Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

pet1

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
916
Κριτικές
48
Like
5
Πόντοι
1.300
συμφωνα με το προγραμμα χθες ηταν στο μεγ.αλεξανδρου απογευμα.

σημερα θα ειναι βριλ.36 βραδυ

Πάντως επειδή ήμουν έτοιμος για Πένυ κι εγώ ,αφού το διάβασα....λέω για κάτσε...ρίχνω τηλέφωνο....όχι μου λέει η τσα2  ,η Πένυ από τέλος εβδομάδας....
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Πάντως επειδή ήμουν έτοιμος για Πένυ κι εγώ ,αφού το διάβασα....λέω για κάτσε...ρίχνω τηλέφωνο....όχι μου λέει η τσα2  ,η Πένυ από τέλος εβδομάδας....
Για τωρα δεν ρωτησες ποια κοπελα ειναι?
:)
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Δηλαδη η Κιμ πλεον στο 36.......

Να υποθεσω οτι θα εμφανιζεται και στα συγγενικα Κωνστ. 80 και Μεγ. Αλ. 133 ?
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Δηλαδη η Κιμ πλεον στο 36.......

Να υποθεσω οτι θα εμφανιζεται και στα συγγενικα Κωνστ. 80 και Μεγ. Αλ. 133 ?
Οχι.......θα ειναι και στο 46 λογικα, οπως ηταν νομιζω χτες το πρωι!!!

 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Το μεσημερι ανεβηκα στο βουνο...ΒΡΙΛΗΣΣΟΥ 55, για τα ματια της ωραιας Ελενης........η κοπελα ειναι το αστερι και σε εφανιση και σε υπηρεσιες και σε σεβασμο προς τον πελατη....εχω ριξει και κριτικη για καλυτερη ενημερωση στους συναγωνιστες!!!!!!!!! :rockon:
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
Καλημερα,

στη πρωινη βαρδια και μεχρι τις 5 το απογευμα στο στουντιο θα βρισκεται η Σιντυ!
 

Studio Paradise

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
245
Like
0
Πόντοι
1
Καλημέρα παρέα!!!

Σήμερα θα σας περιμένουν Γιάννα- Μίλβα(επέστρεψε :rockon:)- Νίκη :-* :-* :-* :-*

φιλιά σε όλους!!! :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Σας μεταφερω ακριβως την τηλεφωνικη συνομιλια που ειχα με το στουντιο ΕΡΩΣ πριν πενταλεπτου...τους ρωτησα για μια Ειρηνη που εχουν στο προγραμμα σημερα αν ειναι καλοβαλμενη παρουσια...λαμβανομενου υποψη οτι δεν εχουν βαλει φωτο της κοπελας..ουτε στο θρεντ του στουντιο γραψαν τιποτα...αν ειναι νεα παρουσια και τα συναφη...και μου απαντησε μια καινουργια τσατσα(οχι η κυρια Βερα)...οτι δεν γνωριζει...δεν τις εχει παρει μετρα...και αν θελω να παω απο εκει...γιατι τωρα εχει πελατακι(ετσι ακριβως το ξεστομισε)και μου εκλεισε το τηλεφωνο!!...τα συμπερασματα δικα σας!!!!...Οσοι φυσικα παραμενετε σκεπτομενοι συναγωνιστες-πελατες στα στουντιο!!!!!!Μετα τιμης ο Παιχτουρας.
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Σας μεταφερω ακριβως την τηλεφωνικη συνομιλια που ειχα με το στουντιο ΕΡΩΣ πριν πενταλεπτου...τους ρωτησα για μια Ειρηνη που εχουν στο προγραμμα σημερα αν ειναι καλοβαλμενη παρουσια...λαμβανομενου υποψη οτι δεν εχουν βαλει φωτο της κοπελας..ουτε στο θρεντ του στουντιο γραψαν τιποτα...αν ειναι νεα παρουσια και τα συναφη...και μου απαντησε μια καινουργια τσατσα(οχι η κυρια Βερα)...οτι δεν γνωριζει...δεν τις εχει παρει μετρα...[move]και αν θελω να παω απο εκει[/move]...γιατι τωρα εχει πελατακι(ετσι ακριβως το ξεστομισε)και μου εκλεισε το τηλεφωνο!!...τα συμπερασματα δικα σας!!!!...Οσοι φυσικα παραμενετε σκεπτομενοι συναγωνιστες-πελατες στα στουντιο!!!!!!Μετα τιμης ο Παιχτουρας.
Τελικα ειμαι λιγο αυστηρος πελατης.....δεν χαθηκε και ο κοσμος, που μου ειπαν να παω απο εκει για να δω...ισα-ισα θα κανω και την βολτα μου...οποτε παω!!!!!!
 

mea

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
139
Like
0
Πόντοι
1
:cheesy: :cheesy: :cheesy: αντε να γινεις παιχτουρα και συ πελατακι..... καλα να παθεις που δεν κρατησεσ το εμπαργκο.... :cum: :s&m_3:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
:cheesy: :cheesy: :cheesy: αντε να γινεις παιχτουρα και συ πελατακι..... καλα να παθεις που δεν κρατησεσ το εμπαργκο.... :cum: :s&m_3:
Φιλε μου κανεις λαθος...εγω πηγαινω οπου διαβαζω οτι ειναι σαραντα και τριαντα ευρω πλεον....απο μενα πενηντα ευρω στουντιο δεν εχει δει ποτε...ποσο μαλλον τωρα!!!!!!!! :rockon: :rockon:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Φιλε μου κανεις λαθος...εγω πηγαινω οπου διαβαζω οτι ειναι σαραντα και τριαντα ευρω πλεον....απο μενα πενηντα ευρω στουντιο δεν εχει δει ποτε...ποσο μαλλον τωρα!!!!!!!! :rockon: :rockon:
To Δροσοπουλου 95 εχει 40 ευρω?
Εγω για 50 ξερω.
Εκτος εαν παζαρευεις την τιμη.
 

julian73

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
430
Κριτικές
4
Like
73
Πόντοι
1
Συμφωνώ και εγώ. 50αρια κομμένα.
Στουντιάρχες, κάντε τα κουμάντα σας...
 

miasmaki

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2008
Μηνύματα
64
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ STUDIAΧΕΣ!!!
ΠΑΙΔΙΑ ΑΝΟΙΞΤΕ ΕΝΑ STUDIO ΣΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ (ΚΡΗΤΗ) ΝΑ ΧΕΣΤΕΙΤΕ ΣΤΟ ΤΑΛΗΡΟ !!!
ΕΔΩ Η ΚΑΒΛΑ ΕΧΕΙ ΧΤΥΠΗΣΕΙ ΚΟΚΚΙΝΟ  :headbang: :headbang: :headbang:
 

thdrpls

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2008
Μηνύματα
547
Κριτικές
1
Like
374
Πόντοι
26
θα κανετε τζιρο σε ημερες κρισης ριξτε τις τιμες τωρα :zfuck: :zfuck: :zfuck:
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.240
Κριτικές
46
Like
3.753
Πόντοι
4.365
Ποια studio ειναι κατω απο 50?  :huh:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom