Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (2 μέλη και 24 επισκέπτες)

o palios

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2007
Μηνύματα
956
Like
2
Πόντοι
6
Δε θελω πιστοποιητικο γεννησεως, ουτε το λογαριασμο ουτε το καβλι σε βαζακι. Απλα ολους εσας ουτε σας ξερω απο χτες, ουτε τι ρολο βαρατε. Ολο αυτο το θεμα κι ενα ατομο θα μπορουσε να το εχει κανει που εχει πολλους λογαριασμους. Στο ιντερνετ ειμαστε, οχι σε καμια ταβερνα και πινουμε ουζα.  Μπορει ο αλλος να ειναι νταβας και να εχει προηγουμενα. Η μπορει να ειναι καποιος που πηγε με την κοπελα και δε γουσταρε και βαλθηκε να τη θαψει. Η οποιοσδηποτε τρελλος. Χωρις να κατηγορω κανεναν βεβαια απο σας για ολα αυτα γιατι μεχρι τωρα ενταξει ατομα μου φαινεστε απλα ειμαστε στο ιντερνετ...

Οποτε εφοσον η δικια μου εμπειρια διαφερει με αυτα που λετε εσεις, λογικο ειναι να αμφιβαλλω. Γιατι και για λουκα νικα εψαξα στο site και παλι δε βρηκα τιποτα για τη βικη.

Και γενικα η αλυσιδα απο Κασσανδρας μου φαινεται αρκετα καλη και απο αλλες κοπελες που εχω παει και ηταν πολυ καλες ολες. Και στη Βικη παντα χαμος απο κοσμο και μεσα στα δωματια και εξω να περιμενουν.
Τεσπα εγω με αυτα που λετε εσεις σαυτο το θρεντ δυσκολο να πειστω. Μια μερα που θα ειμαι στην περιοχη θα περασω να ρωτησω και την ιδια να μου πει γιατι δεν μπορει να πεφτω τοσο εξω.
1) αυτο που ειδες δεν ξερω τι ητανε ,παντως ο Θεος ΔΕΝ ητανε.
2) εισαι αγενης και βλασθημος.
3) εγω δεν εχω παει ποτε με την Αντζελα ,για να γραψω κατι τετοιο και να της κανω κακο.Τι κακο δηλαδη ,απο οτι βλεπω δουλευει μια  φορα την εβδομαδα (και αν) και γινεται παρελαση.
4) ανεξαρτητα απο το τι ειναι μου ειναι πολυ συμπαθης απο τον τροπο που γραφει εδω μεσα ,σε οσα θεματα ,που ειναι πολλα απο μαστορους για αυτοκινητα μεχρι το θεμα με τα pet shop.
και επειδη εισαι και χοντροκεφαλος  τελικα θα σου  ,οτι ειχα διαβασει απο καποιον αλλο που το ανεφερε εδω Η αλλου δε θυμαμαι και το συνδυασα με το μυαλο της και τις σκεψεις της,οπως και τις αποψεις της σε πολλα θεματα,που την κανουν να ξεχωριζει απο κλασικη Τανα της Φυλης.
Αντε βρε και καλα στεφανα!!!
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Φταίτε, διότι κάθεστε και του απαντάτε σοβαρά
σε αυτο συμφωνω. εγω μια απαντηση του εδωσα και δεν θα ασχοληθω παραπανω. αν θελει ας ακουσει...
δεν ειμαστε και υποχρεωμενοι στο κατω κατω.
 

mpoufos

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2005
Μηνύματα
374
Like
18
Πόντοι
1
Δε θελω πιστοποιητικο γεννησεως, ουτε το λογαριασμο ουτε το καβλι σε βαζακι. Απλα ολους εσας ουτε σας ξερω απο χτες, ουτε τι ρολο βαρατε. Ολο αυτο το θεμα κι ενα ατομο θα μπορουσε να το εχει κανει που εχει πολλους λογαριασμους. Στο ιντερνετ ειμαστε, οχι σε καμια ταβερνα και πινουμε ουζα.  Μπορει ο αλλος να ειναι νταβας και να εχει προηγουμενα. Η μπορει να ειναι καποιος που πηγε με την κοπελα και δε γουσταρε και βαλθηκε να τη θαψει. Η οποιοσδηποτε τρελλος. Χωρις να κατηγορω κανεναν βεβαια απο σας για ολα αυτα γιατι μεχρι τωρα ενταξει ατομα μου φαινεστε απλα ειμαστε στο ιντερνετ...

Οποτε εφοσον η δικια μου εμπειρια διαφερει με αυτα που λετε εσεις, λογικο ειναι να αμφιβαλλω. Γιατι και για λουκα νικα εψαξα στο site και παλι δε βρηκα τιποτα για τη βικη.

Και γενικα η αλυσιδα απο Κασσανδρας μου φαινεται αρκετα καλη και απο αλλες κοπελες που εχω παει και ηταν πολυ καλες ολες. Και στη Βικη παντα χαμος απο κοσμο και μεσα στα δωματια και εξω να περιμενουν.
Τεσπα εγω με αυτα που λετε εσεις σαυτο το θρεντ δυσκολο να πειστω. Μια μερα που θα ειμαι στην περιοχη θα περασω να ρωτησω και την ιδια να μου πει γιατι δεν μπορει να πεφτω τοσο εξω.
Εγω αμφιβαλλω ακομα και για την Αννα την Σερβα.
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.162
Κριτικές
1
Like
2.626
Πόντοι
456
κοιτα τιμωρε. επειδη νωριτερα ξεφυγες λιγο και απο οτι ειδα τα παιδια εδω σου μιλουσαν ευγενικα παρολο που ξεσυκονες θεους και παναγιες. εμεις σου λεμε κατι, αν θες να το δεχτεις εχει καλως, αλλιως απλα πες οτι διαφωνεις. ειναι γενικα γνωστο στον χωρο αυτο οτι η βικη ειναι τρανσεξουαλ. καταλαβαινω οτι θα φρικαρες στην αρχη οταν εμαθες οτι ειναι. ο καθενας μας αν νομιζε οτι πηγαινε με γυναικα και του εβγαινε οτι παλια ηταν αντρας θα του ερχοταν ταμπλας.
οτι εσυ εχεις νευρακια ομως δεν φταιμε εμεις εδω....

ρε σταρχιδια μου οτι και νατανε, δεν εχω ξενερωσει γιαυτο. ουτε κανενα μιασμα νιωθω που να θελω να ξεπλυνω. ζμπουτσαμ που λενε. οτι εγινε εγινε. την επομενη φορα θα ειμαι πιο προσεκτικος. απλα δε γουσταρω τραβελους ομως και θελω να ξερω τι παιζει για εγκυκλοπαιδικους λογους ωστε να αξιολογησω την εμπειρια μου αναλογα. και δε θελω να γινω μαλακας και να παω στην κοπελα να της πω μηπως εισαι τραβελος?

εχεις δικιο οτι ξεφυγα παντως και γιαυτο ζητω συγνωμη αν προσεβαλα καποιον.
 

Επισκέπτης
εχεις δικιο οτι ξεφυγα παντως και γιαυτο ζητω συγνωμη αν προσεβαλα καποιον.
τωρα με ξενερωσες παιχτη..
δεν σε ειχα για κωλοτουμπα..
μαλλον πρεπει να το κοιταξεις..
τα μπρος-πισω δειχνουν εντονα συμπτωματα πουστεματος..
αρχισε να επιδρα το γαμησι που εριξες στο τραβελακι..
προσεχε γιατι εισαι σε επικινδυνο δρομο..
σε βλεπω σε κανα μηνα να τριγυρνας στο "τραβελια με υδραυλικα"..
 

Bourdeliaris22

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
814
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
6
Οχι εγω. Εγω σταρχιδια μου σας γραφω ολους. Ο διαολος θα σας παρει και ο Θεος μαζι και ποιος ειδε το Θεο και δεν τον φοβηθηκε; Εγω παντως τον ειδα και φοβηθηκα. Γιαυτο μη μου λετε μαλακιες γιατι ειμαι θεοτρελλος εγω κανονικα ονομα και πραγμα και δε με ξερετε καλα. Αυτο μονο σας λεω για να ξερετε. Εγω δεν εχω τιποτα με κανεναν αλλα δε θα φοβηθω κιολας.

Γιαυτο πειτε οτι λετε μαλακιες να τελειωνουμε. Γιατι εγω εκανα search απο το google ολο το site και τιποτα δεν ειδα για Βικυ απο παλια post, μονο ενα θρεντ με μια Βικυ τραβελι που εχει και φωτο και καμια σχεση με τη Βικυ απο Κασσανδρας.

τιμωρέ κατούρα και λίγο οκ? σα πολύ το μάγκα δε παίζεις απο το πληκτρολόγιο?
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.162
Κριτικές
1
Like
2.626
Πόντοι
456
τωρα με ξενερωσες παιχτη..
δεν σε ειχα για κωλοτουμπα..
μαλλον πρεπει να το κοιταξεις..
τα μπρος-πισω δειχνουν εντονα συμπτωματα πουστεματος..
αρχισε να επιδρα το γαμησι που εριξες στο τραβελακι..
προσεχε γιατι εισαι σε επικινδυνο δρομο..
σε βλεπω σε κανα μηνα να τριγυρνας στο "τραβελια με υδραυλικα"..

λες ρε μαγκα; μπορει και να μουν πουστρα απο πριν και να μην το ηξερα και τωρα να εκδηλωθηκα. Λες γιαυτο να  νιωθω μια εντονη αναγκη να φορεσω κραγιον και διχτυωτο καλσον;

Παντως ολα κι ολα. Εγω αμα το γυρισω μονο με αντρακλες θα πηγαινω ψωλαραδες και νταβραντισμενους, γιαυτο πειτε μου ποσο μετραει ο καθενας εδω μεσα να αρχισω να φτιαχνω λιστα..
 

Bourdeliaris22

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
814
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
6
Ενταξει με δουλευετε εσεις αλλα στ@@ μου εδω που φτασαμε..

Δεν ξερω να σου πω με λογια για το Θεο. Αλλα ξερω οτι ηταν αυτος και οτι ειχα πεσει κατω και προσκηναγα. και οτι ηταν μεγαλυτερος απο εμενα και ολους. Πηγα να του την βγω αλλα δε με επαιρνε καθολου και απο τοτε προσκηναω το μεγαλειο Του και ειμαι δουλος του. Τρελλος ειμαι θα μου πεις; Στ@@ μου εγω αυτα πιστευω αυτα λεω κι ας βγω τρελλος κι ας με δουλευετε ολοι αλλα δεν ηρθε ακομα η μερα που αλλα να πιστευω και αλλα να λεω.

spoon εσυ λες να το εκανα τοσο θεμα και να μην την εχω παρει;

τι πίνεις και δε μας δίνεις???????? ρε ποιός του δωσε ληγμένα....

μήπως μπέρδεψες τη ζάχαρη με τιποτ άλλο?χαχαα
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Πάνω που ηρεμήσαμε τον ένα πετάγεται κι η πορδίτσα.
Τόσα παιχνίδια έχει το facebook ρε μαλάκες
 

Επισκέπτης
λες ρε μαγκα; μπορει και να μουν πουστρα απο πριν και να μην το ηξερα και τωρα να εκδηλωθηκα. Λες γιαυτο να  νιωθω μια εντονη αναγκη να φορεσω κραγιον και διχτυωτο καλσον;

Παντως ολα κι ολα. Εγω αμα το γυρισω μονο με αντρακλες θα πηγαινω ψωλαραδες και νταβραντισμενους, γιαυτο πειτε μου ποσο μετραει ο καθενας εδω μεσα να αρχισω να φτιαχνω λιστα..
δεν ξερω παιχτη..
εσυ ξερεις πως νοιωθεις..
παντως εγω ως γνωστον,ΔΕΝ ΓΑΜΑΩ ΠΟΥΣΤΡΑΚΙΑ..
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.162
Κριτικές
1
Like
2.626
Πόντοι
456
χ0αχ0αχα πολυ αντριλα εδω μεσα και εχω αρχισει να ερεθιζομαι  :2funny: :2funny: :2funny:

μαρεσει που ο αλλος νομιζε οτι επειδη μου πανε καποιοι πως γαμησα ενα τραβελι (ηταν δεν ηταν) πως φρικαρα γιαυτο και περναω κριση ανδρισμου
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
ελα ρε..
ακομη με τα καμμενα ανηλικα ασχολεισαι???
κατσε να μαθουμε αν η βικυ ειναι γυναικα..
μια βυκι που κυκλοφοραγε παλια ηταν γνωστο τραβελι..
μπορει ομως να λεει αλλη ο τυπος... :think: :S
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
χ0αχ0αχα πολυ αντριλα εδω μεσα και εχω αρχισει να ερεθιζομαι  :2funny: :2funny: :2funny:

μαρεσει που ο αλλος νομιζε οτι επειδη μου πανε καποιοι πως γαμησα ενα τραβελι (ηταν δεν ηταν) πως φρικαρα γιαυτο και περναω κριση ανδρισμου
ποιος μιλαει....
πριν λιγο δεν ελεγες οτι μιλας με τον θεο και οτι δεν καταλαβαινεις χριστο και θα μας γαμησεις ολους και και και και και.....

πιες λοιπον και ενα ποτηρι νερο γιατι τα αρχιδια σου εχουν παρει φωτια απο το πολυ γαμησι.
glass_water.jpg


και αφου μιλας για μενα. εγω δεν νομιζα τιποτα. εσυ νομιζεις οτι εισαι καποιος.
τραβα λοιπον να κυνηγας τους πρωην μπετατζηδες και ασε μας εμας εδω. εμεις τουλαχιστον ξερουμε τι γαμαμε...

πιστευω οτι μιλαω σχεδον για ολους εδω μεσα ζητωντας σου μια χαρη.
οταν πας να ρωτησεις την "γυναικαρα" των ονειρων σου εαν γενηθηκε ετσι η εαν ο γιατρος ηταν πολυ καλος, ριξε μια ενημερωση πρωτα να δωσουμε ενα ραντεβου. θελω να την εχω αυτην την σκηνη σε DVD! :2funny:
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.162
Κριτικές
1
Like
2.626
Πόντοι
456
μια βυκι που κυκλοφοραγε παλια ηταν γνωστο τραβελι..
μπορει ομως να λεει αλλη ο τυπος... :think: :S

αλλη λεω μαλλον ρε φιλε η κατι περιεργο γινεται.

και παντως σιγουρα οχι αυτη εδω
αλλα αυτην
Τωρα που ξαναδα το βιντεο ηρθα λιγο στα συγγαλα μου που καθομαι και σας ακουω ο βλακας και αμφεβαλα εστω για μια στιγμη. ακου τραβελι το ποδαρακι αυτο και το χερακι.

lex εγω νομιζω οτι ειμαι καποιος; χαχαχα ασ γελασω. εγω εχω καταλαβει πως ειμαι ο τελευταιος και ο πιο τιποτενιος φιλε μου και σταρχιδια μου, γιαυτο δεν εχω και προβλημα με τον εαυτο μου. δοκιμασε το. ειναι ωραια σταση ζωης.

 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom