Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (7 μέλη και 36 επισκέπτες)

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Κανεις λαθος...ειδικα το Ερως... το 40 ευρω το αναγραφει και πανω-πανω, οταν μπαινεις μεσα για να γραψεις κριτικη......εισαι "Τιμημενος" στο site και δεν το γνωριζεις???....δεν μπορω να καταλαβω γιατι κανετε παραπληροφορηση στα υπολοιπα μελη?
Το γραφει, εχεις δικιο σε αυτο.
Οπως και σε καποια αλλα λιγα studio.
ΟΜΩΣ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ.οποτε ειναι η εξαιρεση και οχι ο κανονας.
Οταν πηγαινεις στο studio η υπηρεσια δεν αναφερει οτι το βασικο ξεκιναει απο 40 ευρω.
Απο 50 λεει.
Και εαν δεν το αναφερεις ο πελατης, ουτε που γινεται συζητηση για 40.
Οποτε εαν καποιος μπει σε αυτη την διαδικασια συζητησης ειναι κατι σαν παζαρι.
 

Studio Paradise

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
245
Like
0
Πόντοι
1
καλημέρα!!! Σήμερα θα σας επριμένουν ΑνναΜαρία- Νίκη- Βίκυ :rockon: :rockon: :rockon:

φιλιά σε όλους!!! :-* :-* :-* :-*
 

Επισκέπτης
Χαλάρωσε Παιχτούρα.Παίξε μπάλα ήρεμα...
Υπάρχει στούντιο με καταχώρηση στον ιστότοπο που γράφει τιμή εκκίνησης για όλες τις κοπέλες,τα 40 ευρώ;
Πριν από 15 ημέρες πήγα Αχαρνών 85.Ήταν η Νατάσα-πεταλούδα.50 ευρώ είπε η κυρία.Την είδα,ευχαρίστησα και σηκώθηκα να φύγω.Φεύγωντας η κυρία μου είπε:
"Αν θέλετε και με 40 ευρώ γίνεται"
Την προηγούμενη εβδομάδα πήγα Αγ.Μελετίου 37 για να δω την Βίκυ από Διδύμου 8 κάτω.Που επίσημα στην ιστοσελίδα του γράφει 30 ευρώ για την Βίκυ.Η γνωστή ευγενέστατη κυρία μου είπε 50 ευρώ.
Εγώ:Όχι 30;
Κυρία:50 είναι, ποιος σου είπε 30;
Εγώ:Ετσι ξέρω, οτι είναι 30.
Κυρία:Είναι 40 αλλά μόνο δύο στάσεις και λιγότερο χρόνο.
Εγώ:30 γράφει στο ίντερνετ.
Κυρία:Δεν το ξέρω,δεν μου έχουν πει, να ρωτήσω την ίδια.
Επιστρέφει:
"Η Βίκυ μου είπε οτι για κάποιους, πολύ λίγους είναι 30,εντάξει."
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
Καλημερα,

στη πρωινη βαρδια στο στουντιο θα βρισκεται η Βικτωρια! :-*
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Το γραφει, εχεις δικιο σε αυτο.
Οπως και σε καποια αλλα λιγα studio.
ΟΜΩΣ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ.οποτε ειναι η εξαιρεση και οχι ο κανονας.
Οταν πηγαινεις στο studio η υπηρεσια δεν αναφερει οτι το βασικο ξεκιναει απο 40 ευρω.
Απο 50 λεει.
Και εαν δεν το αναφερεις ο πελατης, ουτε που γινεται συζητηση για 40.
Οποτε εαν καποιος μπει σε αυτη την διαδικασια συζητησης ειναι κατι σαν παζαρι.
Τωρα τοποθετησε σωστα και ομορφα.....σαν παζαρι δεν ειναι, οταν το αναγραφουν εδω μεσα...γι αυτο πρεπει να το μαθουν ολοι ωστε να μην το κρυβουν...που οντως το κανουν οι τσατσοι οταν πηγαινουμε!!!!.....πιστευω να βοηθησεις και εσυ....στο θεμα αυτο....δεν ειναι ασχημα, σε περιοδο οικονομικης κρισης... για μας τους πελατες που πηγαινουμε τακτικα, να το σταθεροποιησουν τουλαχιστον στα σαραντα...φιλε ΙΝΔΙΑΝΕ ενεργοποιησου..μονο ετσι βοηθας σωστα και ομορφα.............. περισσοτερο απο τις ενημερωσεις σου και κριτικες σου..... τους σεβαστους συναγωνιστες σου, εδω μεσα που υπαρχουν πολλοι που ειναι νεοι στην ηλικια και δεν εχουν τις αντιστοιχες οικονομικες δυνατοτητες με εμας που ειμαστε μεγαλυτεροι κατα συνεπεια....δημιουργημενοι......σκεψου :idiot: αυτα που σου εγραψα και ακολουθα αν θελεις την συμβουλη μου....και πανω απ' ολα οταν θα γραφεις κατι στο μελλον να εισαι σιγουρος οτι ειναι ετσι...τι να το κανω οταν το παραδεχεσαι σε δευτερο τονο!!!....ενεργοποιησου φιλε!!!!!!!!! :rockon:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Χαλάρωσε Παιχτούρα.Παίξε μπάλα ήρεμα...
Υπάρχει στούντιο με καταχώρηση στον ιστότοπο που γράφει τιμή εκκίνησης για όλες τις κοπέλες,τα 40 ευρώ;
Πριν από 15 ημέρες πήγα Αχαρνών 85.Ήταν η Νατάσα-πεταλούδα.50 ευρώ είπε η κυρία.Την είδα,ευχαρίστησα και σηκώθηκα να φύγω.Φεύγωντας η κυρία μου είπε:
"Αν θέλετε και με 40 ευρώ γίνεται"
Την προηγούμενη εβδομάδα πήγα Αγ.Μελετίου 37 για να δω την Βίκυ από Διδύμου 8 κάτω.Που επίσημα στην ιστοσελίδα του γράφει 30 ευρώ για την Βίκυ.Η γνωστή ευγενέστατη κυρία μου είπε 50 ευρώ.
Εγώ:Όχι 30;
Κυρία:50 είναι, ποιος σου είπε 30;
Εγώ:Ετσι ξέρω, οτι είναι 30.
Κυρία:Είναι 40 αλλά μόνο δύο στάσεις και λιγότερο χρόνο.
Εγώ:30 γράφει στο ίντερνετ.
Κυρία:Δεν το ξέρω,δεν μου έχουν πει, να ρωτήσω την ίδια.
Επιστρέφει:
"Η Βίκυ μου είπε οτι για κάποιους, πολύ λίγους είναι 30,εντάξει."
Καποια στουντιο εχουν και καλες τιμες και καλες υπηρεσιες και εμφανησιακα μουναρες....εσυ σαν αρχαιοτερος απο μενα στο site...επρεπε να το γνωριζεις!
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Χαλάρωσε Παιχτούρα.Παίξε μπάλα ήρεμα...
Υπάρχει στούντιο με καταχώρηση στον ιστότοπο που γράφει τιμή εκκίνησης για όλες τις κοπέλες,τα 40 ευρώ;
Πριν από 15 ημέρες πήγα Αχαρνών 85.Ήταν η Νατάσα-πεταλούδα.50 ευρώ είπε η κυρία.Την είδα,ευχαρίστησα και σηκώθηκα να φύγω.Φεύγωντας η κυρία μου είπε:
"Αν θέλετε και με 40 ευρώ γίνεται"
Την προηγούμενη εβδομάδα πήγα Αγ.Μελετίου 37 για να δω την Βίκυ από Διδύμου 8 κάτω.Που επίσημα στην ιστοσελίδα του γράφει 30 ευρώ για την Βίκυ.Η γνωστή ευγενέστατη κυρία μου είπε 50 ευρώ.
Εγώ:Όχι 30;
Κυρία:50 είναι, ποιος σου είπε 30;
Εγώ:Ετσι ξέρω, οτι είναι 30.
Κυρία:Είναι 40 αλλά μόνο δύο στάσεις και λιγότερο χρόνο.
Εγώ:30 γράφει στο ίντερνετ.
Κυρία:Δεν το ξέρω,δεν μου έχουν πει, να ρωτήσω την ίδια.
Επιστρέφει:
"Η Βίκυ μου είπε οτι για κάποιους, πολύ λίγους είναι 30,εντάξει."
Να σου απαντησει... η "γλυκουλα"(Νταρια)!
 

gapost

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2010
Μηνύματα
37
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Κανεις λαθος...ειδικα το Ερως... το 40 ευρω το αναγραφει και πανω-πανω, οταν μπαινεις μεσα για να γραψεις κριτικη......εισαι "Τιμημενος" στο site και δεν το γνωριζεις???....δεν μπορω να καταλαβω γιατι κανετε παραπληροφορηση στα υπολοιπα μελη?

Mάλλον λές για το όπου αναφέρει το 40αρι. Βέβαια και στο φ59 λέει για τιμή υπηρεσιών 25 ευρώ ....

Και το λεγαν ο μπαμπας μου και η μαμα μου, οσο ζουσανε....τετοιο ηλιθιο παιδι σαν και σε σενα δεν εχουμε ξαναδει!!!!!!!!Τι καθομαι ο μαλακας και γραφω στους χαζους τα αυτονοητα που δεν ειναι σε θεση να διαβασουν στις παραπλευρες διαφημισεις εδω μεσα....μπαινουν και το μονο που κοιτανε ειναι τις φωτογραφιες!!!!!!...Γιατι ρε Παιχτουρα τους βοηθας τους συναγωνιστες σου????....και θα παρεξηγηθεις απο ορισμενους/ες που εξυπηρετουν αλλα συμφεροντα...... και θα γινεις ανεπιθυμητος σε ολα τα στουντιο!!!!!!! :headbang: :headbang: :headbang:

Δεν ξέρω τί διάβασες εσύ, αλλά στο site του "studio έρως" γράφει

"Προγράμματα (Υπηρεσίες) / Τιμές

•50€: Απλό πρόγραμμα*

* Το απλό πρόγραμμα προσφέρεται ΚΑΙ με 40€ ανάλογα με την κοπέλα (περιλαμβάνει όλες τις στάσεις/ελεύθερα πιασίματα/«Ισπανικό»)


Τελευταία φορά που πήγα σ'αυτό το studio ήταν ξημερώματα της Τετάρτης του πάσχα (03:30 περίπου), όπου ο κύριος Βασίλης μου παρουσίασε μια μελαχρινή μέτριας εμφάνισης, 36- 38 ετών, με βασικό πρόγραμμα στα 50 ευρώ και ελεύθερο στοματικό (μόνο η συγκεριμένη κοπέλα το προσφέρει) στα 60. Δυστυχώς δεν θυμάμαι όνομα και δεν μπορώ να πώ για τις υπηρεσίες αφού δεν πέρασα στο δωμάτιο.
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Κανεις λαθος...ειδικα το Ερως... το 40 ευρω το αναγραφει και πανω-πανω, οταν μπαινεις μεσα για να γραψεις κριτικη......εισαι "Τιμημενος" στο site και δεν το γνωριζεις???....δεν μπορω να καταλαβω γιατι κανετε παραπληροφορηση στα υπολοιπα μελη?
Διαβασε συναγωνιστη.."gapost" και πιστευω να καταλαβεις...στο σημειο των κριτικων πανω-πανω...γραφει το συγκεκριμενο ιδρυμα... σαραντα ευρω... τιμη εκκινησης....πως σου ξεφυγε αυτο???????????....ο Παιχτουρας, οταν σας γραφει κατι... ειναι σιγουρος οτι δεν γραφει κατι.... που αυτοι οι ιδιοι εδω μεσα στην Ιστοσελιδα τους δεν το αναγραφουν...ασχετα τι μας λενε οταν πηγαινουμε εκει...προφανως πονταρουν να ειμαστε ανημερωτοι διαδικτυακα...και να παρουν το πενηνταρικο!!!
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Καλημερα φιλοι μου!!!
Πολυ βαβουρα για το τοποτα!!!Απλα ειναι τα πραγματα, μια επισκεψη θα τα ξεκαθαρισει ολα....................εγω παντως το απογευμα θα περασω απο το 95 να δω τι γινεται!!!! :)
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Διαβασε συναγωνιστη.."gapost" και πιστευω να καταλαβεις...στο σημειο των κριτικων πανω-πανω...γραφει το συγκεκριμενο ιδρυμα... σαραντα ευρω... τιμη εκκινησης....πως σου ξεφυγε αυτο???????????....ο Παιχτουρας, οταν σας γραφει κατι... ειναι σιγουρος οτι δεν γραφει κατι.... που αυτοι οι ιδιοι εδω μεσα στην Ιστοσελιδα τους δεν το αναγραφουν...ασχετα τι μας λενε οταν πηγαινουμε εκει...προφανως πονταρουν να ειμαστε ανημερωτοι διαδικτυακα...και να παρουν το πενηνταρικο!!!

Μα το τί γράφει σαν τιμή εκκίνησης στη σελίδα δεν είναι δεσμευτικό. Και στο Φυλής 104 γράφει 40 αλλά δεν υπάρχει πρόγραμμα με 40 ευρώ, όλα αρχίζουν από 50. Και σε μπουρδέλα να κοιτάξεις, σου γράφει 20 ευρώ και μπορεί να πας και να σε χρεώσουν 25.΄Δεν έχει σημασία η τιμή που γράφει στη σελίδα του κάθε studio εδώ μέσα.
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
θεμα χρονου ειναι να τελειωσει το 50αρικο απο παντου,εκτιμηση μου ειναι οτι μετα το καλοκαιρι θα δουμε αλλες τιμες παντου
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Μπορει και Δραχμες παλι !!! :think:
Που ξερεις !!! :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Μα το τί γράφει σαν τιμή εκκίνησης στη σελίδα δεν είναι δεσμευτικό. Και στο Φυλής 104 γράφει 40 αλλά δεν υπάρχει πρόγραμμα με 40 ευρώ, όλα αρχίζουν από 50. Και σε μπουρδέλα να κοιτάξεις, σου γράφει 20 ευρώ και μπορεί να πας και να σε χρεώσουν 25.΄Δεν έχει σημασία η τιμή που γράφει στη σελίδα του κάθε studio εδώ μέσα.
Απλα εχουν ξεχασει να βαλουν το Φ.Π.Α.  :2funny:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Μα το τί γράφει σαν τιμή εκκίνησης στη σελίδα δεν είναι δεσμευτικό. Και στο Φυλής 104 γράφει 40 αλλά δεν υπάρχει πρόγραμμα με 40 ευρώ, όλα αρχίζουν από 50. Και σε μπουρδέλα να κοιτάξεις, σου γράφει 20 ευρώ και μπορεί να πας και να σε χρεώσουν 25.΄Δεν έχει σημασία η τιμή που γράφει στη σελίδα του κάθε studio εδώ μέσα.
Ετσι ειναι....περιμενα ποιος θα το καταλαβει και θα το γραψει...γιατι δεν ηθελα να το γραψω και αυτο εγω και να δημιουργησω παραπανω "εμπαθεια" στο προσωπο μου...απο την υπαρχουσα!..Οποτε μας δουλευουν ψιλο-γαζι?...Υποτιμουν την νοημοσυνη μας!!.....αυτα σας γραφω σε τοσα ποστ μου...οτι αλλα γραφουν εδω...και οταν πηγαινουμε.... μας το παιζουν Κινεζοι!!!!!!....οποτε συναγωνιστες, σε τετοιες περιπτωσεις πρεπει ενωμενοι να βρουμε απο κοινου λυση........αυτος ειναι ο λογος που γραφω οτι οπου πηγαινω δεν κανω παζαρια...απλα τους λεω ενα σαρανταρι και πολυ σας ειναι!!!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Καλημερα φιλοι μου!!!
Πολυ βαβουρα για το τοποτα!!!Απλα ειναι τα πραγματα, μια επισκεψη θα τα ξεκαθαρισει ολα....................εγω παντως το απογευμα θα περασω απο το 95 να δω τι γινεται!!!! :)
Να σου πω εγω απο τωρα...... θα σου πουν 50....και αν τους πεις οτι γραφουν 40 στο INTERNTET...θα σου πουν περνα με σαραντα λες και μας κανουν χαρη.....αν θελουν 50....να το γραψουν και εδω μεσα...ωστε να το γνωριζουν οι συναγωνιστες και αναλογα να πραξουν! :rockon:
 

gapost

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2010
Μηνύματα
37
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Διαβασε συναγωνιστη.."gapost" και πιστευω να καταλαβεις...στο σημειο των κριτικων πανω-πανω...γραφει το συγκεκριμενο ιδρυμα... σαραντα ευρω... τιμη εκκινησης....πως σου ξεφυγε αυτο???????????....ο Παιχτουρας, οταν σας γραφει κατι... ειναι σιγουρος οτι δεν γραφει κατι.... που αυτοι οι ιδιοι εδω μεσα στην Ιστοσελιδα τους δεν το αναγραφουν...ασχετα τι μας λενε οταν πηγαινουμε εκει...προφανως πονταρουν να ειμαστε ανημερωτοι διαδικτυακα...και να παρουν το πενηνταρικο!!!

το σχόλιό μου πήγαινε περισσότερο για την αξιοπιστία του site όπου λέει και για το φ59 25ευρώ. το '06(ή το '07 δεν θυμάμαι καλά) που πρωτοπήγα στο "Έρως", η Αλίνα ζητούσε 40 και μέσα στο χρόνο η ίδια κοπέλα ζήταγε 50 (ίδιες υπηρεσίες πάντα). Τώρα, όπως είχαν τα πράγματα μέχρι και τη βδομάδα του Πάσχα η τιμή εκκίνησης είναι τα 50 εκτός από ορισμένες κοπέλες που παίρνουν λιγότερα. Αυτό σημαίνει ότι πρίν από την κάθε έξοδο καλό θα είναι να έχουμε ενημερωθεί τα πόσα παίρνει η κάθε κοπέλα, όπως αναφέρει στο παράδειγμά του ο κύριος jockerx, γιατί το κατάστημα θα ζητήσει 50. Τώρα υπάρχουν studio που λένε ότι οι Α, Β και Γ κοπέλες παίρνουν 40( ή και 30 ακόμα), άλλα που λένε ότι η 3η βάρδια κάθε παρασκευή βράδυ κοστίζει λιγότερο και άλλα απλώς ότι κάποιες κοπέλες, χωρίς να διευκρινίζει ποιές, παίρνουν λιγότερα. Προσωπικά πιστεύω ότι δεν είναι κοροϊδία τα 50 ευρώ, αν η κοπέλα στο δωμάτιο είναι αστέρι (αν και θα προτιμούσα να ξόδευα λιγότερο), αλλά τα 30 που ζητάνε ορισμένες, όταν οι ίδιες παίρνουν 20 στη Φυλής- πιό πρόσφατο παράδειγμα η Αλέξια από Αγαθ/λεως 54α
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Να σου πω εγω απο τωρα...... θα σου πουν 50....και αν τους πεις οτι γραφουν 40 στο INTERNTET...θα σου πουν περνα με σαραντα λες και μας κανουν χαρη.....αν θελουν 50....να το γραψουν και εδω μεσα...ωστε να το γνωριζουν οι συναγωνιστες και αναλογα να πραξουν! :rockon:
Για να δουμε τι θα δουμε το απογευμα..............
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Αρκετη αναστατωση προκαλεσα στους ιδιοκτητες και στις ιδιοκτητριες των ιδρυματων!!!!!....τωρα σας παραδιδω την σκυταλη και αντε γεια!..........Εκτιμηση μου ειναι οτι μεχρι το καλοκαιρι θα εχουν πεσει οι τιμες....γιατι θα αναγκαστουν να το κανουν...οχι γιατι το ζηταμε εμεις....αλλα θα διωχνουν παραπανω μυγες...απ' οτι διωχνουν τωρα....οποτε δεν υπαρχει λογος να γινομαι κακος...το σκοπο μου τον πετυχα....ανοιξα τα ματια σε πολλους εδω μεσα που με διαβαζουν και δεν ποσταρουν....τους ευχαριστω ολους για τα μηνυματα που μου στελνουν για να με συγχαρουν για την σωστη και αντικειμενικη γραφη μου!!! :rockon:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Οκ Παιχτουρας και πες οτι εχεις δικιο !!!
Μετα απο ολη την φασαρια που θα κανεις για το 10αρικο και θα περασεις με 40 περιμενεις να εχεις και service απο την κοπελα !!
Απλα ρωταω !!! :think:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom