Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Htso

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2009
Μηνύματα
237
Like
0
Πόντοι
1
Φιλε μου κανεις λαθος...εγω πηγαινω οπου διαβαζω οτι ειναι σαραντα και τριαντα ευρω πλεον....απο μενα πενηντα ευρω στουντιο δεν εχει δει ποτε...ποσο μαλλον τωρα!!!!!!!
    αφού όλα τα στούντιο έχουν 50 euro το minimum  εσύ πόσο πληρώνεις δηλαδή?  :think:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Ποια studio ειναι κατω απο 50?  :huh:
Στα Αχαρνων 85 και Αχαρνων 106, οι υπηρεσιες λενε στο προγραμμα τους οτι το απλο ξεκιναει απο 30.

Στο Αγιου Μελετιου 37 δυο κοπελες (Η Γιαννα και η Βικυ) προσφερουν το απλο με 30.

Στα αλλα η τιμη εκκινησης ειναι τα 50 ευρω, εκτος εαν κανεις παζαρια..........
Αλλωτε πιανει, αλλωτε οχι.
 

Htso

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2009
Μηνύματα
237
Like
0
Πόντοι
1
ρώτησα γιατί το παλικάρι λεέι οτι ποτέ δεν πληρώνει 50ρι και αναρωτιέμαι πως γίνετε αυτό
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.240
Κριτικές
46
Like
3.753
Πόντοι
4.365

Επισκέπτης
Τελικα ειμαι λιγο αυστηρος πελατης.....δεν χαθηκε και ο κοσμος, που μου ειπαν να παω απο εκει για να δω...ισα-ισα θα κανω και την βολτα μου...οποτε παω!!!!!!
Παιχτούρα, μην είσαι τόσο αυστηρός και τους τρομάζεις τους ανθρώπους!
Σιγά - σιγά!...γιαβάς-γιαβάς που λένε οι Τούρκοι...πελατάκι- πελατάκι γίνεται η αγουρίδα μέλι! 
Σου έστειλε π.μ. το Δροσοπούλου 95 για να επανορθώσει; :2funny:
Ψύκτη έβαλαν;
Κατάθεσες 40 η 30 ευρώ;
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Σημερα το πρωι..
Σπ.Πατση 40
Σιντυ..Ομορφη χαμογελαστη κοκκινομαλλα με πολυ σεξυ βλεμμα και καλο λεπτο κορμι!Στα υποψιν
Δροσοπουλου 95
Καταστροφα που θα ελεγε κι ο Ντιμιτρι Σελουκ!Ειρηνη..ενα σαμιαμιδι με ξανθο μαλλι!Για κανα Μεταξι και αν
Κασσανδρας 3 ανω
Αλεξανδρα...φοβερο κορμι με πεταχτη πατουρα αλλα απο φατσα μετρια πραγματα!Κουβαλαγε πουτανια παντως κατι που δεν ειχε καθολου η Σουζανα που ηταν απο κατω σε τετοιο σημειο που βαριεμαι και να την  περιγραψω :dunno:
Υ.Γ Για να δουμε τι θα δουμε σε λιγη ωρα  :grin:
 

Συνημμένα

  • pic_102112731512919549lathen.jpg
    pic_102112731512919549lathen.jpg
    55,3 KB · Εμφανίσεις: 20

mea

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
139
Like
0
Πόντοι
1
Προτεινω οι στουντιαρχεσ (σικ) να ενημερωνουν από το σαιτ ποια κοριτσια παιζουν στα 40 Ε για να μην τρεχουμε αδικα. και οταν αρχιουν να τρεχουν τα ταλαρα για αυτες να δουμε οι αλλεσ ντιβες τι θα πραξουν
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Πριν απο λιγο..
Συγγρου 144
Συντι απο Βραζιλια συμφωνα με τις κυριες!Στην φωτο..1 ποστ πριν..φαινεται Θηριο!!Κι απο κοντα μια χαρα ειναι..Θηριο δεν ειναι.. αλλα κατι τα αντιαισθητικα σημαδια στον κωλο της συν το Επαγγελματικο σαλοναρισμα της δεν με φτιαξανε να μπω!Smells like ξεπετα..
Βουλιαγμενης 83
Layma..Κλαψτα Χαριλαε!Διμπαζο
Αριστομενους 72
Ελλη..μετριοσυμπαθητικη παρουσια αλλα οχι για 50
Α.Μελετιου 37
Νικη
Περασμα απο το βουνο μπας και  :fuck1: αλλα..
Βριλλησου 36
Καρολινα..εχει ομορφυνει αλλα δεν ακουγονται τα καλυτερα
Βριλλησου 60
Ειχε δυο ¨πορτιερηδες¨ απο κατω και το face control ειναι το χειροτερο μου :grin:
Καλο ειναι να φυλασσονται τα στουντιο αλλα λιγη διακριτικοτητα δεν βλαπτει
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Πριν απο λιγο..
Βριλλησου 60
Ειχε δυο ¨πορτιερηδες¨ απο κατω και τα face control ειναι το χειροτερο μου :grin:
Καλο ειναι να φυλασσονται τα στουντιο αλλα λιγη διακριτικοτητα δεν βλαπτει
οτι να ναι!

σοβαρευτειτε ρεεεεεεε!
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Πριν απο λιγο..
Συγγρου 144
Συντι απο Βραζιλια συμφωνα με τις κυριες!Στην φωτο..1 ποστ πριν..φαινεται Θηριο!!Κι απο κοντα μια χαρα ειναι..Θηριο δεν ειναι.. αλλα κατι τα αντιαισθητικα σημαδια στον κωλο της συν το Επαγγελματικο σαλοναρισμα της δεν με φτιαξανε να μπω!Smells like ξεπετα..
Βουλιαγμενης 83
Layma..Κλαψτα Χαριλαε!Διμπαζο
Αριστομενους 72
Ελλη..μετριοσυμπαθητικη παρουσια αλλα οχι για 50
Α.Μελετιου 37
Νικη
Περασμα απο το βουνο μπας και  :fuck1: αλλα..
Βριλλησου 36
Καρολινα..εχει ομορφυνει αλλα δεν ακουγονται τα καλυτερα
Βριλλησου 60
Ειχε δυο ¨πορτιερηδες¨ απο κατω και τα face control ειναι το χειροτερο μου :grin:
Καλο ειναι να φυλασσονται τα στουντιο αλλα λιγη διακριτικοτητα δεν βλαπτει


και δε μου λές.....σήμερα τα ξημερώματα πάλι εσύ θα μας ενημερώσεις ή αποφάσισες επιτέλους να κοιμηθείς? :2funny:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
και δε μου λές.....σήμερα τα ξημερώματα πάλι εσύ θα μας ενημερώσεις ή αποφάσισες επιτέλους να κοιμηθείς? :2funny:
Ανανεωσε το Ροστερ της Καρδαμουπολεως κι ασε τις ερωτησεις!!  :s&m_1:
Εσυ εισαι ο βασικος υπαιτιος που παω σε αυτες τις αλλες :2funny:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Ανανεωσε το Ροστερ της Καρδαμουπολεως κι ασε τις ερωτησεις!!  :s&m_1:
Εσυ εισαι ο βασικος υπαιτιος που παω σε αυτες τις αλλες :2funny:

το έκλεισα ρε δεν τα μαθες?έβαλαν προχθές που έλειπα βουλοκέρι στον πωπό του ζάκ ζεανώ(βραδυνή βάρδυα 00.00-02.32')την ώρα που γαμούσε ελλεεινίδα βιτσιόζα(σκέψου ότι του ζήτησε να βάλει ποδιά μάγειρα και να καθαρίζει μελιτζάνες φλάσκες την ώρα που τον κοίταζε στα μάτια) και έβαλε τα κλάμματα.Σηκώθηκε και έφυγε και μπήκαν μέσα ληστές και έκλεψαν ότι πολυτιμο είχα μέσα(κάτι καναπέδες με 3 ποδια από το ΙΚΕΑ,κάτι μαξιλαροθήκες με γέμιση πραλίνα και τέτοια) με αποτέλεσμα να είμαι πάλι στην αναζήτηση.Άσε που τα τηλέφωνα έχουν μειωθεί δηλ.τα ραντεβού πάνε κατά διαόλου.Τί να πώ.Είχα την εντύπωση ότι θα τραβούσε η δουλειά,αλλά παπάρια μάντολες.Τέσπα θα τα πούμε..
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Στα Αχαρνων 85 και Αχαρνων 106, οι υπηρεσιες λενε στο προγραμμα τους οτι το απλο ξεκιναει απο 30.

Στο Αγιου Μελετιου 37 δυο κοπελες (Η Γιαννα και η Βικυ) προσφερουν το απλο με 30.

Στα αλλα η τιμη εκκινησης ειναι τα 50 ευρω, εκτος εαν κανεις παζαρια..........
Αλλωτε πιανει, αλλωτε οχι.
Στην ιστοσελιδα (εδω μεσα) των περισσοτερων στουντιο της Αττικης..... αναφερεται στο τελος με ψιλα γραμματα.... οτι πολλες εργαζομενες προσφερουν το απλο προγραμμα και με 40 ευρω...οποτε δεν χρειαζεται κανεις να κανει παζαρια....μην παραπληροφορεις το κοσμο αγαπητε.... αν δεν το γνωριζεις!!!!!!!!!
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
To Δροσοπουλου 95 εχει 40 ευρω?
Εγω για 50 ξερω.
Εκτος εαν παζαρευεις την τιμη.
Εισαι ανημερωτος...μπες στο κοπο και διαβασε την συγκεκριμενη ιστοσελιδα του Ερως!!!!!!!...Αν την διαβασεις θα καταλαβεις οτι δεν κανω παζαρια...τα κοροιδα δινουν μονο 50!!!!!!!! :rockon:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Παιχτούρα, μην είσαι τόσο αυστηρός και τους τρομάζεις τους ανθρώπους!
Σιγά - σιγά!...γιαβάς-γιαβάς που λένε οι Τούρκοι...πελατάκι- πελατάκι γίνεται η αγουρίδα μέλι! 
Σου έστειλε π.μ. το Δροσοπούλου 95 για να επανορθώσει; :2funny:
Ψύκτη έβαλαν;
Κατάθεσες 40 η 30 ευρώ;
Ολοι οι στουντιακηδες να ξυπνησουν φιλε.....ολα τα στουντιο και το αναγραφουν και παιρνουν 40 ευρω....εκτιμω οτι συντομα κι αλλα θα ακολουθησουν το παραδειγμα του Paradise και σε καποιες εργαζομενες θα το εχουν 30!!!!!!
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Στην ιστοσελιδα (εδω μεσα) των περισσοτερων στουντιο της Αττικης..... αναφερεται στο τελος με ψιλα γραμματα.... οτι πολλες εργαζομενες προσφερουν το απλο προγραμμα και με 40 ευρω...οποτε δεν χρειαζεται κανεις να κανει παζαρια....μην παραπληροφορεις το κοσμο αγαπητε.... αν δεν το γνωριζεις!!!!!!!!!

6/23 διαφημιζουν απλο προγραμμα με λιγοτερα απο 50
ουτε 25/100 δλδ.πολυ μακρια απο το περισσοτερα εδω μεσα  που ισχυριζεσαι.

οποτε μαλλον εσυ δεν γνωριζεις ουτε απο αριθμητικη και παραπληροφορεις τον κοσμο.

και ακομα και σε αυτα θελει παζαρι για να δωσεις 40
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
6/23 διαφημιζουν απλο προγραμμα με λιγοτερα απο 50
ουτε 25/100 δλδ.πολυ μακρια απο το περισσοτερα εδω μεσα  που ισχυριζεσαι.

οποτε μαλλον εσυ δεν γνωριζεις ουτε απο αριθμητικη και παραπληροφορεις τον κοσμο.

και ακομα και σε αυτα θελει παζαρι για να δωσεις 40
Κανεις λαθος...ειδικα το Ερως... το 40 ευρω το αναγραφει και πανω-πανω, οταν μπαινεις μεσα για να γραψεις κριτικη......εισαι "Τιμημενος" στο site και δεν το γνωριζεις???....δεν μπορω να καταλαβω γιατι κανετε παραπληροφορηση στα υπολοιπα μελη?
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Και το λεγαν ο μπαμπας μου και η μαμα μου, οσο ζουσανε....τετοιο ηλιθιο παιδι σαν και σε σενα δεν εχουμε ξαναδει!!!!!!!!Τι καθομαι ο μαλακας και γραφω στους χαζους τα αυτονοητα που δεν ειναι σε θεση να διαβασουν στις παραπλευρες διαφημισεις εδω μεσα....μπαινουν και το μονο που κοιτανε ειναι τις φωτογραφιες!!!!!!...Γιατι ρε Παιχτουρα τους βοηθας τους συναγωνιστες σου????....και θα παρεξηγηθεις απο ορισμενους/ες που εξυπηρετουν αλλα συμφεροντα...... και θα γινεις ανεπιθυμητος σε ολα τα στουντιο!!!!!!! :headbang: :headbang: :headbang:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom