Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (1 μέλη και 24 επισκέπτες)

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
αλλη λεω μαλλον ρε φιλε η κατι περιεργο γινεται.

και παντως σιγουρα οχι αυτη εδω
αλλα αυτην
Τωρα που ξαναδα το βιντεο ηρθα λιγο στα συγγαλα μου που καθομαι και σας ακουω ο βλακας και αμφεβαλα εστω για μια στιγμη. ακου τραβελι το ποδαρακι αυτο και το χερακι.

lex εγω νομιζω οτι ειμαι καποιος; χαχαχα ασ γελασω. εγω εχω καταλαβει πως ειμαι ο τελευταιος και ο πιο τιποτενιος φιλε μου και σταρχιδια μου, γιαυτο δεν εχω και προβλημα με τον εαυτο μου. δοκιμασε το. ειναι ωραια σταση ζωης.
οκ. την επομενη φορα που θα πας λοιπον στο τελος πιασε κουβεντα για ποδοσφαιρο.
κατι μου λεει οτι θα ξερει τι ειναι το off-side!
:2funny:
και αμα σου σκασει καμια σφαλιαρα με αυτο το "χερακι" που λες και φερεις κανα δυο σβουρες τοτε θα σου πω...
αλλα εσυ δεν λες να μαθεις...
και στο κατω κατω. αφου εισαι τοσο σιγουρος τοτε γιατι καθεσε και ακους τι σου λεμε εμεις?
αφου εμεις δεν ξερουμε. ειμαστε ασχετοι...
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.162
Κριτικές
1
Like
2.625
Πόντοι
456
οκ. την επομενη φορα που θα πας λοιπον στο τελος πιασε κουβεντα για ποδοσφαιρο.
κατι μου λεει οτι θα ξερει τι ειναι το off-side!
:2funny:

και η σιλβια απο την ιδια αλυσιδα παιζει στοιχημα και τα ξερε και καλλιτερα απο μενα. μηπως ειναι και αυτη τραβελος;

Μηπως ολες ειναι τραβελια τελικα και τα παιδια τα φερνουν πελαργοι και μας δουλευουν οι μασονοι τοσο καιρο;
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
να ερθω για τον φωτισμο???
αααααααααααααα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα..
ρε τι τραβαμε & εμεις οι χορευτριες..
αμα το κανονισει τοτε ειναι ολο το site καλεσμενο.
αντε να μας μπει καλα το 2010!
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
και η σιλβια απο την ιδια αλυσιδα παιζει στοιχημα και τα ξερε και καλλιτερα απο μενα. μηπως ειναι και αυτη τραβελος;

Μηπως ολες ειναι τραβελια τελικα και τα παιδια τα φερνουν πελαργοι και μας δουλευουν οι μασονοι τοσο καιρο;
λες?
μηπως τελικα ζει και ο αγιος βασιλης και λενε μαλακιες στα παιδακια για να μην ζητανε αλλα δωρα?
λες ΟΛΑ αυτα να ειναι ενα υποχθονιο σχεδιο τον νεφελιμ κατα της ανθρωποτητας?
κατσε να παρω ενα τηλ τον Λιακοπουλο να μου πει!
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.162
Κριτικές
1
Like
2.625
Πόντοι
456
και αμα σου σκασει καμια σφαλιαρα με αυτο το "χερακι" που λες και φερεις κανα δυο σβουρες τοτε θα σου πω...
αλλα εσυ δεν λες να μαθεις...
και στο κατω κατω. αφου εισαι τοσο σιγουρος τοτε γιατι καθεσε και ακους τι σου λεμε εμεις?
αφου εμεις δεν ξερουμε. ειμαστε ασχετοι...

Δεν εχεις δει εσυ ποτε γυναικα με δυναμη; Μονο τα κοκκαλιαρικα πιπινια που τα φυσας και πεφτουν;

Εγω ειμαι ο ασχετος γιαυτο και ασχολιεμαι και ακουω. Αν ημουν σχετικος πιθανον να ειχα γλυτωσει απο τοση μαλακια ολο το πρωι.

Παντως τον Λιακο μην τον εμπιστευεσαι. Κι αυτος στο κολπο με τους νεφελιμ ειμαι. Αμα θες την πραγματικη αληθεια να σου πω εγω. Μονο 20 ευρω το Ιερο Βιβλιο που εμπνευστηκε ο Ερημιτης οταν ειδε το Θεο, που τα λεει και τα εξηγει ολα.

Μασονοι, Νεφελιμ, πελαργοι, πως να προστατευτεις απο το 2012, το μυστικο της αθανασιας και αλλα πολλα που δε θα πιστευεις στα ματια σου.

Και ΔΩΡΟ 2 DVD!! Για να καταλαβεις εγω δεν βγαζω κερδος απο αυτο μονο τα εξοδα.

Τα αντιτυπα ειναι ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΕΝΑ γιατι μονο λιγοι και εκλεκτοι μπορουν να σωθουν

 

Επισκέπτης
ααααααααααα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα..
δεν υπαρχει αυτος ο μαλακας..
 

gio_

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
0
λοιπον για να τα ξεκαθαρισουμε η βικυ ειναι τρανς.ειμασταν μαζι φανταροι :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

woodpecker

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2006
Μηνύματα
115
Like
4
Πόντοι
1
Όταν η φύση κάνει λάθος και η επιστήμη το διορθώνει, το αποτέλεσμα είναι πολλές φορές πιο γυναίκα από γυναίκα. Εδώ έχουμε μια τέτοια περίπτωση. Μην ασχολείστε με το τι ήταν ο καθένας στην προηγούμενη ζωή, απλά γευτείτε τώρα την εμπειρία που προσφέρει. Και όπως είπαν και οι προηγούμενοι, και συμφωνώ κι εγώ, η εμπειρία από τη συγκεκριμένη Γυναίκα είναι πολύ γλυκιά.
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Όταν η φύση κάνει λάθος και η επιστήμη το διορθώνει, το αποτέλεσμα είναι πολλές φορές πιο γυναίκα από γυναίκα. Εδώ έχουμε μια τέτοια περίπτωση. Μην ασχολείστε με το τι ήταν ο καθένας στην προηγούμενη ζωή, απλά γευτείτε τώρα την εμπειρία που προσφέρει. Και όπως είπαν και οι προηγούμενοι, και συμφωνώ κι εγώ, η εμπειρία από τη συγκεκριμένη Γυναίκα είναι πολύ γλυκιά.
συμφωνω. αλλωστε εγω σαν ιδεα προτιμω να δω στον δρομο μια τρανσεξουαλ παρα εναν gay τελειωμενο που συμπεριφερετε τελειως σαν γυναικα!
αλλα ειναι αλλο αυτο και αλλο το να προσπαθουν να μας πεισουν για το οτι δεν ειναι τρανσεξουαλ!
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.162
Κριτικές
1
Like
2.625
Πόντοι
456
Ρε ειστε σιγουροι γαμω; Γιατι εγω τη ρωτησα αμα εχει δουλεψει ποτε Λουκα Νικα και μου οτι δεν ξερει καν τι ειναι αυτο.

Καταρχην ειστε σιγουροι οτι μιλαμε για την ιδια Βικη;

και δευτερον ΠΟΥ ΣΚΑΤΑ ΤΟ ΞΕΡΕΤΕ;

Δεν υπαρχει καποιος εγκυρος που να μπορει να απαντησει ειλικρινα;
 

woodpecker

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2006
Μηνύματα
115
Like
4
Πόντοι
1
Εμπειρία, φίλε τιμωρέ, εμπειρία. Ξεκόλλα.
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
1) αυτο που ειδες δεν ξερω τι ητανε ,παντως ο Θεος ΔΕΝ ητανε.
Μπορεί και να ήμουνα , πού το ξέρεις ?  :2funny:

Τέλος πάντων, Τιμωρέ, σου άρεσε η εμπερία παιδί μου με τη Βίκυ ? Ναι, υποθέτω . Οπότε τέλος της συζήτησης ... 5 σελίδες προσπαθεί ο ένας να πείσει τον άλλο μάταια...
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
τιμωρε μας επρηξες τα αρχιδια.

αν δεις ολοι οσοι σου λενε οτι η βικυ ηταν αντρας,και εγω μαζι,αν το ψαξεις θα δεις οτι ειναι ΠΟΛΥ ΕΜΠΕΙΡΟΙ  κ μερικοι εχουμε παρει στο παρελθον "κοριτσια" σαν την βικυ.

πιο εμπειρη αποψη δεν θα βρεις παρα μονο απο τον γιατρο που την εφτιαξε.

αφου λοιπον  δεν πληττει τον ανδρισμο σου,παρτο αποφαση οτι ξεγελαστηκες κ κοιτα να βγεις πιο εμπειρος απο το μαθημα αυτο.

μην μας πρηζεις αλλο ομως
 

Επισκέπτης
τιμωρε μας επρηξες τα αρχιδια.

αν δεις ολοι οσοι σου λενε οτι η βικυ ηταν αντρας,και εγω μαζι,αν το ψαξεις θα δεις οτι ειναι ΠΟΛΥ ΕΜΠΕΙΡΟΙ  κ μερικοι εχουμε παρει στο παρελθον "κοριτσια" σαν την βικυ.

πιο εμπειρη αποψη δεν θα βρεις παρα μονο απο τον γιατρο που την εφτιαξε.

αφου λοιπον  δεν πληττει τον ανδρισμο σου,παρτο αποφαση οτι ξεγελαστηκες κ κοιτα να βγεις πιο εμπειρος απο το μαθημα αυτο.

μην μας πρηζεις αλλο ομως
εγω του προτεινω να συνεχισει με
 

james_sex_32

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2010
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
Τωρα που ξαναδα το βιντεο ηρθα λιγο στα συγγαλα μου που καθομαι και σας ακουω ο βλακας και αμφεβαλα εστω για μια στιγμη. ακου τραβελι το [size=20pt]ποδαρακι αυτο και το χερακι[/size]...

Φίλε αυτός ήταν συμμαθητής με έναν γνωστό μου...βασιλάκη τον φώναζαν...έχει δουλέψει μικρός σε εργαστάσιο με δέρματα...μη μασάς ρε...αφού πέρασες καλά...εξάλλου εντάξει δεν ήξερες...ελπίζω να μη χτύπησες τίποτα 69άρια μόνο...
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.267
Πόντοι
5.975
Φίλε αυτός ήταν συμμαθητής με έναν γνωστό μου...βασιλάκη τον φώναζαν...έχει δουλέψει μικρός σε εργαστάσιο με δέρματα
Δεν άλλαξαν και πολλά από τότε. Και τώρα δέρματα τεντώνει..... ;)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom