Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
:2funny: :2funny: :2funny:


Δε μου λες, την Ελενα με 40 την πηρες? :think:
Για πες μου και εμενα γιατι δεν το'ξερα οτι το 55 ξεκιναει απο 40!!! :grin:
Ουτε εγω το ηξερα...τηλεφωνησα και ρωτησα αν ειναι σαραντα...οπως αλλα στουντιο...και πηρε καταφατικη απαντηση.....διχως να ξερουν οτι ειμαι μελος εδω μεσα!!!!!!!!!
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Ουτε εγω το ηξερα...τηλεφωνησα και ρωτησα αν ειναι σαραντα...οπως αλλα στουντιο...και πηρε καταφατικη απαντηση.....διχως να ξερουν οτι ειμαι μελος εδω μεσα!!!!!!!!!
Τωρα μαλιστα!!! :)
Δεν το ειδα ομως πουθενα γραμμενο αυτο στην κριτικη σου προς ενημερωση αλλων συναδελφων!!! :-
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085
Σήμερα ανοίγει από τις 18:00 και το Βριλησσού 57. Ρέα απόγευμα και βραδινή βάρδια Πολίνα.
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Τωρα μαλιστα!!! :)
Δεν το ειδα ομως πουθενα γραμμενο αυτο στην κριτικη σου προς ενημερωση αλλων συναδελφων!!! :-
Εκτος ελαχιστων περιπτωσεων που κρινω οτι αξιζει το πενηνταρικο....να θεωρεις αυτονοητο οτι οι υπολοιπες ειναι των 40....(τωρα παιρνουν ολες 40 και σου λενε και ευχαριστω οποτε δεν αναγραφω ποσο...αν ομως καβλωνεις να με διαβαζεις και γουσταρεις να σου γραφω και το αριθμητικο ποσο..κανενα προβλημα...τα παντα ολα...ο Παιχτουρας κατανοει τις ιδιαιτεροτητες και σεξουαλικες ανησυχιες των συναγωνιστων)....εκτος αν παρω αλλο προγραμμα που το αναγραφω στις υπηρεσιες.....
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Εκτος ελαχιστων περιπτωσεων που κρινω οτι αξιζει το πενηνταρικο....να θεωρεις αυτονοητο οτι οι υπολοιπες ειναι των 40....(τωρα παιρνουν ολες 40 και σου λενε και ευχαριστω οποτε δεν αναγραφω ποσο...αν ομως καβλωνεις να με διαβαζεις και γουσταρεις να σου γραφω και το αριθμητικο ποσο..κανενα προβλημα...τα παντα ολα...ο Παιχτουρας κατανοει τις ιδιαιτεροτητες και σεξουαλικες ανησυχιες των συναγωνιστων)....εκτος αν παρω αλλο προγραμμα που το αναγραφω στις υπηρεσιες.....
Πολυ χρησιμη πληροφορια!!!!Τhanks!!! :)
Αντε με το τσιγγελι στα βγαλαμε!!!
 

tsomidis

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2009
Μηνύματα
95
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
0
Συναγωνιστες ξερετε κανενα στουντιο  με  huge natural μασταρια :tits: :tits: (ας ειναι και κρεμαμενα)
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Σας ευχαριστω για την παρεα σας... παω τωρα να βγαλω κανενα μεροκαμματο στο ταβλι και μετα για φαγητο....αργα το βραδυ θα σκασω μυτη...
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
Καλησπερα,

τωρα και μεχρι τις 11 το βραδυ στο στουντιο θα βρισκεται η Σοφια! :-*
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Βαζω στοιχημα οτι αν με ειχαν μπροστα τους θα με σκοτωνανε!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:tooth: :tooth: :tooth:


Σας ευχαριστω για την παρεα σας... παω τωρα να βγαλω κανενα μεροκαμματο στο ταβλι και μετα για φαγητο....αργα το βραδυ θα σκασω μυτη...
Eιπαμε φανατικος εργενης!!! :2funny:

Υ.Γ. Στα 40 ευρω σταματα!!! :2funny:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
:tooth: :tooth: :tooth:

Eιπαμε φανατικος εργενης!!! :2funny:

Υ.Γ. Στα 40 ευρω σταματα!!! :2funny:
Μην εισαι κοροιδο στο ταβλι δεν σταματαω στα 40....εχω δυο-τρια σταθερα πελατακια(μπορουσα και περισσοτερα να εχω...αλλα μου φτανουν αυτοι)....που νομιζουν οτι ξερουν ταβλι...οποτε δεν τους απογοητευω....χανω στα μικρα ποσα και οταν με προκαλουν σε κανενα σοβαρο ποσο(γιατι το εχω ξαναγραψει ο κοσμος ειναι απληστος).....τυγχαινει και τους κερδιζω.....οποτε ολοι μας ειμαστε ευχαριστημενοι...φυσικα δεν αντιλαμβανονται οι ηλιθιοι οτι τον κουμπαρα τους κανω εγω με "τοκο"...σημερα θα με κερδισουν...την Κυριακη θα τους πεταξω ενα καλο :fuck1:....τα πελατακια και τα παιδακια πρεπει να τα προσεχεις και να μην τα παιρνεις με το αγριο!!!!!!!! :2funny: :2funny:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Για το 57 η για την Πολινα !!! :think:
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Κανεις λαθος...ειδικα το Ερως... το 40 ευρω το αναγραφει και πανω-πανω, οταν μπαινεις μεσα για να γραψεις κριτικη......εισαι "Τιμημενος" στο site και δεν το γνωριζεις???....δεν μπορω να καταλαβω γιατι κανετε παραπληροφορηση στα υπολοιπα μελη?


λαθη κανω σπανια και θα το δεις παρακατω








Και το λεγαν ο μπαμπας μου και η μαμα μου, οσο ζουσανε....τετοιο ηλιθιο παιδι σαν και σε σενα δεν εχουμε ξαναδει!!!!!!!!Τι καθομαι ο μαλακας και γραφω στους χαζους τα αυτονοητα που δεν ειναι σε θεση να διαβασουν στις παραπλευρες διαφημισεις εδω μεσα....μπαινουν και το μονο που κοιτανε ειναι τις φωτογραφιες!!!!!!...Γιατι ρε Παιχτουρα τους βοηθας τους συναγωνιστες σου????....και θα παρεξηγηθεις απο ορισμενους/ες που εξυπηρετουν αλλα συμφεροντα...... και θα γινεις ανεπιθυμητος σε ολα τα στουντιο!!!!!!! :headbang: :headbang: :headbang:

οντως εισαι μαλακας και δεν μπορεις να κανεις αυτο που εμας κατηγορεις
παρε λοιπον 23 λινκ για να αποδειξουμε την μαλακια σου


























ανοιξε λοιπον τα παραπανω 23 λινκ και θα δεις οτι μονο 6 δινουν δυνατοτητα απλου στα 40 ευρω.

και αυτο οχι για ολες τις κοπελες.

οχι τα περισοοτερα οπως λες λοιπον.
ουτε το 25%

την αποδειξαμε λοιπον την μαλακια σου.
αν και μας  κουρασε λιγο.
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
την αποδειξαμε λοιπον την μαλακια σου.
αν και μας  κουρασε λιγο.
ΑΧΧΧΑΧΧΑΧΑΧΧΑΧΑΑ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Αστονα μωρε ειναι αητητος!
Ειναι Παιχτουρας με Περικεφαλαια!!
Τι να λεμε τωρα
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Πολύ ηλεκτρονικό μελάνι για το 10ρικο,....!
,....και πολύ,.... εγώ,...είμαι,....έχω,... κάνω,....ράνω,....

...Ας μην περιαυτολογούμε και ας επικεντρωθούμε στο θέμα μας ! Και το θέμα μας, νομίζω πως είναι να  :knockinb: σε καλά μαγαζά με καλά προϊόντα, γιατί έτσι μας την έχει βαρέσει.

Γιατί ΝΑΙ, το 57 πρέπει να ξανανοίξει, αλλά με νέα και ωραία παιδιά ! Εχει μιά ιστορία αυτό το μαγαζί ! Πως λέμε είναι βαριά η φανέλα?
Τα άλλα είναι δοκιμασμένα,....όπως προελέχθη. Χρειάζεται Hi-Fi-Qu μωρά, να φορέσουν τη φανέλλα και να την τιμήσουν ανάλογα ! 

 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom