Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Χθες πηγα για 2ρη φορα στη Αννα-ΜΑρια.Καλα οτι και να γραφτει για κεινη ειναι λιγο.Τελεια κολαρα και τελεια γλυψψιματα στα @@ και πιπα!Καβλα και παλι καβλα.
Κι εγω μια απο τα ιδια..στο περιπου!
Για 5η φορα σημερα στην Αννα Μαρια!
Κορυφαια αξια!!
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Tα περί "40-30 ευρώ στα στούντιο" που είναι πολλά, μπορούν κάλλιστα να μεταφερθούν στην "Τιμολογιακή πολιτική των στούντιο".
Μαζι με ολα τα ποστ του φαφλατα ;)
 

prowler7

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.630
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
2.007
Κι εγω μια απο τα ιδια..στο περιπου!
Για 5η φορα σημερα στην Αννα Μαρια!
Κορυφαια αξια!!
ειπαμε το μαριω ειναι Η Απολυτη Ελληνιδα Καυλα!!!!ειδκα τωρα και με κωλαρακι στο μενου,θανατος!!!! :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1:
 

residentfuck

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
93
Κριτικές
37
Like
0
Πόντοι
10
Κι εγω μια απο τα ιδια..στο περιπου!
Για 5η φορα σημερα στην Αννα Μαρια!
Κορυφαια αξια!!
Εγραψα και δυο λογια σε κριτικη για τη περιπτωση της για να μαθενουν και οι αλλοι τι χανουν! :2funny:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Μαζι με ολα τα ποστ του φαφλατα ;)
Σορρυ διορθωνω!!
Ολα τα ποστ του φαφλατα στην Ημερησια Ενημερωση για Στουντιο πρεπει να μεταφερθουν στο θρεντ που ανεφερες!
Ειναι εντελως off topic το ατομο :P
 

scorpioking

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2006
Μηνύματα
665
Κριτικές
13
Like
53
Πόντοι
1.997
αναμένωντας να ανέβει η κριτική, που... αγωνίζεται η Άννα-Μαρία φίλε??

ευχαριστώ....

Εγραψα και δυο λογια σε κριτικη για τη περιπτωση της για να μαθενουν και οι αλλοι τι χανουν! :2funny:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Σορρυ διορθωνω!!
Ολα τα ποστ του φαφλατα στην Ημερησια Ενημερωση για Στουντιο πρεπει να μεταφερθουν στο θρεντ που ανεφερες!
Ειναι εντελως off topic το ατομο :P
Εχεις αναρωτηθει οτι οσο υπαρχουν τα διαβαζουν επισκεπτες????....Φροντισε να τα εξαφανισεις να μας δειξεις ποσο καλη δουλεια κανεις!!!!!!!....δεν ασχολουμαι αλλο με τιμες........... τα μηνυματα τα περασα!
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
λαθη κανω σπανια και θα το δεις παρακατω








οντως εισαι μαλακας και δεν μπορεις να κανεις αυτο που εμας κατηγορεις
παρε λοιπον 23 λινκ για να αποδειξουμε την μαλακια σου


























ανοιξε λοιπον τα παραπανω 23 λινκ και θα δεις οτι μονο 6 δινουν δυνατοτητα απλου στα 40 ευρω.

και αυτο οχι για ολες τις κοπελες.

οχι τα περισοοτερα οπως λες λοιπον.
ουτε το 25%

την αποδειξαμε λοιπον την μαλακια σου.
αν και μας  κουρασε λιγο.
Καθενας με την αποψη του....δεν εγραψα οτι ολα παιρνουν 40....αλλα τα περισσοτερα....τωρα εσυ που ζοριζεσαι δεν μπορω να καταλαβω!!!!!!!
 

redlighter

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.045
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
16
Παιχτούρα είσαι πολύ άτομο και πολλοί αν και δεν το γράφουν σε πάνε με χίλια....
Συνέχισε έτσι τύπε... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Παιχτούρα είσαι πολύ άτομο και πολλοί αν και δεν το γράφουν σε πάνε με χίλια....
Συνέχισε έτσι τύπε... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Δεν με ενδιαφερει αν με πανε....μολις τωρα διαβασα μια κριτικη ενος μελους για την Σαμπρινα(Αντιοχειας) και την χαρακτηριζω ψευτικη....σιγουρευομαι πλεον οτι εδω μεσα υπαρχουν πολλοι δορυφοροι και βραχιονες.... που εμενα μου προκαλουν αηδια....σκεφτομαι να σταματησω και να αποχωρησω...αρκετα ασχοληθηκα...Θα ειμαι θεατης!!!!
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Δεν με ενδιαφερει αν με πανε....μολις τωρα διαβασα μια κριτικη ενος μελους για την Σαμπρινα(Αντιοχειας) και την χαρακτηριζω ψευτικη....σιγουρευομαι πλεον οτι εδω μεσα υπαρχουν πολλοι δορυφοροι και βραχιονες.... που εμενα μου προκαλουν αηδια....σκεφτομαι να σταματησω και να αποχωρησω...αρκετα ασχοληθηκα...Θα ειμαι θεατης!!!!
Αναφερομαι για την κριτικη του μελους.."ΒΕΝΤΟΥΖΑΣ 7" για την Σαμπρινα....ειναι κριτικη μαιμου!!!!!!!!.....και ας μου ζητησει τον λογο....για να του απαντησω!!!!!!!
 

mmarios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2008
Μηνύματα
726
Κριτικές
9
Like
4
Πόντοι
606
Αναφερομαι για την κριτικη του μελους.."ΒΕΝΤΟΥΖΑΣ 7" για την Σαμπρινα....ειναι κριτικη μαιμου!!!!!!!!.....και ας μου ζητησει τον λογο....για να του απαντησω!!!!!!!

Το ότι υπάρχουν κριτικές μαϊμού από...κλώνους κτλ, σίγουρα και υπάρχουν. Και όλοι μας το έχουμε παρατηρήσει.
Αν και δεν μου πέφτει λόγος, από περιέργεια τσέκαρα αυτό που λες στο μήνυμα σου. Προσωπικά δεν διαπίστωσα κάτι που να μου...βγάζει το μάτι πως η συγκεκριμένη κριτική είναι μαϊμού. Διαπίστωσα, λοιπόν, τα εξής:
1) Το συγκεκριμένο μέλος έχει όλες και όλες τέσσερις κριτικές σε στούντιο. Οι τρεις είναι για το studio55 (2 θετικές και 1 αρνητική) και η άλλη αυτή για που λες.
2) Οι κριτικές για τη συγκεκριμένη κοπέλα, τη Σαμπρίνας (την οποία όχι μόνο δεν έχω δοκιμάσει, αλλά δεν την έχω δει και ποτέ μου) είναι θετικές, οι περισσότερες τουλάχιστον. Μέχρι και εσύ θετική κριτική έχεις γράψει για την κοπέλα  :think: Και απορώ, πως είσαι τόσο σίγουρος πως είναι ψεύτικη η κριτική;
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
αναμένωντας να ανέβει η κριτική, που... αγωνίζεται η Άννα-Μαρία φίλε??

ευχαριστώ....
Σημερα Σαββατο 8/5 "αγωνιζεται" στο Βουλιαγμενης 68 11:00-με 18:00
Κυριακη 9/8 στο Φραντζη 47 10:00-17:00

 

residentfuck

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
93
Κριτικές
37
Like
0
Πόντοι
10
αναμένωντας να ανέβει η κριτική, που... αγωνίζεται η Άννα-Μαρία φίλε??

ευχαριστώ....
Τη κριτικη την εβαλα χθες και δεν εχει βγει ακομα.Μπορει να ηταν ελλιπης.Οπως μου εχει [ει η ιδια δουλευει και Βριλησου 55,και Βουλιαγμενης 83 και 68 εκτος απο αυτο στο Νεο Κοσμο.Δεν ξερω ομως ποιες ωρες.
 

parisos

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0
χτες πηγα ξανα ελενα απο κεφαληνιας 75 εγραψα κριτικη αλλα τιποτα η κοπελλα ειναι gfe φιλια παντου αγκαλιτσες ωραιο αισθησιακο γαμησι
 

Επισκέπτης
.. και σημερα εχει την Αλεξια!
Φαινεται πολυ καβλιαρα η κοπελα μαυρισμενη με καυλιαρικες καμπυλες και ωραια διαθεση!!!
Δεν μπηκα ομως, αν εχει δοκιμασει κανεις ας μας πει, γιατι κατεβηκα στην περιοχη αποκλειστικα για την Εμμανουελα στο Δροσ. 95!!! 
Στο 97 δεν μπηκα καν
Είχα πάει πριν 10 ημέρες.Η γνωστή Αλέξια από Αγαθουπόλεως 54-LCD TV.Με το κενό του εκλιπόντος κόφτη.Έχει κριτικές.Μία από αυτές είναι του bakalhs.  
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Το ότι υπάρχουν κριτικές μαϊμού από...κλώνους κτλ, σίγουρα και υπάρχουν. Και όλοι μας το έχουμε παρατηρήσει.
Αν και δεν μου πέφτει λόγος, από περιέργεια τσέκαρα αυτό που λες στο μήνυμα σου. Προσωπικά δεν διαπίστωσα κάτι που να μου...βγάζει το μάτι πως η συγκεκριμένη κριτική είναι μαϊμού. Διαπίστωσα, λοιπόν, τα εξής:
1) Το συγκεκριμένο μέλος έχει όλες και όλες τέσσερις κριτικές σε στούντιο. Οι τρεις είναι για το studio55 (2 θετικές και 1 αρνητική) και η άλλη αυτή για που λες.
2) Οι κριτικές για τη συγκεκριμένη κοπέλα, τη Σαμπρίνας (την οποία όχι μόνο δεν έχω δοκιμάσει, αλλά δεν την έχω δει και ποτέ μου) είναι θετικές, οι περισσότερες τουλάχιστον. Μέχρι και εσύ θετική κριτική έχεις γράψει για την κοπέλα  :think: Και απορώ, πως είσαι τόσο σίγουρος πως είναι ψεύτικη η κριτική;
Σε καποιο σημειο λεει...."αν και πηρα το απλο προγραμμα καναμε σχεδον τα παντα"....μετα τσεκαρει το Ισπανικο απο κατω....που το συγκεκριμενο ΙΔΡΥΜΑ δεν το προσφερει με τιποτα στο απλο προγραμμα.....ενας συναγωνιστης που τον διαβαζει και δεν εχει επισκεφτει το εν λογω ιδρυμα....οταν παει θα ζηταει ΙΣΠΑΝΙΚΟ στο απλο...και θα του λενε στο Ιδρυμα οτι το Ισπανικο ειναι στα 70 ΕΥΡΩ(και θα αναρωτιεται ο ανθρωπος..τι μαλακιες διαβαζει εδω μεσα και ποσοι κλωνοι συμφεροντων υπαρχουν?)....οποτε πως την χαρακτηριζεις την κριτικη του???????????
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
Καλημερα,

τωρα και μεχρι τις 5 το απογευμα στο στουντιο θα βρισκεται η Τζεσικα! :-*
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Σε καποιο σημειο λεει...."αν και πηρα το απλο προγραμμα καναμε σχεδον τα παντα"....μετα τσεκαρει το Ισπανικο απο κατω....που το συγκεκριμενο ΙΔΡΥΜΑ δεν το προσφερει με τιποτα στο απλο προγραμμα.....ενας συναγωνιστης που τον διαβαζει και δεν εχει επισκεφτει το εν λογω ιδρυμα....οταν παει θα ζηταει ΙΣΠΑΝΙΚΟ στο απλο...και θα του λενε στο Ιδρυμα οτι το Ισπανικο ειναι στα 70 ΕΥΡΩ(και θα αναρωτιεται ο ανθρωπος..τι μαλακιες διαβαζει εδω μεσα και ποσοι κλωνοι συμφεροντων υπαρχουν?)....οποτε πως την χαρακτηριζεις την κριτικη του???????????
 Το γραφω για τελευταια φορα....βαρεθηκα να διαβαζω καραγκιοζιλικια...που σαν συναγωνιστης διαβαζω ολες τις κριτικες για να ξερω τι παιζει στα στουντιο!!!!!!!!!....Οσο για τις τιμες...και αυτο το ξαναγφραφω....κακως και εγραψα καποια πραγματα....γιατι οι μυγες που διωχνουν αυξανονται στα στουντιο...και μονοι τους θα ριξουν τις τιμες....δεν υπαρχει λογος να γινομαι κακος.....και να πεταγονται σαν την ΠΟΥΤΣΑ ορισμενοι εδω μεσα που "υποτιθεται" οτι ειναι και αυτοι συναγωνιστες και να μου βαζουν χερι που γραφω αληθειες!!!!!!!!!....Δεν το καταλαβαινουν οτι γελοιοποιουνται περισσοτερο!!!!!!!.....Γιατι συνεχιζουν και μας προσφερουν αυτη την αγρια ηδονη της γελοιοποιησης τους!!!!!!!!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom