Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (7 μέλη και 27 επισκέπτες)

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Οκ Παιχτουρας και πες οτι εχεις δικιο !!!
Μετα απο ολη την φασαρια που θα κανεις για το 10αρικο και θα περασεις με 40 περιμενεις να εχεις και service απο την κοπελα !!
Απλα ρωταω !!! :think:
Αυτο ειναι πολυ βασικο που λες και γι'αυτο δεν το κυνηγησα και ποτε μου!!!
Κακα τα ψεματα, θα σε δει με αλλο ματι η κοπελα εστω και το 10αρικο!!!
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Οκ Παιχτουρας και πες οτι εχεις δικιο !!!
Μετα απο ολη την φασαρια που θα κανεις για το 10αρικο και θα περασεις με 40 περιμενεις να εχεις και service απο την κοπελα !!
Απλα ρωταω !!! :think:
Συνεχιζω και λυπαμαι που ορισμενοι δεν με καταλαβαινουν...εγω δεν εχω προβλημα στις Υπηρεσιες καμμιας κοπελας γιατι μπορειτε να το μαθετε.... οτι δεν ζηταω στο δωματιο τιποτα παραπανω απο τα φυσιολογικα...μετα δεν ειμαι απαιτητικος σε παραλογα πραγματα που εχω μαθει οτι κανουν ορισμενοι μεσα στα δωματια σε απλα προγραμματα.... Για το συνολο αγωνιζομαι, τωρα που ο κοσμος εχει στενοτητα οικονομικη...με κινδυνο να εκτεθω εγω, που περναω καλα λογω της νορμαλ σεξουαλικης μου συμπεριφορας και του γρηγορου τελειωματος που κανω γιατι ειμαι γρηγορο πιστολι στο σεξ!!!!!!!!!
 

Επισκέπτης
Συνεχιζω και λυπαμαι που ορισμενοι δεν με καταλαβαινουν...εγω δεν εχω προβλημα στις Υπηρεσιες καμμιας κοπελας γιατι μπορειτε να το μαθετε.... οτι δεν ζηταω στο δωματιο τιποτα παραπανω απο τα φυσιολογικα...μετα δεν ειμαι απαιτητικος σε παραλογα πραγματα που εχω μαθει οτι κανουν ορισμενοι μεσα στα δωματια σε απλα προγραμματα.... Για το συνολο αγωνιζομαι, τωρα που ο κοσμος εχει στενοτητα οικονομικη...με κινδυνο να εκτεθω εγω, που περναω καλα λογω της νορμαλ σεξουαλικης μου συμπεριφορας και του γρηγορου τελειωματος που κανω γιατι ειμαι γρηγορο πιστολι στο σεξ!!!!!!!!!
Δὲν ἀνέμενον ποτὲ ὅτι θὰ ἤρχιζα νὰ συμπαθῶ τὰς ἱεροδούλους...
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Αυτο ειναι πολυ βασικο που λες και γι'αυτο δεν το κυνηγησα και ποτε μου!!!
Κακα τα ψεματα, θα σε δει με αλλο ματι η κοπελα εστω και το 10αρικο!!!

Κανονικά για μένα θα πρέπει να κηνυγάμε το vfm. Δεν έχει σημασία το να κερδίσεις 10 ευρώ εάν υπάρχει και έκπτωση στις υπηρεσίες. Κάποια στιγμή (και επαναλαμβάνομαι γιατί το'χω ξαναγάψει χωρίς να θέλω να θίξω το εν λόγω studio) υπήρξε ένας χρήστης ο οποίος έγραψε εγκωμιαστικά για μια κοπέλα, αλλά ανέφερε αυτό που είπε και ο jockerx προηγουμένως (40 ευρώ-2 στάσεις), δηλαδή ότι πήρε πρόγραμμα με έκπτωση και είχε "έκπτωση" και στις υπηρεσίες ανάλογα με το κανονικά "απλό" πρόγραμμα.
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Δὲν ἀνέμενον ποτὲ ὅτι θὰ ἤρχιζα νὰ συμπαθῶ τὰς ἱεροδούλους...
Αν εχετε διαβασει τις τελευταιες δυο-τρεις σελιδες και ειστε ενημερωμενος επι του αντικειμενικου θεματος, θα ειναι τιμη σε ολους μας...μια εκτενεστερη τοποθετηση σας....λογω οτι η γνωμη σας ειναι βαρομετρο για μας τους υπολοιπους!!!
 

Επισκέπτης
Αν εχετε διαβασει τις τελευταιες δυο-τρεις σελιδες και ειστε ενημερωμενος επι του αντικειμενικου θεματος, θα ειναι τιμη σε ολους μας...μια εκτενεστερη τοποθετηση σας....λογω οτι η γνωμη σας ειναι βαρομετρο για μας τους υπολοιπους!!!

Δὲν γίνεται... τὸ ταμεῖον εἶναι σχεδὸν κενὸν... μόνον εἰς ἁπλοὺς οἰκίσκους συχνάζω
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Δὲν γίνεται... τὸ ταμεῖον εἶναι σχεδὸν κενὸν... μόνον εἰς ἁπλοὺς οἰκίσκους συχνάζω
Αγαπητε και σεβαστε συναγωνιστη...το θεμα δεν ειναι το ταμειο του καθενος μας...αλλα να καταλαβουν τα σεβαστα ιδρυματα.....οτι πλεον στο κοσμο...κωλοι υπαρχουν....λεφτα δεν υπαρχουν!!!!!...Και να σταματησουν να υποτιμουν την νοημοσυνη μας...γραφοντας στις Ιστοσελιδες τους... εδω, αλλα και οταν πηγαινουμε να μας λενε αλλα....Φτανει πια...οσο μουνακηδες και ηλιθιοι να ειμαστε...θα στραφουμε σε αλλες επιλογες καλυτερες και οικονομικοτερες...και δοξα το θεο υπαρχουν πολλες....απο ανεξαρτητες σε πληθωρα...μεχρι και μαυρουκες στην Πατησιων με πεντε ευρω(αυτο ομως δεν το συμβουλευω)!!!!!!!
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Ελικρινά, αυτό μας ενδιαφέρει να το δοκιμάσουμε!
Μήπως μπορείτε να γίνετε ακριβέστερος;
Σε ποιο σημείο της οδού Πατησίων;
Δεν εχω ασχοληθει εκτος απο δυο μουναρες στην κυριολεξια .....που πετυχα πριν μηνες στην Πατησιων μεταξυ Κολιατσου και Πλ. Αμερικης και τις παρτουζαρα στην οικια μου απο 20 ευρω την καθεμια(με δικα μου προφυλαχτικα)...οσον αφορα τις σημερινες μερες..... τις βλεπω στην Πατησιων σε οποιο σημειο θελεις τις βραδυνες ωρες....αλλα δεν ασχολουμαι τωρα...γιατι εχω χτυπησει φλεβα χρυσου αλλου...και περναω γαματα...με δυο τεμαχια(ρωσιδα η μια...ρουμανα η αλλη) που ερχονται σε σταθερα διαστηματα στην οικια μου!!!!
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
εχω χτυπησει φλεβα χρυσου αλλου...και περναω γαματα...με δυο τεμαχια(ρωσιδα η μια...ρουμανα η αλλη) που ερχονται σε σταθερα διαστηματα στην οικια μου!!!!
Mην εισαι μονοφαγας Παιχτουρα!!!!Δωσε μας τα φωτα σου!!!Γι'αυτο ειμαστε εδω.....να περναμε ολοι καλα!!!Τιμες κλπ κλπ......
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Mην εισαι μονοφαγας Παιχτουρα!!!!Δωσε μας τα φωτα σου!!!Γι'αυτο ειμαστε εδω.....να περναμε ολοι καλα!!!Τιμες κλπ κλπ......
Προς το παρον οτι εχω κανει για τους σεβαστους συναγωνιστες μου, ειναι υπεραρκετα....και οπως βλεπεις πολλοι με κραζουνε....σε καθε περιπτωση τα καλα χαρτια, ο καθενας μας τα κρατα για τον εαυτο του...αν δω οτι μπαινετε στο νοημα στο μελλον και γινετε σκεπτομενοι μπουρδελιαρηδες..ειτε σκεπτομενοι στουντιακηδες...μπορει να προχωρησω και να σας παρουσιασω και αλλους οριζοντες αγοραιου σεξ..με θεσπεσιες και ανεπαναληπτες μουναρες που προσφερουν αγρια ηδονη με συμβολικο αντιτιμο(σε σχεση με αυτα που διαβαζω εδω μεσα)γιατι λειτουργουν ανεξαρτητες και διχως διαδικτυακη διαφημιση πουθενα στο Ιnternet(τετοιες ξερω πολλες και σας πληροφορω τρομαχτικα αξιολογες και σε εμφανιση και σε υπηρεσιες γιατι με το συγκεκριμενο αντικειμενο ψαχνομαι πολλα χρονια(καθοτι ειμαι φανατικος εργενης) και το κατεχω πληρεστατα)....αλλα γιατι να το μοιραστω και αυτο μαζι σας????...εσεις τι εχετε μοιραστει μαζι μου σε τελικη αναλυση????....Μην εισαστε κοροιδα.... το παιζω ηλιθιος και πανηλιθιος.... δεν ειμαι φυσικα!!!!!!!!....Τα ηλεκτρονικα φαινομενα εξαπατουν... αγαπητε μου....το μονο που μπορω να σου γραψω ειναι.... οτι ειμαι καθαρος και αγνος ανθρωπος και σιχαινομαι τα αισχη της παρανομιας στον υποκοσμο του Αγοραιου Ερωτα!!!!!!!!
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Όλα είναι δικαιολογημένα!
Ο Μάϊος είναι δύσκολος μήνας, καυλώνουν οι γάϊδαροι, κτλ...
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Προς το παρον οτι εχω κανει για τους σεβαστους συναγωνιστες μου, ειναι υπεραρκετα....και οπως βλεπεις πολλοι με κραζουνε....σε καθε περιπτωση τα καλα χαρτια, ο καθενας μας τα κρατα για τον εαυτο του...αν δω οτι μπαινετε στο νοημα στο μελλον και γινετε σκεπτομενοι μπουρδελιαρηδες..ειτε σκεπτομενοι στουντιακηδες...μπορει να προχωρησω και να σας παρουσιασω και αλλους οριζοντες αγοραιου σεξ..με θεσπεσιες και ανεπαναληπτες μουναρες που προσφερουν αγρια ηδονη με συμβολικο αντιτιμο(σε σχεση με αυτα που διαβαζω εδω μεσα)γιατι λειτουργουν ανεξαρτητες και διχως διαδικτυακη διαφημιση πουθενα στο Ιnternet(τετοιες ξερω πολλες και σας πληροφορω τρομαχτικα αξιολογες και σε εμφανιση και σε υπηρεσιες γιατι με το συγκεκριμενο αντικειμενο ψαχνομαι πολλα χρονια(καθοτι ειμαι φανατικος εργενης) και το κατεχω πληρεστατα)....αλλα γιατι να το μοιραστω και αυτο μαζι σας????...εσεις τι εχετε μοιραστει μαζι μου σε τελικη αναλυση????....Μην εισαστε κοροιδα.... το παιζω ηλιθιος και πανηλιθιος.... δεν ειμαι φυσικα!!!!!!!!....Τα ηλεκτρονικα φαινομενα εξαπατουν... αγαπητε μου....το μονο που μπορω να σου γραψω ειναι.... οτι ειμαι καθαρος και αγνος ανθρωπος και σιχαινομαι τα αισχη της παρανομιας στον υποκοσμο του Αγοραιου Ερωτα!!!!!!!!
Ναι οντως, η αληθεια ειναι οτι εχεις προσφερει πολλα και ελπιζω σιγα σιγα να μας "φωτισεις" και εμας τους αβγαλτους!!!

Υ.Γ. Αγαπητε μου εγραψες οτι σιχαινεσαι τα αισχη της παρανομιας στον κοσμο του αγοραιου ερωτα ή κανω λαθος?Για κανε εναν κοπο και ρωτα τις θεσπεσιες και ανεπαναληπτες μουναρες που αναφερεις (κοινως βιζιτες αν καταλαβα καλα) κατα ποσο ειναι νομιμες? :think:
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Προς το παρον οτι εχω κανει για τους σεβαστους συναγωνιστες μου, ειναι υπεραρκετα....και οπως βλεπεις πολλοι με κραζουνε....σε καθε περιπτωση τα καλα χαρτια, ο καθενας μας τα κρατα για τον εαυτο του...αν δω οτι μπαινετε στο νοημα στο μελλον και γινετε σκεπτομενοι μπουρδελιαρηδες..ειτε σκεπτομενοι στουντιακηδες...μπορει να προχωρησω και να σας παρουσιασω και αλλους οριζοντες αγοραιου σεξ..με θεσπεσιες και ανεπαναληπτες μουναρες που προσφερουν αγρια ηδονη με συμβολικο αντιτιμο(σε σχεση με αυτα που διαβαζω εδω μεσα)γιατι λειτουργουν ανεξαρτητες και διχως διαδικτυακη διαφημιση πουθενα στο Ιnternet(τετοιες ξερω πολλες και σας πληροφορω τρομαχτικα αξιολογες και σε εμφανιση και σε υπηρεσιες γιατι με το συγκεκριμενο αντικειμενο ψαχνομαι πολλα χρονια(καθοτι ειμαι φανατικος εργενης) και το κατεχω πληρεστατα)....αλλα γιατι να το μοιραστω και αυτο μαζι σας????...εσεις τι εχετε μοιραστει μαζι μου σε τελικη αναλυση????....Μην εισαστε κοροιδα.... το παιζω ηλιθιος και πανηλιθιος.... δεν ειμαι φυσικα!!!!!!!!....Τα ηλεκτρονικα φαινομενα εξαπατουν... αγαπητε μου....το μονο που μπορω να σου γραψω ειναι.... οτι ειμαι καθαρος και αγνος ανθρωπος και σιχαινομαι τα αισχη της παρανομιας στον υποκοσμο του Αγοραιου Ερωτα!!!!!!!!
αγαπητε φιλε καλες αναχαιτησης και ρολ και βασιλικο πολτο να χεις μην το παρακανεις παλι ομως!!!!
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Ναι οντως, η αληθεια ειναι οτι εχεις προσφερει πολλα και ελπιζω σιγα σιγα να μας "φωτισεις" και εμας τους αβγαλτους!!!

Υ.Γ. Αγαπητε μου εγραψες οτι σιχαινεσαι τα αισχη της παρανομιας στον κοσμο του αγοραιου ερωτα ή κανω λαθος?Για κανε εναν κοπο και ρωτα τις θεσπεσιες και ανεπαναληπτες μουναρες που αναφερεις (κοινως βιζιτες αν καταλαβα καλα) κατα ποσο ειναι νομιμες? :think:
Αλλο κομματι αυτο..διαφορετικο....δηλαδη αν ειναι η αλλη παντρεμενη και περιμενει ποτε θα παει στην εργασια του ο αντρας της να χτυπησει βιζιτα.... λειτουργει ανεξαρτητα και παρανομει στην συν-ειδηση της μονο...ενω το αλλο που ανεφερα ειναι πιο πολυπλοκο και εχει πολλα καλαμια και ιστους!
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
αγαπητε φιλε καλες αναχαιτησης και ρολ και βασιλικο πολτο να χεις μην το παρακανεις παλι ομως!!!!
Οχι ρε συ...μην ανησυχεις...απο οσα γραφω τα μισα ειναι αληθεια....γινεται να αποτελω εγω.... ξεχωριστο κρικο της ενιαιας αλυσιδας της σημερινης κοινωνιας μας....μην λησμονησεις ποτε σου κατι σημαντικο....οι μισοι ανθρωποι στην Ανθρωποτητα ειναι παντρεμενοι με το ψεμα....και οι αλλοι μισοι τσακωμενοι με την αληθεια!!!!!!!!!!!!
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Οχι ρε συ...μην ανησυχεις...απο οσα γραφω τα μισα ειναι αληθεια....γινεται να αποτελω εγω.... ξεχωριστο κρικο της ενιαιας αλυσιδας της σημερινης κοινωνιας μας....μην λησμονησεις ποτε σου κατι σημαντικο....οι μισοι ανθρωποι στην Ανθρωποτητα ειναι παντρεμενοι με το ψεμα....και οι αλλοι μισοι τσακωμενοι με την αληθεια!!!!!!!!!!!!
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Εγω θα επανελθω στο αρχικο θεμα των 40 ευρω στα studio.

Αγαπητε Παιχτουρα, η πλειοψηφια των κριτκων σας αναφερονταισ στα studio Eros και  Paradise.

Ολες αυτες οι επισκεψεις σας κοστισαν απο 40 ευρω εκαστη?

Για να καταλαβω:
Πηγαινεται, η υπηρεσια σας αναλυει τα προγραμματα, σας λεει το βασικο 50 ευρω και εσεις λετε:
"Η 40, ή φευγω " και περνατε?
Η επειδη ειστε γνωστος μετα απο τοσες επισκεψεις σας "κανουν το χατηρι?"

Αφ έτερου, ενω παρουσιαζεσται σαν υπερμαχος της μειωσης των τιμων, λογη οικονομικης κρισης (ΟΡΘΩΣ) δεν διαστασατει να πληρωσεται 150 ευρω για μια ωρα στην Estella


Προς Θεου δεν σας κρινω, και ουτε θα μπω "νταβατζης" στο πορτοφολι σας.

Απλα μου γεννηθηκαν αυτες οι αποριες......
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Εγω θα επανελθω στο αρχικο θεμα των 40 ευρω στα studio.

Αγαπητε Παιχτουρα, η πλειοψηφια των κριτκων σας αναφερονταισ στα studio Eros και  Paradise.

Ολες αυτες οι επισκεψεις σας κοστισαν απο 40 ευρω εκαστη?

Για να καταλαβω:
Πηγαινεται, η υπηρεσια σας αναλυει τα προγραμματα, σας λεει το βασικο 50 ευρω και εσεις λετε:
"Η 40, ή φευγω " και περνατε?
Η επειδη ειστε γνωστος μετα απο τοσες επισκεψεις σας "κανουν το χατηρι?"

Αφ έτερου, ενω παρουσιαζεσται σαν υπερμαχος της μειωσης των τιμων, λογη οικονομικης κρισης (ΟΡΘΩΣ) δεν διαστασατει να πληρωσεται 150 ευρω για μια ωρα στην Estella


Προς Θεου δεν σας κρινω, και ουτε θα μπω "νταβατζης" στο πορτοφολι σας.

Απλα μου γεννηθηκαν αυτες οι αποριες......
Ειμαι υπερμαχος της σωστης αγοραστικης κινησης στο χρηματιστιριο του αγοραιου ερωτα....ναι στην Εστελλα εσκασα 150 και θα τα ξανασκασω συντομα γιατι ειναι η φτηνοτερη στην κατηγορια της και με σωστες υπηρεσιες(εκει που αλλες παιρνουν 250 και ανω και δεν ειναι σιγουρο οτι θα περασεις καλα...στην ΕΣΤΕΛΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΗΣ ΠΟΥ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΑΙ ΜΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΤΟΥ ΜΗΝΥΜΑ...οσον αφορα τα υπολοιπα..εχω απαντησει ηδη σε πολλα ποστ.... στις υπαρχουσες προηγουμενες σελιδες!!!!
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Ειμαι υπερμαχος της σωστης αγοραστικης κινησης στο χρηματιστιριο του αγοραιου ερωτα....
Σας μεταφερω ακριβως την τηλεφωνικη συνομιλια που ειχα με το στουντιο ΕΡΩΣ πριν πενταλεπτου...τους ρωτησα για μια Ειρηνη που εχουν στο προγραμμα σημερα αν ειναι καλοβαλμενη παρουσια...λαμβανομενου υποψη οτι δεν εχουν βαλει φωτο της κοπελας..ουτε στο θρεντ του στουντιο γραψαν τιποτα...αν ειναι νεα παρουσια και τα συναφη...και μου απαντησε μια καινουργια τσατσα(οχι η κυρια Βερα)...οτι δεν γνωριζει...δεν τις εχει παρει μετρα...και αν θελω να παω απο εκει...γιατι τωρα εχει πελατακι(ετσι ακριβως το ξεστομισε)[size=20pt]και μου εκλεισε το τηλεφωνο[/size]!!...[size=20pt]τα συμπερασματα δικα σας!!!!...Οσοι φυσικα παραμενετε σκεπτομενοι συναγωνιστες-πελατες στα στουντιο!!!!!![/size]Μετα τιμης ο Παιχτουρας.
[size=20pt]Τελικα ειμαι λιγο αυστηρος πελατης.....δεν χαθηκε και ο κοσμος, που μου ειπαν να παω απο εκει για να δω...ισα-ισα θα κανω και την βολτα μου...οποτε παω!!!!!![/size]
:2funny: :2funny: :2funny:



Το μεσημερι ανεβηκα στο βουνο...ΒΡΙΛΗΣΣΟΥ 55, για τα ματια της ωραιας Ελενης........η κοπελα ειναι το αστερι και σε εφανιση και σε υπηρεσιες και σε σεβασμο προς τον πελατη....εχω ριξει και κριτικη για καλυτερη ενημερωση στους συναγωνιστες!!!!!!!!! :rockon:
Φιλε μου κανεις λαθος...εγω πηγαινω οπου διαβαζω οτι ειναι σαραντα και τριαντα ευρω πλεον....απο μενα πενηντα ευρω στουντιο δεν εχει δει ποτε...ποσο μαλλον τωρα!!!!!!!! :rockon: :rockon:
Δε μου λες, την Ελενα με 40 την πηρες? :think:
Για πες μου και εμενα γιατι δεν το'ξερα οτι το 55 ξεκιναει απο 40!!! :grin:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Χρηματιστηριο ειναι ο αγοραιος ερωτας....... και οι μετοχες στα στουντιο ολα,αν δεν προσεχθουν το διαστημα αυτο θα παρουν κι αλλη κατηφορα...και ας βγει οποιος θελει να μου γραψει οτι δεν ειναι σε κατηφορα ηδη την στιγμη αυτη..εφοσον το διαπιστωνετε....σταματηστε επιτελους να μου γραφετε διαφορα....και γινετε σκεπτομενοι και σωστοι επενδυτες του Χρηματιστηριου...βλεπετε μια μετοχη και πεφτει αν δεν κανει μονη της διορθωτικη κινηση...πηγαινετε σε αλλη....μην παρασερνετε και αλλους να αγοραζουν χρεωκοπημενες μετοχες σε παραπανω τιμη!!!!!!!!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom