντ, που εχει ανοιξει σεβαστος συναγωνιστης)!

τοση ωρα ελεγες οτι το θεμα ειναι να ενημερωσουμε και τους αλλους και να μην παραπληροφορουμε.

κατηογρησες μαλιστα και εμενα και αλλους μεγαλους γνωστες του αντικειμενου εδω μεσα οτι παραπληροφορουν και δεν ειναι ικανοι ουτε να διαβασουν τα μπανερ των στουντιο αλλα βλεπουν μονο φωτο.

τωρα που σου δειχνω τις βλακειες που ελεγες ειναι λογικο  να λες οτι οι αριθμοι δεν ειναι το αντικειμενικο θεμα.

δεν μπορεις με τιποτα να παραδεχτεις οτι ελεγες μαλακιες.


το ποσα εινα και ποσα οχι παντως δειχνει πολλα,ειδικα αν συνεκτιμηθει και με αλλα στοιχεια του καθε στουντιο ατομικα, αλλα θελει και λιγο μυαλο για να μπορεις να ερμηνευεις τους αριθμους που βλεπεις.


η γνωμη μου για τις τιμες ελαχιστη σημασια εχει.
ο καθενας κανει τα λ7 του οτι νομιζει.
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί οι γνώστες των στούντιο που περιμένουμε να ενημερωθούμε ασχολούνται ακόμα!!!!
Δεν νομίζω ότι αξίζει.....άλλωστε το τι πληρώνει ο καθένας είναι κατά κύριο λόγο πρόβλημα δικό του!!!
Αν κάποιος δεν μπορεί να κάνει κουμάντο στην τσέπη του δεν ΠΡΕΠΕΙ να "παίζει" εδώ!!!
Σημαίνει ότι δεν έχει την κρίση και την γνώση για να βρίσκεται εδώ!!!
Τέλος....βάλτε τέλος!!!!
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
τοση ωρα ελεγες οτι το θεμα ειναι να ενημερωσουμε και τους αλλους και να μην παραπληροφορουμε.

κατηογρησες μαλιστα και εμενα και αλλους μεγαλους γνωστες του αντικειμενου εδω μεσα οτι παραπληροφορουν και δεν ειναι ικανοι ουτε να διαβασουν τα μπανερ των στουντιο αλλα βλεπουν μονο φωτο.

τωρα που σου δειχνω τις βλακειες που ελεγες ειναι λογικο  να λες οτι οι αριθμοι δεν ειναι το αντικειμενικο θεμα.

δεν μπορεις με τιποτα να παραδεχτεις οτι ελεγες μαλακιες.


το ποσα εινα και ποσα οχι παντως δειχνει πολλα,ειδικα αν συνεκτιμηθει και με αλλα στοιχεια του καθε στουντιο ατομικα, αλλα θελει και λιγο μυαλο για να μπορεις να ερμηνευεις τους αριθμους που βλεπεις.


η γνωμη μου για τις τιμες ελαχιστη σημασια εχει.
ο καθενας κανει τα λ7 του οτι νομιζει.
Εσυ μου δειχνεις ποσοστα που ισχυουν εδω μεσα και εγω σου λεω για ποσοστα που εχουν διαμορφωσει την εποχη αυτη και πιστευω οτι τα ξερετε εφοσον εισαστε πελατες στα στουντιο την εποχη αυτη!!!!(π.χ στην βριλησου 55,Ερως,Μελετιου 37.βουρβαχη 19,Αχαρνων 106,Αχαρνων 85,ΦΥΛΗς 104 και ειναι κι αλλα.... οι περισσοτερες εργαζομενες..εχουν το απλο ΚΑΙ ΜΕ ΣΑΡΑΝΤΑ 40 ευρω)!!!!!
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Ας σπασουμε λιγο την κλαψα του Παιχτουρα !!! >:(
 

Συνημμένα

  • Picture 191.jpg
    Picture 191.jpg
    77,6 KB · Εμφανίσεις: 19

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Βαλε κατι ακομα !!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • Picture 195.jpg
    Picture 195.jpg
    174,8 KB · Εμφανίσεις: 48
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom